Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

sonka.77
15. bře 2010

Ivčo, já byla na 1. IVF u dr. tady ve městě, ale na druhé chci přímo do Prahy. Podle zkušeností holek se objednávám k Anušce. Jinak jsem byla i u Turkové, ale ta mi není tak sympatická. Co se týká odbornosti, tak myslím, že je úplně jedno, ke komu jdeš.

ivca81
15. bře 2010

Jj to je asi pravda, ale nejlepší zkušenost mám tedy s primářem Mrázkem, vše ochotně a sám od sebe vysvětlí, tak bych vždy nejraději k němu, ale někdy to bohužel neklapne z časových důvodů, protože dojíždíme cca 100km tak je to trošku náročnější vychytat kdy je zrovna v ordinaci. Ale jinak všichni ostatní doktoři jsou určitě taky skvělý ale je pravda, že třeba Turková mi přišla taky dost taková odměřená ☹ U Anušky jsem byla 2x a taky mi teď dělala OPV a byla celkem fajn 🙂 tak ať ti to do dalšího IVF co nejvíc uteče, vždyť se blíží jaro to by bylo, aby se na nás štěstí neusmálo 🙂

sonka.77
15. bře 2010

Ivčo, my to máme taky 100 km, ale to ještě jde, potkala jsem se na ET s holčinou, která dojíždí až z jižní Moravy, asi 4 hodiny cesty. Kvůli dojíždění jsem na první IVF chodila k dr. tady ve městě a jen OPU a ET mi dělali v Praze. Teď už bych se ale chtěla svěřit do rukou těch nejlepších a jezdit teda přímo do Prahy.
Nevím jestli jaro pomůže, bude to už naše třetí snažící, tak třeba do třetice.

aktaka
15. bře 2010

Soni, tak to hold budu držet palce někde mezi kojením a přebalováním 😉

abych byla upřímná, 100% mi tam nesedl nikdo 😅 jen Langerová, která tam už není. u Turkové podle mě záleží do jisté míry na tom jakou má zrovna náladu. má navíc specifický smysl pro humor, který jen tak někomu nesedne. z Mrázka jsem měla takový divný pocit. asi jsem od něj čekala víc, když je ten primář. ale zase je pravda, že je dost opatrný a pečlivý. ale to podle mě Anuška taky. ta mi sedla nejvíc, ale zase sama od sebe nic nepoví, musí se jí člověk zeptat. a těžko se zeptáte na něco, o čem ani nevíte, že existuje 🙂 a Hulvert... podle mě bude asi všeobecně dobrý odborník, ale na mě to bere moc vážně. já potřebuji trochu odlehčit, úsměv, ale ne se tvářit jak když mi oznamuje, ž emám rakovinu, a přitom mi jen zavádí spermouše při iui 😅

baraf
15. bře 2010

zdar,
tady se teda kecá. člověk si na chvilku odskočí ke kadeřnici a pak musí číst 😀

Ivčo-mrkni mi do alba, tak mám výsledek prvního pokusu IVF 😉

ad.doktoři-já chodím k Anušce. Turková mi taky nesedla (asi se zrovna špatně vyspala). u Hulverta ani Mrázka jsem nikdy nebyla-totiž, když jsem se naposledy objednávala, nabídli mi na recepci JEN Turkovou nebo Anušku. Jako kdyby ti dva pánové byli něco víc... ale to už jsme tu probíraly,že 😀

aktaka
15. bře 2010

Baruš, oni už jsou něco víc jen proto, že jsou chlapi, o tom bychom mi ženské mohli vyprávět... 😀

baraf
15. bře 2010

Akty-tak,tak.....mě je to jako fuk, jen mi to přijde divný. ale je fakt,že Langerová byla asi nejlepší,takže jsem ani po primářovi netoužila 😀

ivca81
15. bře 2010

ahojky Báro, júúúú no to teda mrkám paráda, tak snad nám to vyjde taky napoprvé a když ne, tak druhý pokus by byl taky dobrej 🙂 já jsem asi věčná pesimistka a nebo se spíš nechci těšit předčasně nevím, ale každopádně jsem se tady dneska aspoň trošku vykecala 🙂

aktaka
15. bře 2010

Baruš já u mrázka byla 2x a taky už jsem po něm pak netoužila 😀

Ivčo, já jsem se taky nechtěla těšit předčasně nebo si dělat zbytečné naděje. ale fakt je, že to napoprvé klidně vyjít může. můj muž tomu taky nevěřil. když je šance nějakých 35%, tak už to bral rovnou jako zkušební pokus. a jak pak čučel. a to ještě dostal počůraný test přesně v den narozenin 🙂

aktaka
15. bře 2010

tjo, já jsem ostuda, dvě hrubky za sebou ".... my ženské mohly vyprávět". děsný se mnou

baraf
15. bře 2010

Ivčo-když jsem stimulovala, tak mě sestra na pohotovosti (kde jsme byla píchnout tuším pregnyl) vyprovodila se slovy :"určitě se uvidíme, napoprvé to nevyjde"měla jsem chuť ji uškrtit 😠 ale taky jsem se na to nějak neupínala. o to víc mě asi rozhodily nepovedený KETy

