Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

elana
25. črc 2009

V listopadu to bude 10 let. Hrozně to letí...🙂

Ledová královna, těší mě též🙂 Ale co, lepší být dobývaná než naopak🙂 však měl se mnou fůru práce 😝 dlouho jsem ho nechtěla. Nežeby se mi nelíbil, ale mě to snad i vyhovovalo.

Mám vejšku. Stýská se Ti po škole? Mě vůbec...před dvěma lety jsem dělala v rámci práce takovou velkou zkoušku ještě, a když jsem to udělala, zaklapla všechny sešity a knížky, tak jsem věděla, že formální ukončení vzdělání přišlo přesně včas. Už na to nemám hlavu, nervy ani náladu.

sonka.77
25. črc 2009

Do té doby jsem já spíš musela balit kluky, hrůza. Říkala jsem kámoškám, že už bych konečně jednou chtěla, aby kluk balil mě, což se mi splnilo.

Ani se mi nestýská, i když to bylo krásný období, kromě zkoušek samozřejmě. 🙂 Dost se tam užilo, byla skvělá parta, jezdili jsme i v létě na vodu třeba. Něco se učit, to je děs, jednou jsem taky před dvěma lety dělala zkoušku a bylo to utrpení. Ještě, že už to máme za sebou. 🙂

Zatím nejhezčí období bylo od doby co jsem začala chodit do práce a co jsme začali s přítelem a doufám, že další krásný období bude s mimískem.

elana
25. črc 2009

Já ani ty kluky nebalila🙂 já fakt po nich nekoukala, nebo když už se mi nějaký líbil, tak hlavně aby si toho nevšiml😀 no prostě jsem byla notně zabržděná, co si budem povídat 😝

S tou školou, přesně jak píšeš, krásný období to bylo, taky na to ráda vzpomínám, sednu si k fotkám a oddávám se nostalgii...ale už bych to zpátky nechtěla. Jsem někde jinde.

sonka.77
25. črc 2009

No já myslím, že ti kluci vetšinou to moje balení nepoznali. 😀 😀 😀

elana
25. črc 2009

Tak. Nebo tak nějak takhle to je bližší skutečnosti😀

sonka.77
25. črc 2009

Já je balila, ale nesbalila. 😀

Co budeš dělat zítra?

elana
25. črc 2009

Soni, tak vzhledem k tomu, že obě žijem v dlouhodobém vztahu, tak je evidentní, že jsme sice byly panenky v koutě, ale přece jen nás z něj někdo vytáh, takže to vlastně dopadlo dobře😀

Já Ti ani nevím...ráno skočíme k babi (manželově) pro vrtačku a asi konečně navrtáme nad postel lampičky. Přestěhovali jsme před časem postel a teď používáme stojací lampu, jenže je na manželově straně postele a když on už spí a já si ještě čtu, musím se přes něj naklánět, nebo e dokonce zvednout, obíhat postel a vypínat světlo a už mě to fakt neba😀...takže se bude muset odlepit od drakobijců a chviličku taky pracovat🙂

sonka.77
25. črc 2009

Já budu dlouho spát a po obídku jdu navštívit kámošku s měsíčním miminkem.

No s tou lampičkou je to fakt blbý. Já mám taky lampičku na svém stolku. Sice zas tak moc v posteli nečtu, ale pořád víc než přítel.

elana
25. črc 2009

Tak to máš prima plán🙂

Já čtu v posteli skoro výhradně. Mám to už od gymplu, jediný místo, kde jsem schopná se učit (a teď číst) je postel.

sonka.77
25. črc 2009

Tak co nejdem už spát? Už na mě jde únava, ve vlaku z Prahy se mi chtělo hrozně spát, ale pak jsem doma nezalehla. 🙂

elana
25. črc 2009

Jdem, stopro souhlas.

Užij si neděli, ahoj 😵

A ráno-hodně štěstí!!

sonka.77
25. črc 2009

Taky přeju prima neděli. A ráno, no prostě uvidíme. Naštěstí jsou jen dvě možnosti. 😀

Dobrou noc!

sonka.77
26. črc 2009

Ahojky! Tak mohlo to dopadnout jinak? Na testu je takové sněhobílo, že se v okruhu 100 kilometrů rozjasnilo. 😀
Uvidím já někdy ty krásně //??? 😕

elana
26. črc 2009

Ahoj......Soni, je mi to líto☹.....chápu jak Ti je, měla jsem to s tou touhou po // úplně stejně....ale ony nestačí a kdoví, co je vlastně lepší.

Tak prostě zabojujem znova spolu, bude nás víc, tak snad bude dohromady i víc těch čárek😀 a potom hlavně zdravých dětí.

aktaka
26. črc 2009

ahoj
Soničko, je mi líto ☹
a to víš, že určitě jednou // uvidíš, všem se nám to dřív nebo později povede do zdárného konce, jen to chce trpělivost (otrava, já vím, co naděláme jiného 🙄 )

elana
26. črc 2009

Akty ahoj, už jste zpátky z nákupů? 😉

No přesně jak říkáš, ale kdyby člověk měl jistotu, že se to někdy podaří...tak by se to snášelo líp, ten čas by se vyplnil a hotovo.

