Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
14. zář 2009

a copak jsi měla dobrého, že máš po tom hlad? 😀

aktaka
14. zář 2009

smažený květák s bramborem, takové docela syté jídlo, bych řekla

baraf
14. zář 2009

pro Tebe možná,ale manža by si taky po tomhle jídle za chvilku něco hledal, že má hlad 😀

aktaka
14. zář 2009

jo? tak možná je hladové a jen se tváří, že je syté 😀

baraf
14. zář 2009

to víš, že jo... musíš si to zdůvodnit. 😀 já čekám, až se Luky nají-trvá mu to. pak ho zaženu do pelechu (aspoň na hoďku, prosím 😠 ) a budu si číst

aktaka
14. zář 2009

mě nepros, jeho musíš prosit 😀

já asi taky půjdu do pelechu, to hnusné počasí k tomu úplně svádí 🙂

baraf
14. zář 2009

jen běž. a pak si připrav dobrou sváču 😀

aktaka
14. zář 2009

no jesli to tak půjde dál, tak v třetím měsíci neprojdu dveřmi 😅 🙄

baraf
14. zář 2009

ale Akty-vždyť jsi jak "oteklá nit"-to máte tak úzký dveře? 😀

aktaka
14. zář 2009

no hele, nech na hlavě, za už mám kilo nahoře 😅

já nevím, já snad to odpolední spaní budu muset zrušit, jsem jak přejetá parním válcem ☹

siki26
14. zář 2009

Akty, já už mám nahoře 3kg 😅 ale naštěstí se to zatím projevuje opravdu jen na tom bříšku...

doufám, holky, že jste si krásně odpočinuly 🙂 Já jdu za chvilku domů a budu taky odpočívat 😉

baraf
14. zář 2009

já jsem to nějak nezvládla,to odpočívání.... normálně jsem se k tomu nedostala..... tak večer

Akty-kilo je dobrý...
Siki-jen tři kila? to taky nejni moc 😉

elana
14. zář 2009

Ahojky🙂

Siki, moje reakce je stejná, "JEN" 3 kila?🙂

Baruš, jak jsi na tom s plánem toho KETu? Já slavnostně odjíždím za dva týdny do lázní, tak pak někdy v listopadu (vlastně přesně podle původních propočtů) bysme na to asi vlítli. Pokud bude slíza a bude co zavádět, samozřejmě 😒

siki26
14. zář 2009

Jo holky, "jen" 3 kila, ale připadá mi to celkem dost. Ale já jsem na ně pyšná, je to pro dobro věci 😀

El, určitě bude co zavádět. Nemůžeš být tak pesimistická už před stimulací. Musíš věřit...

aktaka
14. zář 2009

já myslím, že Siki bude odcházet z porodnice taková jaká byla před těhu 🙂

ahoj El 🙂

elana
14. zář 2009

Siki, já nejsem pesimistická, ale přece jen to rozmražení je pro ně záhul. Že je umíme vyrobit "nanovo", to víme, ale jak zvládnou rozmražení, to je ve hvězdách. Ale snad dobře 😉

elana
14. zář 2009

Siki bude hubeňour do smrti, takováta vychrtlá vrásčitá bába tutovka😀

Zato já, budu jak selka😀 je mi to jasný, že se rozkydnu po prvním dítěti a bude🙂 Ale aťsi.

aktaka
14. zář 2009

Určo to zvládnou, nezbývá než jim věřit

jo El, přesně tak to vidím já. ale jestli se rozkydnu, tak mám na krku rozvod, to by manžel asi nerozdýchal 😅

elana
14. zář 2009

Akty, však ať si manžel počká na sebe po dětech😀 takovejch už bylo hrdinů a pak si přes pupek nevidí na...víš na co🙂

aktaka
14. zář 2009

nj, jenže já mám problém, že mám takového chlapa, co nebřibere a nepřibere, oni jsou v rodině hubeňouři... mám já to prostě smůlu 🙄

siki26
14. zář 2009

No, dostáváme se k dobrému tématu 😀 Včas utíkám, konečně jdu domů. Mějte se krásně

elana
14. zář 2009

tak to jo🙂...já mám ramenáče velikýho břichatýho.

aktaka
14. zář 2009

Siki, tak hezký zbytek dne všem třem 🙂

El, to máš lepší, nemáte si co vyčítat 😉

baraf
14. zář 2009

El-nám poprvé rozmrazovali 4 a 3 byli k zavedení. teď máme ještě 3, tak doufám, že taky přežijou. zítra se budu objednávat ke svýmu dr.-bude mi dělat klas.prohlídku-cytolku a tak. počkám na výsledky a se zprávou půjdu do caru a pak uvidíme. taky mi nerostla sliznice, musela jsem brát estrofem...

Akty-nerozkydneš se...nebo máš snad postavu "vydřenou"?

Siki-jen buď pyšná

aktaka
14. zář 2009

holky, já doufám, že nejdéle do vánoc už tu budeme samé těhule. dávám vám to za úkol, tak se koukejte pochlapit 😉 😵

Baruš, vydrřenou ne, ale jsem takový ten typ žádný proutek a jak upustím uzdu vášním, tak kynu. dřít nemusím, ale musím se hlídat. a to já se v těhu určo nebudu, jak se znám 😅 jediné období, kdy se budu moci pořádně najíst. už te´d nedělám celý den nic jiného než žeru. ale za to nemůžu, já mám fakt pořád hlad ☹

baraf
14. zář 2009

Akty-to po porodu shodíš. já nejsem žádnej hubeňour, ale z porodnice jsem šla se stejnou váhou jako před těhu..... já jsem prostě ten typ, co se podívá na jídlo a má kilo navíc, ještě než ochutná... to brácha se ségrou jsou jinýˇ-naši jsou taky rozdílný, táta hubeňour co se cpe čokoládou na kila a je fakt hubenej a máma je jak já...

aktaka
14. zář 2009

Baruš to je na prd, když to člověk zdědíí po tom silnějším rodiči, co? u nás je to taky tak, táta hubeňour, mamča silnější a já jsem spíš na mámu. žádné k večeři guláš s pěti a ráno o kilo méně, bohužel

elana
14. zář 2009

Baruš, tak to jo...no my máme jen dva, tak snad aspoň jeden to zvládne. To by mě fakt mrzelo, kdyby nic.

baraf
14. zář 2009

jo,jo Akty-je to nespravedlivý. Brácha je vyučenej kuchař (teda už to nedělá),ale žere jak ruskej zájezd a je vyzáblej jak koza.

El, neboj,zvládnou to!

elana
14. zář 2009

😀 ruskej zájezd😀

Kde máme Soničku? Čekám na report od tý psycholožky 😉