Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

siki26
20. lis 2009

holky, já se hrozně bála, aby mi neřekla něco špatného, tak jsem se k ní nikdy neodhodlala. A teď, když budeme mít ty prcky, tak bych ani neměla na co se zeptat 😅 Takže už o tom vůbec nepřemýšlím...

madlinka
20. lis 2009

když ono je to kartářství hodně o tom předvídání........ona ti řekne manžel si najde jinou.......a ty máš možnost se toho nebezpečí vyvarovat, zapracovat na vztahu........

sonka.77
20. lis 2009

Madli a dá se nějak předejít neplodnosti? 🙂 No stejně jsem to už prošvihla. 😀 😀 😀

sonka.77
20. lis 2009

Madli, jsem zvědavá co ti řekne, teda pokud nám to budeš chtít říct. Já bych se právě teď dost bála, že mi třeba řekne, že mimi nebude vůbec nebo že až za hodně dlouho. Takhle si říkám, že prostě vyjde to další IVF a basta. 🙂

sonka.77
20. lis 2009

Madli musím domů, tak přeju hezký víkend a papapa a na pondělí se hezky vyspi, ať jsi na UTZ jednička. 🙂

siki26
20. lis 2009

Madli, taky budu na pondělí budu držet palce a netrpělivě čekat až se tu ukážeš a povyprávíš co a jak 🙂

aktaka
21. lis 2009

ahoj kocky. tak hlasim,ze jsem uspesne zaregistrova v podoli,ale bylo to o fous,prisla jsem jeste pred otvirackou a uz jsem byla desata (berou 12).... Siky,ty uz mas taaakovy pupik 🙂 ale pekny,to vypada na parecek 🙂 ... Barus,ty mas ty darky dobre navymyslene,ja letos nevim vubec nic,dokonce ani pro sebe 😀 ... Madli,drzim moc pesti na pondeli,podej hned zpravu jak jsi dopadla

aktaka
21. lis 2009

ad kartarka,ja jsem v techto vecech dost skepticka,tak ani nehrozi,ze bych chtela jit. chapu ale zase,ze to ma chut nekdo zkusit. a myslim,ze zadna rozumna by nerekla 'nebudute mit deti'

sonka.77
21. lis 2009

Akti, tak to moc gratuluji!

No snad neřekla, ale kdo ví. 🙂

Dobrou noc všem. 🙂

madlinka
22. lis 2009

Holky děkuju moc za podporu, držte zítra palečky, jak se vrátím z caru do práce, hned vám písnu co a jak........

A jasně že podám info co mi řekla kartářka, no jsem zvědavá 😝

madlinka
23. lis 2009

Dobré ráno holky, jsem nemohla dospat, jsem od 6 v práci blázen a jsem trochu nervní 😒 ..... to nějak snáším čím dál hůř ty návštěvy u doktorů.......

aktaka
23. lis 2009

čau kočky

Madli, nervíky pracují, co? určo bude všechno v pohodě 🙂

jaký jste měli víkend? u nás nic moc, lítali jsme po obchodech a včera tu bylo skoro celý den hnusně, mlha, tak jsme ani nebyli nikde venku

jsem se pustila do umývání kuchynské linky, mám jeden šuplík a už chcípám 😀

siki26
23. lis 2009

Dobré ráno holky,

Madli, držím moc palečky a dej pak hned vědět 😉

Já měla víkend celkem v pohodě. Konečně mám sestavenej přebalovací pultík, takže ještě koupím podložku a další věc hotová 🙂 U nás bylo taky pěkně hnusně, takže včera jsem se dostala jen k babičce. A musím říct, že za volantem už se taky moc necítím, břícho mi pěkně začíná komplikovat výhled 😅

Zítra jdu na cukrovku, tak držte palce, abych se tam z toho nepo.... 😝

madlinka
23. lis 2009

Tak holky, je to o.k., sliznice 9mm, takže ještě aby to rozmražení přežili a ve čtvrtek si jdem pro sněhuláčky 😀

siki26
23. lis 2009

Madli, tak to je super zprávička 😵 takže na čtvrtek držím palečky. A kdy si tam budeš volat, jestli mrazáčci přezili nebo ne? Samozřejmě přežijou a všichni 😉

madlinka
23. lis 2009

mám volat ve čtvrtek ráno, ale to nevydržím......zkusím z nich dostat něco už ve středu 😀

baraf
24. lis 2009

ahoj všem!

