Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

siki26
23. čer 2009

jo, žehlení dávám za 1, vysávání tak za 3, ale co opravdu nesnáším je zametání a vytírání - tomu dávám za 5 😠

aktaka
23. čer 2009

musíš se něčím zaměstnat zítra. hlavně nesedět a nečučet do blba 🙂

tak to já vytírání 3 a vysávání 5. jo a pětka je i pro utírání prachy.
takže u nás vysává a utírá prach manžel 😀

siki26
23. čer 2009

kdo umí, ten umí 😀 Máš to dobře zařízené. Na prach jsem úplně zapomněla, tomu dávám 10 😅

no budu se muset nějak zabavit, ale jak...to zatím netuším ☹

elana
23. čer 2009

Siki, to Ti uteče jak nic🙂 Kdo Ti vlastně dělal OPU?

Ad úklid, u nás vysává taky většinou manžel...protože má občas uklízecí mánie a chytá amoky, když vidí smítko (což já vůbec malý binec nevidím). Takže když ho to baví...nechť se činí, já dělám věcí dost🙂

siki26
23. čer 2009

OPU mi dělala Prjaničniková. Viděla jsem ji teda jen chvilku, tak doufám, že to byla ona 😅 Ptala se mě, kdy jsem si píchla ovitrelle, zkontrolovala ultrazvukem a pak už nevím 🙂

elana
23. čer 2009

Jojo, nejsou k poznání😀 ale tu minimálně podle hlasu identifikuješ😀

Mě dělal OPU Mrázek, ale ET Prjaničniková. Paní, co se mnou byla na ET (OPU jsem byla samotinká), tak ji měla taky na obojí.

siki26
23. čer 2009

my jsme tam byly 3. ale jedna tam nebyla na OPU, ale na nějakou úpravu v děloze. Tak druhá paní měla 3 vajíčka a říkala, že to s manželem berou jako poslední pokus (byla už na třetím).

elana
23. čer 2009

Hmm, to musí být stresující, ten 3. pokus. Pevně věřím, že nám všem se vyhne.

"Moje" paní byla taky na prvním, ale už jí bylo ke 40ti. Měla z prvního manželství dvě větší děti a chtěla s novým manželem taky mimčo. Přitom s ním žila už x let, ty děti jí pomohl vychovat...a až pozdě se odhodlali k vlastnímu, no a nešlo to. Ani nevím jak dopadla, měla chudinka jedinýho bojovníčka a ještě nic moc kvality...ale co já vím, třeba líp než já 😉

siki26
23. čer 2009

věřím, že po tom všem píchání mít 1 vajíčko moc nepotěší ☹ Ta holčina, co byla na té úpravě, tak říkala, že při 1.OPU nenašly vůbec nic a to je pak zklamání 😢

elana
23. čer 2009

No to jo, to musí být☹to je na tom blbý, že vidí jen folikuly, ale už ne, zda jsou plný a natož se zralýma vajíčkama. Když je málo folikulů, dá se čarovat s dávkama hormonů, v nejhorším to stopnout a příště to vzít za jiný konec, ale když se vzbudíš a v misce nic, to je fakt beznaděj 😒

baraf
23. čer 2009

siki-to je normální, že jsi nervózní...

jinak já mám pocit, že peru a žehlím snad pořád.... manža chodí v košilích.... ale taky mám pračku zvlášť a tak to není tak vidět... a žehlení? to je kapitola sama pro sebe. zrovna tady na mě volá velký koš

závidím vám vztahy s mamkou, to já s tou svou takový nemám. naposledy tu byla vloni na LUkyho narozkách a letos ani nepřijela (řekla,že mezi tuto partu nedorazí-a to je to jen moje a manžova rodina), ale mohla přijet jindy,že? ani nikdy nehlídala snad jen 3x tak 20 min.... když jsem byla u ní a šla do obchodu...

siki26
23. čer 2009

to by mě možná vzalo víc než kdybych po transferu čekala na // a přišla ms 😖

tak už se mi to blíží a pádím domů. Asi to zabalím o chvilku dřív, šéf tu není, tak co 😅 Tak se holky mějte krásně, zítra mi držte palce a já se co nejdříve ozvu, abych vás trošku zkontrolovala 😉 papa

elana
23. čer 2009

Báro, vím o čem mluvíš, taky mám doma košiláče🙂 a zlatý trička žehlit teda. Ale aspoň jednoho jsem se zbavila, pořídili jsme nový skříně do ložnice a tak už nemusím košile skládat (to byl mor, co jsem vyžehlila, to jsem při skládání zmuchlala 🙄 ), ale věším je na ramínka, tak to jde líp.

