Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

siki26
15. zář 2009

Baruš, tak to jo. Ale vždyť štěňátka jsou tak roztomilá ne? 😀

Akty, to neprovokujeme, ale bereme realitu tak, jak je 😎

baraf
15. zář 2009

Siki-roztomilej to on je, ale schválně mi tu čurá.teď zrovna jsem mu odmítla dát jídlo-žebral u kuch.linky, když vařím a on si stoupnul vedle a vyčural se...

Akty- to nejni provokace 😀

aktaka
15. zář 2009

Baruš, vyčůrané štěně 😀

neee, na dvojky mám ty čárky opravdu slabounké 🙂

baraf
15. zář 2009

Akty-ty čárky jsou dobré-já měla slabší 😉

jo,jo -vyčůraný Lukáš,vyčůrané štěně-to jsme rodinka 😀

aktaka
15. zář 2009

Baruš - svůj k svému 😀 😀

tak já jdu hodit zase tělem do postele 🙂

baraf
15. zář 2009

Akty-jdi,jdi. já jdu uložit Lukyho a pak si zajedu k místním zemědělcům pro jablíčka a pro burčák....

danda78
15. zář 2009

ahoj holky, po delší době opět zdravím, jak jsem začala chodit do práce, tak už nestíhám a tak často se sem nedostanu, .....
ale dočítala jsem a proto moc gratuluju akty ke //, jsou výstavní, siki už 15tt taky to pěkně letí a Barča si užívá doma s rodinkou 😝 😝 😝
u nás nic nového, ve čtvrtek jedu do Prahy za Mrázkem, oznámit mu že nativ nevyšel, ještě to asi neví, od té doby jsem tam nebyla jen na té krvi, a domluvit se kdy můžeme jít na klasické IVF. Vidím to buď na říjen nebo listopad.Nějak si už říkám, že měsíc sem měsíc tam a nehrotím to. Příjde to až to má přijít.
Dokonce jsem už uvažovala i o tom, jaké by to bylo, kdyby to nedopadlo. Asi bych si život bez dětí taky dokázala představit, ale byl by jiný........
zase se ukážu, mějte se hezky a dávejte na sebe pozor. D.

aktaka
15. zář 2009

Baruš, burčáček, se máš, mnam.... no já si můžu nechat zajít chut letos 🙂

ahoj Danduš
podzim tady bude plodný měsíc, já to cítím v kloubech 🙂
myslím, že je zatím brzy přemýšlet nad životem bez dětí. já bych to asi nehrotila dřív jak po třech nevydařených ivf. vím, že se mi to teď kecá, ale taky zdaleka nemám vyhráno

baraf
15. zář 2009

Akty-jo,jo musím si dát do nosu,když můžu 😉 (nějak mám splín, že už bych byla za půlkou těhu-už jsem si myslela,že to je za mnou, ale asi ne..)

Dandi-neházej flintu do žita.... 😉

aktaka
15. zář 2009

Baruš, to je mi líto 😢 ono to asi nedá, aby si to člověk nepřipomínal. já si to vůbec neumím představit a doufám, že to ani nezažiju, ale je mi jasné, že bolet to musí hrozně. podle mě se to úplně zacelí až znovu otěhotníš. ale myslím, že to snášíš statečně. co na tom, že si člověk sem tam zasmutní, to nic neznamená 🙂

baraf
15. zář 2009

Akty-dík, jsi hodná 😉 já vím, že se to stává,pořád si říkám,že lepší to bylo hned,než třeba teď, to by bylo určitě horší..... dám si ten burčák a bude veselejc. př.týden jdu na kontrolu ke svému dr..... a pak už to rozjedu 😀

baraf
15. zář 2009

.... teda doufám

aktaka
15. zář 2009

si piš, že to rozjedeš. nakonec budeš mít taky dvojčátka, tak 😵

baraf
15. zář 2009

já bych je i docela chtěla,fakt 😉

aktaka
15. zář 2009

fakt jo? tak já se bojím 😕 jako jsem hrozně šťastná, že to klaplo (tfuj tfu, snad se nic nepo...), a nebudu se rozhodně zlobit, když budou dvě, jen se toho prostě bojím.a le je to spíš pro to, že mě pořád straší manžel a tchýně jaký je to záhul (tchýnina sestra má dvojčata)

siki26
15. zář 2009

Na chvilku vás opustím a už se tu smutní 😠

Právě do sebe láduju druhý oběd 😅 Já jsem fakt hrozná.
akty neboj, za chvilku si na myšlenku dvojčátek zvykneš a začneš se na ně pořádně těšit.

aktaka
15. zář 2009

já to mám takové rozporuplné, dvojek se bojím, na druhou stranu je mi hrozně líto, jestli je tam jen jedno, že ten druhý brouček to nepřežil. přeci jen je to taky můj potomek, žejo 😅

Siki, já už bych si taky pomalu dala něco k jídlu. jsem ráda, že v tom nejsem sama 🙂

elana
15. zář 2009

Ahojky🙂

No Soni, že se ukážeš🙂...pak přijď popsat psycholožku. Jedu příští neděli (ne tuto, ale tu další, před svátkem).

