Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

elana
7. črc 2009

určitě, mají to v merku🙂 neboj nic.

sonka.77
7. črc 2009

Eli a jak to probíhalo v CAR před OPU, mám tam být na sedmou a pak budu čekat až přijdu na řadu?

sonka.77
7. črc 2009

Eli, tak už jsi v práci! To je dobře, všechno se srovná a uklidní a až načerpáš nové síly, tak to zkusíte znovu a to už bude tutovka! 🙂

elana
7. črc 2009

Jo, přijdeš do 2.patra (myslím), zazvoníš, přijde sestřička, řekneš, že jdeš na OPU, ona Tě odvede na pokoj, ukáže skříňku na věci a WC, převlíkneš se, zalezeš do pelíšku🙂 a čekáš, znova přijde, změří Ti tlak, vyplníš nějaký papíry a zas čekáš a potom přijde zřízenec, odvede Tě na odběrový sál, tam se převlečeš do andílka, vyčuráš se, vylezeš na kozu, napíchnou kanylu a už spíš🙂......a když se vzbudíš, zrovna Tě překládají na postel. Asi za půl hodiny přijde embryoložka, poví Ti kolik bylo vajíček, kolik jich bylo zralých a jak dopadl spg. Odpočíváš (mě nebavilo ležet, tak jsem si četla, jsou tam i časáky, nebo si něco vezmi), pak přijde sestra, zas změří tlak a jdeš domů.

baraf
7. črc 2009

soni-jojo, jak píše eli, tak to je.....

sonka.77
7. črc 2009

No vypadá to snadně, ale přesto se trochu bojím, ale co, přežila jsem laparku, tak tohle bude brnkačka. 🙂 A to jestli použít ISCI se řeší až s tou embryoložkou? My teda měli spg nadprůměr, ale to bylo před rokem. Doufám, že se v tomto směru nic nezměnilo. 🙂

sonka.77
7. črc 2009

Ahoj Baraf!

sonka.77
7. črc 2009

A po tom, je potřeba nějaká vložka, ale tu mi tam dají ne?

elana
7. črc 2009

Soni, to si piš, že je to brnkačka proti laparce (a to je laparka brnkačka proti jakýkoli operaci). Neboj se, raduj se z toho, jak blízko už jsi a těš se na dobrý zprávy, nemají důvod nebýt 😉

Já myslím že kdyby byl spg nějaký katastrofální, tak určitě Vám na místě ICSI doporučí, zas takový hyeny nejsou, aby prošustrovali vajíčka jen proto, žes jim nezaplatila 12 litrů zálohu...

sonka.77
7. črc 2009

Jo a holky, musíme mít hotovost? Nebo tam berou kartu?

Teda to je otázek. 😀

elana
7. črc 2009

Berou kartu😀

Máš cestovní horečku, co? 😉

elana
7. črc 2009

Jo a vložku, někdo maličko krvácí, když se zevnitř nabodne žilka, ale já si pro jistotu vzala takovou tu silnou slipovku (2v1) a ani jsem nezašpinila. Je to indivindi...

sonka.77
7. črc 2009

No tak to ses teda trefila přesně! 😀 😀 😀 Ale úplně stejně jsem "vyšilovala" před tou laparkou, prostě potřebuju dopodrobna vědět do čeho jdu, jsem pak klidnější. 🙂

baraf
7. črc 2009

ahoj soni

berou kartu...

vložka potřeba není, tedá já ji nepotřebovala

to ICSI s tebou proberou až pak....

a jinak je to docela v pohodě-mě teda pak bylo zle, ale to mě po narkoze bejvá....

