Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
21. říj 2009

El, ty už to máš fakt za pár, co? odjíždíš už v sobotu?

baraf
21. říj 2009

ahoj El,

Luky je ve školce, je možná trošku nastydlej,ale nic drastickýho. mě je o poznání lépe, ráno se mi podařilo pořádně si "vyčistit dutiny" a jak se mi ulevilo.

a co ty? pobyt se ti krátí,co? a zajsté už máš sbaleno 😀

baraf
21. říj 2009

Akty,co ty, co česnek?

aktaka
21. říj 2009

Baruš, to je dobře, že se ti ulevilo

česnek dobrý, ale bylo mi blbě ještě večer. myslím,, že už si ho dlouho nedám 😅

tak já zase prchám, nahlásím se odpoledne

elana
21. říj 2009

Akty: 😀

Baruš, to je fajn, že je Ti líp. Teď to řádí, tady taky kdekdo prská.

Jj, už v sobotu odjíždím, ale až večer. Hrozně to uteklo 😵

No neříkejte, že teď budete prudit s balením zas😀😀 žádný takový, balit se bude v sobotu po O a neudělám to já, ale manžel. Jen ať si mě zas hezky sbalí 😅 😉

baraf
21. říj 2009

Akty,papa

El, to víš, že jsem si musela rýpnout 😝

elana
21. říj 2009

Baru, je mi to jasný 😎

aktaka
21. říj 2009

El a uz mas zabaleno? 😀 😀

siki26
21. říj 2009

ahoj holky,

tak fotečky dodány do albíčka, tak mrkněte 😉 Holčička dělala fóry než se tak nějak ukázala, zato chlapeček se hned pěkně vystavil...co to znamená? 😀

elana
21. říj 2009

Siki, paráda 😵 znamená to, že budeš mít normální děti😀

baraf
21. říj 2009

Siki-fotečky pěkný. znamená to,že chlap je prostě chlap 😀

aktaka
21. říj 2009

Siki, kuášná miminka 🙂
přesně jsem chtěla napsat, co baruš, že chlap se nezapře 😀

siki26
21. říj 2009

To jo, tak mám aspoň jistotu, že kluk bude opravdu kluk a holka opravdu holka 😀

zítra mě čeká screening, tak snad i pan doktor potvrdí páreček, držte palce 🙂

baraf
21. říj 2009

Siki -držím palečky,však to bude O.K.

aktaka
21. říj 2009

Siki, držm pěsti, ale určitě bude všechno v pohodě

siki26
21. říj 2009

díkes 😉

Akty a jak se cítíš ty?

aktaka
21. říj 2009

já docela v pohodě. sem tam mi bývá blbě, ale nic hrozného. ráno mě tedy nesmí praštit přes nos žádný smrad, to pak horko těžko rozdýchávám, abych neletěla objímat porcelánového přítele 😀

baraf
21. říj 2009

Akty-soucítím s tebou,ty smrady jsou fakt šílený..... když si vzpomenu třeba na to,jak mi vadilo syrové maso....nebo plná tramvaj

siki26
21. říj 2009

Tak tohle šlo a jde úplně mimo mě. Nemůžu říct, že bylo něco, co mi smrdělo...Naopak, cokoli mi přistálo na talíři, tak jsem zblajzla 😀

aktaka
21. říj 2009

já s jídlem taky nemám problém, vařit mi nevadí. ale třeba mi strašně smrdí lednice. manžel v ní stojí a nic necítí, ale já bych z toho blila 😝 nechápu
jo vlastně jediné, co mi z jídla asi vadí, jsou klobásy. tuhle jsem jela ráno nakupovat, stála jsem u pultu s uzeninani a málem jsem jim to tam otyčkovala 😀

baraf
21. říj 2009

akty-já tyhle masovouzenářský pulty a vůbec masné obchody obcházela veeeelkým obloukem. a živa jsem byla převážně z polévek

siki26
21. říj 2009

holky já se s vámi loučím, mažu na Bobule 2, tak jsem zvědavá. krásný večer všem 😉

aktaka
21. říj 2009

Baruš, tak nějak. a to mě zíta nebo v pátek čeká nákup masa, bojím bojím 😅

Siki, tak dej vědět jaké to bylo. já jsem chtěla jít, ale dost mě zrazuje kritika. jinak hezký večer

baraf
21. říj 2009

Siki-tak na premiéru,jo? tak si to hezky užij!!!!

Akty-tak roušku přes pusu,kolíček na nos a vyraž 😀

aktaka
21. říj 2009

jo, kolíček na nos.. to není vůbec prča. tuhle ráno jsem tahala něco z ledničky, zacpala jsem si noc a dýchala pusou. jenže ouha, mně se udělalo blbě i z toho, že jsem dýchala pusou 😨 😀 nemám to jednoduché

a strašně se mi mění chutě, na začátku těhu jsem vůbec nemohla ovoce a mlíko. teď bych obojeho snědla/vypila kvanta

baraf
21. říj 2009

počkej, za chvíli budeš mít chuť na to,co jsi v životě nejedla.... a mě se změnily chutě i po těhu. jím třeba křen, kterej jsem před tím do pusy nedala.....

aktaka
22. říj 2009

dobré dopoledne

odkud nás to tahám 🙂

nikde nikdo nebo zase všechny čekáte až někdo něco napíše? 🙂

jsem se dnes pustila do gruntování kuchyně, zvládla jsem umýt akorát ledničku a jsem grogy. myslím, že už uklidím akorát svinčík, co jsem nadělala př tom mytí, a pro dnešek končím 😅

elana
22. říj 2009

No, ačkoli to tak nevypadá, tak já právě přišla😀

Zkoušela jsem nás najít už ráno, ale nějak se mi to nezdařilo 😝

Tak já zas jdu a Ty se neupracuj, času máš dost 🙂

aktaka
22. říj 2009

no El, musíš si to tam pořádně užít, už jen dva dny 🙂

já na zbytek kašlu, špína nikam neuteče 😅

siki26
22. říj 2009

Dobrou chuť holky, právě si ohřívám špagety 😉

Tak screening dopadl skvěle, jsme naprosto zdraví a se 100%-ní jistotou čekáme chlapečka a holčičku 😀 Takže jsme šťastní 🙂