Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
8. črc 2009

no tak to je samozřejmě jiná.... to je fakt... taky bych někam zašla. měla jsem min.týden narozky a jak byl Luky marod, ani jsme nikam nešli. a teď mám manžu zase na cestách...

baraf
8. črc 2009

tak jsme se konečně taky najedli.... tak jdem na chvilku ven a asi zajedem k místním zemědělcům pro meruňky a broskve, maj je fakt mňam....

aktaka
8. črc 2009

jé, to bych si taky dala. nechceš mi sem nějaké donést 🙂
ještě k tomu zmrzlinku bych prosila, dííííky 😀

baraf
8. črc 2009

tak jsem si navíc přivezla ještě višně a maliny... maliny už dlabu a višně se půjdou koupat do rumu a na domácí višňovku, mňam.....
a vlastně ještě Lukymu hrášek jsem koupila....

ale zmrzlinku ti tady neseženu.... u nás v obchodě má nanuky,ale několikrát rozteklé a zmrzlé, fuj........... ale meruňky ti pošlu... 😀

aktaka
8. črc 2009

jéé a maliny taky, ty já miluju, bych se utloukla 😵

baraf
8. črc 2009

já taky, už jsem tu čtvrtkilovou vaničku téměř celou zbouchala a lituju, že jsem si nekoupila ještě jednu.. 😀

elana
8. črc 2009

Ahoj🙂

Jůůů, Bára už není růžovka, krásná ikonka, i s maskotem 😉

Akty, dlouho jsem Tě neviděla, jasan, do třetice by IUI fakt vyjít mohlo. Jak jste na tom s tím IVF? Podali jste už žádost? Já se ptám asi blbě, ale měla jsem tak nějak fixlý, že květen já, červen Siki, červenec Soni a srpen Ty.

Soničko, vidíš, tak jsi to krásně zvládla a máte hezkou úrodu. Stejně je to legrační vědět, že právě v týhle minutě možná vznikl Váš potomek, co?🙂 Já měla na OPU taky Mrázka, ale zato jsem tam byla sama, to mě mrzelo, pomohlo by mi, kdyby tam byla ještě nějaká bojovnice🙂

baraf
8. črc 2009

eli-však už jsem to slibovala dlouho

a mám i 3 fotky v albíčku 😀

elana
8. črc 2009

Nojoo, já si alba vůbec nevšimla. Teda ta narozeninová fotka je nádherná 😵 jak mu září oči. 3 jsou mu teď čerstvě nebo už mu budou 4?

baraf
8. črc 2009

teď čerstvě-je 14.dubna.... mimochodem na oslavě jsem byla těhule.........

baraf
8. črc 2009

a na tý ikonce jsem vlastně taky....

elana
8. črc 2009

....snad až bude slavit 4. ,budeš těhule znova. A pořádná mnooohem dál než jsi byla tady 😉

baraf
8. črc 2009

jo,jo ..... to já jen, že jsme to tu minule rozebíraly...

však se snad dočkám

elana
8. črc 2009

Já vím, já na to chtěla reagovat...ale tohle jde blbě. Ale přesně vím, co se Ti honí hlavou, když na tu fotku koukáš. Já naštěstí žádnou pořídit nestihla, jéééééééééštěže mě nechytaly takový ty zdejší manýry fotit bříško od 5.tt 😉

Dočkáš, i já a holky...snad ano. Jsme zdravý, i naši manželé, je spousta žen, který opravdu nefungujou, mají vady dělohy atd.

baraf
8. črc 2009

jo,jo,jo.....

já třeba nemám vyfocený bříško s Lukym vůbec, prostě jsme to nějak zazdili...... a pak mě v 35tt zavřeli do nemocnice a 36+3je Luky narozenej. nebýt mojeho taťky, co mi přinesl do špitálu kalendář, tak jsme neměli ani jméno 😀 dohodli jsme se den předem a to jsem ani netušila,že se narodí

elana
8. črc 2009

To je krásný jméno, taky bych byla Lukáš, kdybych byla kluk🙂

baraf
8. črc 2009

no vidíš....