Akty, na čárky se vybodni, ať má kdo chce jakýchce, stejně záleží na krvi. Já měla kontrolní silnější než testovací a stejně to bylo mimo. A bylo tam jen jedno. Tak co. Zítra jdeš na krev? Jsi dva týdny od ET, tak asi jo, co?

Dandi, Baruš, Siki, zdravím🙂

siki26
15. zář 2009

Ahoj El,

teda ty lázně ti fakt závidím, ale naštěstí v sobotu odjíždím na dovču, tak néé zase tolik 😀

Akty, já jsem hrozně ráda, že jsou dvě, protože mě děsila představa, že do IVF budu muset jít znovu. Ani ne tak ta stimulka, odběr..., ale hlavně ty finance 😝

aktaka
15. zář 2009

ahoj El
jj, zítra jdu na krev, tak se uvidí
ty jsi ale říkala, že jsi měla i krev v normálních hodnotách, ne?
tjo, už příští neděli, toto letí. to tě tu měsíc neuvidíme, co,

Siki kam jedeš?
je to pravda, já ani ne tak kvůli financím, ale čistě psychicky nevím, jeslti bych to chtěla absolvovat vícekrát. nikde není dáno, že to další se povede napoprvé...

elana
15. zář 2009

Akty, nojo, já měla i krev ok. Takže tím spíš vidíš, že silná čárka neznamená nic. Podle mě záleží na kvalitě testu, na momentálním zředění moči, na tom, jak se komu vylučuje hcg atd. Myslím že zítra už budem moct tipnout, jestli teda dvojky nebo jednočák🙂

baraf
15. zář 2009

Akty-ono s dvojčátkama, myslím, že ten první rok bude záhul (i co slyším od jiných), ale pak si zas spolu hezky vyhrají. jo a já mám sourozence dvojčata-mladší, takže když se spojili proti mě, bylo to "super"
a když jsem čekala Lukyho,taky mi bylo trošku líto, že to druhý mimi prostě neni....

El-hezky si ty lázně užij,jo?

Siki-kam se chystáte?

elana
15. zář 2009

Baruš, děkuju, ale ještě tu nějaký ten pátek (dva přesně🙂) pobydu.

A když to klapne, budu snad připojená i z lázní, ale to nevím, jak je to tam s netem. Notebook povezu, i nějaký mobilní net, ale možná to tam nepůjde, uvidím.

siki26
15. zář 2009

Jedu na Šumavu do jednoho kempu do chatičky. Jezdíme tam každý rok a naše děti budou taky 🙂 Takže si nedovedu představit, že by jsme nějaký rok vynechali.

Já tipuju dvojky 😀

elana
15. zář 2009

Já taky spíš dvojky, Akty vypadá na plodnou samyci😀

baraf
15. zář 2009

jo,jo Akty-máš to zpečetěný....dvojčátka 😀

aktaka
15. zář 2009

nj, asi fakt nemá cenu to řešit. stejně to neovlivním, co bude bude
je to děs, fakt, člověk na ty // čeká jak na smilování, ale pak se už jen pořád něčeho bojí

El, hlavně tam nezvlč, takové lázně, to je hotová sodoma gomora 😅 😀

Siki,t ak to jo, to musíte i letos, to je jasnačka. snad jen nebude už moc zima, na horách

elana
15. zář 2009

Akty, no to určitě. Lázně pro neplodný baby jsou přímo terno na chlapy, je mi to jasný 😝

aktaka
15. zář 2009

ježíši, plodná samyce 😀 😀
kurdina, jestli jsem tak plodná, proč to nešlo přirozeně 🙄 😀

jeslti budou dvojky, tak bude všechno vaše chyba, já vám je pak budu vozit na hlídání, ať si užijete 😀

elana
15. zář 2009

protože to bys nečekala dvojky a nebyla bys za plodnou samycy😀......byla bys prostě jen plodná (nechce se mi psát normální😀)