Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
27. srp 2009

tak to já jsem zase případ, že beru léky až když už se fakt nedá vydržet. já mám totiž pocit, že bych si na nich mohla hned vytvořit závislost 😀

elana
27. srp 2009

No v Tvém případě s tím, jak citlivá jsi na hormony, tak bych se toho bála taky😀😀

aktaka
27. srp 2009

díky, víš jak uklidnit 😀 😀

sonka.77
28. srp 2009

Akti, držím palec! Už to budeš mít za chvilku za sebou, tak jsem zvědavá, jaká bude úrodička. Věřím, že velká! Koukej se pak hned ozvat, až budeš doma. 🙂
Mě při stimulce ani moc břicho nebolelo, jen jsem cítila, že to není normál, po OPU mě ještě druhý den břicho trochu bolelo, ale bylo to OK, byla jsem hrát Petanque. 🙂

Holky, včerejší zkoušku mám úspěšně za sebou, dokonce mi řekli, že jsem ten den byla mezi nejlepšími, což mě fakt potěšilo. Ještě budou tři zkoušky, ale ty už jsou povětšinou odborné.

Siki, tak jak? Jsem nedočkavá dobrých zpráviček od tebe.

siki26
28. srp 2009

Ahoj holky,

Akty, moc držím palce, co nejdříve se ozvi 🙂

Soni, tak to moc gratuluju. A čeká tě ještě nějaká zkouška? Já věděla, že to zvládneš...

My jsme to taky zvládli 🙂 Bobísci se vyvíjejí oba/obě stejně, máme 5,5cm. Jeden se krásně mrskal a ten druhý nejspíš lenošil 😀 V albíčku mám fotečky, tak mrkněte. Dnes se budu objednávat na screening v I.trimestru a volat do porodnice kvůli registraci. Doktorka se mě pořád ptá, jestli nechci neschopenku a když jsem řekla, že je mi dobře a že mám pohodové zaměstnání, tak mi jí chce dát už od poloviny těhu. to bych se ale doma unudila ☹

aktaka
28. srp 2009

Ahoj holky

Soni,ja o tobe vubec nepochybovala,gratuluji 🙂

Siki,parada! Vezmi si neschopenku,ja se budu doma taky nudit,muzeme chodit na kafe 😉

jinak tedy hlasim,ze mame 13 vajuch. Oplodneni se dozvim zitra,6 jsme nechali icsi a zbytek prirozene. Jinak pani se mou na pokoji mely jedna 4 a druha jen 2,tak je mi jich lito.

siki26
28. srp 2009

Akty, no super, to je úrodička 😀 😀 😀 Moc gratuluju. Teď ještě aby se krásně vyvíjeli. Není pochyb proč by neměli, když jste oba zdraví 😉
Semnou byla na pokoji paní už po třetí a měla jen 1vajíčko.Říkala, že je to jejich poslední pokus a pak už to zkoušet nebudou, tak mi jí taky bylo líto ☹

aktaka
28. srp 2009

No jasne,min jeden to dotahne az k porodu,to je jasne 🙂

do jake porodnice se chces zaregistrovat?

siki26
28. srp 2009

Chtěla bych do Brandýsa nad Labem. Dnes jsem tam volala a docela mě překvapilo, že u nich registrace neprobíhají. že si mám zavolat v 36tt a oni mě pozvou do těhotenské poradny. Ale co když začnu s dvojčátkama rodit dřív? jsem z toho docela zmatená... 😨

Necháváte si prodlouženou kultivaci? víš, kdy půjdeš na ET?

aktaka
28. srp 2009

v brandýse jsem se narodila já 🙂
v těchto mimopražských porodnicích nikdy nedělají registrace, ta nejsou zase takové návaly. já bych tam zajela dřív, třeba v 32tt a uvidíš, co ti řeknou

PK určitě, zvlášť v tomhle množství. jestli půjde všechno v pohodě, tak ET bude ve středu. a opu mi dělala Anuška, byla strašně milá 🙂

siki26
28. srp 2009

tak to jo, takže Brandýs je vyzkoušenej 🙂 . Já jen že je mi divný, že se tam najednou objevím, že rodím, aniž by mě tam někdy někdo viděl. Každou podlední sobotu v měsíci tam mají prohlídky, tak tam zajedeme mrknout, ještě jsem tam nikdy nebyla.

