Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

sonka.77
28. črc 2009

Siky, to je dobře, že ti je blbě, mimísci pěkně prospívají. 🙂 V kolik máš zítra tu kontrolu?

Holky, já si dneska vzala den volna, nějak jsem se potřebovala z toho všeho vyspat a prostě jsem ráno věděla, že nemůžu jít do práce. Musím říct, že je to na budku, že je přítel pryč, jsem na to sama. ☹

Vím, že bude líp, ale já jsem nemožná, už plánuju jak to IVF provedeme příště a tak. Myslím, že bych fakt potřebovala na měsíc na Mars a nemít jedinou myšlenku na plození.

Eli, teď teprve plně pociťuji, jak asi bylo tobě, a to si myslím, že jsi to měla ještě o dost těžší. ☹ ☹ ☹

siki26
28. črc 2009

No konečně se tu taky někdo ukáže 😠

zítra jdu už v 8ráno, tak aspoň nebudu muset čekat bůh ví do kolika. to mě jediné uklidňuje...

Soni, je to pech, když na člověka padne splín ☹ Odpočinula jsi si aspoň, když jsi zůstala doma? Docela ti to závidím, já bych spala až bych brečela. A klidně plánuj, to neublíží a zaměstnáš hlavu zase jinak...

elana
28. črc 2009

Soni, to je dobře, že sis vzala volno, blbě to vyšlo, že tu přítel není...jak to vlastně zvládá on?

Příště to bude lepší, už víš do čeho jdeš, připlatíte lepší léky a budem prostě doufat.

Jojo, rozumíme si 😖 bylo to těžký a ještě často i je, kor jak vidím na holkách, který byly tak nějak se mnou, jak jim naskakujou týdny.

Ale prostě se tomu nesmíme poddávat, z nějakýho důvodu to nevyšlo teď a snad to vyjde později. Ženská vydrží víc než člověk a Ty máš nádherný motto, často ho čítám a je v něm moooc pravdy-teď víc než jindy.

Tak se drž, každým dnem bude obecně líp (i když budou dny, kdy se bude zdát, že jsi zas na nule). Ale půjde to a nejsi v tom sama! 😉

sonka.77
28. črc 2009

Tak to je super, to budeme hned po ránu vědět! Siky, já tipuju dvojčátka, to bude nádhera!

Jo, odpočinula, spala jsem do půl jedenáctý, ale ty sny co se mi zdály, úplná fantasmagorie, muselo se mi to v tý kebuli všechno pěkně porovnat. Uklízím, na inet radši nelezu, až teď. Musím si vymyslet nějaký náročný program na následující tři měsíce. 🙂

elana
28. črc 2009

Siki, ke komu jsi objednaná?

siki26
28. črc 2009

jdu k Prjamičnikové. Už trénuju uši 😀

elana
28. črc 2009

Spíš trénuj oči😀 a nezapomeň kapesník🙂

siki26
28. črc 2009

měla jsem ji u odběru, u transferu, tak snad i teď pro mě bude mít dobrou zprávu 😅
Jsem na to zvědavá, ještě jsem na utz nic takovýho neviděla, tak jsem zvědavá na svoje pocity 🙂

sonka.77
28. črc 2009

Eli, tys mě normálně rozbrečela. (což teda teď není žádný umění 😀 ) Ale vážně, napsala jsi to tak hezky, že mi vyhrkly slzy do očí. Jo teď to nevyšlo, ale příště se už to štěstíčko usměje i na nás. Navzájem se podržíme a nakonec se všechny sejdem s dětičkama, i když třeba budou různě veliký.

Jak to zvládá přítel nevím, napsala jsem mu sms, ale on mi neodpověděl, tak jsem napsala druhou, že mi chybí a tak a on mi napsal ve tři ráno, jen takovou ne k tématu. Takže i to mi moc nedodává, doufám, že dneska najde sílu mi zavolat. Jestli je na tom podobně jako já, tak se nedivím, že nevolá. Těším se až přijede, že se konečně budeme moct obejmout. Takhle je to fakt těžký.

siki26
28. črc 2009

musí to být opravdu těžký být na to, i když jen dočasně, sama ☹ Já jsem to taky lépe snášela, když byl semnou přítel. Být sama, tak nevím, nevím...Drž se, bude líp.

