Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

jani1982
14. lis 2016

@tinaprofi Velikanska gratulace! Musim jen souhlasit, jsou to profici 🙂 Ja kdyby se to nepokazilo, tak bych rodila za mesic, za to ale nikdo nemuze... take nam to vyslo na poprve a ted budeme doufat, ze se zadari znovu!

tinaprofi
14. lis 2016

no tak vám budu držet palce děvčata, je to hodně o štěstí, v podstatě s tím nemůžeme moc nadělat, než jen čekat a doufat, komplikace můžou přijít kdykoliv...hlavní je myslet pozitivně a nejlépe na to nemyslet moc 🙂)) to pomáhá, já ještě chodím do práce a mám dost koníčků, tak se soustředím na všechno možný, jen ne na přemýšlení "co kdyby" a dost mi to odsejpá, mám pocit, že květen byl včera 🙂 ale dvojčata žádná prdel, co si budem povídat 🙂 těším se, až budou venku

karlos12
14. lis 2016

@jani1982 háčky a příze mám objednané, já než bych se někam dostala. Jeden háček teda mám a provázek také, ale to je strašně malinké, není to úplně ono. Testem chápu, jen jsem četla jak všechny citily mravenčení v podbřišku a nějaké špinění a já nevím co a já prostě nic. V sobotu mě dost bolelo břicho, jako na MS a od večera nic, ani ťuk. Ale díky moc a šablony uvítám ;)

dome
15. lis 2016

Muzu. Se tu zeptat !? Zajimame jesi se da otehotnet po MS (mesicky) kdyz skonci 12.11. A ovolace mam 25.11.

jani1982
15. lis 2016

Tak dneska voláno do Iscare, zatím máme 4 vyvíjející se embryjka 🙂 Snad vydržíííí, zítra mám zase volat..
Kam se vůbec poděly holky? @monrougemerise
@lussinka88

jani1982
15. lis 2016

@dome No tak zeptat se můžeš určitě, jen se ptáš holek, co prochází umělým oplodněním 🙂
Podle mě pokud je vše pořádku, tak můžeš otěhotnět právě v době ovulace.

lussinka88
15. lis 2016

@jani1982 supeeeer 🙂) tak vidis!!! 🙂 mam z tebe radost. 😉 zitra zas dej vedet. Prijde mi, ze to strasne utika... 🙂 zachvili budes mit bobese u sebe. Nechas si dat jedno?

Ja jdu dneska na kontrolu ke gynekologovi na krev a utz... snad bude vse v pohode. Jak jsem mela minuly tyden ty krece tak ty ustaly a s tim i veskery tlaky a tak...Mam porad spatnej pocit... ☹ ale treba je to v pohode a ja zbytecne plasim.... a v patek do ISCARE na kontrolu.

monrougemerise byla vcera na transferu 2embryi. Zadny mrazacky ale nezbyly. Zato mela jedno AAckovy a jedno Bckovy embryjko.

Holky ja mela jen Bčkovy a ted mam strach jestli se neco neposere... :-/

lussinka88
15. lis 2016

@dome proc by ne?? 🙂)

jani1982
15. lis 2016

@lussinka88 Moc děkuju, jsi hodná 🙂 Ještě sestra říkala, že jsou to jedna až dva kvalita, ale kolik čeho nevím. Dám jedno, manžel chtěl dvě, ale já z toho mám strach, neumím si představit dvojčátka, asi bych to nedala.
Bude to dobrý určitě....já z kraje neměla příznaky vůbec žádný, až potom takový to píchání a pořád jsem se bála...to už nepřestane 🙂

Jo tak, že ani nepsala holka jedna, tak už je má u sebe 🙂 Tak teď jí to musíme hodně přát 🙂
Viď, uteklo to strašně....já se bála, že se to potáhne, ale musím říct, že to byl fakt fofr....Asi jestli budu těhotná, tak možná i na tohle ošklivý období co nejvíc zapomenu, právě tím, že jsem do toho šla hned.....

jani1982
15. lis 2016

Jo holky a víte co mě štve??? Že Iscare jako takový - celej ten dům patří Babišovi 🙄 Fuj....

karlos12
15. lis 2016

@jani1982 jů, krásný, šikovná miminka ;) A na špatné věci se zapomíná rychle, uvidíš ;)

lussinka88
15. lis 2016

@jani1982 chichiiiiiiii 🙂)) me u ETu rikala ze mi tam dá Babišátko 🙂))))) treba dostanes takovy (prevzato od @8karolina4)

tinaprofi
15. lis 2016

šmarja Jano to tady vůbec nepiš, že to patří Babišovi, nebo už se ženským nechytne žádný embryo 🙂))) nestraš je!!!

8karolina4
15. lis 2016

@jani1982 ja myslim ze je asi uplne jedno komu patri, hlavne ze ty miminka umi 🙂))

8karolina4
15. lis 2016

@lussinka88 ja umru, vcera kdyz jsem to nasla, tak jsem poprskala cely monitor 🙂)))

lussinka88
15. lis 2016

@8karolina4 ja se malem udusila smichy 🙂)))))))))))))))

karlos12
15. lis 2016

Stačilo by posílat toho čápa , zbytek nepotřebujem 🙂

8karolina4
15. lis 2016

@karlos12 nebo klidne vranu 🙂)))

karlos12
15. lis 2016

@8karolina4 v jeho případě bych se bála spíš kukačky 😉

8karolina4
15. lis 2016

@karlos12 hehe 🙂)

lussinka88
15. lis 2016

@tinaprofi treba to ma jako svou rozmnozovaci kliniku 🙂)) co my vime kym to oplodnujou 😁😁

8karolina4
15. lis 2016

@lussinka88 takze uz tam asi nikdy nejdu 🙂))) diky luci, jsi kamoska 🙂))))

jani1982
15. lis 2016

@tinaprofi
@8karolina4
@lussinka88
@karlos12
Holky sorry, já musela :( Vím to už dávno, ale teď mi manžel vyprávěl, jak k tomu domu přišel a to by člověk blil...... Jsem tam strašně moc spokojená, oni za to nemůžou. Nechci nikoho vystrašit :D

karlos12
15. lis 2016

@lussinka88 fuj , ty čuně 😝 Ale když Ti nevadí mít babišátko , zase by Ti z toho mohlo něco kápnout , jen ať je podobné Tobě 😉

8karolina4
15. lis 2016

@jani1982 ja mit prachy, taky zkoupim vse co se da 🙂 nikdo by v jeho situaci nebyl jiny 🙂

karlos12
15. lis 2016

@jani1982 pohoda , hodila si rozptylovací téma 😉

jani1982
15. lis 2016

@8karolina4 To sice jo, ale jakým způsobem.....

jani1982
15. lis 2016

@karlos12 Přesně tak, nemůžeme pořád přemýšlet a bát se....trocha srandy 🙂

8karolina4
15. lis 2016

@jani1982 no jo no, abych pravdu rekla, je mi uplne jedno koho to je a jak k tomu prisel, hlavni je aby doktori byli fajn 🙂

karlos12
15. lis 2016

@jani1982 důležitý je výsledek 😉 A náhodou dobrý , sranda je , ne 🙂