Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

sonka.77
20. dub 2010

Ahoj Elí. 😀 Není ti už v tom hábitu vedro??? 😀 😀 😀

elana
20. dub 2010

No si piš😀 jsem spocená až na p.eli:-D:-D ale to víš, pro parádu se musí trpět 😝 😝

Koukám že od zítřka stimuluješ...Synarel měla i Siki tuším a jaký má pěkný dvojky 😉 ten to umí.

sonka.77
20. dub 2010

A že s tím děláš parádu! 😀 😀 😀 Ale ty sluneční brýle se hodí, ne? 😀

No jo už zítra, včera jsem byla u Anušky, trochu jsem se bála, aby se tam zas neobjevila nějaká cysta, ale vše je OK, tak na to jdeme. Synarel jsem měla i minule, ale krátký protokol, tak uvidíme jak to bude teď. Až přijde MS tak pak 4-6 DC se jede na UTZ a podle něj se nasadí Gonal nebo se ještě počká.

Jo jo dvoječky, sem s nima. 😀

Co u vás nového?

elana
20. dub 2010

No zrovna teď se sluníčko schovalo 🙄

Aha, Tys ho měla už minule..hele, jak se to dělá technicky, já mám s kapkama a sprejema do nosu zkušenost, že je vždycky spolykám a mně by se asi nechtělo pít hormony 😝 dá se to nějak udělat jinak, aby to nesteklo všechno hned do krku? 😕

U nás nového nic 😅

sonka.77
20. dub 2010

No ono toho není tolik, takže většinou to stříkneš a lehce natáhneš nosem. Nemá se moc zaklánět, právě, aby ti to nesteklo do krku. Já měla spíš problém s občasným vytečením, sestra říkala, že si mám třeba zacpat nos, aby to tam zůstalo, ale hlavně ne do krku. Ale je to pohoda, za dva tři dny to jde krásně. Doufám, že to budu dobře snášet jako minule, přece jen to budu brát dýl.

elana
20. dub 2010

Tak to jo...já myslím že budeš, se říká, že DP je šetrnější. Tyjo, to je stejně úžo, že za pět, šest týdnů, už budeš mít třeba pozitivní test 😵

sonka.77
20. dub 2010

Eli, no to se teprve uvidí, jak to dopadne 🙂 Ale možný je všechno. Zatím jsem v pohodě a na zítra mám spíš něco jako cestovní horečku, že UŽ. Po takový době, to bych si vloni v červenci nepomyslela, že půjdem na druhý pokus až v dubnu. 🙂

elana
20. dub 2010

Hlavně Ti asi loni v červenci vůbec nepřišlo, jak to uteče, viď 😉 mně aspoň to uteklo fakt neskutečně. Tak hlavně jestli z toho máš dobrý pocit, víš taky, že jsi nic neuspěchala a cítíš, že jsi připravená na ten 2. pokus, který je i statisticky nejúspěšnější 😉

sonka.77
20. dub 2010

No je fakt, že to uteklo přímo sprintem. Člověk se ani nenadál a skoro další rok je fuč. Jo cítím se moc dobře a myslím, že teď je pravý čas pro druhý pokus. Víc už toho v tuto chvíli udělat nemůžu, takže děj se vůle boží a přírody. 🙂

elana
20. dub 2010

Přesně tak 🙂 udělala jsi co jsi mohla, ušla jsi pořádný kus cesty a jak to bude dál, to se uvidí, každopádně už brzy.

Kdy můžeš čekat MS? Má dorazit jakože přesně, když bereš zastavovací hormony?

sonka.77
20. dub 2010

No čekám MS cca 28.4., ale sestra říkala, že se s tím Synarelem může o pár dní opozdit.

elana
20. dub 2010

Aha, tak to jo. Tak snad se nikde nezatoulá. A stimulovat budeš teda Gonalem?

sonka.77
20. dub 2010

Jo jo, Anušce jsem to rovnou nahlásila, že chci Gonal a už ho mám napsaný v kartě. To se těším, jak si budu sama bodat ty injekce, ale horší než Fostimon do zadku to být nemůže, ne? 😀

elana
20. dub 2010

No to určitě ne😀 Fostimon do zadku je pro hadí ženu🙂, Gonal zvládne i trubka bolestínek jako jsem já 😝

sonka.77
20. dub 2010

Tak až ty injekce vyfásnu, tak mi podrobně vysvětlíš jak se to píchá. 🙂

A ty co nejsou hadí ženy, tak si seženou kamarádku. 😀 😀 😀

elana
20. dub 2010

To oni Ti ukážou, je to trošku složitější nastavit tu správnou dávku (nebo jinak, neni to vůbec složitý, ale jak jednou nastavíš, už to nemůžeš zrušit, takže jsem to alibisticky nechávala na manžu, pak mi to podal a já bodla🙂)...údajně v tomhle je snažší manipulace s Puregonem...no, ale zvládla jsem stimulku já, Akty i Siki, tak žádný strach 😅

sonka.77
20. dub 2010

No jo, tak to musím zvládnout taky. 🙂

Eli, jdu dneska zas po delší době cvičit, tak už musím jít. Měj se krásně. Pa pa pa 🙂

elana
20. dub 2010

Měj se taky a hezky protáhni trup🙂 papa.

baraf
20. dub 2010

nazdárek,
teda tady se kecalo.... 😀
ahoj El!

elana
20. dub 2010

Čau Baruš🙂

Koukala jsem na nový fotky, fešák, fešák 😉

Kdy začínáš stimulovat? A už víš protokol a léky?

baraf
20. dub 2010

Garp-já byla tenkrát na OPU v pátek, v sobotu jsem si volala na embryjka a pak v pondělí ráno, jestli bude nebo nebude transfer..... asi bych volala až v pátek, souhlasím s holkama,že by se Ti ozvali

aktaka
20. dub 2010

co to čtu za přirovnání - gonal a trubka, se asi urazím 🙄 😀 😀

ahoj El, jak to šlape?

aktaka
20. dub 2010

tak já pro formu taky napíšu, že bych se řídila tím, co řeknou na recepci

baraf
20. dub 2010

Akty-ale ale,přece by ses neurážela 😀

elana
20. dub 2010

Akty, to byla trubka bolestínek😀, to je dohromady spojení...přeloženo technický antitalent a srab 😝 😅

Šlape to dobře, díky za optání🙂...koukám, že Tobě už to brzo bude šlapat do porodnice 😉

baraf
20. dub 2010

El-díky za pochvalu.... však dostal spoustu oblečení (pže hračky jsem zakazovala) a jakou měl radost, fakt. Bóóóže,co mě čeká za pár let? 😅 😕

elana
20. dub 2010

Baru, nějakou dobu ještě to oblečení a pak asi vznese požadavek na motorku a ták😀

baraf
20. dub 2010

El-no právě, to abych vyhrála ve sportce 😀

aktaka
20. dub 2010

jojo, včera jsme šlapali s mužem na předporodní kurz a odcházeli jsme se staženými zadky, že nerodíme 😅 já jsem dnes dala prát pidi věci, tak mě to při věšení přešlo a už se zase těším 🙂

Baruš, jestli chceš vědět, co tě čeká za pár let, ukážu ti svého bráchu 😅

baraf
20. dub 2010

Akty-mám se děsit? 😀 snad vás nestrašili?