Madli,tak bezva, na čtvrtek přeju hodně,hodně štěstí. a obdivuju Tě s tou kartářkou, já bych tam nešla....
Siki-tak jak si zvládla ten test? já nakonec tenkrát docela dobře, i když jsem měla strach,abych to vypila
Akty-kolik šuplíků jsi umyla? 😀

no nic, MUSÍM jít žehlit tak zatím pa

sonka.77
24. lis 2009

Madli, tak super výsledek, neboj určitě se pěkně rozmrazí, držím moc palce na čtvrtek. 🙂

A letím, mám tu hromadůůůů práce.

madlinka
24. lis 2009

ahojky, zdravím........holky jakou máte zkušenost s listovkou???? Mě jí napsali v caru 3x denně???!!!! mi to přijde divný...... 😖

baraf
24. lis 2009

Madli- já tedla jedla vitamíny sama od sebe-calibrum, v caru mi ani nic nenapsali. co ti přijde divný, to dávkování? listovku jinak někdo doporučuje....

siki26
24. lis 2009

Madli, listovka je moc důležitá, já brala 2 tablety a pokud ti doktor předepsal 3, tak určitě ví, co dělá...
Do čtvrtka? to bych taky asi nevydržela... 😅

Jinak jsem ty testy na cukrovku přežila bez úhony. Ani to nebylo tak hrozný. V 7h mi vzali krev, pak jsem vypila tu sladkou vodu a v 8:45 znovu krev. Nic šíleného a ta voda byla úplně v poho. Možná jsem se na to tak připravovala, že jsem byla až mile překvapená 🙂

madlinka
24. lis 2009

já beru listovku už rok a půl, ještě můj gyndař mi jí napsal, ale jednu ráno......a co znám holky tak jí taky měly jednu.....i ta lékárnice se podivila......ale asi to nějaký důvod má, tak to budu baštit.....jinak calibrum mam taky

madlinka
24. lis 2009

no a taky mi udělali radost s tím že nebudu platit 5000,- za KET.....v případě že u mě nedošlo na ET z důvodu OHSS to prý hradí pojišťovna 😀

baraf
24. lis 2009

Madli,tak vidíš, ušetříš... 😉 a teda když bereš calibrum, tak bych se ještě poptala, kolik tý listovky máš brát, protože v tom calibrum je taky,tak aby jí zas nebylo moc.

Siki-ono je to jiný na každým tom testu, mě třeba brali krev před vypitím a pak snad ještě 3x....

madlinka
24. lis 2009

o jééééé abych se listovkou nepředávkovala 😝 ..... by mi třeba začlo růst listí na hlavě 😀

siki26
24. lis 2009

madli, copak tobě, ale pak tomu drobečkovi/drobečkům...aby z toho nebyli celí zelení 😀
Ohledně toho doplatku, to je super, každá korunka dobrá pak do výbavičky 😉

madlinka
24. lis 2009

o jééééé 😀

přesně tak.......beztoho jsme jim tam nechali peněz 😖

madlinka
25. lis 2009

dobré ráno, nervozita stoupá, zítra si to touhle dobou asi hodim 😅

siki26
25. lis 2009

Dobré ránko,

Madli a to rozmrazujou asi až zítra viď? Nevím, jestli to netrvá třeba déle než 1 den...Určitě na tebe budeme myslet 😉

Já dnes čekám na sms, jak dopadla včerejší cukrovka + ty další krevní testy...Tak jsem napnutá už teď.

madlinka
25. lis 2009

Tak jsem nevydržela a do iscaru volala 😀 ...... tak rozmrazili dvě a obě se prý krásně začli dělit........prý budou dobré 😀 😀 😀