Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

danda78
12. črc 2010

ahoj
jitule sice tě neznám a nezažila jsem tě tady,ale tvůj příběh je dojemný...
asi to opravdu nebyl ten pravý a mimi si počkalo na lepšího,s kterým to vyšlo skoro hned a dokonce přirozenou cestou.. moc gratuluju..
dávej na sebe pozor, ale snad jsi si smůlu už vybrala a teď tě čeká už jen asi 30týdnů těhu a pak vytoužené mimi s novým a lepším přítelem....
dobrou noc všem.
d.

baraf
13. črc 2010

Jitule-přesně tak,nebyl to ten pravej. tak si to hezky užívej a ať je vše v pořádku.

pajinkaa28
13. črc 2010

Ahojky holky!
Koukám že se nám ztratila Madlinka,že by? 😉
Jitule zdravím,Tvuj případ je jak zázrak,ohledně miminka a at' je hlavně vše v pořádku.To asi bude ex koukat,počkej,mu spadne čelist. 😀 Hlavně se opatruj.
Taky bych chtěla otěhulkovat přirozeně,zažít tu dojemnou chvilku,když je testík pozitivní.U toho ivf je to taky dojemné,ale neni tam to kouzlo,protože člověk ví,že došlo k oplodnění a pak je to jen bud' a nebo.
Mnějte se všechny krásně a opatrujte se.Pa pa

jitule
13. črc 2010

Ahoj vsem, dekuji za mile slova. Jsem rada, ze jsem se s vami mohla podelit o radost. Tak hlavne at je vse v poradku, uf.
Pajinka: no u mne prirozenou cestu zamitli i lekari, ze to neni mozne a asi opravdu funguje to, co jsem tenkrat odmitala slyset, ze kdyz na to prestane clovek myslet tak se zadari. Cele leto rozplanovane na cestovani a tehotenstvi jsem se priznam trochu odpiskala, tak ze uz jsem tomu neverila, ze by se to kdy podarilo a ehjle.
Drzim palce vsem a krasny den ;)

danda78
13. črc 2010

ahoj asi jste všechny doma někde zalezlé nebo u vody..
to vedro a dusno je hrozné,ale zatím tak nějak funguju normálně...
mluvila jsem dnes se ségrou, vrátili se z tuniska a ve zlíně prší..
přítel je na slovensku služebně a tam taky pršelo...
a tady u nás ve východních čechách nic...
jitule, opatruj se a dávej pozor jak na sebe,tak i na mimi..
utíká to hrozně rycfhle, ještě před chvílí jsem byla jako ty v 8tt a teď už pomalu budu začínat 21tt...
tak si to užívej, ...
pěkný večer a dobrou noc všem.
d.

baraf
13. črc 2010

hezkej večír,

Dandi-u nás pršelo ráno.... to byla lahoda.

Lukáška zítra zasádrujou a snad ve čtvrtek bych mohla mít chlapy doma...
já byla dnes na kontrole,tak v pohodě, 11+4, př.týden na náběry a pro průkazku, tak snad bude u nás zase klid.

danda78
13. črc 2010

baraf, tak to jsou dobré zprávy..
jak s lukáškem a manželem, už se na ně určitě moc těšíš až je budeš mít doma....
tak i s miminkama, takže zatím prospívají pěkně všechny?? a kdy máš jít na ten zákrok??
dobrou noc všem...

baraf
14. črc 2010

Dandi-už je po zákroku.....mimi je jedno. jsem ráda, že je vše v pohodě

danda78
14. črc 2010

baraf tak to promiň já myslela že jsi psala,že máš jít na ten zákro¨k někdy v červenci k mrázkovi,tak to mi asi uniklo....
takže ty dvě uspali a zůstalo 1??
tak onoto bude lepší , jak pro tebe,tak i pro mimi.. přece jenom by to bylo moc rizikové..
tak proč si nedáš do pasu tt?, nebo čekáš až na průkazku??
pěkné odpolko, já jsem dnes byla dopoledne v práci a 3hodiny tam uklízela místo uklizečky, dnes nemohla,tak jsem byla úplně splavená, pak jsem jela k babičce na oběd a zavezla je i s pesanem na zahradu..
teď chvíli vegetím doma a pak kolem 7 půjdu opět do práce vystřídat holčinu a zůstanu tam asi až do večera...
tak se mějte.
d.

madlinka
14. črc 2010

AHoooooj, tak hlásím že mi dneska v porodce žádný termín císaře neřekli. Prý to nemá smysl, že bych to stejně nevydržela. Nález prý strašně rychle pokročil, takže to bude asi už i nadále rychlý. Jsem otevřená na 2 cm a dr. nahmatal hlavičku Matyáška......napsal mi kontrolu za týden, ale dle jeho tipu se jí prý nedočkám.........

baraf
14. črc 2010

Madli-to nevadí, na dvojčátka máš super týden.... a co obě děti otočený nebo teda bude císař?

