Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
16. zář 2009

akty- já jsem jako těhu byla se známejma na večeři-co já tam sežrala.... polívku, hlavní jídlo a ještě moučník, normálně nesním ani polívku a hl.jídlo.....

baraf
16. zář 2009

Siki-jo,jo tomu fakt neporučíš.... a to, jak jsi ty první 3měs.zvládla ti teda závidím 😎

Akty-tak hezky odpočívej. já jdu ve tři pro Lukyho do školky, tak pak mrknu. jdu dnes pěšky, je tam hezky, tak tady dřív jak ve čtyři nebudu...tak ať to tu je,až se vrátím 🙂

aktaka
16. zář 2009

Siki, já dnes měla instatní polévku (byla jsem líná si uvařit normální), to bych řekla je ještě horší jak jídlo od čínanů 😅

Baruš, jestli se tam dovolám. mám smůlu, vždycky, když mi na tom fakt záleží, tak mi to nikdo nezvedá 🙄

baraf
16. zář 2009

Akty-dovoláš 🙂 ale v tuhle hoďku je to tam přetížený, to je fakt 😉

sonka.77
16. zář 2009

Akti, tak už jen hoďka, už se těším na výsledek! 🙂 Holky jen pěkně papejte, miminka to potřebují! 🙂

Jen teda nevím, proč jsou ty výsledky tak pozdě, mě dělala ten první krevní test kámoška a výsledek jsem měla za 45 minut. Takže ten ostatní čas je jen administrativa. 😒

sonka.77
16. zář 2009

Siki a budete chtít vědět pohlaví? To už by za chvilku skoro šlo. 🙂 Já jsem teda zatím nakloněná tomu, že si pohlaví říct nenechám, ale kdo ví, jestli to pak vydržím. 🙂

Holky, tak zítra bude ta psychouška, vezmu s sebou náhradní malování, až budu mít ty ubrečený rozmazaný oči. 😀

sonka.77
16. zář 2009

Akti, jo a ještě jsem se tu nedočetla jak reagoval manžel?

baraf
16. zář 2009

Soni-ahoooj! my měli Lukyho jako překvapení. říkala jsem si,že když už vyšlo IVF,že si pohlaví říct nenecháme.
tak náhradní malování,jo? tak si kup voděodolnou řasenku 😀

sonka.77
16. zář 2009

Báro, fakt?! Tak to snad vydržím taky, pokud teda vůbec bude příležitost. 🙂 Připadá mi to takový romantický, že se pohlaví dozvíš až na porodním sále. Tak maminko máte........ 🙂 Říkám si, jestli to vůbec ještě při porodu říkají, třeba už počítají s tím, že to každá ví a já se pak budu hodinu po porodu pídit, jestli je to holka nebo kluk. 😀 😀 😀

Voděodolnou řasenku nemám, nejde to pak večer vůbec umýt. 😀 Nejhorší je, že pak jdu normálně do práce. Proč jsem se vlastně objednala na ráno, ví to někdo??????? 😀

a.jka
16. zář 2009

Ahoj holky, byla jsem teď pryč a dneska jsem naběhla na koníka a nestačím se divit!!
Akti: To je bomba!!!!!!!!!!!!!!! hrozně moc gratuluju a čekám do té 15 hodiny na potvrzení, no to je úžasný!!!!
ty vogo, mě konečně objednal doktor na první prohlídku do Iscare, ale představte si, že termín byl volný až 19.11. !!!!!! ☹ to je šílený, nevydržim to do té doby!! Holky a na té první hned dělají spermiogram??
Soni :a ty jdeš kdy?

aktaka
16. zář 2009

ahoj Soni
jak je? zítra čekáme všechny psychologické hlášení 🙂

manžel reagoval super, byl hrozně dojatý, kuáša prostě 🙂

já bych si taky nechtěla nechat říct pohlaví, ale manžel to nevydrží

aktaka
16. zář 2009

tjo, já asi budu muset přestat chodit spát odpoledne, jsem vždycky jak přejetá parním válcem. akorát bez toho zase padám už v osm na pusu, si člověk nevybere 😖

ahoj Aji
děkuju, všichni zdá se netrpělivě čekáme do 15 hodiny 😀

neboj, to uteče jak voda, uvidíš. nám by spermio udělali hned, ale dr chtěla 4 denní abstinenci a my měli jen 3 😅

siki26
16. zář 2009

Ahoj Soni, A.jko!

