Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

mishi
16. kvě 2010

orgalutran se pridava proti predcasnemu narustu koncentrace LH bewhem stumulace vajecniku - je to antagonista GnRH.
behem stimulace se muze hladina LH v sere zeny predcasne zvysit, coz je pricinou snizene uspesnosti lecebneho cyklu

mishi
16. kvě 2010

v poslednich 10letech se prave jako prevence predcasneho zvyseni serove hladiny LH pouzivaji antagoniste GnRH

tak a mas to tady vysvetelene. schvalne se na ten orgalutran zeptej.

aktaka
16. kvě 2010

ahoj holky. Soni,moc drzim pesti,at tech sest bojovniku dal roste a sili! To ti rekli v iscare,ze mas brat crinone rano? Ja ho brala vecer pred spanim,takze jsem ho mela v sobe celou noc

sonka.77
16. kvě 2010

Akti, nic mi neřekli a v návodu je užívání ráno. Taky mi přijde dát to na noc logičtější.

baraf
16. kvě 2010

Mishi-promiň...až bude co prozrazovat, napíšu 😉

Akty-jak je? co návštěva?

katrin32
16. kvě 2010

Ahoj sonko, crinone se bere večer před spaním, mě ho taky napsali, takže ho budu užívat od zítřka od odběru.

madlinka
16. kvě 2010

Sonko já měla po OPU brát taky Crinone......na ET ale kvůli OHSS nedošlo a po KET jsem dostala Utroš. A řekli mi že Crinone mám brát na noc ........

mishi
16. kvě 2010

baro - prosim te, neomlouvej se, vzdyt je to na kazde z nas, co sem prozradi a s cim se sveri 🙂

sonko . tak vidis, kolik tu mas zkusenosti s crinone od ostatnich 😉

sonka.77
16. kvě 2010

Tak jo, holky, vezmu Crinone dneska na noc a pak už pořád na noc. Nechápu proč teda v návodu píšou ráno, když to všichni berou na noc. 🙂 Dík za rady.

Dneska jsem si docela zauklízela. Pak jsem se musela natáhnout. Zítra už to myslím bude OK.

aktaka
16. kvě 2010

Soni, to bych čekala, že ti aspoň v caru řeknou, že to máš brát večer. mně to tak řekli právě proto, aby to v tom těle zůstalo co nejdéle, i když v návodu celkem nelogicky radí ráno

Baruš, návštěvu jsem přežila, ale byl to tedy mazec. měla jsem toho dost už ve čtvrtek večer a to odjížděli až dnes. neustálé dotazy proč něco dělám nebo nedělám, rady co dělat a nedělat a samozřejmě nezbytné houpání nebo nošení Sáry sotva co jen békne. a nevím, jestli Sára to ze mě cítila, že jsem nervní, nebo jí samotné vadil ten nestandardní režim, ale byla víc ubrečená, celkově protivnější. no ale teď už bude zase klídek.
ale abych jen nenadávala, hodně nám pomohli. oni jsou strašně hodní, no ale někdy i to leze krkem 😅

elana
16. kvě 2010

Ahoj🙂

Soni ber určitě na noc. Divím se, že ten leták ještě nezrevidovali 😖

baraf
16. kvě 2010

Akty-tak hlavně, žes to přežila 😀 myslím, že Sáře vadilo,že je tam někdo navíc a že je něco jinak... tak teď už zase bude mít svůj klídeček....