neboj, zvládneš to

elana
7. črc 2009

Jen se ptej...já jak na Koni tajila kdy jak proč, tak jsem se o veškerý info dobrovolně připravila a tak jsem to celý sjížděla v takovým nějakým transu😀

sonka.77
7. črc 2009

Tak já vezmu taky nějaký slipovky. K dr. odjíždím za třičtvrtě hoďky. 🙂

baraf
7. črc 2009

no,jo eli je rychlejší než já 😀 páč já u toho žehlím 😠

sonka.77
7. črc 2009

Eli, tak v transu jo? 😀 😀 😀 To já budu asi taky. 🙂

Baraf, dík, rychle stručně, tak to má být. 🙂 Já po narkoze po laparce jednou zvracela, ale pak už to bylo dobrý, zaspala jsem to. Ale to jsem byla na sále přes hodinu.

elana
7. črc 2009

Báro, Ty jsi superžena😀 já přes notebook civím na nehorázně plnej sušák...ale utěšuju se tím, že jsem to vyprala teprve včera a je to tak hustě navěšený, že to určitě ještě neni suchý 😝

Nuco, odpovídáš sice později, ale jasně stručně přehledně. Já k tomu namelu plků a pes aby se v tom vyznal🙂

Jo, jinak, mě po narkoze bylo zle jednou (poprvé po laparce, podruhý už ne, protože jsem si požalovala a anesteziolog mi něco připíchl a dobrý), tak jsem to tady hned hlásila a anestezioložka mě uklidnila, že je to tak krátká narkoza, že by mi špatně být nemělo...a nebylo. Akorát mě cca. hodinu bolelo břicho, slabý křeče jakoby menstruační. Ale to je prý naprosto normální a má to skoro každá.

sonka.77
7. črc 2009

Holky, já se snažim nežehlit, peru a věším tak, aby se to na šňůře samo vyrovnalo a taky jsem dost posunula hranici toho, kdy je prádlo zmačkaný a kdy ne. 😀 Ale fakt nechodíme ve zmačkaných věcech. 🙂

No břicho asi musí bolet, však je zevnitř pěkně propíchaný. 🙂

baraf
7. črc 2009

no jo, břicho mě taky bolelo ale co, musíme to vydržet....

superžena nejsem, ale min. víkend tu spalo asi spousta lidí, tak mám ložního prádla až hanba.....
přijde mi, že pořád jen peru a žehlím...... no jo, to jsou každej den trička, tepláčky....

baraf
7. črc 2009

soni- já taky spoustu věcí jen skládám. Lukyho tepláčky, některá trička, ručníky..... to bych u toho umřela... moje tchýně žehlí i spodní prádlo

elana
7. črc 2009

Já to taky hodně zredukovala, ale něco (trička, kalhoty) se holt žehlit musí...ale jde to ajncvaj. Jo a košile. Grrr, ale o tom už jsme taky mluvily, že co je věším a neskládám, tak je to půl práce.

To jo, ale právě proto jsem čekala, že bude bolet jinak, víš, prostě třeba vaječníky nebo poševní stěny nebo tak...ale "jen" křečkovala děloha, který se zákrok vlastně vůbec netýkal🙂 Nojo, tělo je nevyzpytatelný.

sonka.77
7. črc 2009

Musím říct, že mi je poslední dva tři dny trochu blbě, většinou k večeru, když se ráno vzbudím tak je mi úplně fajn. Možná je to i pro to, že jsem chodila fest do práce.

baraf
7. črc 2009

soni-to je normální....

sonka.77
7. črc 2009

Dneska mi bylo v práci fakt divně, tak jsem šla brzo dom a lehla si, to se mi hnedka ulevilo, pak jsem hoďku vychrupla a je mi parádně. 😀

elana
7. črc 2009

To víš, jsi nabouchaná cizíma hormonama...jak píše Bára, je to normální.

baraf
7. črc 2009

hormony jsou svinstvo

u nás teď začalo pěkně lejt a dost se ochladilo-to je zase skok proti min.,dnům. a chudáci ty vyplavený lidi...... ty musej mít strach

sonka.77
7. črc 2009

Holky, tak mám doma muže, a za chvilku vyrážím k dr. Tak pa pa pa. Ozvu se zítra.

sonka.77
7. črc 2009

A moc moc dík za info. 🙂