Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

elana
8. lis 2009

Ahoj, přes víkend jsem se střídaavě nedostala a střídavě nejel net...takže jsme se míjely🙂 ale on tu stejně skoro nikdo nebyl.

Soni, ségra je superžena?🙂 tyjo. No, máš pravdu, mohla by mít děti Klinefeltříky, její vajíčka jsou XX a X.

Tak já jdu na Superstar a budu snad zítra.

siki26
9. lis 2009

Ahoj holky,

teda dneska je tak hnusně, že se mi vůbec nechtělo vstávat 😝 O víkendu jsem spala do 11h a klidně bych v tom pokračovala 🙂

El, díky za vysvětlení. To je děs, kolik takových "nemocí" existuje 😠

akty, bříško už se pěkně rýsuje, to je skvělý 😉

sonka.77
9. lis 2009

Ahojky!

Siki, jsem na tom podobně, pořád bych spala a když cvičím to svoje relaxační cvičení, tak dost často usnu. Já bych byla pro zimní spánek, to by mi naprosto vyhovovalo. 🙂

Eli dík, za info.

siki26
9. lis 2009

Soni, tak s tím souhlasím 😀 Zimní spánek by fakt bodnul.

Dneska máme v práci blázinec, ale já na všechno prdím a dělám si to polehoučku a hlavně v klídku 🙂
Zítra jdu na ultrazvuk, tak držte palce 😵

sonka.77
9. lis 2009

Siki, to víš že jo, přece se v práci všichni tři neuhoníte. 🙂 Tady je zatím klid před bouří, no auditoři nastupují už začátkem prosince a to bude mela. 😀

Siki, držím palce. Uvidíš, jak si tam Matěj s Natálkou pěkně hověj. 🙂

katrin32
9. lis 2009

Ahoj holky, tak dneska jsem podala na pojišťovně žádost o lázně, tak jsem zvědavá jestli projdu.

elana
9. lis 2009

Ahoj, pěkné odpoledne🙂

Kat, tak moc držím palce, ať to schválí co nejdřív. Bude se Ti tam líbit 😉

Soni, taky Vás čekají auditoři? Na nás už se to taky pomaličku valí (ve stejném termínu jak Vy), tak to začíná být šílený.

Siki, zítra dobře dopadněte, hlavně ať hezky pořád držíte a nezačnou Tě pomaličku strašit nějakým porodem 😉

katrin32
9. lis 2009

elana, díky, já si tě pak pěkně vyzpovídám 😀

elana
9. lis 2009

No jasný, snad jsem ještě všechno nezapomněla, jak se mi vyláznil i mozek 😎

siki26
9. lis 2009

Tak to u nás jsou naštěstí auditoři až v dubnu, takže už se tu s nimi nepotkám, juchůů 😀

Katrin, tak držím palečky, aby přišly lázně co nejdříve schválené 🙂

El, tak mě nestraš už ty tím porodem 😖 I když já se nebojím a ani o něm zatím moc nepřemýšlím.

elana
9. lis 2009

Siki, to je dobře že o něm nepřemýšlíš, vždyť máš ještě móře času. A dobře děláš, proč stahovat kalhoty, když brod je daleko.

Vidím že jste vybrali jména-moc krásný 😵

aktaka
9. lis 2009

ahoj holky. Siki drzim palce na zitrek. Ja mam dnes za sebou prvni utz na geneticke vady a prcek zdravy,uff nefunguje mi enter s tim spankem se pridavam,chrnela bych porad a taky jsem se stavila v praci a dopadlo to tak,ze jsem pul dne zaucovala sveho nastupce ☹ snad je u vas vsech vsechno v pohode

sonka.77
9. lis 2009

Ahój! Katrin, určitě je schválí, není důvod aby ne.
Siki, auditoři až v dubnu? No to by byla pohoda, nás semelou teď v prosinci a pak dorazí začátkem ledna. A letos máme novou hlavní auditorku, co je fakt drsná a prý ani nespí jen hledá a hledá. A najde..... 😀 😀 😀

Akti, gratuluji k zdravému jak řípa prckovi. 🙂

siki26
10. lis 2009

Ahoj holky, dneska nejste moc akční 😒

ultrazvuk dopadl velmi dobře, všechno v pořádku, máme už 500g a Mates dokonce přes 500g. Takže mrňouskové to opravdu nejsou 🙂 za 14dní mě čeká test na cukrovku, tak se na ten hnus sladkej opravdu těším 😝 Všude jen poslouchám, jak je to hnusný, tak jsem zvědavá...
Fotečky si nechám udělat až na další kontrole, tzn. za 3 týdny.