danda78
16. kvě 2010

ahoj holky
koukám po víkendu, opět náročném, včera pracovním ,večer jsem makala od 19.30-5-30 do rána a dnes jsem celý den ko, raději odpočívám,ležím,abych miminku neublížila,snad bude na ultrazvuku příští týden ok..
sonko,tak úrodička pěkná,hlavně aby se jich vyvíjelo co nejvíce a nejlépe kdyby vydržely tu PK a zavádělo se až 5.den PK...
katrin tobě přeji taky hodně štěstíčka na zítřek, ať je výsledek minimálně takový jako u sonky...
garp tak to mi povídej,taky bych už ráda měla za sebou ten další utz a věděla, jak se mimi má, hold si musíme ještě chvíli počkat..
biris, tobě už tobude taky začínat,tak fajn, to bude ok, neboj..
sonko, crinone jsem brala minule po nativu, taky jsem si ho dávala na noc,ale i s intimkou,protože mi stejně vždycky něco vyteklo a teda mně nedělal dobře, hrozně mě to po něm svědilo tak teď jsem si řekla o utroš...
bára je tajemná,ale věřím,že brzo taky přijde s novýma a dobrýma zprávama...
akty,tak návštěva zdárně zvládnuta, to je fajn, určitě to malou narušilo,přece jenom na takový pohyb lidí a zvuky celý den není zvyklá,tak ji to asi trošku vykolejilo,ale teď už se to opět ustálí....
mishi,tobě ať to taky uteče ty dny do utz a uvidíš krásnou fazolku (y)...
zítra budu nakukovat, chci ještě odpočívat,abych dohnala ten víkend a pak si nic nevyčítala,takže nějakou práci mám,ale nebude toho tolik jako v úterý a ve středu....
tak přeji pěkný večer a ahoj zítra..
d.

baraf
16. kvě 2010

Bára není tajemná, jen zatím není o čem psát... 😉 🙂

madlinka
16. kvě 2010

Dandi holka šetři se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Akty tak hlavně že to máš za sebou 😉 ......

Hodila jsem vám aktuální pupík do fotogalerie 😉

baraf
16. kvě 2010

Madli-krásný bříško 😉

madlinka
16. kvě 2010

Jsem zvědavá jak mi ta fotka pupíku dlouho vydrží než mi ji smažou 🙂

garp776
17. kvě 2010

madli..pěknej pupík..toto utíká..jak se cítíš, už je to lepší?
dandi..taky tě obdivuju..já jsem v 20:00 úplně tuhá a včera jsem si dokonce šla ještě v poledne lehnout..
sonka...6 embryek..proč by nemohli být mrazáčci? Moc na tebe myslím, ať mají hezky všechny PK
katrin..dej vědět, jak byla Anuška úspěšná
já jdu dnes v 11 k Anušce, tak uvidím, trochu hnědého hlenu mám pořád..a "blivno" je mi snad pořád

ajscha
17. kvě 2010

Ahoj holky,
Sonko, moc gratuluju a držím palečky, ať se bojovníčci drží.
Já jsem Crinone měla, poté co se to o něm všechno psalo, jak leze ven a je to nepříjemné, musím říct, že mi po něm nic nebylo a nijak zvlášť ven nelezl - zaváděla jsem ho na noc, nic dramatického nelezlo ani přes den, více méně jenom na toaletě. Spíš jsem si musela dávat velký pozor, abych večer neusnula dřív, než si ho vezmu 😉 😀
Katrin, hodně štěstí na dnešek, krásnou úrodičku.
Madli, pěkný pupík 😉

madlinka
17. kvě 2010

Garp děkuju 😉 , jojo, je to trochu lepší, pomohlo mi zdvojit ty dávky magnesia....naštěstí.....

mishi
17. kvě 2010

akty - uplne to vidim, u nas to bude asi podbne, az se nam nekdy narodi dite, asi omezim navstevy ze zacatku na minimum, hlavne moje mati bude silena 😀
bara - tesim se, az budes mit pro nas nejake novinky 🙂 co luky, jak si uziva jaro? teda ted je spis tak brezen:(
dando - ty jsi silena, pracovat celou noc!!!! NEBLAZNI 😲
madli - peknej pupik. jak se pribira pri dvojacetch, je to o dost vic nez pri 1?? ebo zhruba stejne? teda kdyz vezmu v potaz + 1 dalsiho tvorecka

garp - myslim na tebe!!! drzim pesti, at jsi v poradku! to by na utz melo byt uz neco videt, mela bys v 7tt
katrin tfuj tfuj na dnesni OPU!!

biris
17. kvě 2010

dandi-díky už se psichicky připravuju na to jestli si to píchnout nebo si dojet k náký sestře zdravotní!

baraf
17. kvě 2010

hezký den,

Dando-teda,celou noc na nohou, to Tě obdivuju, šetři se trošku, holka 😉
Madli-super,že se cítíš dobře
Mishi-Luky si užívá jakýkoliv čas, když může být venku.... včera si např.cosi kutil celé odpoledne na pískovišti -tunely,silnice a tak a chvilku jsem s ním byla na kole.
Katrin-držím palečky, ať je hodně vajíček
Biris-neboj,to píchneš.... je to lepší,než po každý ve stejnou dobu jezdit za zdr.sestrou 😉
Soni - a jak se dneska cítíš ty?

biris
17. kvě 2010

báro-díky,musím ještě vymyslet kdy si píchnout mám nepravidelnou prac.dobu tak abych byla každej den doma.
Taky by mně zajímalo co Sonka.

sonka.77
17. kvě 2010

Ahojky!

