Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

katrin32
15. říj 2009

díky 😵

siki26
15. říj 2009

ahoj holky,

Jituš, já měla taky bolesti a nejen podbříška, ale i celé pánve, bedra mě bolely a celkově jsem si říkala, že to určitě brzy dostanu a nestalo se. Takže to, že příznaky těhu a MS jsou stejné, je pravda pravdoucí 🙂

Katrin, taky bych počkala až na krev. Pocity můžeš mít jakékoli, ale tělo dokáže vždycky překvapit. Jestli je to příjemně nebo ne, to už je věc druhá. Tak držím palečky na pondělí 😉

sonka.77
15. říj 2009

Katrin, moc držím palce, dokud není negativní krev, není proč házet flintu do žita! 🙂

Holky, tak psychologické hlášení. Dneska jsem byla znovu u té doktorky a výsledky testů mi neřekla, že mi to dá až na konci léčby. Jinak shledala, že jsem normální 😀 a že mi stačí jen ta relaxace - autogenní tréning, což já cítím taky tak. Takže budu chodit ještě na ty relaxace a cca na začátku ledna půjdu na kontrolu, jestli je vše OK a pak mi teprve dá tu zprávu.

jitule
15. říj 2009

Elco a Siki, dekuji, to jste me zase krasne povzbudily, vedela jsem, ze tady jsem na pravem miste, kde se muzu sverit s pocity.... uff... tak tedy zase pozitivni mysleni, ze jsou ty opacne priznaky a ne ty MS 🙂))
Elco, ikdyz to muze vyznit smesne, tak fotku zde nemam z toho duvodu, ze se bojim, ze by me tu mohl nekdo zahlidnout co se tyce prace a to bych pak mohla mit problemy vis, mam to ted trochu komplikovane. Ale staci rict a ja se ukazu i s manzilkem a zvirectvem co nam zatim nahrazuje mimco :D

siki26
15. říj 2009

Jituš, neboj, bude to dobré 😉

Teda holky, dneska to tu teda jede 😀 Kde je vůbec Akty, že se celý den neukázala?

Mažu už taky domů, tak krásný večer všem 🙂

sonka.77
15. říj 2009

Jituš, vůbec mi tvůj důvod proč tu nemáš fotku nepřipadá směšný. Sama jsem na Inetu velmi opatrná, tak se koukni na mojí fotku v ikonce, jestli na ní něco vykoukáš. 😀 Myslím, že ani pod lupou nic neuvidíš. 😀 Dala jsem si tam právě takovou, aby mě nikdo nepoznal. Určitě nějakou takovou "z dálky" máš. 😉 Nejde o to, abysme viděly jak vypadáš, ale aby jsi měla nějaký "obrázek". 🙂

No kdepak máme tu naší těhulku? Že by zas objímala mísu? 🙂 Akti vydrž a veř, že my ostatní (kromě Siki) ti ty blivné stavy závidíme. 😎

sonka.77
15. říj 2009

Eli, takže autí definitivně nebude, tak je mi to líto, ale nepřijedu. Doufám, že si aspoň s Len často vyrazíte. Jak dopadlo hlazení levé nohy Františka? 😀 To to letí, vždyť ty už za týden jedeš domů! 🙂

elana
15. říj 2009

Pěkný večer 😵

Jíťo, souhlas se Sonkou, přesně tak jsem to myslela taky...jde spíš o barvu toho obrázku, já vím že je to hlavně můj problém, ale hrozně se mi to plete, Ty, Katrin, občas Danda...ani Vám to asi neni příjemný, že přijdete a my se znova a znova ptáme, co máte za sebou, prostě s obrázkem (i takovýmhle z dálky, však kuk co mám já😀) si člověk spojí konkrétní příběh líp.

Soni, nedá se nic dělat🙂, chápu. Len tu asi bude mít chlapa, ale i kdyby ne, tak však se zabavím, je to poslední víkend a od zítřka už bude každý den jen jednou😉 hrozně to letí.

sonka.77
15. říj 2009

Čau Eli! No a jak se citíš po třech týdnech lázňování? Je ti dobře na těle? je ti líp na duchu?

sonka.77
15. říj 2009

Jinak já právě prošťourávám celý Internet a snažím se vybrat novou pračku, ale z té nabídky se mi motá hlava. Jediné co vím, tak chci nějakou užší, ale na 5 kg. Co máte doma, s čím máte dobrou zkušenost? Já se z toho zblázním. 😕 🙄 😕

elana
15. říj 2009

Soni, na duchu tak nějak stejně🙂 a na těle-zesvětlala mi jizva a břicho se stává citlivější, takže nějaký účinky to asi má, i když samozřejmě zázraky jsem nečekala, to ani nejde za tu chvíli🙂 jsem ráda, že tu jsem a nelituju, že jsem jela.

