Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

sonka.77
25. čer 2009

Holky POMOC! Začala jsem dneska špinit a jestli to teda zítra dostanu, tak vůbec nevím jestli budem moct na to IVF jít. Až do 6.7. musím být NUTNĚ v práci, což by bylo 11DC. Mrcha jedna, kvůli tomu, že přišla dřív jsme na IVF nešli už minulý měsíc. ☹ ☹ ☹

Holky co mám dělat? Siky, který DC jsi byla OPU? Mě fakt jebne, proč nemůže mrcha přijít normálně až za tři dny??????? ☹ ☹ ☹

sonka.77
25. čer 2009

A to jsem dneska jako teprv 23DC, ať se jde ta mrcha bodnout. ☹

aktaka
25. čer 2009

ahoj Soni, no to je tedy prekérka ti povím ☹

ono je to strašně individuální, když ti bude tělo dobře reagovat, tak klidně můžeš jít už 10dc, ale stejně tak se to může protáhnout a budeš stimulovat až do 15dc, to fakt nikdo předem neví. ještě jsi nikdy nestimulovala, že?

sonka.77
25. čer 2009

Akti, ještě jsem nikdy nestimulovala, já jsem ten minulý cyklus volala do Iscare a tam mi řekli, že dřív než 12DC nepůjdu, ale pak mi na internetu spousta holek řeklo, že byly 10DC. Nezbývá mi než čekat kdy přesně ta mrcha přijde. Počítala jsem s nedělí. Já se picnu, tohle už fakt není spravedlivý. Dřív jsem špinívala i tři dny, ale teď už dva cykly jen jeden den. Tak kdybych teď špinila ty tři dny, tak je naděje, ale jinak.... ☹

aktaka
25. čer 2009

Soni s tím asi nic nevymyslíš. jak říkám, všechno bude záležet podle toho jak budeš reagovat a to ti dopředu nikdo neřekne. a to opravdu bude takový hrozný problém, kdybys tam třeba už toho šestého nebyla? přeci jen 4. a 5. je víkend, takže kdyby ti to náhodou vyšlo třeba na sobotu, tak v pondělí už bys mohla jít do práce, pokud bys na tom nebyla nijak strašně, což se nestává

sonka.77
25. čer 2009

Akti, to bohužel nejde, musím být v práci naprosto nutně od 3.7. do 6.7., jednou za kvartál pracujeme i o víkendu, kvůli vlastníkovi a je to ve firmě priorita číslo 1. Přesčasy nám platí, ale v tu dobu si prostě volno vzít nemůžu, to bych musela být leda v bezvědomí, jiná omluva není. Ach jo, mě to s.re....... ☹

aktaka
25. čer 2009

tjo Soni, to je fakt blbé, to skoro vypadá, že to budeš muset odložit zase o měsíc ☹
ještě bych vyčkala až opravdu přijde ms, třeba se ti to zrovna ty tři dny potáhne a nakonec to klapne. pak bych se rozhodla až přijde, jestli se to dá stihnout nebo ne

sonka.77
25. čer 2009

Akto nic jinýho mi už nezbyde než čekat, ale jsem fakt naštvaná. Já nevím, jestli proti mě někdo něco má, ale stejný to bylo i s laparkou. Objednala jsem se na předpokládaný 10DC a nakonec jsem byla ráda, že jsem tak tak stihla MS a ještě jsem špinila a 6DC byla operace. (to se mi MS zase opozdila)
No a příští měsíc má moje doktorka dovolenou, to by teda v nejhorším šlo zajet na UTZ do Prahy. A včera jsem byla na předoperačním....

aktaka
25. čer 2009

Soni to je tedy fakt pech, zákon schválnosti 🙄
možná si někdo nahoře myslí, že si musíš projít trochou toho trnitého křoví, aby sis toho pak náležitě vážila, či co 🙂

sonka.77
25. čer 2009

A já si naivně myslela, že ty největší trny už mám za sebou. ☹ Teď jsem byla na WC a dokonce to bylo už do červena. Mě fakt omejou, v celým svým životě jsem NIKDY neměla cyklus jen 23 dní. Zato teďka jo! ☹ ☹ ☹
Jdu skočit z okna..... 🙄

aktaka
25. čer 2009

to je fakt pech
asi tě to neuklidní, ale nejsi v tom sama. já mám cykly taky vždycky podle toho jak NEpotřebuji, buď moc krátké nebo moc dlouhé. ale za to v mezidobí, kdy je mi to jedno, tak je mám pravidelné, že bych si podle nich mohla hodinky řídit 😒

sonka.77
25. čer 2009

Akti, já měla od vysazení antikoncepce před třemi lety cyklus vždy 27-29 dní. Jak byla v plánu laparka, tak najednou dvakrát 30 a teď před IVF zase 23 nebo teda 24. Jestli to dostanu zítra, tak stimulovat nezačnu a jestli to dostanu v sobotu tak začnu. Ať rozhodně příroda.

aktaka
25. čer 2009

jj, stejně to neovlivníš. a když, tak jen negativně, jak je vidět 😀
no budu moc držet pěsti, aby to klaplo! musíš jí zahánět 🙂

sonka.77
25. čer 2009

Akti díky, jdu si rozbít nos, aby mi tekla červená a MS už neměla z čeho brát. 😀 😀 😀

aktaka
25. čer 2009

😀 😀 😀 fakt dobrá strategie, asi to vyzkouším, já taky ms nechci 😉

sonka.77
25. čer 2009

Teda holky, kde všechny jste?

