Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
14. led 2010

El, jenže Laura je bohužel už taky dost frekventovaná, chtěla jsem jméno, co není tolik obehrané, což ta Sára je míň. ale mně se jich holčičích líbí naštěstí hodně, tak snad se na něčem domluvíme, ať nejsou bitky 🙂
tak nám podej zprávu, až se nějak přiblížíte akci 🙂

elana
14. led 2010

Akty, to je pravda, že je Laur teď taky dost...ale asi je to relativní, já znám v bezprostředním okolí Sáry do pěti let 3 🙄 No, máte ještě čas, teď se rozkoukáte, že teda holka🙂 a celé jaro máte na vymýšlení 😵

madlinka
14. led 2010

Sárinku znám jednu a lauru žádnou. Je to asi lokální 😀 ....... já bych strašně chtěla Jůlinku, ale manža jí nekompromisně zakázal ☹ ..... tak to budou muset být dva kluci 😀 😀 😀

Jéééé holky jsem lepml, ještě jsem sem nedala včerejši fotečky..........

a proč ta Langerová odešla???

baraf
14. led 2010

krásné odpoledne,

Misho,vítej. holky už ti popsaly, jak to asi tak vypadá na vstupním pohovoru, já bych to jen opakovala 😉

Siki-díky, moc, je to super. až budu mít chvilku, tak na to mrknu. a něco určo objednám. jo a crocsy bych mu tady zkusila a číslo bych pak napsala... ale tady stojí 600 a výš... má je každý rok a celý léto je nedá z nohy...
a díky za držení palečků 😉
Akty-jo,jo včera jsme to probíraly,že tchýně se těší na holčičku. no tak nějaký cukrkandlový oblečky určo přežiješ.... 🙂
El-jo,jo uvidím, co Anuš poví...

baraf
14. led 2010

jo a Langerovou jsem zažila, byla super. a pak ještě jednu dr. už nevím, jak se jmenovala, černý,krátký kudrnatý vlasy, dělala mi utz se srdíčkem 🙂

aktaka
14. led 2010

já tedy neznám Sáru nebo Lauru ani jednu, ale tady z koně mám dojem, že Laura frčí víc. no ale nepočítám, že by se na mě usmálo štěstí a manžel svolil na jednu z toho, takže budeme lovit v jiných vodách. mám v zásobě i tradiční česká jako Anna nebo Anežka

Baruš, víš jak, já jí do toho pak navleču, když budeme u tchánů, aby byla tchýně spokojená, doma bude chodit v "normálním" 😀
teď jsem si objednala na netu pár oblečků, mám toho asi deset kousků a růžový je jen jeden 😀

aktaka
14. led 2010

tak tu druhou jsem já už nezažila

Langerová šla do Gennetu ze začátku tuším jen jako výpomoc a asi se jí tam zalíbilo 🙂

aktaka
14. led 2010

holky, jdeme dnes na depeche mode, tak doufám, že to slečna přežije a že jí to naladí na stejný hudební vkus, ať pak doma nemusíme poslouchat nějaký hip hop 😀

baraf
14. led 2010

Akty-tak jsem to dělala se svetříčkama, co pletla moje mamka 😀 jako ona plete hezky, ale 3Olet starý vzory....
a Anžka a Anna jsou taky hezký jména,ale obávám se,že doma by mi neprošlo ani jedno. ještě se mi moc líbí Anna-Marie. A Lauru znám, včera jsme se o ní bavily (ta co nebude NIKDY nosit nic růžového 😀 )

baraf
14. led 2010

Akty-užij si to. jo a Luky si pouští na plný pecky CDčka už teď. co bude dělat až mu bude 15? 😲 zrovna dnes ráno mi manža říkal, že si třeba tu pubertu odbude už teď ve školce 😀

aktaka
14. led 2010

jo jinak jsem zjistila, že v normálních kamenných obchodech je celkem heroický výkon sehnat dupačky. jak teď frčí body a kalhoty, tak to asi nikdo nechce či co. jenže já si nemůžu pomoct, mně přijdou dupačky lepší, že ty prcky netlačí na pupku žádná guma. no samo mám taky pár kalhotek, ono to ani jinak nejde, když ty dupačky jsou fakt problém

baraf
14. led 2010

Akty-zkus ráj dětí u kohouta, i když ten je zrovna dost mastnej a nebo jsem kupovala v puntanele dupačky

aktaka
14. led 2010

jo, nikdy 😀 kdo ví jak dopadnu já, nakonec bude mít malá reflux a budu ráda za jakýkoli oblek, jen abych nemusela 2x denně prát 😅

