Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

siki26
13. lis 2009

Holky, já vám tu dovču závidím. Já si chci nechat poslední dovču na svátky, tak teď budu dřepět v práci 😝 tak trošku doufám, že budu moct aspoň odejít v pondělí dřív...

Ten úklid ti Madli taky nezávidím, mě se do toho vůbec nechce 😝

aktaka
13. lis 2009

já jak jsem doma, tak uklízím tak nějak průběžně pořád, i když toho nezvládnu moc najednou, tak doufám, že mě vánoční úklid mine, že si jako manžel nevšimne, že jsou vánoce a nebude něco takového vyžadovat 😀
akorát mám mimo plán běžných úklidů umýt kuchynskou linku, tak snad se k tomu do těch vánoc dokopu

Siki, snad už to tam nějak doklepeš do vánoc už je to jenom chvilka 🙂

siki26
13. lis 2009

Taky si to pořád říkám 😀 Ale posledních 14dní jsem víc a víc unavená, tak nevím...možná si zařídím, že budu chodit dřív domů. No uvidíme...O víkendu mám v plánu nanejvýš vytřít a vyluxovat a pak už jen odpočívat 🙂 Nic se nesmí přehánět že???

aktaka
13. lis 2009

Siki a nechceš si vzít tu PN? přeci jen s těmi dvojčaty to není zase sranda, to už máš indikaci na rizikové samo o sobě, navíc ještě po ivf. hlavně se fakt nepřepínej, žádná práce za to nestojí

siki26
13. lis 2009

To já vím, jak říkám, uvidím...Od prosince musím zaučit novou holčinu, tak bych sem stejně musela dojíždět...

madlinka
13. lis 2009

Holčiny mě ten úklid vůbec neodcejpá 😨 .....
Akorát jsem to tu rozharaburdila 😀

aktaka
13. lis 2009

Madli, přesně tak dopadají mé velké úklidy 😀 roztahám, co můžu, pak mi dojde elán, nafrcám to zpátky a je uklizeno 😅 😀

madlinka
13. lis 2009

Aktako asi tak nějak, ale celkem jsem s tím nakonec hnula, skoro ten obývák mám.....zato ten zbytek bytu 😀 to je jak po výbuchu......no asi si jdu nalít víno abych to líp snášela 😀 😀 😀

aktaka
13. lis 2009

no vidíš, ty si aspoň můžeš něčeho loknout, ale co my chudinky těhotné? 😀

madlinka
13. lis 2009

no vy chudinky tak těhotenský čaj 😀 😀 😀

já si to užívám dokud můžu......mňam 😉

madlinka
13. lis 2009

o jéééééé já chci miminko ☹ ........a hned....... 😀

madlinka
14. lis 2009

dobré ráno holky!!!!

madlinka
15. lis 2009

sem o víkendu nikdo nezajde?

aktaka
15. lis 2009

ahoj Madli,tady je to o vikendech mrtve,vsichni relaxuji asi 🙂 co ty,uz mas uklizeno?

baraf
15. lis 2009

Zdravím všechny,

omlouvám se za mou nepřítomnost, ale nešel nám net......

Mandli-vítám Tě a držím palečky. já mám jednoho rošťáka po IVF, nevydařený KETík a na další se chystám po novém roce

Akti-bezva, že je prďolka v pořádku

Siki-i Tobě gratuluju k úspěšnému utz, už se Ti to v práci krátí,co?

Soni-hezkou dovču!

zdravím i ostatní El,Ajschu, Katrin... snad jsem na nikoho nezapomněla 😔

madlinka
15. lis 2009

Aktako skoro jo, ještě mi chybí dvě místnosti, ale ty nejmenší tak je to o.k., ale bolí mě celej človíček 😒

Baraf děkuju za přivítání!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ajscha
16. lis 2009

Ahoj všem,
tak to jste dobré, já jsem na "vánoční " úklid ještě nesáhla - nemám ten pojem "vánoční úklid" ráda, žádné velké revoluce kvůli Vánocům nedělám, jenom navíc myju okna a letos jsem ještě nezačala ☹ - asi budou letos umytá jenom některá 😅 Koneckonců - jak se to říká - Ježíšek se narodil v chlévě, tak by se mu potom u nás nelíbilo! 😀 😀 😀
(samozřejmě přeháním, ale všeho s mírou, žádné vyklízení skříní a mytí lustrů se nekoná 😉 )

baraf
16. lis 2009

Dobré ránko 🙂

já to taky s vánočním úklidem nepřeháním. uklízím průběžně a často 😀 díky Lukymu, okna už jsou umytá-meju je když to potřebujou. navíc na štědrý den dopolendne se tu schází rodina na vánoční siestu (ale večeříme už sami) a to sem navíc přijedou další dva kloučci a co ti s Lukym dokážou🙂))))

jinak jsme v pohodě, Luky má rýmu,ale dobrý. ve čtvrtek mají ve školce den tatínků, takže nacvičujou nějaký básničky a snad pohádkou-Lukáš je tajemnej a důležitej 😀 . tak jsem na to zvědavá

sonka.77
16. lis 2009

Ahojky! Zdravím všechny, před chvilkou jsem vstávala a dnešsní den pojmu jako čistě relaxační, o víkendu jsem měla docela napilno, tak jsem ráda, že dneska nemusím do práce.