Tak koukám, že jediná já a Akty manža jsme jiného názoru na zjišťování pohlaví. Já si to chci nechat říct...Už jen proto, abych věděla jak nakupovat a zdobit pokojíček 🙂 Stejně mám takové tušení, že to budou 2 holčičky 😅

Akty už se ti to blíží, tak tfuj, tfuj 🙂

A.jko, já jsem nás obědnávala v listopadu a termín byl až 15.ledna. Takže jsme taky čekali 😝 ale to je jen ta první konzultace, pak už tak dlouho nečekáš.

sonka.77
16. zář 2009

Ajko, no to je doba, ale uvidíš, rychle to uteče. 🙂

My půjdem na 2IVF buď v říjnu nebo v listopadu, ale jako obvykle, práce se mi kupí do těch "správných" termínů, takže říjen ohrožují auditoři a listopad jedno zásadní dvoudenní školení (vždy kolem 12DC). No asi vynechám ty auditory, zvládnou to i beze mě ne?

Akti, jestli zkrz slzy ještě uvidím na klávesnici, tak vše barvitě popíšu.

sonka.77
16. zář 2009

Holky, musím makat, kouknu sem po třetí. 🙂

aktaka
16. zář 2009

je to fakt, že nakupuje se lépe, když se ví pohlaví. jenže já mám panickou hrůzu, že jak to pak řekneme "budeme mít holčičku/chlapečka", budeme mít v tu ráno všechno růžové/modré 😅

aktaka
16. zář 2009

Soni, co bys neviděla, jsi statečná žena. spíš aby se z toho příběhu nerozbrečela psycholožka 😀

baraf
16. zář 2009

tak mažu pro Lukyho, tak až přijdu, ať si mám co číst 😀

a tajemství pohlaví ? měla jsem spoustu neutrálních barev a něco modrýho-jak prohlásila moje tehdy 12letá neteř-lepší holka v modrým,než kluk v růžovým.... 😀

Ajko-až takhle pozdě,jo? ale to uteče,neboj.

aktaka
16. zář 2009

Baruš máš chytrou neteř 😀

jinak mi dnes zase přijede maminka, tak bude oznamovačka, pže ona ví, že dnes se dozvím výsledky z krve. to bude teprve doják. ještě, že mám kapesníků do zásoby 😀

siki26
16. zář 2009

Akty, tak jak? jsem napnutá...

aktaka
16. zář 2009

tjo, tak já jsem asi fakt těhotná 😅

takže 19DPO, 14DPET mám hcg 1967 🙂

siki26
16. zář 2009

Takže opět velká gratulation 😵 😵
I když z toho těžko posoudit, zda je tam jedno nebo dvě, ale já stejně tipuju ty 2 😀

sonka.77
16. zář 2009

Akti! Gratuluju, super číslo! 🙂 Už máš domluvený termín UTZ?

aktaka
16. zář 2009

díky díky, snad to mimoděl nebude
tady podle téhle tabulky to vidím spíš na jedno, jsem dnes 14dní po transferu (5denní kultivace), takže to mám trochu nad průměrem
http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...
hlavní je, že tam něco je 😵

aktaka
16. zář 2009

Soni, objednaná nejsem, ale mám přijít za tři týdny. to nevydržím takovou dobu 😅

siki26
16. zář 2009

Já měla 8.800 19den po transferu, to se můžeš ještě klidně vyšplhat...Ale je fakt, že každá jsme jiná a HCG má každá jinak. I když...když jsem pozorovala ty tvoje příznaky, které jsou stejné jako ty moje, tak nevím, zda se o tolik lišíme 😎

aktaka
16. zář 2009

no Siki, 19. den, to je za pět dní, to se klidně vyšplhat může, jestli se to zdvojnásobuje co dva dny. že bych si ze zvědavosti zašla ještě jednou v pondělí....? 🙂

aktaka
16. zář 2009

teď jsem to spočetla, že bych 18. den měla 8tis, tak to fakt není nereálné 😅

katrin32
16. zář 2009

Ahoj holky, akti gratuluji. Mě čeká teď první IVF v říjnu, no jsem z toho napnutá jako struna. Když mi sestřička ukazovala to pero jak se aplikuje, tak jsem z toho byla jelen. No už se těším kolik tam vypláznu peněz, tak snad to bude stát za to 🙂 a najdu taky //

siki26
16. zář 2009

Neboj Katrin, teď jste na řadě zase vy 😉 to by bylo, aby nebylo... 😉