Baruš, to je dobré. a co si pouští? třeba pak v patnácti místo puberty přijde, že bude taťka 😅 😀 🤐

baraf
14. led 2010

Akty nestraš... leda by to mimčo měl s tou vaší princeznou 😝
jo a nějak jsi se s tou výbavičkou rozjela,co 😀

aktaka
14. led 2010

ježíši, žádná mimina nebudou a basta 😀
jo, jsem si tu prohlížela takové věci jako zavinovačky, mantinely apod., a když jsem zjistila, co to všechno stojí, tak s tím musím trochu pohnout, ať to nekupuju všechno najednou, to jsou strašné pálky
a samo mě nakoplo i že vím, co můžu kupovat 🙂

baraf
14. led 2010

jo,jo jsou to rány, to je fakt. zrovna jsem našla objednávku, když jsem v dětským ráji kupovala povlečení-bylo to něco mezi 3-4.tis... mantinely a tak...

misha1009
14. led 2010

holky děkuju moc za info. No, my máme za sebou spermio a bohužel to nevypadá vůbec dobře, tak budeme muset zvolit cestu doktorů. Ale aspon se to po tý dlouhý době čekání někam posune. Koukám, že jste skoro všechny těhu - gratuluji 🙂 snad nám taky pomůžou a konečně se dočkáme 🙂

baraf
14. led 2010

jééé, Akty se bojí,že bych byla zlá tchýně 😀 😝

Misho- neboj, pomůžou a dočkáte se 😉 těhulky a ten můj rošťák jsou toho důkazem 😉

aktaka
14. led 2010

heleď zlá tchýně, to je mi jedno, s tím by se musela vypořádat ta moje slečna. spíš nechci být ve 40 babička 😅 😀

Misho, to víš, že pomůžou, od toho tam jsou 🙂 a já na iscare nedám dopustit

aktaka
14. led 2010

tak já se jdu koncertovat, mějte se tu hezky, páááá

siki26
14. led 2010

Tak já neznám ani Lauru a ani Sáru. Julie se mi taky moc líbila, vlastně jsem se rozhodovala mezi 3 jmény - Lucie, Natálka a Julie. Vyhrála Natálka, i když je mi jasný, že teď se s nimi roztrhl pytel. Ale mně se prostě líbí.

Misho, já na Iscare taky nedám dopustit. 1.IVF jsem podstoupila v Brně - neúspěšně a v Iscare se to podařilo 🙂 Tak neboj, vám v Iscare také určitě pomůžou.
Zítra tam jedu, budu dělat kamarádce doprovod.

baraf
14. led 2010

já tam taky zítra jedu 😉

madlinka
14. led 2010

Misho neboj se, já taky byla v panice když se začalo sumarizovat co nám oboum s manžou je.....vypadalo to hrozivě a to jsme ještě neměli všecha vyšetření jako imuno a tak......no a podívej, čekám dvojčátka na první pokus..... 😀 ..... v Iscaru jsou dobří, pomůžou ti!!!!!!!!

sonka.77
14. led 2010

Holky, já zítra taky jedu do Iscare. Dopoledne. 🙂

misha1009
14. led 2010

holky díky moc 🙂 ještě jsem se chtěla zeptat, jak dlouho jste čekali na první konzultaci?

sonka.77
14. led 2010

Madli, super zprávy, moc gratuluji, tak tu máme další dvojčátka. 🙂

Teď moc držíme palce Báře, jen ať to pokračuje dál úspěšně. 🙂

Holky, my máme v práci konečně to nejhorší za sebou, výrok od auditorů čistý, ale tentokrát to teda bylo peklo. Zažila jsem toho už dost, ale i ti auditoři říkali, že to byla fakt síla. Prostě tolik práce stihnout za tak krátký čas je šílený. No zas na rok klid. 🙂

sonka.77
14. led 2010

Misho, vítám tě u nás. 🙂 Já na první konzultaci nečekala, protože jsem šla k dr. co pracuje pro Iscare tady u nás ve městě a to bylo za týden. Ale předtím jsem se odjednala do Prahy a myslím, že to bylo za cca 5 týdnů. Volala jsem tehdy i do jiného CAR a tam by to snad bylo až za tři čtyři měsíce, ale mezitím byly prádniny.

Zavolej si tam, jsou tam moc milí. 🙂

misha1009
14. led 2010

sonko, díky za info. 🙂 Přítel tam jde ještě příští týden na kontrolní spermio, tak pujdu s ním a rovnou se asi domluvíme se sestřičkou, co dál..

sonka.77
14. led 2010

Pak už je to fakt hodně rychlé, já se objednala na konzultaci před 2. IVF tohle úterý a jedu tam zítra. 🙂

misha1009
14. led 2010

tak to jsou opravdu rychlí 🙂 jsem netrpělivá, když už víme, kde je problém, tak bych to chtěla mít hned vyřešený... 🙂