Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
22. led 2010

Jinak hezký pátek všem,

jsem dnes ranní ptáče. Luky teď vstává brzo 😠 tak už jsem ho vypravila do školky a kluci odjeli. Manža jede do Phy na kontrolu, tak se modlím, aby bylo vše O.K.

aktaka
22. led 2010

dobré dopoledne

Baruš, držím pěsti, ať to manželovi dopadne dobře.
nějaký vývoj se špiněním?

sraz dopadl tak, že to byl mini srazík, bylo nás tam osm a to sebe počítám za 2 😀 ale tak aspoň něco málo jsem se dozvěděla jak se kdo má
akorát jsem měla příšernou noc, v půl páté vzhůru, oči vytřeštěné, tak jsem se chvíli snažila usnout, pak jsem se sebrala a šla si udělat kakao a zevlovala po baráku. usnula jsem v šest, ale jsem teď jak přejetá parním válcem
a naše madam je noční pták, celou dobu, co jsem byla vzhůru, se boulila. přes den to pak dospává. to jsem opravdu štěstím bez sebe, snad jí to po porodu přejde 🙄

aktaka
22. led 2010

Madli, ty už jsi 11tt?? ježíš to letí, to není ani možné

madlinka
22. led 2010

Akty jojo, letí to, dneska jsem byla u dr. dostala jsem těhu průkazku a instrukce co a jak dál.........

Barů nepanikař!!!!! To je určo ze zahnizďování!!!!!! Já taky zašpinila a nejen já.........

baraf
22. led 2010

Akty- ráno nic a teď zas trochu a břicho bolí.... uvidíme....
Madli-snažím se nepanikařit, ale víš, jak to je 😉

aktaka
22. led 2010

Baruš nepanikaří, pže Baruš ví, že to dopře dopadne 😵

madlinka
22. led 2010

Barů já jak po ET zašpinila, tak když jsem to viděla poprvé tak by se ve mě krve nedořezal a chtělo se mi brečet, no nervy v prdeli......ale během dvou hodin jsem se dostala do klidu......četla na netu jak to má každá pořád dokola a druhej den už jsem to ani nevnímala. Věděla jsem že se budou držet 😀
A ty to víš taky 😉 😉 😉

siki26
22. led 2010

Ahoj holky,

Baruš, já bych taky ještě se vzdáváním počkala...Spíš to vidím jako dobré znamení - zahnizďování 😉

Madli, Akty letí to pěkně...Ale to je dobře, aspoň ty broučky budeme brzy držet v náručí 🙂

madlinka
22. led 2010

Siki ty to máš nejblíž 😉

baraf
22. led 2010

Holky-díky moc, však to nějak dopadne

Siki-máš famózní bříško,fakt krásný.ale musí Tě už skoro převažovat,ne? 😉 ani se ti nedivím,že už spíš odpočíváš než něco děláš

baraf
22. led 2010

Madli-a jak dlouho jsi špinila??

madlinka
22. led 2010

Barů já špinila jen tři dny, ten třetí den už hodně maloučko, ale to jsem spíš výjimka......jedna holčina na diskuzi na rodince špinila týden a to hodně a teď je s dvojčátkama už 23tt

baraf
22. led 2010

jak výjimka-jako žes špinila dlouho??? nestraš.... 😉

baraf
23. led 2010

ahoj,

tak už krvácím (špiním) dost.... takže asi nic.... 😒 ☹ tak holt na jaře stimulka a IVF

sonka.77
23. led 2010

Baruš, mě připadá ještě hrozně brzo. No uvidíme. 🙂

madlinka
23. led 2010

Vyjímka jako že jsem špinila jen tak málo, jinak co vím tak to holky měli daleko víc.