Akty-už jsem Ti tu psala, že teď máš nárok na hrubky 😀 😝

ivca81
15. bře 2010

no paráda přítel má narozky v dubnu, tak jsem si říkala, že by to byl taky hezký dárek 🙂

aktaka
15. bře 2010

Baruš, to byla nějaká kráva tedy

nemůžu se vymlouvat na nějaké těhotenství, to je taková berlička akorát 😀

ivca81
15. bře 2010

Bára-tak to ti úplně rozumím, to na optimismu určitě nepřidá.... a co vše jsi tedy absolvovala, jestli se můžu zeptat?

baraf
15. bře 2010

Ivčo- jedno IVF a dva KETíky... Lukymu budou 4 roky (za měsíc). jeden KETík byl vloni v dubnu a skončil revizí v 6tt. a ten druhý letos v lednu skončil téměř hned.

baraf
15. bře 2010

no nic, jedu pro Lukyho do školky, pak sem ještě mrknu, zatím pa

madlinka
15. bře 2010

Sonko časově je to tak že zedníci akorát končí, ve čtvrtek malíři, víkend uklízet a uklízet a v pondělí se položí nové koberce.....

Jojo o tom napoprvé bych mohla vyprávět. Když někomu řeknu že čekám dvojčata napoprvé a ještě navíc mrazáčky tak každý valí oči.....i Hulvert byl překvapenej 😀

baraf
16. bře 2010

krásný den,

Luky už je ve školce, dneska má teda negativistickou náladu (chudák učitelka 😀 ), doufám, že školka ho srovná a domů se mi vrátí usměvavej chlapeček 😅
včera jsem koukala na zázraky života a teda popravdě mě to moc nenadchlo....

aktaka
16. bře 2010

čau ve spolek

Baruš, doufám, že jsi to těm učitelkám oznámila, jakou proměnu svého syna od nich dnes očekáváš? 😀

já ani nekoukala. za 1. mi to už podle ukázek přišlo jak růžovka a za 2. jsem si říkala, že to určitě bude plné lékařských nesmyslů a to by mě strašně rozčilovalo 🙂

baraf
16. bře 2010

právě,že snad nesmysly ani ne, ale divný....

aktaka
16. bře 2010

mě naštěstí takové seriály ani nelákají, takže mám po problému 🙂

začínám být trochu zoufalá. už pár týdnů mě bolí pruh kůže mezi prsy a pupkem, hlavně když sedím nějak shrbená a zmáčkne se mi. asi jako kdybych tam měla nějakou otlačeninu, ale na pohled tam nic není. ale teď mě to bolí pořád, i když ležím natažená jak pravítko. myslela jsem si, jeslti to není třeba z podprsenky, nosím pořád s kosticemi, ale i jen ve sportovní mě to bolí. neslyšela jsi o tom náhodou nebo neměla jsi to?

baraf
16. bře 2010

no myslím, že i já mám po problému, jestli koukat nebo ne. dívala jsem se fakt ze zvědavosti.....

teda, kůže mě nikdy nebolela... není to z toho , jak ji máš napnutou??? přeci jen Tě už může bolet všechno 😉

aktaka
16. bře 2010

jenže to je právě takové místo, co bych řekla, že napnuté není, je to ještě nad pupkem, tam se nemá co napínat. musím to říct dr, jeslti o tom něco neví, je to fakt dost nepříjemné

baraf
16. bře 2010

tak uvidíš, co ti řekne mudra. možná tě tam tlačí patičkou slečna 🙂

aktaka
16. bře 2010

to by musela asi ale prokopnout dělohu 😀

baraf
16. bře 2010

fotbalistka 😝 😀

aktaka
16. bře 2010

to by měl taťka radost, cokoli chlapského bude u nás vítané 😀

baraf
16. bře 2010

počkej, jak si ho holčička omotá kolem prstu 😀

aktaka
16. bře 2010

to je mi jasné, už to vidím, budu mít doma dva spiklence 🙂

baraf
16. bře 2010

to si piš.... já je mám doma taky 😉 ale jsem ráda. lepší, než aby mi Luky visel za nohu, že chce jenom mámu 🙄