sonka.77
15. říj 2009

Mě je teď na duchu mnohem líp, co cvičím ten relax, tak je mi prostě líp, fakt to zabírá. To skoro žádné špinění před MS mě fakt navnadilo, že prostě dokážu uvolnit i tu pánev, pěkně si to tam pro mimísky připravím. Čím dál tím víc jsem nalomená, jít na IVF až v únoru, březnu, no uvidíme, zatím to nechám běžet.
Jinak jsem se ptala v Iscare a ta žádost by opravdu měla běžet až rok, ale paní říkala, že když jí nevyčerpám, tak se prostě požádá znova a basta. Takže jsem v pohodě.

Eli, tak aspoň to tělo se lepší, to je dobře. 🙂 A jak ti vychází MS na KETík?

elana
15. říj 2009

Soni, dnes jsem 2.DC, takže nevím sice přesně, kdy se KET dělá (myslím okolo 17.DC plus mínus), jenže to se v práci stěhujem, tak volno si vzít nemůžu...a v prosinci nechci, takže myslím že vše hraje pro to, abychom to nechali na zač. nového roku. Tak budem bojovat (skoro) spolu 😉 Ještě jsem se úplně nerozhodla...ale spíš proto, že se mi o tom nechce přemýšlet.

elana
15. říj 2009

Jo, Soni ad pračka...myslím že 45 se dělají jen horem plněné...maličká je Candy, ale tý značce (nevím, třeba někdo má jinou zkušenost) nevěřím.

Já (i mamka) jsme spokojený s Whirlpoolem, podle mě ta značka je takový nejlepší poměr kvalita:cena, jsou to držáky (když se povedou, ale to je kus od kusu). Mám od nich i varnou desku a myčku a fakt jsem spokojená. Jinak kdybych kupovala novou a chtěla měnit značku, tak jsem ochotna jít ještě do Electroluxu nebo Siemensu (to ještě spíš); a kdybych se jó chtěla plácnout přes kapsu, tak Miele to jistí (jako ostatně vše).

katrin32
16. říj 2009

Ahoj, tak abych se Vám nepletla, mám tam fotku 🙂 nechala jsem se inspirovat současným počasím 🙂

jitule
16. říj 2009

Dobre rano, tak konecne jsem nasla nejaky z dalky, sice je to 2 roky zpet, ale tak brzo dodam aktualnejsi. A hlavne to skvele odpovida me dnesni a vcerejsi nalade, ze bych nejradsi nekoho odpifla (jinak jsem mirumilovny clovek) Ale vcera jsem byla na Zizkove okradena jednim romem (a to se stale ti parchanti divi, ze je lidi nemaji radi) a mam kvuli tomu i prodreny jeansy a kolena, ale jinak jsem v poradku. Bohuzel mel blbec stesti protoze jsem zrovna v penezence mela asi 5 tisic na zaplaceni ruznych slozenek za telefon a podobne, takze mam lehce zkazdeny mesic :( ale jak rikam, hlavne ze jsem v poradku, tyhle lidi jsou schopny snad i zabit cloveka pro prachy... uufff.. ale musim rict, ze jsem se z toho klepala dobry dve hodiny nez me vyzvedl manzilek na policejni stanici. Tak doufam, ze se mi ta smula uz prestane lepit na paty a pristi tyden uslysime radostnou zpravu....

Ozvu se jeste pozdeji. Vsem preji krasny a hlavne bezpecny den!

elana
16. říj 2009

Dobré ráno, holky, jste obě zlatý 😵 Tak teď už si Vás nespletu ani náhodou.

Jitu, to je hrozný ☹ hlavně že jsi v pořádku-Ty jsi upadla? Že máš rozbitý kalhoty a kolena? Hajzl jeden 🙄 Souhlasím s Tebou, já cikány taky ráda nemám....nebo jinak: znám slušný, nebudu říkat že ne a těch si fakt hodně vážím! (např. tady teď nám dělá pokojskou cikánka, sama pohrdá těma smradama, který se flákají, ona sama je z 9ti dětí, přísně vychovaná, její děti i vnuci taky, manžel i ona celý život pracujou)...ale jinak ten zbytek (resp. ta většina), která jen parazituje na systému...hanba mluvit 🙄 Každopádně doufám, že špatný zprávy pro tento týden už sis vybrala a ty další budou už jen 😵 pozitivní 😵

siki26
16. říj 2009

Dobré ráno holky,

Jituš, tak to je fakt hrozný, co se ti stalo 😖 Já bych z toho asi byla taky dost vyklepaná. Bojím se když jdu sama přes sídliště po 22h domů. Máme tam taky takové menší "cikánské" doupě a co si budeme povídat, stačí, když mají oplzlé řeči, když náhodou projdeš kolem, fujj 😝 Tak hlavně, že jsi v pořádku, čert vem peníze...