Tak to je fajn, držím palce, aby všechno probíhalo tak, jak má 😉 Určitě bude... Musíš dávat pravidelné info. V kolik si máš zítra volat?

sonka.77
28. srp 2009

Siki, super! Oba bobísci jsou silní a stateční, to je paráda! Gratuluju! 🙂

Akti, tak to je nádhera, 13 vajuch, to je jako Eli, tak na zítra držím palce, aby bylo co nejvíc embroušků. 🙂

Ještě mě čeká zkouška z finančních nástrojů obecně, pak z investování a ještě z pojišťovnictví. No stejně se i pak budu muset pořád učit, protože těhle věcí je na trhu fakt hodně a trvá dlouho než se v tom člověk dobře zorientuje. No mě naštěstí finance a počítání baví, tak když překonám tu nervozitu ze schůzky s klientem, tak to bude fajn. 🙂

siki26
28. srp 2009

akty, nebyla jsi dneska na OPU s chrobáčkem z Žirafek? Ta teď psala, že měla 4 vajucha.

aktaka
28. srp 2009

jj, brandýs odzkoušen, a jak vidíš, rodí se tam úžasní lidé 😀

Soni díky. a určo budu podávat zprávy průběžně.

Siki a ona chodí do iscaru?

aktaka
28. srp 2009

volat mám mezi 11 a 12

aktaka
28. srp 2009

Siki tak to nebyla Chrobi, podle toho, co teď psala v žirafách, nic takového tam nemluvila ta ženská

siki26
28. srp 2009

Tak to skočím hned k počítači 😀 Jsem zvědavá.

Akty, nevím, myslela jsem, že jo, protože k nim mě přetáhla z tého diskuze. ale zase píše, že u nich zavádí morulky a ne blastocysty, tak nevím...mně zavedli blastocysty.

Tak já mažu domů. Hezký den holky

aktaka
28. srp 2009

jj, určo to není ona, ona chodí na obilnák

tak hezký víkend, budu podávat zprávy

elana
28. srp 2009

Ahoj🙂

Tady jsou krásný zprávy, tak hezky jedna po druhý:

Siki, ooobr gratulace Tobě i prďolkám, to už jsou pěkný človíčkové🙂

Soni, jsi šikulka, smekám před Tebou, nejen proto, že Tvůj obor by mě zabil 😅 , ale tak celkově, jak ses do toho vrhla.

Akty, tak do toho pozitivního testu a krve mě následuj, dál už jdi laskavě po Sikiiných stopách, ju?😀 krásně jsi to zvládla, tak držím mimčům palce, ať se to hezky schumelí v tý mističce a hlavně vesele vyvíjí.

aktaka
29. srp 2009

ahooj

El, já bych si to taky tak představovala, ten plán vývoje, jak jsi nastínila 😀 i když, jsem skromná, mně by stačilo i jedno miminko 😵

jinak situace se vyvíjí tak, že máme oplodněno všech 13! tři už rovnou zamrazili, akorát tedy nevím proč, já se v té euforii zapomněla zeptat 😢 asi jsou to takoví borci, že vědí, že těch zbylých 10 bude dostatečný počet 🙂

siki26
29. srp 2009

ahojky,

Akty, no vidíš, jak je máte šikovné 🙂 to je super zprávička. To by bylo, aby mezi nimi nebyl aspoň jeden šikulka, který to dotáhne až do konce 😉 Jen tak dál. Teď budeš volat v pondělí? Zítra tam asi nejsou co?

aktaka
29. srp 2009

ahoj Siki
mám si volat až v úterý. to nevydržím do té doby 🙂
snad se budou i dál dobře vyvíjet

sonka.77
29. srp 2009

Akti, SUPER!!! Jen tak dál. Věřím, že budete mít hodně silných embryek, a ty budeš za 14 dní těhulka. Držím palce co to jde. 🙂

Všem přeji krásný víkend!

