Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
15. bře 2010

Akty-pěknej 😉 my ho taky neměli doma, já jsem taky na tohle pověrčivej blázen.... 😅

aktaka
15. bře 2010

tak to já vůbec, mě takové věci nechávají v klidu
hlavně ho ani nemáme ke komu dát, leda k našim 70km daleko na chatu, ale tam bych se zase bála, aby ho neukradli. náhoda je blbec...

baraf
15. bře 2010

jo,jo, já jsem prostě taková, ale samo to nikomu nevnucuju. my ho měli i manži v kanclu 😀

aktaka
15. bře 2010

tak to byste si s manžou rozuměli, ten taky brblal 🙂

tak jsem v osm zasedla k pc, musím udělat přiznání pro společenství vlastníků, samo jsem na to ještě nesáhla. děsné se mnou

baraf
15. bře 2010

u nás nebrblal nikdo, manža ho sám naložil a odvezl....ač na spoustu věcí není pověrčivej, tak na tuhle jo...

teda ty jsi aktivní, Tobě ta práce chybí, co? ale přiznání zvládneš, ne?

ivca81
15. bře 2010

díky aktaka, ale asi to bude krušných 14 dní 😉 v sobotu po ET mě trošku totiž to břicho pobolívalo a taky mě sem tam píchlo a od včerejška vůbec nic. Tak se bojím, že se hned pustili, zaváděli mi 2 embryjka už ve stadiu blastocysty a docela jsem tomu věřila a teď se strašně pozoruju a jsem celá nesvá. před IVF jsem si říkala jak to budu brát v klidu a že určitě nebudu bláznit a je to tu ☹
všem, které čekají mímísky gratuluju k úspěchu a doufám, že já ty // taky někdy uvidím 🙂

aktaka
15. bře 2010

dost téma o kočárku doma nebo mě ještě nahlodáš 😀

jako musím přiznat, že mi fakt chybí 😅 sem tam aspoň přehrabu naše doklady, udělám si nový šanon a tak podobně 🙂 přiznání snad zvládnu, jen musím nastudovat, o co v tom SVJ vlastně jde, nikdy jsem to nedělala

Ivča, to jsou všechno naprosto normální pocity. 2 dny po ET skutečně ještě žádné příznaky ani mít nemůžeš. já jsem nějaké vysledovala tak po týdnu, ale to jsem stejně sváděla na všechno možné, protože nic nebylo jasně bijící do očí, že se to týká těhotenstí. a stejně tak, když už jsem pak věděla, že jsem těhotná, byly dny, kdy mi naprosto nic nebylo. přestaly mě najednou bolet prsa, špatně mi nebylo, u navená jsem nebyla. přesto jsem dále těhotná 🙂 takže hlavně klid, teď stejně nic nepoznáš ani neovlivníš, nezbývá než čekat 🙂

baraf
15. bře 2010

tak přijeď přehrabat doklady i nám..... mám tady hypotéku a různý jiný chuťovky. jako tak nějak srovnaný to je, ale jako účetní bych se měla stydět 😀

baraf
15. bře 2010

Ivčo-já jsem taky nebyla v klidu, to myslím ani nejde.... a na těhu příznaky je fakt ještě brzo.

danda78
15. bře 2010

ahoj holky,
já dnes taky ještě polehávám, zítra už začnu fungovat taky normálně... jak říkáte, blastocysty buď budou nebo ne zahryzlé...
ivčo to je teda náhoda, opravdu, jsem ráda že jsme se tady sešly, alespoň si můžeme sdělovat dojmy, protože jsme na tom úplně stejně, myslím tedy termínově.. řekli ti v laboratoři, jaké kvality jsou embrya??? - a,b či c??
taky jdu už zítra do práce, pokud se to má povést, tak to dopadne i tak.. napiš jak se cítíš a co u tebe nového,..
mně už je dnes taky lépe, občas mě tedy píchne v podbřišku a břicho stále nafouklé,ale to je všechno z těch léků,i ty prsa..
mám doma koupené asi 3 testy mamatest, ještě někdy z dřívějška, tak je budu šetřit co nejdýl to půjde, ráda bych vydržela alespoň do toho 13.-14.dne...
kočár moc pěkný akty, teď je nějaká móda černých kočárků ne?? je jich docela dost, ale je to praktické a hodí se ke všemu, to je fakt..
ale jinak jsem taky na toto pověrčivá, doma bych ho neměla, až po porodu..
tak půjdu zase odpočívat, mějte se a ukážu se ještě navečer nebo zítra.. D.

