Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
8. říj 2009

což o to, za mě by to i manžel udělal, ale zase nechci všechno nechat na něm 🙂
tak já tak polehoučku vysaju jedno patro

nissana nemáme, tak snad renault nemá podobný problém 😅

baraf
8. říj 2009

no,co tak zajeďte s autem k obchodu a vyzkoušejte, to je nejlepší....

aktaka
8. říj 2009

no to stejně asi tak dopadne. počítám, že kočár budeme vybírat rovnou se sedačkou, a i když mám ty své dva favority, stejně si je budu chtít někde pořádně osahat

baraf
8. říj 2009

to Janečko je fakt lehoučký a super rozkladný a skladný.... jen mě se zdá trojkolka nestabilní a říkaj to i některý holky, ale záleží asi spíš na pocitu.

aktaka
8. říj 2009

a taky záleží která, i když z těchto dvou je lepší ta teutonie. já jsem z nich taky dřív měla ten pocit, ale co jsem je zkoušela, tak mi to nepřišlo. a nadchla mě ta snadná manipulovatelnost, že to v pohodě uřídíš jednou rukou

to tedy nesouvisí s trojkolkou, ale potřebuji co nejlehčí kočár, máme to tady do kopce, tak abych nezdechla. na druhou stranu je to sice rovina, ale jen po silnici takže tam se moc vypravovat nebudu, resp. vůbec

baraf
8. říj 2009

stejně by asi bylo nejlepší, kdyby sis ten kočárek mohla třeba na měsíc půjčit a ozkoušet,co?

siki26
8. říj 2009

přesně tak a kdyby se to dalo vyzkoušet i s miminkem, tak by to bylo úplně nejlepší 🙂
Já jsem zvědavá, jak bude vypadat kočárek v sobotu, kdy se na něj jedeme podívat. Pokud bude vyhovovat, tak příští týden objednávám 🙂

aktaka
8. říj 2009

no přesně, měli by to dělat jak s madracemi, na měsíc k zapůjčení 🙂

tak jsem se hezky prošla, dám si něco do žaludku a pak se asi svalím 😅 uklízet možná až večer

aktaka
8. říj 2009

jinak já jsem včera zase špinila, ne nic strašného, ale o dost víc jak před tím. anuška říkala, že je to kvůli tomu druhému zamlklému mimi, že můžu špinit častěji. akorát z toho stejně budu na nervy, jak já poznám, jeslti je to opravdu jen kvůli němu nebo se něco děje s tím zdravým, že jo?

baraf
8. říj 2009

Akty-já taky špinila, přesně z tohohle samého důvodu. pokud by se ti něco nezdálo, jdi buď k dr. nebo do špitálu, za to ti hlavu nikdo neutrhne. prohlídnou tě a bude klid.

aktaka
8. říj 2009

jj, to je jasné, ale je to takové znervoznující, však to znáš

jitule
8. říj 2009

Ahoj holky, tak jsem tu opět po dlouhé době. V sobotu jsem byla na té kontrole ten 6/7.DC a tam mi Dr.Turková řekla, že tam mám jeden velký filokl (nevím jestli to píšu správně 😀 ) a že ihned na odběr, tak jsem šla v úterý a opravdu tam bylo jen jedno vajíčko. Trošku mě to mrzelo, když ostatní paní co leželi se mnou měly kolem 10ti a více, ale co. Tak vajíčko se krásně vyvíjelo a dneska jsem šla na přenos, tak uvidíme za 14 dní. Bylo by super kdyby to vyšlo na první pokud, ale nechci se k tomu upínat, prostě uvidíme. Hlavu budu mít zaměstnanou v práci, takže na to ani nebude moc čas myslet 🙂

Tak se zatím mějte všechny co nejlépe. Pa 😉

baraf
8. říj 2009

Jitule-držím palce!!!
Akty-úplně chápu, že jsi nervozní....

tak krásný večer všem

baraf
9. říj 2009

krásný den,

jak je? Luky je ve školce, dnes vstával v 6hod, protože chtěl jet do školky za tmy 😠 😀 takže už jsem i po snídani a jdu dělat dort. zkoušim poprvé potahovaný marcipánem, tak snad se povede.

tak zatím

elana
9. říj 2009

Dobré ráno🙂

Jitule,držím palce, ať bojovníček svou válku vyhrává i nadále a příští léto si ho pochováš 😵

Baru, tak hodně štěstí s dortem, potom napiš, jak dopadl. Marcipánové miluju 😵 Vidím že Luky je stále beznadějně zamilován, když chce jezdit do školky za tmy🙂

siki26
9. říj 2009

Dobré ráno holky,

Jitule, tak moc držím palečky 😉 Je dobře, že budeš převážně myslet na něco jiného díky práci...

El, jak jde lázňování? Kdy se chystáš domů?

Akty, jak je? Ze špinění si nic nedělej, všude čteš, že je to na začátku těhu běžné.