Jinak já žasnu, že jsme se tu sešly 3:1 co jsou mamánky...myslím Báro, že Tvůj případ bývá častější☹...taky je to zvláštní, tolik si přeju holčičku...a za pár let bych jí nepřišla na narozeniny?

elana
23. čer 2009

Siki, určitě na Tebe budem myslet, pak se ozvi. Já tu budu od odpo a pak až na chvilku večer v pátek, ale budu netrpělivá🙂

baraf
23. čer 2009

siki,jo,jo budem na Tebe myslet

eli-já taky košile věším, ještě je skládat, fuj.... no ono s mamkou je to těžký, kdyby Luky občas neprojevil zájem babi vidět, tak o ní ani nevíme.... byli jsme tam v únoru a pak až minulý týden...... mrzí mě to moc, ale já už jí ani nevolám, ona taky nezavolá jak se máme,co Lukáš a tak. když jsme s Lukym měli střevní chřipku a manža byl služebnně pryč, jen napsala,že se z toho snad brzo dostanem, vůbec ji nenapadlo,že bych třebsa potřebovala pomoct... ☹ mám z toho divný pocity,ale prostě to není TA MÁMA

aktaka
23. čer 2009

jsem se nějak zapracovala zase, budu tu trčet kdo ví do kdy 😠

Sik, jsem tě už propásla, tak držím moooooooooc pěsti a budu netrpělivě čekat na zprávu

Baruš, to je mrzuté s tou tvojí mamčou, já si to vůbec nedovedu představit, že bych se svou měla takové vztahy ☹

aktaka
24. čer 2009

dobré ráno všem!

baraf
24. čer 2009

taky přeju všem dobré ráno.

u nás se ještě spí, teda já ne,ale oba moji chlapi,bo jim je oběma špatně.... tak jdu vařit čajíček

siki-tak tfuj,tfuj,tfuj....

akty- jo,jo,je to špatný, ale měla jsem v práci dobrou kolegyni (stejně starou jako mamka¨) a ta mi ji tak trochu vynahrazuje, říká o mně, že jsem její další dítě.... byla mi i za svědka na svatbě

jinak nevím jak u vás, ale tady teda šíííííleně leje, máme v sobotu naplánovaný pečení selátka,tak se modlím,ať se to umoudří......

katrin32
24. čer 2009

Ahoj všem 🙂

aktaka
24. čer 2009

čau kočky

Baruš, tady taky prší. a manžel mi právě volal, že asi zapomněl zavřít ventilačku ☹

jinak z mého včerejšího špinění bylo ráno slabé krvácení, ale teď už zase jen špinění, je to napínák 😀

elana
24. čer 2009

Ahojky🙂

Katrin, my jsme se asi ještě "nepotkaly", co Tě čeká? Já mám za sebou květnové IVF a z něj mimoděložní těhu prasklé v 7.tt 😝

Akty, (hehe, já když jsem se dneska nahlásila na Koně a lezla k nám do diskuze, tak jsem Tě četla jako Aktovka😀), tak břicho je prý normální, že je necitlivý🙂 Jednak už mi to psala včera Bára a nakonec to říkal i choť, že to měl po slepáku🙂, takže senzace se nekoná a pitvat mě nikdo nebude😀 A Ty jsi fakt napínavka, užíváš nějaký progesteron?

Siki, aspoň na dálku na Tebe myslím, půl hodiny a budeš těhotná 😉

Báro, jak máš starého Lukáška? A máš ho z Iscare? Jestli ano, na jaký pokus?

aktaka
24. čer 2009

ahoj El!

tak Sik už to má asi za sebou 🙂

aktovka fakt super, ti díky 😀 😀
jéé, tak to nejsi žádná hříčka přírody s necitlivým břuchem 🙂 hele ale nebylo by to marné, kdyby ti třeba ještě někdy museli řezat, kvůli slepáku nebo tak, tak bys nemusela mít anestezii 😅 😀 😀

měla bych brát crinone, ale minulý cyklus jsem ho tak blbě snášela, že jsem se na to teď vyprdla. a minule jsem stejně dostala ms i když jsem ho brala, jako že mi jí nezdržel