ivca81
15. bře 2010

Super, děkuji za podporu mám chvilky, kdy si říkám, že to vyjít musí a pak si zase říkám, proč by to zrovna mě mělo vyjít napoprvé ☹ a jak to bylo u Vás? Co vše jsi podstoupila? Já jsem vlastně měla jít nejdrřív na IUI, ale doktoři mi dali při stimulaci větší dávky a bylo to hned na IVF, nevím jestli to bylo tím, že jsem pokaždé byla u někoho jiného ☹ takže jsme do toho skočili rovnýma nohama, zbylo my ještě jedno embryjko, ale to ještě nevím, zda bude vhodné k zamrazení, takže případně by pak byl možný ještě KET. Případně jsem chtěla ještě zkusit IUI, ale nevím zda je u nás vůbec nějaká šance ikdyž doktoři to nevyloučili. Máme horší spermio a já mám PCO a tedy nemám ovulaci☹

madlinka
15. bře 2010

Barů kočičák jakž takž ..... je trochu lepší, ale pořád v pořádku není. Ve středu mu končí antibiotika tak uvidíme co mu najdou v moči......

Ivi na příznaky je brzo, já neměla žádné dlouho, snad tři-čtyři týdny po transferu a byli zahryznuté obě dvě.... 😉

ivca81
15. bře 2010

ahojky Danda, no já jsem byla ze všeho tak vyprdlá, že jsem vše jen odkývala 🙂 Embryoložka povídala, že po ty PK ze 4 zůstali jen 3 a že tedy doporučuje zavést 2 a to jedno asi mrazáček, pokud bude vhodný. Pak hned přišel primář, ale ten se právě divil, že chci zavést dvě a prý jsou pěkné, jestli si to nechci ještě rozmyslet. Možná to ale říkají takhle všem, v rámci naladění dobrého pocitu, taže vůbec netuším jakou kvalitu jsem měla :( jak jsem psala jsem úpně fit jen prsa mě trošku bolí, ale ty mě bolí už od začátku stimulace a v sobotu trošku bolesti břicha a od neděle nic, jen mě už nebaví to polehávání, takže funguju úplně normálně, jen samozřejmě nedělám generánlí úklid celého bytu a tak 🙂 a co ty? strašně bych ti přála, aby už to klaplo 🙂

ivca81
15. bře 2010

Madlinka děkuji za další uklidňující slova, já všude čtu jak mají těhulky po ET příznaky hned od začátku, tak jsem potřebovala asi slyšet, že tomu vždycky tak není 🙂
Aktaka kočárek je moc krásný něco takového by se mi taky líbilo, až tedy přijde můj čas 🙂

danda78
15. bře 2010

já jsem byla po OPV i ET docela ko,ale dnes už to je konečně lepší, takže zítra začínám fungovat taky normálně...
občas mě dole píchne v podbřišku a nebo zabolí,a ty prsa taky cítím,ale to je normální, teď to ještě určitě nejsou žádné příznaky.
kdy jdeš na krev??? toho 26.3.v pátek to budeme 13.den nebo až v pondělí 29.3.??? já uvidím jak na tom budu, zatím jsem vždy byla ok, nekrvácela, ani nešpinila a prostě menzes přišla až po vysazení všech léků,tak snad to teď bude jiné..
přítel odjíždí teď ve středu na hory s klukama do Švýcarska a vrací se právě až toho 28.nebo 29.3.,tak by bylo super, kdybych doma pro něj měla překvapení...
jsem tentokrát taková klidnější než minule, zatím, možná i díky tomu,že mám tolik mrazáčků - 14, i když v tom nejranějším stádiu,ale stejně je to uklidňující pocit...
jím hodně jogurtů,piju mléko, iontové nápoje, dělám si z tvarohu budapešťskou a česnekovou pomazánku, už jsme pro to udělaly maximum, teď už to tak na nás nezáleží...
samozřejmě taky nebudu nic těžkého tahat,ani moc uklízet...ale jinak budu fungovat normálně.

ivca81
15. bře 2010

Po OPV jsem byla taky vyřízená, protože jsem měla taky náběh na ten hyperstimulák, ale to odeznělo asi za 2-3 dny a od tý doby jsem fakt jak rybička 🙂
A v sobotu na krev jít nemůžu? já jsem myslela, že bych tam zajela právě toho 27.3. abych zase nemusela utíkat z práce, tam už si myslí, kdoví co nemám za vážnou nemoc, protože jsem jim o IVF samozřejmě neříkala. Já taky nešpiním, tak snad to ani nepřijde a obě budeme mít // to by bylo pěkný, když už takhle na sebe máme takový štěstí, tak ještě aby nám to oběma klaplo a ti naši chlapi by měli pěkný dárečky, ten tvůj až se vrátí z lyžovačky a ten můj k narozeninám 🙂

