Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
26. kvě 2009

to není žádný um, já už jsem jedno doma měla, tak jsem jen čapla jiné barvy ve stejné velikosti 😀
jo, to úplně nesnáším. už jak slyším "přejete si?" tak mám husinu a utíkám, v lepším případě jsem jen hodně nevrlá 😀

tak já už to dnes balím, konečně, od oběda počítám minuty 🙂

měj se a hezký večer 😵

siki26
26. kvě 2009

Já už taky pomalu odcházím. Tak krásný zbytek dne 😉

Sonko: pozdě, zrovna se chystáme domů ☹

sonka.77
26. kvě 2009

Teda holky, vy mě tu necháte samotnou. ☹ ☹ ☹

aktaka
27. kvě 2009

dobré upršené ráno

Soni, jsme se tu včera tedy pěkně minuly ☹

nesnáším vstávat do deště, jsem pak celý den ospalá 🙄

siki26
27. kvě 2009

Ahojky! já to počasí taky nesnáším, dneska jsem přišla skoro v zimní bundě 😠

aktaka
27. kvě 2009

no Siki, kde se poflakuješ??!! 😀

hnus fialový to je, sice včerejší vedro taky nic moc, ale až tak moc ochlazovat se nemusí 🙄
jsem včera ani nestihla posedět na terase, jak jsem dojela domů, za chvíli začalo pršet

siki26
27. kvě 2009

Já dnes nějak nic nestíhám, ale aspoň mi to utíká. Doufám, že teď už bude klid. Uf...

Já jsem taky nestačila včera ani posedět. Spustily se kroupy a lítaly až do bytu, tak jsem na rychlo zavírala všechna okna. Jen tak tak... 😅

aktaka
27. kvě 2009

já jsem si dnes chtěla udělat pořádek na stole. mám tu neskutečné haldy papírů... zatím jsem se k tomu nedostala, pořád někde lelkuju, jsem teď fakt zaměstnanec na beterky 🙄

taky tak, trochu nám zmokly parapety 😅

a přestala se mi motat hlava, takže to asi opravdu bylo změnou počasí

siki26
27. kvě 2009

No vždyť to počasí si opravdu dělá co chce, už mu vážně nerozumín 😠

Já jsem trošku utrácela - opět 😅 přítelova sestra čeká každou chvilku holčičku, tak jsem koupila rozkošný džínový lacláče s tričíčkem. je to tak roztomilý 😵 A abych se já neošidila, tak ještě 2 podprsenky 😀

aktaka
27. kvě 2009

😀 dobře to děláš

ale ber to tak, že investuješ do sebe vlastně. až to holčička odnosí, tak švagrová určitě zapůjčí, ne? 😉 😀

siki26
27. kvě 2009

Musím říct, že jsem přemýšlela stejně 😀 Jen by mě naštvalo, kdyby se jí narodil kluk 😠 Ale jí asi mnohem víc, už jednoho má, tak strašně chce holčičku, což jí doktor i potvrdil. Tak snad to holčička bude. Znám ale spoustu případů, kdy doktoři tvrdili, že to bude holčička a pak se narodil kluk jako buk 🙂

aktaka
27. kvě 2009

no právě, to vůbec není jisté. tak snad u ní to klapne. bys to pak měla dobré, měla bys miminkovské oblečky pro kluka i holku 😀
my máme akorát jednoho synovce od manžela bratra, takže naše případná holčička bude chodit v modrém 😀

siki26
27. kvě 2009

To je taky hezká barva 😀 Mně je úplně jedno, jestli budu mít páreček nebo dva kluky či dvě holky. Hlavně, aby byli zdraví že? a hlavně, aby vůbec byli...Znáš to, když se zjišťuje prstýnkem, kolik budeš mít dětí a jaké budou mít pohlaví? Já tomu moc nevěřím, ale přítelova rodina to docela prožívá a zatím se jim to plní. mně i Honzovi vyšly 1 holčičky, tak tomu chci věřit 🙂

aktaka
27. kvě 2009

to neznám, jak se to dělá?

siki26
27. kvě 2009

snubní prstýnek se zavěsí na nit a drží se nad dlaní toho, kterému se to zjišťuje. Pokud se prstýnek točí dokola, bude to holčička a pokud do stran, bude to hlapeček. Ale brát s rezervou 😉

aktaka
27. kvě 2009

jo tak to vím, to znám, ale úplně jsem na to zapomněla
to asi doma hned vyzkoušíme 😀

siki26
27. kvě 2009

Je to zajímavý a ještě když člověk vidí, že se to plní, tak tomu chce věřit o to víc...Tak nějak doufám, že to opravdu funguje, když nám to ukazuje ty 2 holčičky 😉
to mi pak musíš dát vědět, jak jste na tom 🙂
Vždycky jsem si chtěla nechat vyložit karty, dost mě to láká, ale zatím jsem neměla odvahu 😅

aktaka
27. kvě 2009

jo? já na tyhle "nadpozemské" záležitosti moc nejsem, beru to spíš jako srandu
navíc, mi kartářka řekne, že příštích 5let nevidí dítě a mě šibne 😅 🙄

siki26
27. kvě 2009

Toho se právě taky bojím, proto jsem tam ještě nebyla a nejspíš ani nepůjdu.Mám z toho docela respekt...Při mém štěstí bych samozřejmě šla k nějaké šejdířce 😅

aktaka
27. kvě 2009

no právě, nakecá ti nějaké blbosti a shrábne prachy. nic pro mě 🙂

siki26
27. kvě 2009

přítel mi to taky pořád říká 😅 A že on by nechtěl odemě vědět, co jsem se dozvěděla, takže bych na případné špatné zprávy byla asi sama ☹ Takže na to prdkám...

aktaka
27. kvě 2009

jj, prdkej, t oje rozumné rozhodnutí 🙂

tak já to dnes balím, jdu s kámoškami na kafe, snad tam neusnu, jsem poslední dobou pořád unavená, včera jsem usla v osm u tv 🙄

hezký zbytek dne, papa

siki26
27. kvě 2009

měj se krásně, já jdu zase na kafčo s kámošem 😀

aktaka
27. kvě 2009

s kámošem jo? 😕 😨 😀

siki26
27. kvě 2009

Opravdu kámošem 🙂

aktaka
28. kvě 2009

krásné ránko

jen tu houkám pozdrav a jdu makat. dnes fakt musím, je to se mnou děs jak to flákám poslední dobou 😠
ale stejně budu nakukovat jak se znám 😵

siki26
28. kvě 2009

ahojky 🙂 Dneska je pěkně hnusně 😠
Taky se snažím něco dělat, ale jelikož máme po uzávěrce a jelikož se znám, tak nevím, nevím...
😅

aktaka
28. kvě 2009

chnušná fujtajksl zima 😠

já se taky znám, trochu pracuju a hodně lelkuju 😀
a obávám se, že už se hlásí ms, začínám špinit ☹ jsem to čekala 😢

siki26
28. kvě 2009

Ještě neházej flintu do žita. Pokud jen špiníš, tak to může znamenat, že se embrijko zahnizďuje.

aktaka
28. kvě 2009

12.dpo už mi přijde na uhnizďování pozdě, mé tělo se chová stejně předmenstruačně jako vždycky, takže jsem v klidu