a to byl kolem mě samej Patrik a Adam, tak jsem si myslela, že Lukášů není tolik, ale jsem se spletla....

sonka.77
8. črc 2009

Baraf, taky moc chválím ikonku! Pěkně se nám tu zazelenalo. 🙂

Eli, jo bylo to fajn, že jsme byli tři, ty dvě už obě mají jedno dítko z IVF a tak teda víc zkušeností než já. No popřály jsme si, aby se zadařilo, bylo to hezký. 🙂

Já bych jako kluk byla Michal, což se mi teda vůbec nelíbí, tak ještě, že jsem holka. 😀

sonka.77
8. črc 2009

Eli, já o tom nějak moc nepřemýšlím, prostě dokud nebudu mít broučky v bříšku, tak si radši nic nepředstavuju. Zítra mám volat mezi 11 a 12, tak doufám, že všechny vajucha budou oplodněný nebo aspoň většina.

sonka.77
8. črc 2009

Baraf, máte krásnýho klučíka! 🙂

baraf
8. črc 2009

soni-díky, však se taky v ISCARE snažili 😀

tak dej vědět pak jak jste zítra na tom

baraf
8. črc 2009

tak, jdu si pro Lukyho k babičce, ale pak ještě nakouknu...

sonka.77
8. črc 2009

Jo jo, určitě podám info. 🙂

Prospala jsem se asi dvě hodiny, teďka mě bříško bolí víc, teda jen jedna strana, asi jak to přišlo k sobě. No do zítra to určitě bude v pohodě.

baraf
8. črc 2009

tak jsem nikam nemusela... už přišel,
ale sbalili psa, co máme na hlídání a šli na procházku 😀 tak mám ještě chvilku

baraf
8. črc 2009

soni, to je opravdu, jak to přišlo k sobě. to přejde 🙂

elana
8. črc 2009

Soni, určitě to bude dobrý, moooc pij, ať se Ti nerozvine OHSS, i když jsi neměla moc vajíček, tak snad ne, ale i tak, ať se vyplavujou ty hormony, co už nejsou potřeba a ledviny a játra si trochu odpočinou🙂

Mě břicho, když přešly ty slabý MS křeče těsně po OPU, bolelo tak zvláště, jako kdyby byly hodně silně namožený svaly. Trvalo to asi 3 dny, postupně se to zlepšovalo. A ta paní, co jsem s ní byla na ET říkala, že to měla právě tak (a to jí punktovali 3 folikuly a měla jen 1 vajíčko, já jich měla 13-a vlastně vůbec nevím, kolik folikulů).

Tobě se nelíbí jméno Michal? Mně zrovna jo🙂 i Michalka pro holčičku se mi líbí.

baraf
8. črc 2009

mě se taky líbí Michalka... ale v dotazníku do porodnice jsme měli Jolanku (manža si ji moc přál) a ještě byla v kurzu Monika a klučičí Filip a David. mě se teda mooooc líbí Dominik, ale to mi neprošlo... no nic, příště to zkusím znovu 😀

elana
8. črc 2009

Jolanka je moc krásný jméno 😉 Filip a David se mi líbí taky. Monika je moc tvrdý (i když Monča už je hezký) a Dominik se mi nelíbil nikdy.

No, krásný, pomlouvám😀 a přitom nic svýho nepřihodím🙂 tak do mně: pro kluka ten Michal (to je asi jediný, na čem jsme se shodli) a pro holku muž chce Juditu, já ne...radši bych Ninu nebo Kamilu.

baraf
8. črc 2009

no vida, každá máme jinej názor, to je dobře.... moje švagrovka je učitelka na základce a měla takhle ve třídě 6 kloučků stejnýho jména.....

a my jsme měli ve třídě tuším 3 Lucky....

elana
8. črc 2009

A my 4 Michaly😀 (kluky). Ale časy se mění, zdá se mi, že teď už jich tolik není. Ale ani těch Lukášků, i když to myslím nebylo nikdy vyloženě módní jméno. Ale MM ho nechce, navíc už ho v rodině máme.