madlinka
15. bře 2010

Ivco znám spoustu holek, které po transferu neměli žádné příznaky a otěhotněly......tak fakt z toho nepanikař!!!!
A kdybys začala špinit, tak to taky moc neřeš, říkají že je to i známka uhnizďování......já taky špinila.....myslím že jsem začala cca 8-9 den po KET a podívej, podle utz začínám pozítří 20tt.
A jedna kamarádka z diskuze na rodince, ta po transferu špinila dlouhých 14 dnů, mimochodem je už v nemocnici, čeká dvojčátka co chtějí už na svět (31tt).
Jo a taky kdybys dělala test, tak nepanikař. Já třeba (podívej se na moje fotečky) měla stíneček už od 7 dne po transferu, který den za dnem sílil, ale znám holčinu, která měla pozitivní test až 19 den po KET a malej Jiřík už jde do školky 😉

danda78
15. bře 2010

ivco krev na hcg berou právě jen od pondělí do pátku od 8-9.30,takže přemýšlím zda pojedu v pátek nebo až pondělí...možná¨zkusím testnout ve čtvrtek a dle toho se rozhodnu, pokud tam něco bude, tak pojedu už v pátek, a pokud ne, tak počkám do pondělí a budu doufat¨,že bylo ještě brzy...
právě že holky co začnou většinou tak ten 7.-9.den od ET špinit, tak je to na dobré cestě... mně se to bohužel ani jednou nestalo a výsledek byl taky negativní..

aktaka
15. bře 2010

Baruš, to víš, že jo, já ti v tom udělám takový pořád, že už nikdy nic nenajdeš 😀

Ivčo, proč by se to zrovna vám nemohlo povést napoprvé? nám to taky klaplo. a rozhodě nejsme první na světě 🙂
my jsme před ivf absolvovali 3 iui, ale neklaplo to. a ivf byl pak taky fofr, takže možná v iscare standard 🙂 zase na druhou stranu, na co čekat, když jiné řešení není?

sonka.77
15. bře 2010

Ahojky! Jé my tu máme novou diskutérku. Vítám tě tu a držím palce, abys našla //.

Akti, já na pověry nevěřím, takže klidně měj kočárek doma, fakt to nic neovlivní. 😀 Jinak se mi černý kočárky zrovna moc nelíběj, chtěla bych zelenej nebo modrej. 🙂

Jo v Iscare jde všechno rychle, když jsem Anušce řekla, že až za měsíc, tak byla úplně zklamaná, ale mě se to teď nehodí v práci, zase bych řešila, jestli to stihnu nebo ne a toho jsem si užila dost při 1. IVF. 🙂

sonka.77
15. bře 2010

Madli a vyfotíš nám taky svoje bříško? 🙂

aktaka
15. bře 2010

tak to netusim,jestli je cerna u kocarku modni,ale u nas byla jasna volba. ja jsem takovy cernofil a na jine tmave bychom se horko tezko shodovali. ale ono je stejne nejdulezitejsi jak ten kocar poslouzi a to se teprve uvidi

aktaka
15. bře 2010

Soni,musite to stihnout jeste nez porodim,at mam cas poradne drzet pesti 😉

madlinka
15. bře 2010

Sonko to víš že vám pupíka vyfotím, ale bohužel jak jsem psala, máme doma staveniště, bydlím u mamky a kde je foťák, bůhví........ 😀

sonka.77
15. bře 2010

Akti, tak to nevím, jestli stihnem, no jestli budeš přenášet, tak určitě. 😉 😀

Madli a jak to vypadá časově, kdy už budete mít doma hotovo?

aktaka
15. bře 2010

Soni a kdy to tedy planujete? Ja myslela,ze uz pristi mesic

ivca81
15. bře 2010

Dando, tak já nevím asi to udělám stejně, prostě testnu ve čtvrtek a pak podle toho vyrazím 🙂 a jakou si vůbec měla kvalitu embryjek ty?
holky moc jste mi pomohly už mám lepší náladu než ráno, tak prostě teď to nechám osudu a za 12 dní se uvidí 🙂
jinak už se teda těším do práce, doma je to k ukousání, čtu knížky, čučím na Net a na TV,ale stejně to vůbec neutíka a to jsem původně chtěla být doma tak ještě 3 dny, ale zítra ráda poklušu do práce 🙂

sonka.77
15. bře 2010

Akti, budu mít dlouhý protokol od 18DC příštího cyklu. Teď jsem 9DC. Takže to ještě nějakou chvíli bude. 🙂

sonka.77
15. bře 2010

Ivčo, já byla po ET doma asi tři dny a myslím, že to úplně stačí. Aspoň se člověk doma nekouše nudou a přijde na jiný myšlenky.

ivca81
15. bře 2010

ahoj Soni, děkuji snad to klapne 🙂 a ke komu ty chodíš v Iscare? máš stálého doktora nebo prostě kdo na tebe výjde? Já jsem právě postupně byla u všech 4 tak nevím co je lepší 🙂