Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

siki26
11. čer 2009

A svojí barvu máš hnědou? Já právě byla pořád blond (teda skoro), ale zase jsem se vrátila ke své barvě. A ani nevím, která z těch dvou mi sluší víc. Blond mi slušela, ale už jsem se jí nějak nabažila 🙂 ale možná se k ní časem zase vrátím.

Jinak hlásím: ms odešla, juhúúúúú 😀

aktaka
11. čer 2009

svojí mám takovou šedivou myšinovou, nic moc prostě. ale když jsem byla malá, tak jsem měla takový světlý oříšek až blond

juchůůůů, doufejme, že hoooodně dlouho zůstane tam, kde je 😉

siki26
11. čer 2009

ať se teď dlouho mrcha neobjevuje nebo s ní zatočím 😀 se mi to teď říká 😅

aktaka
11. čer 2009

no já bych jen chtěla vidět jak s ní točíš 😅 😀 😀

siki26
11. čer 2009

jo, to já taky 😀 Doufám, že se lekne a nebudu muset 😅
Už bych šla domů ☹ Sice mě tam nečeká nikdo s otevřenou náručí, ale aspoň postýlka 🙂 Se divím, že mě budík ráno vůbec vzbudí.

aktaka
11. čer 2009

já bych taky vypadla. dnes jdu ještě po práci k našim, ale vůbec se mi nějak nechce, taky jsem unavená
a ještě z té blbé vyrážky mi hoří celý ksicht, tak to je úplně o ničem ☹

siki26
11. čer 2009

Tak já mám v plánu zametat a vytírat celý byt, vyprat aspoň jednu pračku, protože nevím, jak budu mít čas o víkendu. Takže taky žádná zábava 😝

rodinná návštěva? To musí být, na rodiče se nesmí zapomínat 😀

aktaka
11. čer 2009

tak to mě přesně čeká o víkendu, to co tebe dnes, hrozně se na to těším 😝 🙄

nj, ale dnes se mi to nechce ani trochu, sakra

ale už to za chvíli zabalím, tak aspoň něco pozitivního

siki26
11. čer 2009

Tak já až za hodinu a čtvrt 😝 už nedělám nic jiného než že brouzdám po netu 😅 A samozřejmě vymýšlím koniny 🙂 Tak ti aspoň budu tiše závidět.

elana
11. čer 2009

Ahoj🙂

Tady je hrozný vichr 😠 ale jinak příjemně.

Ráda bych si povídala, ale strašně pomalu jede net...takže z toho asi nic nebude, tak si to neberte případně osobně😀

Siki, to je fajn, že je MS pryč. Snad na pár hezkých měsíců naposled, tak se Tě musela nabažit🙂

Akty, to je blbý, vyrážka. Nevím co poradit☹

siki26
11. čer 2009

Ahoj El!
jo, doufám, že mě teď na hodně dlouho opustila (min. na 9měsíců) a věřím, že se chtěla jen rozloučit, ale trošku to přeháněla 😀

elana
11. čer 2009

Aspoň na rok, ať si mimčo užije aspoň něco málo toho mlíka🙂 Hlavně že je fuč.

Kdy jdeš zas na uzv a ke komu?

siki26
11. čer 2009

jdu v sobotu k Mrázkovi, tak jsem na něj zvědavá 🙂 Koukala jsem na jeho fotku na stránkách Iscare, docela sympaťák 😉

aktaka
11. čer 2009

Jj,vypada,tak snad ti taky bude vyhovovat

ja uz to balim,tak pekny zbytek dne. papa

siki26
11. čer 2009

Tak akty ahoj. už abych taky šla 😒

elana
11. čer 2009

Akty, ahojky🙂

Siki, to už uteče. Hele jak to utíká mě-než napíšu dva příspěvky, je 20min v háji😀

siki26
11. čer 2009

no jo, doma by mi to taky utíkalo 🙂 Ale už jen 20min, takže se jdu pomalu balit, ať přesně v půl vyběhnu z kanclu 😉 Takže kdybys napsala a já už tu nebudu (trvá ti to 20min 😉 ), tak zatím papa a snad zase zítra, pokud nespadnu ze schodů při tom chvátání 😀

elana
11. čer 2009

No, tak za dvě minuty půl, to už tu asi nejsi😀

Takže papa na dálku🙂

siki26
12. čer 2009

Ahojky!