Baruš, dej si nějakou fotku do pasu 🙂

elana
24. čer 2009

No co, aktovka plná mouder😀

A ještě takový lidumil, prý bez anestezie...já Ti dám. Neraduj se, přijde to časem k sobě 😝

Týýý frk, tak bez progesteronu. No luxus...to vypadá fakt dobře. Já teda bych asi (čistě informativně a bez emocí) testla, páč pokud je to tam a sem tam špiníš, tak by bylo asi dobře s tím něco provést, tj. nasadit i ten blbý Crinone, aby se ještě zbytečně nerozjela MS kvůli tomu, že máš progesteronu málo.

aktaka
24. čer 2009

hele, to by bylo dobrý, by sis tím pak mohla vydělávat na předváděčkách - operace bez umrtvení 😀 😀 😀

já to beru tak jako přirozeně, kdybych otěhu přirozeně, tak ho taky neberu, že jo... podle mě je to normální ms, akorát se teprve rozjíždí. a progesteronu mívám normálně dost, resp. aspoň, co mi z krve zjišťovali... já nevím no, možné to beru zbytečně na lehkou váhu, ale zase si říkám, jestli se má udržet, tak se udrží a jestli ne, tak mu ani ten crinone nepomůže...
jsem teprve 9dpo, takto je na test brzy. i když, to je brzy i na ms, tak nevím, co to moje tělo plaší 😒

elana
24. čer 2009

Tak 9dpo by to mohla být nidace...no uvidíš. Na test je opravdu ještě brzo.

Já vím, že v přirozeným cyklu bys ho taky nebrala, na druhou stranu, když se o těhu ví a špiní se, tak ho nasadí automaticky a spousta miminek už se narodila díky tomu, že se to podpořilo.

No, tak uvidíme. Jsou to nervy.

elana
24. čer 2009

Jo a k těm operacím, nech si to🙂, je to moje bříško. A sice necítím bolest, ale jizvy by vidět byly, já řekla, že mám mrtvou kůži, nikoli že tam funguje mrtvá voda, kterou když přiložíš, tak to sroste jako Jiříkova hlava😀 Takže chodit jak Fredy Krůgr kvůlivá nějakým předváděčkám, to teda ne😀

aktaka
24. čer 2009

no ještě chvíli mě ukecávej a večer nasadím 🙂 mám celou krabici, jsem si jí pro jistotu vyzvedla

nervuješ se, jo? já vůbec, jsem úplně v klidu 😀 ne ale fakt, jsem. jak to znám už tolikrát, tak mě to nijak nerozhodí, když to bude ms

a co ty, jak je? vše dobrý? tedy kromě mrtvého břuchu 🙂

já měla včera super cestu domů z práce. jela jsem až v půl osmé, takže jsem se těšila, že se natáhnu. jezdím vlakem. na druhé zastávce vlak stojí nezvykle dlouho, pak dorazí průvodčí a povídá: stalo se neštěstí, na další stanici vlak někoho přejel, takže tu budeme stát asi dvě hodiny.... takže jsem cestovala přes půlku prahy, abych se dostala co nejblíž, kam by pro mě mohl manžel přijet autem. fakt super den, domů jsem se dostala až v půl desáté 🙄
akorát jsem přemýšlela, jestli se jim nemám nabídnout, že bych ho upitvala 😀 😀 😀

aktaka
24. čer 2009

no dobrá, necháme tvůj břuch břuchem, přeci jen ho budeš ještě potřebovat 😵

elana
24. čer 2009

Tsííííí jo, tak tos měla fakt dobrodružný 🙄 jo vlaky, taky jsem si s nima užila.

No tos mohla zkusit, pitvnout si tak hezky na mezi😀 vida, jsme včera sháněly mrtvoly a hned Ti jedna skočí do cesty 😝

No a jasan, já nervy mám, pže by to bylo prímový, kdyby se to povedlo po IUI. Mooožná čistě mooožná by mi otrnulo a na září bych si třeba ještě jedno dala. I když...bylo to tak hrozný, že asi né😀

sonka.77
24. čer 2009

Děvčata, copak tu probíráte? 🙂