Holky mě přijde, že ten vánoční úklid už asi drží/držely jen naše maminy, protože z holek naší generace už neznám skoro žádnou, která by klasický vánoční úklid dělala. Já teda okna zásadně myju, když je venku teplo, takže před Vánoci ani náhodou.

baraf
16. lis 2009

jééé Soni ty se máš, teď vstávat 😎 Luky to dnes dal už v 5 😠 ale je ve školce a já si aspoň uvařila teď kapučínko

a s tím úklidem je to asi pravda, já to nedělám už jen proto,že jsem musela v dětství. a fakt uklízím průběžně, takže to tak udělám i na vánoce. chci si je užít a ne ležet mrtvá únavou. ale znám pár holek (vrstevnic),který fakt šílej a vymetaj i ty nejzažší kouty 😀

sonka.77
16. lis 2009

Báro, no to víš, už takhle pozdě nevstávám moc často, ale když se podaří...... 🙂 🙂

Tak já teda znám asi jen jednu, ale to je šílená uklízečka po celý rok, takže vlastně vánočním úklidem moc nevybočuje ze své běžné praxe. 🙂

baraf
16. lis 2009

já teda taky nejsem žádný prase,ale hadr mi k ruce ještě nepřirostl 😀 já źas znám opačný extrém (a je to bohužel moje příbuzná), u který se štítím jít na wc..... 😠

sonka.77
16. lis 2009

No tak to musí být hrůza, chodíte tam často na návštěvu?

siki26
16. lis 2009

Ahoj holky,

Baruš, tak to musí být mazec, štítit se u příbuzné na WC 😝 Já jsem docela puntičkář, co se úklidu týče. Pořád bych něco utírala, vysávala atd...Ale v poslední době dělám jen to nejnutnější, i když nadšená z toho nejsem, ale nedá se nic dělat 😒

sonka.77
16. lis 2009

Siki, jen se šetři, ještě si zauklízíš do aleluja. 🙂 Holky čau, jdu teda trochu poklidit, když budou ty Vánoce. 😀

siki26
16. lis 2009

nestrašte mě už vánočním úklidem 😠 Vůbec na něj nejsem připravená...A snad ani nikdy nebudu 😀

ajscha
16. lis 2009

Je pravda, že okna většinou taky myju, když je venku ještě jakš takš teplo, nevidím důvod, proč si nechat přimrzat ruce 😉. Tky všechno uklízím průbežně, takže Vánoce s úklidem zrovna 2x spojené nemám.

siki26
16. lis 2009

Já teda taky uklízím průběžně, ale vánoční úklid je prostě vánoční, to beru všechno se vším všudy. Letos jsem si ale na okna objednala mamču 😉

danda78
16. lis 2009

ahoj holky, tak se zase hlásím po delší odmlce, dokonce jsem stihla i dočíst, nemáte tady vůbec nic nakecáno,.... 😝 😝 😝 😝
u nás jsem měla víkend pracovní, naspala jsem asi jen 8 hodin za celý víkend tak dnes odpoledne a zítra lenoším - u toho teda musím vyprat, trošku uklidit, hlavně ty chlupy ze psa, to je děs... 😉 😉 😉 neznáte někdo ten vysavač jak jezdí po bytě sám, zaměří si prostor a rohy...a vysává dokud si myslí že je někde prach nebo než se vrátí zpátky na nabíječku... tchýně nám ho právě kvůli psovi chce koupit na vánoce, ale já vůbec nevím zda to bude fungovat....
jinak vánoce moc neřešíme, koupíme asi každému jen 1 dárek a my sami si koupíme jen něco potřebného - zvlhčovač vzduchu nebo biolampu co je pro zdraví..
Navíc máme oba dva v prosinci narozeniny, takže u nás je toto období hodně náročné....
Včera mi tchýně jen tak mezi řečí oznámila, že přítelova sestřenice čeká v květnu mimino a přijeli se jim s tím pochlubit a oznámit jim to a mě aniž bych chtěla to nějak vzalo... samozřejmě jim to přeju, ale....loni se brali, letos otěhotněla, byt dostali od rodičů, je jí asi 25let....zatím vše idylické a dle plánu!!!!!!!!!
My už si miminko plánujeme a snažíme se o něj 5 let a bohužel stále nic.
Tento čtvrtek jedu na další kineziologii tak snad po vánocích už se do toho taky pustíme. Včera jsem dostala menzes s 10ti denním zpožděním, tak jsem si v koutku duše představovala co kdyby náhodou, samozřejmě že nic......
Promiňte že si vám tady dnes jen stěžuji, ale asi to znáte skoro všechny, jsem teď toho plná a přítele s tím nechci zatěžovat, protože vím, že je z toho taky smutný a přeje si miminko stejně jako já, jen o tom tak nemluví...
Tak těhulkám ať se daří, odpočívejte...
Maminky ať si užívají svých nejdražších pokladů....
A my čekatelky ať už se brzy dočkáme // a všeho co s tím souvisí.....

madlinka
16. lis 2009

Tak jsem dneska celá naměkko....jedna kamarádka má velmi težká začátek těhu, ale přestala krvácet a dneska byla na kontrole a vše je o.k. dostala už i těhu průkazku......a druhá dneska byla po KET na krvi a je těhotná, povedlo se jim to!!!!!! Jsem z nich moc šťastná a celý den bečim.....strašně jim to přeju.......a doufam že i my ostatní se k nim přidáme........a brzo.........

No a k tomu úklidu.....já bych to taky tak nehrotila jak teď, ale tak doufám že příští týden proběhne transfer, takže vím že dlouho nic nebudu dělat.....doufam teda že nebudu moct těžké práce dělat 9 měsíců 😀