Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
12. dub 2010

Akty-nejlepší zkušenost mám s Vanishem (práškovým) namočit do teplé vody a vyprat. a flekama věšet proti sluníčku (naše babičky věděly, proč bělit prádlo na sluníčku-to je fakt zázrak)

aktaka
12. dub 2010

Baruš super, díky za radu 🙂

baraf
12. dub 2010

není zač 😉 a dobrou, taky už jdu.tak zítra.

siki26
12. dub 2010

Ahojky,

tak právě sedím u pc a kojím Natálku 😀 Jsem to ale šikulka 😀

Garp promiň, mám už ve vás trošku zmatek 😅 No hlavní ale je, že držíme palečky 😉

Akty, to je už ale kusanda 🙂 To budeš mít čtyřkilového bobíska, jestli to takhle půjde dál 🙂 Hlavně ať jste obě v pořádku...

Baruš, jak ty jsi vůbec na tom s dalším pokusem?

baraf
12. dub 2010

Siki-teda, to jsi šikovná... druhý pokus, musím k Anušce pro schválení léků a pak to rozjedu.... 😉 chtěla jsem se zeptat, ta nabídka oblečení z Anglie pořád platí? dnes jsem se byla podívat po krámech na věci pro LUkyho a asi bude chodit nahej a bos 😀

madlinka
12. dub 2010

Ahojky holky, nějak vás teď zanedbávám, byli jsme na víkend u tchánů a tento týden k nám přijede švagrová se synovcem.....jinak se zabývám výbavičkou, nejsem dvakrát o.k. a mám strach že mě brzo zavřou do nemocnice, tak ať je to nachystaný. Dneska mi přivezli postýlky a objednala jsem kočár. Ten bude prý tak za 8 týdnů, dělají je na zakázku.......

danda78
12. dub 2010

ahoj holky,
teda vy jste toho dneska nakecaly...
no jo akty jsi šikovná, začínáš dělat věci,které někteří mají už dávno hotové 😉 😉 😉 ale já si myslím,že u nás to bude stejné, přítel nebývá celý týden doma a když je,tak buď odpočívá nebo sportuje,tak to bude boj to tady dát trošku dokupy..
siki, ty jsi taky moc šikovná, stíháš dvojčátka, psát si s náma a u toho ještě kojit...
madli, opatruj se přece jenom dvojčátka jsou rizikovější,tak ať máš klid.. a je dobře že se začínáš připravovat takhle brzy, ale určitě ještě dlouho vydržíte..
baraf a všechny ostatní které se chystáte na další pokusy, budu vám moc držet pěstičky, ať to tentokrát vyjde..
já jsem měla doma poslední test, tak jsem si ho dnes ráno udělala a testovací čárka začala nabíhat hned jak jsem to ponořila do moči a je silnější než kontrolní,tak snad hcg roste a vše je tak jak má být... do pátku už musím vydržet...
prsa bolí stále, občas píchnutí v podbřišku a hlavně jsem unavená, nejvíc odpoledne,ale to bude ten utroš...
funguju normálně, minulý týden jsme začali ještě předělávat a rekonstruovat provozovnu,takže mám spíš víc práce a lítání než dřív... ale zatím můžu,tak to zvládám...
a co ty ivčo?? dlouho jsi tady zase nebyla, jak je???
mějte se hezky,dobrou noc a brzo zase ahoj
D.

aktaka
13. dub 2010

ahoj holky

Siki, nestraš, 1300g v 30tt je naprosto tabulková váha, já žádné 4kg mimino nechci 😅 😀

Madli copak se děje? pořád se otvíráš?

Dandi v pátek to bude první utz, že? tak držím pěst 🙂

garp776
13. dub 2010

ahoj holky,

tak jsem zpět od Anušky.. kontrola folikulů...zatím jen 4 dominantní a nějaké drobné..tak nevím, jestli to není nějak málo ☹ . Ve čtvrtek jdu na další kontrolu a podle toho OPU buď v so nebo pondělí. Jinak migréna je už pryč, tak to snad bylo jen to počasí. Můžu se zeptat, kolik folikulů jste měly? díky díky moc.

aktaka
13. dub 2010

Garp a kolikátý jsi DC? do konce týdne mají šanci ještě dozrát i ty ostatní. 4 nejsou žádná nadílka, ale zase v menším počtu bývají ta vajíčka kvalitnější, což je samozřejmě lepší než jich mít 20 nepoužitelných 🙂
já měla 13

garp776
13. dub 2010

ahoj aktako, jsem 7DC..sestřička mi taky říkala, že ještě nějací dorostou..ale docela mě to vzalo, že jen 4 ☹

aktaka
13. dub 2010

garp, ale na miminko ti stačí jen jedno vajíčko 🙂
se mnou na pokoji po opu ležela holka, ta měla 3. sešly jsme se tam pak i na transfer, zaváděli jí 2 áčkové kvality. a mám kámošku, taky 3 vajíčka, 2 zavedli a to třetí ještě zmrazili. takže rozhodně hlavu vzhůru 😉

garp776
13. dub 2010

dík za povzbuzení...to je vždycky tak, když si člověk představuje kdoví co a pak bum..no zaplaťpánbu za 4, taky nemuseli být žádní. Snad z nich nějaká vajíčka vypreparují..alespoň už teď vím, že půjdeme do ISCI s takovým malým množstvím..