elana
26. črc 2009

Teda s tou Aktynýdií čínskou😀 je řeč jak rozprávka🙂

Kam zas zmizela😀😀

aktaka
26. črc 2009

Ja jsem tu 😀
nejak jsem vubec nic nestihala,ale stejne mam pocit,ze jsem nic neudelala ☹

jinak jsme vyrazili na slevy, des a hruza,vsechno uz prebrane. ale abych nekecala,i tak jsem si koupila sukni,tricko a dve halenky. Ale jak jsem v tech obchodech videla uz ty podzimni kolekce,tak na me nejak padla depka,ze uz je pulka leta pryc. Tak jsme si rychle objednali gril,at si jeste trochu uzijeme 🙂

tak jdu chrnet,vsem dobrou noc a uspesny start do noveho tydne 🙂

baraf
27. črc 2009

ahojky

soni-to je mi moc líto.... držím palečky,ať to příště vyjde.

sonka.77
27. črc 2009

Ahoj holky, tak krev odebrána, výsledky budou po 16 hod. Ale vše je již jasné, takže mě to čekání nějak netíží. 🙂

Akti, taky jsem byla v sobotu na slevách a nekoupila jsem si NIC! Prostě všechno bylo takový bléééé. 🙂
Tak jsem si aspoň udělala radost solí do koupele s vůní růží.

Přeji krásný den!

baraf
27. črc 2009

Soni-já jsem byla v pondělí na slevách-potřebovala jsem pro Lukyho džíny,ve všech obchodech to vypadalo jak v bazaru asii tak třetí jakosti. byla jsem třeba v nextu a tam odtud jsem fakt utekla, neměli vůůůůůůůbec nic. a řekli ti něco na těch odběrech,třeba jako proč ještě nemáš ms? tak pak dej vědět, co výsledky
my odjíždíme s lukym na moravu-tááák se těším, protože tam se o mě bude teta fakt starat a já nebudu (ani nesmím, to by teta nepřežila 😀 ) dělat nic. teta je vyučená kuchařka a jak výborně peče.... no, ještě,že tam nebudu dlouho,páč bych se do ničeho nevešla 😉 tak se tu mějte pěkně a až přijedem,tak nakouknu.

siki26
27. črc 2009

Dobré ráno holčiny,

Soni, moc mě to mrzí ☹ Ale ty jsi silná, oklepeš se z toho a šup to zkoušet dál. jednou to určitě vyjde a proč ne hned na druhý pokus co?

Já teď slevy moc neobíhám. Jakmile chodím dlouho po krámech, tak mě bolí záda a není mi dobře, takže jen chvilku a šup domů polehávat.

sonka.77
27. črc 2009

Báro, odebírala mě sestra u gyndařky, nechodím přímo do CAR. Takže jsme to neřešily. Já myslím, že jí prostě drží ten Utrouš a jakmile ho vysadím tak přijde v plný parádě. Koukala jsem na Inet a některým holkám se fakt MS zpozdí dokud prostě nevysaděj. MUDr. Řežábek teda píše, že Utrouš sliznici v děloze neudrží, ale že obvyklou délku cyklu o pár dní běžně protáhne. Jinak už druhý den lehce špiním, tak to je taky předzvěst mršky.

Siki, jen na sebe pěkně dávej pozor! Pěkně si mimísky hýčkej, abys nám pak mohla ukázat pěknou fotečku. 🙂

baraf
27. črc 2009

soni-tak to jo..... tak budem na podzim bojovat spolu a s ostatníma,však to vyjde!!!!

siki26
27. črc 2009

Holky, nebojte, to určitě vyjde, musíte věřit 😉 Baruš je toho důkazem 🙂

Soni, neboj, dávám na sebe pozor. Mimo jiné dost žeru a pořád bych spala, takže svému tělu docela dopřávám, na to nebylo zvyklé 😉

elana
27. črc 2009

Ahoj, odkud nás to tahám? Takový hlubiny🙂

Dneska je tam příjemně, není nějaký extra horko, ale je krásně teplo. Takový léto by se mi líbilo 😅

aktaka
27. črc 2009

Ahoooj

El,to jsi asi nekde uplne jinde jak ja,padam na pusu vedrem ☹
jsem dnes spacirovala na financak a sedrela jsem si nozky,tak jsem si za odmenu dala u hajka pohar a pak se prosla frantiskanskou zahradou,jsem mela takovy maly svatek pri pondelku 🙂

sonka.77
27. črc 2009

Ahojky, tak zázrak se nekonal, hcg je 0. Takže jedeme dál a půjdem v jednom šiku do boje na podzim. 🙂

ringle
27. črc 2009

Ahojky holky, můžu se mezi vás vetřít? 🙂 Abych něco o sobě napsala, první stimulace a 4 transféry jsem prodělala v genetu pak můj lékař naznal, že zkusíme iscare, tak proběhla stimulace a zavešdení 1 embryjka, protože u mě prbíhal hyperstim. syndrom, no ale 13 den po zavedení - tedy minulou středu jsem začala špinit, tak jsme jeli do iscare, odebrali krev na hcg a dali injekci kdyby náhodou to těhotenství bylo...no a ve čtvrtek jsme volala a hcg negatiní.....

Takže teď přemýšlím co by bylo nejlepší za další postup 😎 Koukám, že jsme momentálně na tom všechny skoro stejně 😒

Četla jsem, že se chystáte do lázní 🙂

Mlůžu se zeptat odkud jste?

A co vy a další pokusy? 😅

sonka.77
27. črc 2009

Ahoj Ringle! Vítej mezi nás. Moc mě mrzí, že vám to nedopadlo, vidím že už sis prožila dost. Jediné co můžeme dělat, je věřit v další pokus. Já jsem na tom momentálně podobně. Bylo to moje 1.IVF a mražáčky nemáme.

Jo jo, lázně jsou prý prima.

Já nechci moc veřejně prozrazovat, tak jen napíšu, že bydlím západně od Prahy. Co ty?

Já plánuju další pokus na říjen nebo listopad. To bude za chvilku. 🙂