Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
5. říj 2009

jj, přesně tak to chci i já. doufám, že M bude moci vzít aspon na týden dovolenou, ať si to hezky vychutnáme oba 🙂
to poslední, co budu potřebovat, abych tady měla někoho, kdo by mi lezl krkem

aktaka
5. říj 2009

moje šéfová je do nebe volající kráva
jak jsem tady řešila, jesli v práci říct nebo neříct. měla jsem držet hubu. vysloveně jsem jí žádala, aby to zatím nikomu neříkala, pokud to nebude nezbytně nutné. no a kráva to tam vykládala kolegnyni, ta to hned řekla další a už to jede. chápete to? ženská, matka dvou dětí! kdyby to řekla opravdu v nutném případě, ale tohle je holka, která nemá s mou prací nic společného a ona jí to jen tak vyžvaní!

siki26
5. říj 2009

no jo, to je risk, který podstupuješ. Chápu tě, že ti vadí, že se to v práci profláklo. Taky jsem to nechtěla moc říkat, dokud jsem nepřečkala ty kritické 3 měsíce. Je prostě blbá, ale holt s tím už nic nenaděláš 😒

aktaka
5. říj 2009

já jsem samozřejmě počítala s tím, že se to hned provalí, o to mi ani tolik nejde. spíš mi hýbe žlučí, že jí požádám, aby to zatím nikomu neříkala a ona slepičí prdelka to vyklopí hned jak může. ženská ve středním věku, matka, prostě mi to hlava nebere. no už s tím nic nenadělám, ale nakrkla mě

siki26
5. říj 2009

to věřím. člověk by řekl, že dospělá ženská bude mít rozum a on nikde. Hlavně se tím moc nenech vytočit. Uvidíš, že až ve středu na utz uvidíš, ty krásná 2 nebo 1 srdíčko, tak ti nějaká ženská v práci bude úplně ukradená 🙂 A už ti to může být jedno, protože všechno půjde tak jak má a ty už se tam neukážeš... 😉

aktaka
5. říj 2009

už teď je mi to nějak šumák, ale jak jsem se to dozvěděla, tak mi to nakrklo. ale co jsem čekala, vždyť jsem věděla, že je ujetá, blbka jedna
musím se jít najíst, první svačina nestačila 😀

siki26
5. říj 2009

Tak dobrou chuť, já do sebe ládovala sušenky a už se těším domů na véču 🙂

katrin32
5. říj 2009

Ahoj holky, tak v sobotu u mě proběhlo OPU. Měla jsem tři folíky, ale nakonec jenom jedno vajíčko. Ty druhé dvě se nepodařilo vzít, jelikož můj levý vaječník se schoval za dělohu a nešlo z něho nic odsát. Tak jsem to obrečela, že je jenom jedno. Dneska mi ho zavedli, čtyřbuněčné, tak snad se uchytí a za 14 dní bude hurá 🙂 Těšila jsem se na dvojčata 😢 Ani mrazáčci nejsou...

sonka.77
5. říj 2009

Katrin nezoufej, i jedno embryjko stačí na miminko. Budu ti moc držet palce, aby se uchytilo! 🙂

Jaké jsi měla léky? Už jsem to zapoměla.

sonka.77
5. říj 2009

Čau děvčata!

Tak Eli už má spolubydlící! Tak to ti přeju, aby to s tím mluvením moc nepřeháněla. Já bych to teda taky těžko snášela, kdyby žvanila od rána do večera. 😀

Akti, no jo, můžeš říkat co chceš a stejně si to lidi udělají po svém. Je to hrůza. A jak jsi se do dozvěděla, že to řekla té kolegyni?

Siki, však klidně dejte postýlky do dětského pokoje a ty tam můžeš s nima spát. O víkendu si prďolky užije manžel. 😀

sonka.77
5. říj 2009

Jo, tak už to vidím, Gonal. No ten budu mít příště taky, tak uvidím jak zabere.

sonka.77
5. říj 2009

Jo a holky, jak jste se tu bavili o těch mykózách a tak, tak já na to moc netrpím, ale zase mívám záněty močového měchýře a hodně se mi osvědčilo mytí Lactadydem (může se denně) a při podráždění nebo MS je super Lactacyd plus (může se jen občas).

baraf
6. říj 2009

ahojky

no co to tu dnes bylo? nebo teda spíš nebylo? 😀

Akty- zítra držím moc palečky, v kolik tam jdeš?
El si užívá lázní a "ukecané souložnice" .... jakpak se tam máš?
Siki-tý jo, ty už budeš v půlce.....

aktaka
6. říj 2009

čauves

tady to dnes vůbec nefungovalo

Baruš, díky moc. jdu hned ráno na osmou
zrovna jsem na tebe včera myslela, jak to zvládáš. když jsi psala minule, vypadalo to dost vážné, tak snad se aspoň trochu vody uklidnily

siki26
6. říj 2009

ahoj holky,

tak konečně jde koník a já jdu za chvilku domů 😠

Katrin, přesně jak říká Sonka, i jedno stačí. Moc držím palce, aby se u tebe drobečkovi líbilo a krásně se zahnízdil. Hlavně odpočívej 🙂

Baruš, letí to jako blázen. Dneska nám přivezli postýlky, tak je to hned veselejší
😉 Už se těším až začnu dávat do kupy dětský pokojíček 🙂 to mám ale v plánu až tak po Vánocích, až budu doma.