Holky, včera jsem poprvé cítila kopnutí z venčí. Bylo to fantastický 😵

baraf
9. říj 2009

Siki-je to super,viď? já když jsem pak ležela na zádech, tak ač Luky byl hoooodně línej, tak jsem měla na břiše vlnobití 😀

sonka.77
9. říj 2009

Ahoj děvčata!

Jituš, moc držím palce!!! 🙂 🙂 🙂

Eli, takže ten víkend 17-18.10.? Tak jo, já se kouknu jak dlouho trvá cesta do Fr. L. a domluvíme přesně kdy, ještě nevím jestli sobota nebo neděle. Dám vědět.

Siki, super! To je fakt nádhera. 🙂

Já jsem dneska v noci zcela bezbolestně porodila holčičku. 😀 Pěkný sen. 😀

elana
9. říj 2009

Ahoj🙂

Soni, dobře, budu moc ráda, když dorazíš, už se těším. Jestli znáš Len (kdo nezná Len, ať zvedne ruku😀), tak ta už tu v této době taky bude, můžem se sejít všechny tři 😵

No sen krásný🙂 tak ať se vyplní 😉 i když bolet to asi trochu přece jen bude😀

siki26
9. říj 2009

Jo, Soni, kdyby to bylo zcela bezbolestné, to by se rodilo jedna báseň 🙂

Je to paráda, když se tam mrskají, tak si pořád šahám na břicho 😉 Je to opravdu skvělý pocit. Jen Honzovi se zatím nechtějí ukázat 🙂

elana
9. říj 2009

Jo Siki, zítra už mám jen dva týdny do odjezdu, hrozně to letí🙂

Však Honza si jich užije dost, až začnou kopat zvenku stereo😀

aktaka
9. říj 2009

ahoj ve spolek

Jitul, držím všechny pěsti, ať je ten jeden bojovník až do porodu 🙂

Baruš, a proč chtěl jít Luky za tmy? já to asi nějak nechápu, pardon 😅 jako že nechodí normálně venku za tmy, tak se mu to líbí?

Siki, to je super. u těch dvojčat si to asi užiješ víc, dvojitý počet rukou a nohou = dvojitý počet štouchanců 🙂

Soni, ty jsi nám něco zatajila?? 😀

El, takže Len už to klaplo? ta by za ty všechny obštrukce měla dostat dva měsíce lázňování 😀

siki26
9. říj 2009

Vím, jsou to začátky, tak Honza ještě chvilku musí vydržet 🙂
Včera jsme dali dohromady postýlky. jsou skvělé, jen musíme ještě vymyslet, jak to v dětském pokojíčku uzpůsobíme. Zatím máme jednu postýlku v ložnici. škoda, že se tam nevejdou obě 😒

El, to teda jo, pěkně to utíká. Holky, užijte si ten srazík, škoda, že je to tak daleko.

Akty, co špinění, v pohodě?

elana
9. říj 2009

Akty😀 jo, Len to klaplo, včera slavně vše vyřídila a TUTO neděli jede 😝 (jsem si nemohla odpustit jí do IP napsat, že fakt musí vždycky ode zdi ke zdi🙂)

Siki, to je fakt, letí to hrozně. Nedávno jsem se vypravovala a už jsem v polovině 🤐

baraf
9. říj 2009

Akty- jako,že chtěl jít strašně brzo 😀 normálně chodíme na 8.... a co špinění,dobrý?

Soni-super sen 🙂

El-utíká to,teda,půlku už máš za sebou.a co tvá upovídaná společnice,dobrý?

elana
9. říj 2009

Baru, dobrý moc ne...nebere ohledy, když jsem na netu, když mám roztaženou knížku...prostě nic, mele a mele. Už ji pouštím jedním uchem tam a druhým ven, je to nezdvořilé, ale jinak se nedá.

aktaka
9. říj 2009

Siki, to je na prd, to se naběháš, jestli budou drobci v pokojíčku a ty spát v ložnici. to bych si asi fakt pořídila postel do dětského, když by to šlo

špinění ustalo, tak snad je to ok
příští pátek už jdu ke svojí dr, tak jí musím ukecat na utz, pže jestli budu špinit dál, tak budu stejně pořád na nervy

baraf
9. říj 2009

El-tak to je hloupý. To Tě fakt nenechá? přece, když vidí,že něco děláš a evidentně chceš být v klidu....

aktaka
9. říj 2009

Baruš, tak to jo. chápej, den je strašně krátký, musí stihnout všechno potřebné 🙂
je to roztomilé, ale vstávat v 6, to tedy nic moc 😅

El, já bych jí normálně řekla, hlavně při tom čtení, že jeslti by nemohla chvíli mlčet, že už čteš jeden odstavec poxté. mile, žádný naštvaný hlas, aby nemyslela, že chceš vyvolávat konflikty, ale aby bylo jasno. přeci jen, jste tam dvě a je jasné, že ty jí svým mlčením nerušíš....

siki26
9. říj 2009

El, tak to tě fakt lituju. Nebylo lepší být na pokoji sama?

Akty, postel tam mám už připravenou 😀 Proto je tam o to méně místa, asi budeme muset přestěhovat jednu skříň.