Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
27. říj 2009

Siki-tebe jsem se chtěla zeptat,jaký byly Bobule?

siki26
27. říj 2009

Bobule byly dobrý, jednička je sice lepší, ale dvojka vtipnější. Myslím, že stojí za to na ně jít 😉
Dneska jdu na Halloween ve 3D. Tyhle filmy to je moje 😀

baraf
27. říj 2009

tak příjemný kulturní zážitek 😀 a nepolekej miminka 😎

aktaka
27. říj 2009

Barus,ja jezdim k dr do velvar,ale ona obcas operuje a rodi ve slanem. My jsme taky o vikendu zasli na bobule. Cetla jsem desnou kritiku,tak jsem od toho nic necekala a nakonec jsem byla prijemne prekvapena

baraf
27. říj 2009

Akty-tak to jo... tak až někdy pojedeš do slaného tak dej vědět, zajdem na kafe 😀

elana
27. říj 2009

Nazdárek🙂

Návrat do práce byl ok, už jsem se i těšila🙂

baraf
27. říj 2009

El, ahoj a nezavalila tě ta práce?

aktaka
27. říj 2009

Baruš, ty bydlíš ve slaném?

El, závidím těšení se do práce, to jsem už dlouho nezažila 😖

baraf
28. říj 2009

hezký sváteční den,

Akty- do Slaného to mám asi 5 min.autem,asi 6km. jezdím tam nakupovat nebo na úřady

bublinka_2009
28. říj 2009

ahoj muze mi nekdo poradit jsem 13 dni po transferu TT vychazeji negativni,boleli me prsa a ted uz ne.
Ja jen jestli se to mohlo podarit??? 😔

baraf
28. říj 2009

bublinko-já měla 13.den tt pozitivní......

baraf
28. říj 2009

ale tím jsem samozřejmě nechtěla říct, že se to nepovedlo. jen ten test by už asi byl pozitivní

aktaka
28. říj 2009

Barus,tak to jo. Ja myslela,ze bydlis nekde bliz praze. Skoda,ze jsem nevedela driv,mohla jsi me navstivit,kdyz jsem tam lezela po laparce 🙂

aktaka
28. říj 2009

Bublinko,spis bych se ridila dobou od opu,transfer muzes mit po ruzne dlouhe dobe a pak to zkresluje. Ja mela pozitivni 15. den po opu.

baraf
28. říj 2009

Akty-tak až budeš někdy ve Velvarech... tam to mám tak 1/4 hoďky autem. akorát to tam vůbec neznám

aktaka
29. říj 2009

dobre ranko. Barus,ve velvarech budu ted kazdy mesic 🙂

sonka.77
29. říj 2009

Hola, hola, kde jste kdo? 🙂

Bublinko, tak jak dneska? Dokud nemáš výsledky krve, není nic definitivní, spousta holek měla pozitivní test z moči až hodně pozdě. Tak držím palce. Jinak dle statistik, průměrně žena objeví // na testu z moče 14. den po ovulaci (OPU).

sonka.77
29. říj 2009

Jak jste užili včerejší volný den? Já kulturně, byli jsme na vesnické slavnosti se zabíjačkou, takže byla prdelačka a jitrničky. Mňam, mňam..... 😉

sonka.77
29. říj 2009

Tak zítra nám konečně dovezou tu novou pračku, už se těším, přes víkend jí pořádně vyzkouším. 🙂 Čekalo se na hubici na vysavač, co jsem objednala zároveň, ale prý bude až tak za 10 dní, tak chci pračku hned a hubici až pak.

sonka.77
29. říj 2009

Siki, ty jdeš klidně na horor ve 3D??? 😕 Já byla poprvé na 3D teď v září, bylo to o velrybách a delfínech a ze začátku jsem i tak byla trochu vyděšená a chtěla před těma velrybama ucukávat, no ale horor, to bych teda na 100% nepřežila. Já se totiž strašidelných filmů dost bojím i ve 2D 😀 .

sonka.77
29. říj 2009

Holky s těma registracema je to fakt děs. Tady u nás se neregistruje, ale už asi dva roky neberou vůbec rodičky z jinýho okresu a i když máte správné bydliště, tak stejně není záruka, protože když je plno, tak vás odvezou 20-30km do jiné porodnice. My bydlíme cca 2 min. autem od porodnice, tak by mě fakt mrzelo, kdybych se pak musela trmácet někam úplně jinam.

sonka.77
29. říj 2009

Holky, jinak mě ta zdejší samomluva docela baví 😀 , ale co kdybyste tu sakra některá objevila? 😀 😀 😀

katrin32
29. říj 2009

ahoj, objevuji se 😀

sonka.77
29. říj 2009

Á jupí, ahoj Katrin, jak je? Ještě smutno nebo už o kousek líp?

siki26
29. říj 2009

Ahojky, já jsem tady taky 😀 sice jen naskok, ale konečně jsem se sem dostala. Mám toho v práci nějak moc.
Soni, jelikož horory zbožňuju, tak jsem to riskla. No a musím říct, že to byl teda masakr. Ale neporodila jsem, tak super 😉

aktaka
29. říj 2009

jste tu jeste nekdo? ja cely den nakukuju, tady nikdo a kdyz to vzdam,tak se tu konecne nekdo objevi. no neni tohle pesek?

sonka.77
29. říj 2009

Jsem tu, čumím do Internetu, tak tu nějakou dobu budu. Jste tůůůůůů?????? 🙂

aktaka
30. říj 2009

Soni jak sis vcera pokecala 😀 to je fakt pech,ze jsme se tak mijely,snad priste 🙂

sonka.77
30. říj 2009

Akti, no včera to byla smršť, ani jsem nestíhala odpovídat na všechny vaše příspěvky, jak se to na mě valilo. 😀 😀 😀

Holky říkala jsem vám, že se zabývám genealogií? Tak včera večer jsem strávila na Internetu nakonec 4 hodiny (takže jste mě fakt mohly zastihnout 🙂 ) a našla další dvě generace, co jsem pořád nemohla dopátrat. Možná to nebudete chápat, ale pro mě je to fakt dobrodrůžo. 🙂 Wow, jupí! 🙂

sonka.77
30. říj 2009

Jo ještě mě tak napadá, Akti jaktože vstáváš tak brzo? 🙂