aktaka
30. srp 2009

Soni, díky díky. uvidíme jak se to vyvine, jsem už teď napnutá jak kšandy 😀

sonka.77
31. srp 2009

Akti, tak jak žádná změna? Tak to je v pohodě, já už bych dneska byla na ET. Embroušci vám krásně rostou, mám radost a taky trošku závidím 🙂 , jsem zvědavá na zítřejší novinky, kolik bojovníčků bude. 😉
Akti, jak se cítíš? MOC DRŽÍM PALCE!!! 🙂

Já měla krásný víkend, v sobotu jsme slavili přítelovy narozky a v neděli strávili celý den v pražské zoo. Paráda! Bylo fakt krásně.

Holky, tak ať počítám jak počítám, tak možná už za necelé dva měsíce budeme znova stimulovat. 🙂 To to letí, to je neskutečný. No s mýma cyklama kolem 25 dnů, neuběhnou ani tři kalendářní měsíce. 🙂 A kdyby něco, tak mám v záloze ještě měsíc později.

siki26
31. srp 2009

Dobré ráno holky,

Akty, to do zítřka nevydržím...Ale pokud ti řekli, že máš volat až v úterý, tak je jasný, že se vyvíjejí dobře. Já si měla volat každý den. Takže pozitivní zpráva pro tebe 😉

Já celý víkend dospávala a lenošila. V neděli jsme byly u Honzových rodičů na zahradě a grilovali, takže pohodička.

Dneska jdu holky na screening, tak se nemůžu dočkat. V pátek jsem se tam nedovolala až dnes a už mě rovnou na dnešek objednali, takže paráda 🙂

aktaka
31. srp 2009

ahoj holky

jsem doma na neschopnence s ohss ☹ včera mě začalo ukrutně bolet břicho. byl to úplně pocit, jak kdybych měla zaražené větry 😅 takže jsem to šla ještě rozchodit na procházku, ale nepomohlo (kupodivu 🙂 ), ještě jsem si tím přitížila. dnes jsem zajela do caru, mám lehkou formu, vaječníky zvětšené na 7cm a vodu kolem dělohy. naštěstí není v dutině břišní. kromě těch bolestí mi nic jiného není, dokonce dnes je to lepší jak včera, snad to rozeženu. jinak mi vzali krev a až podle výsledků se uvidí, jeslti bude vůbec transfer, tak jsem z toho trochu na nervy ☹

Soni, tjo, to uteče jako nic, uvidíš, za chvíli budeš těhule 🙂

Siki, tak to jsi mě moc potěšila, že to vypadá na pašáky, ty naši embrouši. i fakt, že nám hned tři zamrazili, je prý dobré znamení, žádná béčka by nemrazili 🙂
teď jen, aby k tomu et vůbec došlo 😖
to je super, že jsi na ten screening nemusela čekat, že to máš hned, tak už se těším na samé pozitivní zprávy 🙂

siki26
31. srp 2009

Akty, tak to mě moc mrzí, že si musíš prožít ještě něco takového ☹ Hlavně, aby ti bylo brzy líp. A kdy budeš mít ty výsledky? Ono by se ale nic nestalo, kdyby ti je zavedli o pár dní později. Tady je spousta holek, co šly na transfer později kvůli OHSS a povedlo se 😉
Nám se ty další tři vyvíjely pomaleji a už prý nemá smysl je zamrazovat, takže vy musíte mít opravdu borce 🙂

aktaka
31. srp 2009

no zatím šlo všechno hladce, takže se to někde zákonitě muselo po.. ☹ ono v tom stadiu, v jakém je to teď, by ten transfer klidně udělali, při ohss je dokonce větší šance na uchycení. všechno závisí na tom jak mi vyjde ta krev a jestli se to ještě nezhorší. krev budu vědět dnes po třetí hodině

snad aspoň ti emrouši jsou ok, když já jsem lemra 😀

siki26
31. srp 2009

Ještě nebuď pesimista, uvidíš po té 15h. Určitě pak dej vědět...Doma pak mrknu. Jdu z práce ve 14:45, tak tě neztihnu, ale určitě se doma podívám, jak jsi dopadla. Moc držím palce 🙂