Akty, moc, moc držím palce na zítra. Určitě dej hned vědět 😉

aktaka
6. říj 2009

Kat, držím pěsti, i s jedním bojovníkem můžeš být těhule. zatím není nic ztraceno

Soni, jak se vede? ty určitě celé dny jen děláš kariéru, co? 🙂

aktaka
6. říj 2009

děsné, jsem byla bez koně jak bez ruky 😀

Siki, taky se těším na zařizování pokojíku. u nás je to ještě spojené s jiným zařizováním. máme z toho pokoje totiž teď skladiště, takže musíme přesouvat věci pryč, na to musíme nechat udělat nové skříně... no snad to vůbec do toho května stihneme 😨

katrin32
6. říj 2009

ahoj holky, taky si ho pěkně hýčkám, dneska jsem mu dala živin až hrůza 😀 těch 14 dní je hroozznněě dlouhých

katrin32
6. říj 2009

musím říct, že to v Iscare běží všechno jak na drátku, jako v krámě 😀 hup šup a další 😀

aktaka
6. říj 2009

Kat, to se ti zdá takhle dopředu, ale ono to uteče, uvidíš
a jen pěkně hýčkej a hlavně žádné namáhavé práce

siki26
6. říj 2009

Holky, opatrujte se, já běžím domů a doufám, že zítra už koník půjde bez problémů.pa

aktaka
6. říj 2009

Siki, pěkný večer a zítra pa

Kat, mně to ani nepřišlo. jasné, berou jednu za druhou, ale co jiného mají dělat? čekala jsem, že to bude horší

elana
6. říj 2009

Ahoj, teda ten Kůň dnes 😠 už jsem si to málem brala osobně a v zoufalství málem napsala manžovi, ať zkusí zadat modrykonik.cz, jestli jeho to tam pustí😀 No odolala jsem-a dočkala se🙂

Zdravím.

Barunko, to je fajn, že ses ukázala, doufám že u Vás už se za mrakama zas klube sluníčko 😉

Děkuju za optání, mám se fajn, dopoledne jsou skvělá, to procedurování mě baví, odpoledne jsou horší, jsme každá z jinýho těsta...ale myslím že vydržet se to dá🙂

Katrin, tak ať Ti to rychle uteče a hlavně ať je na konci cesta do porodnice..a z ní už ve třech😀

aktaka
6. říj 2009

ahol El

hlavně musíš v souvislosti se svou spolubydlící myslet pozitivně, aby sis jí nezprotivila jen tak, sama od sebe 😅 z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že to není tak těžké 😀

Kat to má dobré, nebude pak muset řešit, jeslti jedno nebo dvě 😉

elana
6. říj 2009

Akty, svatá pravda 😉 takže předpokládám, že Vy taky válčíte poměrně úspěšně🙂 I ty jedna zištnice...sis vzala k srdci to moje varování, že s emáš chovat slušně k širšímu příbuzenstvu, kvůlivá dědictví, co?😀😀

Týjo, zítra touto dobou už budeš vědět vše🙂 hrozně to uteklo. Tobě teda asi ne, ale mi to přijde jak chvilka, cos začala píchat 😉

aktaka
6. říj 2009

jo to jsem vlastně ani nepsala, sestřenka nepřijela 😵 dokážeš si zajisté představit mou radost 😀 stihla si najít nějaké byldení

mně to takhle zpětně taky přijde, že to dost letí. i jak se to těhotenství počítá po týdnech, tak to je rychlovka. ale když si to vezmu aktuálně, jako z pohledu "teď", tak se to vleče. chápeš mě? 🙂

a jak to s tebou bude teď? po návratu z lázní hned šup na ket?

elana
6. říj 2009

Tak nepřijela jó?🙂 já myslela že ten jinotaj byl o ní🙂 tak v tom případě gratuluju dvojnásob...i když holt ty milijóny si budete muset vydělat asi vlastní pílí 😝

Ještě nevím jak, u mě záleží vše na cyklu, mám ho nepravidelný a kor tady v lázních nevím, co mi ty neustálý teplý koupele s tím udělají. Takže to nechávám naprosto osudu, až to přjde tak to bude. Chtěla bych co nejdřív, ale na přelomu října/listopadu se mi to moc nehodí kvůli práci (musím tam být a přitom já si chci tentokrát dát po transferu aspoň tři dny oraz) a nějak moc v prosinci taky nechci, kdyby to nevyšlo, ať nemám zkažený svátky 😖 takže nevím. Poručila jsem to "tam nahoru"🙂 a uvidí se, jak to vyjde.

aktaka
6. říj 2009

teď mě napadla jedna věc - doufám, že v caru počítají, že si s sebou na ten utz beru manžela... to je normální, ne?

baraf
6. říj 2009

El- děkuju.... doma už je líp
Akty-tak to sis oddechla,co?

já půjdu na KET až v lednu, prostě si chci užít Vánoce, jak píše El. už takhle budu špatná z toho, že jsem mohla být už těsně před porodem a ještě, kdyby to nevyšlo..... takže jsem se rozhodla pro leden-teda zatím. třeba si to ještě rozmyslím 🙂

baraf
6. říj 2009

a Akty-je samozřejmost, že s Tebou půjde manžel....