El, nakonec jsme se shodli, ale dost drsně jsem Honzovi řekla, že Standa to prostě nebude, i kdyby se na hlavu stavěl. Tak ustoupil 🙂 Takže vyhrála Natálka a Matýsek 😵

elana
10. lis 2009

Soni, auditorka vždycky najde😀.....otázka je, zda i rozmázne, to je oč tu běží 😝

Siki, gratulace k ultrazvuku, s tím jménem jsi udělala dobře, bohužel je sorta chlapů (no, obecně lidí, ale mezi mužema se rekrutujou asi víc), kde nepomůže než si dupnout a stát za tím.

Akty, i Tobě velká gratulace, tento uzv je mooc důležitý, tak to je super, že jste prošli 😉

siki26
10. lis 2009

Akty, taky moc gratuluju, že je mrňousek v pořádku 😵

aktaka
11. lis 2009

ahoj holky

já mám poslední dva týdny rozlítané, vůbec vás nestíhám. naštěstí se tu zase nic moc neděje 🙂

Siki, gratuluju k zrdravým prckům 😵

hodila jsem do alba fotku z utz

siki26
11. lis 2009

Akty, to už je krásný miminko 😵 tipuju kluka 😀

aktaka
11. lis 2009

Siki, kámoška na to koukala a taky říkala, že je to kluk 😀

madlinka
11. lis 2009

Ahojky holky, jezdím už půl roku do Iscaru, můžu sem k vám? 😉

aktaka
11. lis 2009

Madli vitej,urcite muzes. Dalsi duse se vzdycky hodi. A klidne nam neco o sobe napis 🙂

siki26
11. lis 2009

Madli, vítáme tě 😉 Teď tady komunikace sice vázne, ale snad se to zlepší 🙂

Holky já pádím, jdu na předpremiéru Zoufalci a pak se jdu nadlábnout na raut 😵 Tak hezký večer a doufám, že zítra budeme ukecanější.

madlinka
12. lis 2009

Co bych tak o sobě napsala? Bydlím u Prahy, v Praze pracuju, včera mi bylo 29 let.......a co se týče snažilkování.....popsala jsem to ve fotogalerii........

madlinka
12. lis 2009

óóó a děkuju za přivítání 😉

aktaka
12. lis 2009

ahoj holky. tedy Madli,vy to taky nemate jednoduche ☹ drzim pesti na ket a dodatecne vse nej k narozeninam 🙂

sonka.77
12. lis 2009

Ahoj Madli, vítám tě tady a moc držím palce na KETík. Věřím, že se to povede a budete mít krásný dárek pod stromečkem. 🙂
Já mám za sebou 1. IVF letos v červenci. Chystáme se na druhé cca v únoru.

sonka.77
12. lis 2009

Siki, gratuluji ke kontrole, jen pěkně rostěte. 🙂 Akti, no to už je krásný bobánek. 🙂

Eli, no ta naše auditorka právě rozmázne i tu nejmenší volovinu. 😠

sonka.77
12. lis 2009

Holky, příští pondělí a středu mám dovču! Takže budu mít volno pět dní v kuse, jupí, já se těším. 🙂

madlinka
12. lis 2009

Holky děkuju, no jednoduchý to nemáme, ale snad to brzo skončí.........už jsem z toho celkem na nervy.......
Sonko já mám dovču zítra a v pondělí, tak budu taky 5 dnů doma.....ale radši bych snad byla v práci, mám v plánu vygruntovat celej barák už na vánoce.......za chvilku bude KET a pak nebudu moct....

sonka.77
12. lis 2009

Madli, ta kočička je vaše? Je moc krásná.