sonka.77
28. črc 2009

Siki, to je správně, neopouštět úspěšnou dr. 🙂 Ty kapesníky fakt vem! 🙂

siki26
28. črc 2009

Dobře Soni, dám na tvoji radu a kapesníky beru, ale myslím, že spíš je využije přítel, je to takový citlivka 😀

sonka.77
28. črc 2009

No Siki uvidíš, já myslím, že si ze samého štěstí popláčeš i ty. 🙂

siki26
28. črc 2009

Už abych věděla na čem jsem. Člověk by řekl, že budu na to věčné čekání zvyklá, ale na to se asi nedá zvyknout 😝
Nevíte jestli mi budou ještě brát krev nebo už ne?

sonka.77
28. črc 2009

Siki, na to se nedá zvyknout nikdy, asi se dá zvyknout na čekání mezi IVF nebo na výsledky nějakých vyšetření nebo na mršku před stimulací, ale určitě se nikdy nedá zvyknout na čekání po ET na // nebo na první UTZ.

Myslím, že krev už ti brát nebudou. Pokud uvidí bobánky pěkně na UTZ. 🙂

elana
28. črc 2009

Zatím se musím rozloučit, ahoj snad večer (ještě nakouknu).

Siki, Ty tu ale nebýváš, tak Tobě přeju krásný překvapení na uzv 😉

Soni, no tak to chápu, že taková reakce Ti nepřidává. Jo chlapi, s těma je to někdy těžký. Ale už se jen párkrát vyspíš a bude doma🙂

Ahoj.

sonka.77
28. črc 2009

Siky, co vy jste změnili při druhém IVF oproti prvnímu? A to první bylo taky v Iscare?

sonka.77
28. črc 2009

Eli ahoj. 🙂

siki26
28. črc 2009

Taky jsem přemýšlela, jak se vlastně počítá, v kterém týdnu jsem? Je to stejné jako u přirozeného těhu - 1.den poslední menstruace nebo se to počítá nějak jinak? Zítra budu 35dní po ET, takže by konec 7tt?

sonka.77
28. črc 2009

Siki a který den cyklu jsi měla OPU?

siki26
28. črc 2009

18.den

sonka.77
28. črc 2009

Tak to nevím, jak to dr. spočítá, klidně podle poslední MS, ale dalo by se to přesněji spočítat podle poslední MS mínus 4 dny. Kdys měla tu poslední MS?

siki26
28. črc 2009

2.6.

proč 4 dny? Jsem z toho docela jelen... 😅

sonka.77
28. črc 2009

No, protože normálně se bere ovulace v průměru 14 den cykl, tys jí měla o 4 dny déle, takže těhu je o ty 4 dny mladší než podle poslední MS. Oni ti to zítra řeknou s přihlédnutím k UTZ.

Mě to vychází na 7tt. 🙂

sonka.77
28. črc 2009

Teda pardon, vychází to na 8tt. Tý jo to letí. To budou určitě i srdíčka. 🙂

siki26
28. črc 2009

Tak nějak jsem si to myslela, díkes 🙂

Za chvilku mažu konečně domů, už jsem tady z toho fakt hotová. Asi jsem měla dneska zůstat taky doma 😀 Stejně jsem toho moc nenapracovala... 😅

sonka.77
28. črc 2009

Já půjdu zas uklízet. Napíšeš mi o tom vašem druhém IVF, co se změnilo oproti prvnímu? 🙂

siki26
28. črc 2009

Myslím, že zásadní věc byla ta, že při 1.IVF jsem ještě neměla v normě prolaktin, který zabraňuje vývoji embria...
Jinak mi 2.IVF přišlo takový víc v klidu a opravdu se čekalo až bude vše tak jak má, jak z mé strany tak z přítelovi strany. Ale srovnávám 2 cary...Musím říct, že v Iscare jsem se cítila mnohem lépe. Jinak jsem měla stejný protokol, stejný počet odebraných vajíček a stejnou délku kultivace, takže se IVF od sebe moc nelišily.
Při 1.IVF jsem měla pocit jako že "no tak to zkusíme, ale moc tomu nevěřím"...a při 2.IVF jsem si říkala "to může být ono". Tak nevím, asi opravdu záleží na tom, jak to celý zvládáš a co cítíš...Já tedy na svůj 6-tý smysl docela věřím, už se mi několikrát potvrdil
😉

sonka.77
28. črc 2009

Siki,díky moc! 🙂

siki26
28. črc 2009

A co je nejdůležitější - už víš, co tě čeká a do čeho jdeš 😉 To je taky taková jistota.
tak držím palečky, já mažu, papa