Barů neházej flintu do žita, na to je brzo........jsou holt dravci a zavrtávají se agresivně 😉
Říkám....ta holčina z rodinky špinila hodně týden a dvočátka se maj čile k světu v bříšku.......

baraf
23. led 2010

Soni-tak,tak prostě uvidíme a díky 😉
Madli-díky za povzbuzení,každý mi říká,že je brzo.... testovat se zatím bojím 😒

madlinka
23. led 2010

Barů jsi 4 dny po transferu, ne? To je na test opravdu brzo....

baraf
24. led 2010

Madli-transfer byl v pondělí.... a chci to fakt vydržet do soboty.test tu stejně nemám, musím pro něj do lékárny "do města 😉 " a to mě manža nepustí 😀 prej mi ho koupí,až bude čas...

madlinka
24. led 2010

A jak vypadá Barů to špinění???

Když tím testem stejně moc nezjistíš. Teda jestli bude pozitivní tak je to jasný, ale když bude negativní, ještě to nic neznamená. Jedna holčina po KETu ho měla pozitivní až 19 den .......

Kdy jdeš na krev???

baraf
24. led 2010

Madli-jdu 1.února

baraf
24. led 2010

špinění? tak jako na jednu intimku za den.... krev....

baraf
24. led 2010

a už to není jen špinění ☹ 😠 😒

madlinka
24. led 2010

Barů ale jedna intimka je maloučko......to bude dobrý.....maji ostrý zoubečky no 😉 😀

baraf
24. led 2010

Madli-jsi hodná.... ale tohle už je krev.... nechci si fakt dělat planý naděje. už jsem chtěla testovat i dřív jak v sobotu(ta nejistota je hrozná ☹ ) ale manža mi to zatrh 😉

ajscha
25. led 2010

Ahoj všem,
Baru, držím palce, ať je to opravdu zabydlování u maminky v bříšku 😉
Siki, Madli - pěkné přírůstky do albíček
Tak už "v tom lítám" taky - začala jsem stimulovat Puregonem.

baraf
25. led 2010

ajscho-tak super, držím palečky

no a u mě je to fakt v.... prostě to nevyšlo ☹ 😠

ajscha
25. led 2010

Baru, držím moc palce, aby to tak nebylo, třeba se to ještě zastaví

Nikdy jsem si nemyslela, že je to tak psychicky náročné i jenom to čekání (na stimulku, stimulka samotná, na všechno) - možná je to tím, že je to poprvé a že je v tom člověk hodně sám - rodiče do toho nechci zatahovat, mají o IVF a hormonální léčbě dost málo informací a hodně zkreslené představy ze zkušeností své generace a myslím si, že sobě i jim ušetřím hodně nervů, když jim to řeknu až s oznámením vnoučátka (na každodenní telefon "tak co?" bych asi neměla sílu), v práci se to nikdo nesmí dozvědět (což je docela náročné s nenápadným braním si dovolené na UZ a kontroly, když návštěva Iscare znamená celodenní výlet), takže se člověk ani nemá komu vypovídat - partnerovi samozřejmě jo, ale přece jenom se na to ten chlap dívá trošku jinak a ještě ke všemu je teď zrovna pryč. A člověk se neubrání přemýšlení, co když to vyjde, co když ne - chce to pořád něco dělat, aby se v tom člověk neutápěl. Nakonec je největší podporou tahle diskuze - zažily jste to, víte, jak člověku je, znáte ty obavy, a to, kolika z vás už to vyšlo, je krásná NADĚJE.

baraf
25. led 2010

Ajscho-jak Ti rozumím. u nás jsem to taky nikomu neřekla, jen mýmu tátovi (a te mě díkybohu neotravoval nesmyslnýma otázkama) a jinak se to všichni dozvěděli až po srdíčku nebo i pozdějc. i v práci.... a že je to náročný o tom není pochyb.
a jinak moc moc díky,ale tohle už se asi nezastaví ☹ teď pojedem na hory a pak znova hurá do boje....

ajscha
25. led 2010

To mě moc mrzí, Baru. Je dobře, že pojedete na hory, to je super - změníš vzduch, trochu si psychicky odpočineš a pak hurá na další pokus - a tentokrát musí vyjít a určite to vyjde - vždyt úspěšnost IVF v Iscare je skoro 50%, takže každý druhý pokus!!! 😉 Konec konců Luky je toho nejlepším důkazem 😀