Akti, tak jste to absolvovaly, první návštěva asi nemůže být jiná. 😀 Vždyť každý z rodiny chce pro toho mrňouska jen to nejlepší, i když to pak dělá trochu urputným způsobem. 😀

Dandi, teda ty jsi blázen, šetři se trochu, v životě se napracuješ ještě dost. 🙂

Madli, teda to je pupík! Paráda. A myslím, že ti ho z pasu nesmažou, asi už to tak nehrotí, je tu na Koni spousta fotek, kde holka není vidět.

Garpíku, tak ať dnešní kontrola dopadne na jedničku. Já myslím, že malé špinění nevadí, ale pro klid duše, ať se Anuška přesvědčí. 🙂

Katrin, tak kolik je vajíček? Doufám, že vše proběhlo hladce a už odpočíváš a dospáváš. 🙂

Biris, neboj neboj, je to brnkačka, prostě bodneš a je to. Nic neucítíš. Já se bodla 12x a jen jednu jedinou injekci jsem cítila, že trochu zabolela. Paráda. 🙂

Baruš, budem se těšit na tvojí stimulku, ať se rozšíří řady miminek-iscarátek. 🙂

Jinak všem děkuju za držení palců, dneska jsem už v práci a cítím se fajn. Spíš je mi trochu hůře večer, ale to se natáhnu a je to dobrý. Crinone taky v pohodě, dala jsem teda večer a nic nevytéká, tak ještě uvidím, jak to bude s těma chuchvalcema, jak jste psaly. 🙂 Zítra ráno volám, jak bobísci prospívají, tak doufám, že jsou silní. 🙂

aktaka
17. kvě 2010

ahoj všem

jo, přesně tak, oni to všichni myslí strašně dobře, ale výsledek je totálně rozhozené dítě 🙄 🙄 Sára se od včera budí po dvou hodinách, samozřejmě i v noci, takže já spala nejvíc v kuse hodinu a půl, ale spíš tu hodinu. jsem čilá jak rybička 😅

Dandi, nepřeháněj to!

vůbec holky těhule, šetřete se. kouknětě na mě jak jsem dopadla, sice jsem byla doma, ale pořád jsem něco kutila, uklízela, lítala po venku, tahala nákupy a Sára je o měsíc dřív. vězte, že není o co stát, raději mít mimino hezky v řádném termínu

Baruš, to jste v té kose byli celé odpoledne venku? brrr 😅 no ale trochu závidím, my zase ven nechodíme v téhle zimě, Sára pořád dost prochladává. snad vyjde předpověď, že na víkend bude hezky, ať konečně vyrazíme i s taťkou. jí bude v pátek měsíc a ještě jsme společně nebyli 🙄

baraf
17. kvě 2010

Akty-on chtěl bejt venku, já byla doma a on si vyhrál na zahradě na písku sám... jen chvilku, když tu byla sousedka s klukem, tak jsem byla venku a pak na tom kole. Sára je fakt kouzelná, beruška malá. a procházku si určitě užijete....

aktaka
17. kvě 2010

Baruš, tak to jo, to je dobrý scénář, vypoklonkovat dítě a doma lehárko, taky to tak budu praktikovat 😀
děkujeme za pochvalu 🙂

katrin32
17. kvě 2010

Ahoj holky, tak jsem doma, měla jsem 8 folíků ale jenom 3 vajíčka 😢 , snad budou hodně silní.

madlinka
17. kvě 2010

Mishi s dvojčátky se přibírá víc, říkají že standart je 20 -25 kg (u jednoho je to 12-18kg), já už mám teď 15kg nahoře 😅

Katrin nevadí, na těhu stačí i jedno vajíčko 😉 , neboj budou to určitě siláci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!