aktaka
13. dub 2010

jj, dejte, je to jistější. my jsme nechali z těch 13 taky asi 6 isciovat, pro jistotu, kdyby se náhodou nechtěly opolodnit samy

baraf
13. dub 2010

zdárek,

mám za sebou celý den běhání včetně nákupu 😠 sháněla jsem pro Lukyho bundu a boty, tak něco mám, ale je to bída. pak jsem byla pro nákup potravin a pití a jsem úplně grogy. navíc mě opět třeští hlava 😠

elana
13. dub 2010

Ahoj...Baru, Tebe to furt drží, jo?☹...mně nakonec asi po třech hodinách včera zabral ten druhej prášek, takže spát jsem šla už s čistou hlavou a dneska dobrý, jen chvílema mi cukne 😒 tak snad se Ti to taky brzo usadí. Počasí se už změnilo, tak by mohlo.

baraf
13. dub 2010

ahoj El- v noci dobrý, ale ráno už jsem tušila,že bude zas zle.... do toho ty nákupy 😠 ale Luky má radost z nových bot, nejradši by s nima šel spát. a co teprve, až uvidí bundu,co jsem koupila. dostane ji k narozkám

madlinka
13. dub 2010

Akty zatím se neotvírám, ale hrdlo se mi zkracuje a bříško tvrdne........................holky a začalo mi pěkně téct z prsou......je to normální takhle brzo??????????

baraf
13. dub 2010

Madli- já myslím, že jo.... já už si to teda nepamatuju, ale myslím, že jsem to taky tak měla.

elana
13. dub 2010

Baruš, tak to bude radosti🙂...jen ale, jestli ses mu trefila do vkusu, parádníkovi 😉

baraf
13. dub 2010

El-myslím,že určitě. hlavně je s Bleskem (hlavním hrdinou z CARS),takže to je 50% úspěchu. 😀 však zítra uvidím

aktaka
13. dub 2010

čau ženský

Baruš, vyčerpání z nákupů naprosto chápu 😉

Madli, tak buď opatrná, raději nic moc nedělej, to je hodně brzy
a to kolostrum je v pohodě, někdo to má hned od začátku těhu

madlinka
13. dub 2010

Díček holky, uklidnily jste mě 😀 ....... já se o tohle nikdy nezajímala a lekla jsem se jestli to není známka blížícího se porodu 😖

Jinak těhulky huráááááá, vrací se mateřská na původní výši 😀

danda78
13. dub 2010

ahoj holky,
tak bolení hlavy mám poslední dny taky, to dělá asi hlavně to počasí..
a nákupy baruš nezávidím,to mě taky vždycky vyčerpá..
jinak mně dnes nic nechutná, sním tak akorát zeleninu, rohlík, jogurt ovoce, občas mám chuť na polévku,ale hlavní jídlo a hlavně maso teda moc teď nemusím, na zvracení mi není,ale tak divně jo..
už se těším na pátek a zároveň bojím, jo akty bude to můj první ultrazvuk,tak budu mít spoustu otázek, co můžeme co ne...
madli, drž se, a šetři, miminka mají ještě spoustu času než se mají vyklubat na svět..
přeji pěkný večer a zítra ahoj.
d.

baraf
13. dub 2010

Dandi- já taky byla dlouho "živa" jen na polívkách-skoro do 5.měsíce. UTZ bude určitě v pořádku, jsem zvědavá na zprávy od Tebe

madlinka
13. dub 2010

Dandy držím na utz moc palečky, jsem zvědavá, ale je jasný že všechno bude o.k. 😉

danda78
13. dub 2010

díky holky, pořád tak nějak počítám jen s jedním mimi, přece jenom hcg bylo docela nízké,tak by mě překvapilo,kdyby tam byly 2 🙂 🙂 🙂 🙂

aktaka
13. dub 2010

Madli, moc se s tou mateřskou neraduj, musí to ještě schválit prezident a ten to do voleb rozhodně nepodepíše. a po volbách, kdo ví, co bude ...

Dandi, hcg nic neznamená, může se ti jen pomalu dostávat do krve. držím pěsti a určitě podej zprávu

siki26
13. dub 2010

Baruš, nabídka samozřejmě pořád platí. Honza bude zrovna v pátek objednávat, tak si napiš, co bys chtěla...

S tou mateřskou bude ještě boj, ale bylo by to krásný.

Dandi, taky držím moc palečky...Jdeš v pátek jo? To už se nemůžeš dočkat co?

Madli, já si myslím, že to normální je, každá to máme prostě jinak...Mně taky začalo měknout hrdlo docela brzy, brala jsem víc magnesia a vydržela jsem až do 35tt, tak držím palečky.

My jdeme zítra na kontrolu kyčlí a ve čtvrtek do rizikový poradny. Holky, to byste nevěřily, kolik musí člověk s miminkem oběhat doktorů - děs 😝 Tak držte palce, ať nám to všechno dobře dopadne.

sonka.77
13. dub 2010

Holky, vy se teda činíte. Všechny zdravím! 🙂 A padám do postele, mám za sebou dva pracovně náročné dny. 🙂