madlinka
14. črc 2010

Bude císař, Karolínka je hlavou hore.

madlinka
14. črc 2010

Jo a na utz se ukázali tak, že Matyášek 2600g a Karolínka 2800g

baraf
14. črc 2010

U Apolináře jsou šikovný....držím palce!!

madlinka
14. črc 2010

díííííííííííííííííky

pajinkaa28
14. črc 2010

@madlinka Ahojky,tak to máš krásný miminka,hlavně at' je vše v pořádku.Už si 36tt,tak mužeš klidně rodit.
Drž se.

pajinkaa28
14. črc 2010

@baraf Ahojky,hlavně at' je vše v pohodě.Toho se docela bojim,když bude u mě vícečetné těhu.

baraf
14. črc 2010

Paji-to je prostě riziko.... ale snad už teď bude dobře

baraf
14. črc 2010

Madli-mimča maj krásnou váhu,Luky měl 2630

aktaka
15. črc 2010

ahoj ve spolek

Jitule, tomu tedy říkám příběh ze života 🙂 a dobře, že ses zbavila takového blbce 😉

Madli, to jsou super váhy, Sára měla 2460 a z porodnice šla s 2300

baraf
15. črc 2010

tak už jsou kluci z nemocnice doma, jsou šťastný a já taky moooooooooooooooooooooooooc

madlinka
15. črc 2010

Akty v kolikátém tt jsi přesně rodila?

Barůůůůůů no to je super 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

sonka.77
15. črc 2010

Baruš paráda, konečně! Teď už bude líp. 🙂

Jituš, teda to je příběh jak hrom, super, ona si to ta příroda prostě zařídí podle sebe. 🙂

sonka.77
15. črc 2010

Madli, to už jsou tlouštíci. 🙂 Tak možná už jen týden a budeš je mít v náručí. 🙂 Jsem zvědavá, jaké datum si vyberou pro příchod na svět. 🙂

danda78
15. črc 2010

baru tak to je super, konečně je máš doma.... musí to být úleva pro všechny a už bude jen líp...
madli, nádherné míry na dvojčátka, tak už stačí opravdu dopéct jen pár dní a pak šup ven s nimi...
akty myslím rodila ve 36+pár dní takže už máš i čas..
já pomaličku večer když se uklidním a sednu k tv nebo lehnu začínám asi cítit takové bublinky a občas tak 1-2 za večer mě tam jako něco malinko kopne...tak snad je to ono.. ale pak přes den zase nic..
musím se víc pozorovat a hlavně večer si najít čas na to,abych si pořádně sedla nebo lehla a poslouchala,co se tam děje..
na kontrolu jdu už v pondělí 19.7. do Gennetu na ten velký ultrazvuk spojený s tripple testy z krve,tak snad bude vše ok a dozvíme se pohlaví...
přítel pojede se mnou a pak zůstane v praze a já pojedu domů vlakem,tak se už moc těším..
pěkné odpolko všem.
d.

baraf
15. črc 2010

jo,jo holky, úleva to je..... hlavně se oba pořádně vyspí a budou v pohodě

baraf
15. črc 2010

Dandi-no vydíš,tak pohyby jsou tu. ono to chce, si v klidu sednout....

aktaka
15. črc 2010

Madli já rodila 36+0

Dandi no vidíš, to už jsou pohyby jak vyšité 🙂 já jsem cítila nejvíc večer, když jsem si lehla do postele na záda. Jinak třeba přes den vůbec a to i později. Sára se strašně málo hýbala

danda78
15. črc 2010

já taky zítra nakouknu až navečer, protože mám práci, nákupy, pak jdu asi po 8 měsících k holičce...takže budu až dýl...
mějte se fajn..
dobrou.
d.

siki26
15. črc 2010

Ahoj holky, teda já vás vůbec nestíhám ☹
Na pc se dostanu nanejvýš takhle večer a to tu kolikrát sedí Honza. Do neděle odjel na Slovensko, tak jsem ráda, že se tu můžu taky ukázat...
Tak jen tak v letu: Madli, že by už se prckové klubali ven? 😉 36tt je krásnej, já rodila v 34tt+5. Jsou to krásný váhy, Matýsek měl 2650g a Natálka 1830g, teď už jsou to pěkní pořezové 🙂
Danda, pohyby jsou úžasný co? A hlavně jsi o dost klidnější, když víš, že je všechno v pořádku...Zezačátku je to opravdu cítit jen když si večer lehneš na záda, ale pak to budou kopance jak hrom uvidíš 😉
Akty, malá je úžasná 😵 Taky musím přidat pár foteček, jen mi je Honza není schopnej upravit 😠
Baruš, čekáš miminko? Tak to moc gratuluju 😵 Teda já tu fakt nebyla hodně dlouho... 😅 A co bylo Lukáškovi, že má sádru?