Tak jsem cestou do práce chytla ten největší slejvák, který šlo. Jsem zmoklá jak slepice, džíny váží asi tunu, takže ani pásek nepomáhá 😠 To mi ten den krásně začal...Doufám, že vám se nic nepříjemného nestalo a máte po ránu dobrou náladičku
🙂

Akty, co v Iscare? Jsem napjatá jak kšandy 😀

aktaka
12. čer 2009

hola hola

Siki, já ten déšť chytla, když jsem šla z iscaru. sice jsem měla deštník, ale kalhoty od kolen dolů a boty to odnesly 😠

car byl rychlovka, zítra píchačka ovitrelle, v pondělí iui
jinak mi napsala žádanku na imuno, jestli nemám nějaké protilátky, akorát se tam nemůžu vůbec dovolat a objednat se 🙄

nevím jak jsi to tu psala, ale opsala jsem si přímo ze štítku u ordinace, že Anička je Prjaničniková 😎

a zdravím tímto za včerejšek i El, jsem psala tu poslední z právu z telefonu a nevšimala jsem si, že jsi tu už byla 😅 i když mi přišlo trochu divné, že jsi mi Siki znovu psala, že jdeš k mrázkovi, ale pak jsem si říkala, že možná ta stimulace způsobuje sklerozu 😀 😀

siki26
12. čer 2009

Ahojky, tak to je opravdu rychlovka 😉 Takže pak zase 14dní budu držet palečky ju? Super 😉 Imuno, ani nevím, jak dlouho pak trvá než budeš mít výsledky. Snad to není až měsíc jako u genetiky 🙄

Taky jsem měla deštník, ale stejně se to nedalo. Musela jsem se na chvilku schovat do pasáže.

No vidíš, já jsem říkala, že moje paměť není na tom zrovna nejlépe 😀 Taky jsem si to raději měla napsat. měla jsem za to, že je to Prjamičniková. M nebo N to už je fukajzník 😉

aktaka
12. čer 2009

já taky nevím, jak to trvá, ani se tam nemůžu dovolat, abych se zeptala. ale výsledky snad budou dřív, jen prý je dlouhá čekačka na termín objednání. ale čučela jsem, že mě na to poslali, prý většinou posílají až po nevydařeném ivf... no každopádně jsem ráda

a byla zase hrozně milá, a tentokrát dokonce i sama od sebe řekla víc jak dobrý den 😀

siki26
12. čer 2009

Je to dobře. Čím víc budeš o vás vědět, tím líp. A hlavně nebudete třeba zbytečně plýtvat další pokusy. tak volej, volej, držím palce.

Tak teď jsem na řadě já. Zítra mě to čeká, tak už se nemůžu dočkat. Doufám, že Mrázek bude mít pro mě dobré zprávy, že jsou folikulky takové, jaké mají být 😉

aktaka
12. čer 2009

no právě, aspoň se dál něco víc zjistí. nebo taky nezjistí 😀

a v kolik tam jdeš?

siki26
12. čer 2009

Mám tam být v 10h. a pak rovnou na rodinnou oslavu 🙂 Když vidím dneska to počasí, jak se každých 20min mění, tak mě ten zítřek docela děsí. Ale předpověď je docela optimistická, tak uvidíme 😅

A co vy o víkendu? že by další oslava? 😀

aktaka
12. čer 2009

jé, to já si vlastně budu muset počkat do pondělí jak jsi dopadla. no kažodpádně budu držet moc pěsti!
jj, na dnešek taky byla optimistická, ještě včera na seznamu ukazovali jasné sluníčko 😠

nene, od oslav je na chvíli klid, naštěstí
my budeme montovat police a regály do kumbálu, nedá se tam teď už hnout, tak s tím musíme něco udělat. jinak, když bude hezky, opráším tenisovou raketu asi
taky jsme dlouho nebyli v kině, tak čučnu, co dávají. máš něco na doporučení? 🙂

siki26
12. čer 2009

Jelikož teď z pátka na sobotu máme Filmovou noc, tak ti ani nevím...upřímně, nějak jsem teď nekoukala, co všechno filmová noc zahrnuje za filmy. Viděla jsem Hannah Montana - to je pro teenagery, Holka z města - nic moc. Jinak prý je dobrý Případ nevěrné Kláry, ale to jsem bohužel neviděla. Já bych chtěla vidět Noc v muzeu 2. první díl se mi docela líbil. Jsem ti moc nepomohla co? 😒

aktaka
12. čer 2009

Případ nevěrné Kláry včera psaly v novinách, že je to jak laciná telenovela, tak mě krapet odradilo
o Noci v muzeu 2 jsem zase četla, že klasické druhé pokračování - o ničem, víceméně to stejné do v prvním dílu. tak to asi zase nepotěším já tebe 😅

siki26
12. čer 2009

jo a Andělé a Démoni se mi moc líbili 🙂 No teď se stejně do kina nechystám, tak asi počkám na DVD.

Právě jsem přišla z oběda. měla jsem kuře se zeleninou a rýží - mňam 🙂 A zase leje 😝
Do toho koník nějak zlobí, je nějakej pomalej
🙄 Nebo zlobí jen mě?

aktaka
12. čer 2009

andělé a démoni mě taky nijak nelákají, sakra. tak to vypadá, že kino asi nebude 😀

já jsem měla burger s hranolky a taky mňam. normální poctivý, ne žádný mekáč ( i když tam mi taky chutná 😅 )
mně nezlobí, tak to bude asi jen u tebe