A Akti, jak to vlastně vypadá s tím tvým špiněním?

sonka.77
25. čer 2009

Holky, že nekoukáte na růžovku, že ne? 🙂

Mě za chvíli dorazí drahá polovička, tak jestli tu jste tak honém sem!

sonka.77
25. čer 2009

Holky, tak nikdo? ☹ Ach jóóó..... ☹

sonka.77
26. čer 2009

Holky, tady se jako nekecá??? 😀

aktaka
26. čer 2009

achoj achoj

já se včera depešila 🙂
úúúúúúúúúžasné to bylo, já toho gahana prostě žeru 😀

Soni, špinění se rozjelo, už to je asi normální ms, i když je divná tedy. pořád dost slabá a žádná jasná červená krev

co ty, jak to vypadá?

sonka.77
26. čer 2009

Jo tys byla na koncertoš! Tak to se omlouvá! 🙂 že to říkám zrovna já, kdo má omluvený jaký absence, když jsem sama největší absentér. 🙂 Dneska jsem doma, mám dovču, jsem trochu nachlazená, tak to chci vyležet.

Akti, tak to už bude asi těsně před MS, já to tak mívám, špiním víc a víc, pak i červeně a pak přijdou bolesti a pravá mrcha.

Já zatím držím, pořád špiním, ale musím říct, že jsem netušila, že největší nervy budou z toho, kdy to dostanu. ☹ Snad to vydrží ještě do zítra, ale nevím nevím.

aktaka
26. čer 2009

já si říkám, že jsi tu tak ráno 🙂 to je lepší zůstat doma a nepokoušet to, dobře děláš

no já už to mám asi ms, na špinění je to dost silné, ale prostě to není ta "moje", na kterou jsem zvyklá 😀

je to na prd, stačí, že člověk stresuje, aby dobře reagoval na stimulaci, aby bylo dost zravých vajíček, dost zravých embrií atd., ale proč se musí stresovat ještě, kdy přijde nepřijde ms, to jako nechápu 🙄 už by to měli vymyslet nějak lépe 😀

sonka.77
26. čer 2009

Od včera je mi trochu líp, tak doufám, že zítra budu jako rybička. 🙂

Akti vypadá to dobře, dr. mi řekla, že 1DC mám počítat, až když mrcha přijde od rána, nejpozději do 9 hod., takže i kdyby přišla dneska večer, tak je 1DC až zítra a to by pro mě stačilo, abysme do toho šli. Ale úplně největší bájo by bylo, kdyby přišla až v sobotu odpolko, to bych mohla být úplně v pohodě.

aktaka
26. čer 2009

no super, tak to klapne, uvidíš 🙂

já bych nejraději zalezla do postele, chjo. ještě musím po práci přežít nákupy a pak už jen lehárko, se těším 🙂

sonka.77
26. čer 2009

Já si dneska zahraju na domácí hodpodyňku, je tu fůra věcí na úklid a mě je fajn na ležení to není, tak toho aspoň využiju a něco udělám. Nemám moc čas na úklid, přítel tomu bohužel moc nedá a tak je tu skoro furt bordel, ale co, však se nauklízím ještě dost. 🙂

sonka.77
26. čer 2009

A copak jdeš nakupovat? V pátek ty nákupy vždycky stojí za to. 😖

aktaka
26. čer 2009

nákup jen jídlo na víkend, ale to z duše nesnášním, už teď chytám nerv 🙄
ale potřebuji i nějaké trekové boty, staré už chodí vlastní cestou někde v popelnici, tak snad něco seženu

sonka.77
26. čer 2009

Jé ty botky by se mi taky hodily. Mám jedny asi 8 let staré a pořád drží a udělaly mi velkou službu, ale už jsou přece jen hodně ošuntělé. Tak bych si koupila nové, ale tyhle staré bych ještě nevyhodila. Je to citová záležitost. 🙂

Kam chodíte na výlety?

aktaka
26. čer 2009

já je musela vyhodit, pže bych si jinak nové nekoupila 😅

tak různě po republice, ale že bychom to nějak přeháněli, tak to zase taky ne 🙂 teď se chystáme do jeseníků na prodloužený víkend, tak to bych asi v lodičkách neodchodila 😀

Soni a vy máte v plánu nějakou dovolenou?

sonka.77
26. čer 2009

Akti, zatím ne, uvidíme jak dopadne IVF - doufám, že už můžu brát za to, že na něj teda jdeme - a pak se rozhodneme. Je teda fakt, že máme domluveno, že pokud otěhulím, tak jede přítel sám na sportovní dovču s jejich bandou a když neotěhulím, tak pojedeme někam spolu. Tak doufám, že bude moct jet sám. 😀

My tady v Čechách moc nechodíme, zatím to byly vždy tůry v horách v zahraničí. Čechy si necháváme až budou dětičky. 🙂