El, tak se ti to krátí...věřím, že na jednu stranu tě mrzí, že to končí, ale na druhou stranu se těšíš domů a na manžílka viď? 😉 Tak snad ti lázně prospěly a cítíš se líp.

Katrin, Jituš - krásné fotky 😵

Akty šla dnes na ultrazvuk, tak jsem zvědavá jak dopadla. Je divné, že se včera na koníkovi vůbec neobjevila... 😕

elana
16. říj 2009

Siki, líp bych to nenapsala🙂 přesně tak. Jsou to smíšený pocity, moc se mi tu líbí, ale zároveň už se hrozně těším domů 😵

Tak Akty moc držím palce. Určitě se ukáže s dobrou zprávou 😉 to je fakt, že se neukázala, ale třeba jim vypadl net nebo jela po nákupech. Nebo jí bylo zas blbě chudince 😔

siki26
16. říj 2009

Dává si načas holka jedna tajemná 😀 (Akty)

El, taky je tam u vás tak hnusně? už jsem vytáhla kulicha, rukavice a šálu. Je to hnus 😝

jitule
16. říj 2009

Elco: no on do me strcil aby me tu tasku vytrhl, takze jsem chytala zajice, nastesti umim davat ruce dopredu, takze to odnesly jen ty odrene kolena. Ja taky nehazu vsechny do jednoho pytle, ale vetsina z nich by zaslouzila nejaky vycvikovy tabor nebo tak neco...
Siki: no ja nastesti okoli kde bydlim je suprovy, blizko Zizkova jen pracuji, tak jsem tamtudy vcera sla :( chyba chyba...

Tak to jsem taky zvedava jak dopadla Akty na ultrazvuku, urcite to budou jen dobre zpravy 🙂

elana
16. říj 2009

Siki, jo, je tu příšerně. Jak v polovině prosince 😝

Jíťo, s tím souhlasím. Mně se líbí, jak s nima zatočili na Slovensku, prostě naši politici jsou připo.raný, aby se náhodou někoho nedotkli...proč, vždyť pravidla ať platí pro všechny. Koneckonců ti slušní cikáni na ně doplácí taky...

siki26
16. říj 2009

Jituš, týýý jo 😕 To bych se z toho pokakala strachy 😖 Člověk si řekne: "mně se to přeci nemůže stát" a ono prd...A zrovna, když máš v peněžence větší obnos. Kdybys tam neměla nic, tak se to určitě nestane - takový je holt život, dělá samé naschvály.

aktaka
16. říj 2009

Cau kocky
manzel mi zabavil notebook,vzal si ho do prace,tak jsem se nemohla ozvat,ted to cvakam na tel a je to desna otrava

takze ko dopadla dobre,prcek ma UZ 2cm 🙂 a odpovida presne 9+0,coz dnes jsem. A pry se i mrskal,to jsem ale na tom utz nepoznala. Jinak uz mi ani nedelala vaginalni,ale normis pres bricho. A prespristi pondeli si jedu pro prukazku. Tak,tolik vycerpavajici info🙂

Vecer vas snad zvladnu docist,protoze ted jsem uplne mimo obraz,snad jste vsechny v poradku.

elana
16. říj 2009

Akty, supééééééééééééér 😵

siki26
16. říj 2009

Akty, skvělá zpráva 😉 No vidíš, žádnej pomalej...tak ať krásně rostete 😵

sonka.77
16. říj 2009

Akti, gratuluju, krásná zpráva! 🙂 Jen tak dál. 🙂

Jituš, to je hrůza, vůbec si to nedovedu představit. Ještě, že se ti nic nestalo. 🙂

Dobrou noc! 🙂

elana
16. říj 2009

Soni ahoj🙂 už se chystám do peří, ale ještě se chci zeptat, jakou sis vybrala pračku 😉 (písla jsem Ti včera pár tipů, co sedí mě a mému okolí).

sonka.77
17. říj 2009

Eli, ještě jí nemám úplně vybranou, ale v merku mám Electrolux. Má 44 cm, s předním plněním a je dokonce i na 6 kg. To by bylo do naší miniaturní koupekny žůžo. Ještě budu nějakou chvíli vybírat, nemusím ji koupit hned. Takže holky pokud máte ještě některá tip, tak sem s ním.

Všem přeji krásný víkend. Frčím teď s kámoškou na oběd. Pa. 🙂

jitule
17. říj 2009

Akty, to je skvele 🙂 tak at prcek roste.... Btw: to jeste prukazku nemas, ona se dava az po 3m?

Jinak preji vsem hezky vikend 😉