IUI. Co udělat po IUI, aby to vyšlo?

snazilka94
3. lis 2022

Ahojte . Zajtra má čaká prvé IUI. Som hrozne nervózna ale čo by ma veľmi zaujímalo nejaké vaše rady čo po IUI robiť. Na zajtra mám v práci dovolenku takže po zákroku budem oddychovať a ležať ale máte nejaké skúsenosti c piť nejaké bylinkové čaje alebo to proste nechať len tak a čakát či to vyšlo ? Ďakujem za odpoveď

petulkadodo
3. lis 2022

@snazilka94 Můžete to s partnerem ještě odpoledne nebo večer pojistit i přirozeně 🙂

snazilka94
autor
3. lis 2022

@petulkadodo áno to máme v pláne 😉 ale skôr ma zaujímalo či by som to mohla podporit nejakými čajmi alebo niečím podobným či náhodov s tým nemá niekto skúsenosti. Ale ďakujem za odpoveď a za tip 😉

aspie83
3. lis 2022

@snazilka94 několik dní po inseminaci jsem brala Bromelain, ve kterém je enzym, který je i v ananasu, co má mít vliv na sliznici, aby se lépe vajíčko uhnizdilo... Už si nepamatuju, kolik dní a jak přesně přesně se to bralo atd... Ale hned to první IUI bylo úspěšné 😁

jezz1e
6. lis 2022

Zkus vývary, zahřívají dělohu, dodávají komplex minerálů...

tulipdona
6. lis 2022

@snazilka94 buď.a nebo. Žádný čaj ti nepomůže otěhotnět, protože kdyby ano nebyla by tu polovina žen a 80% fór.

snazilka94
autor
8. lis 2022

Ďakujem za skúsenosti no beriem vitamíny a čipky amelgen . Tak uvidíme ako to dopadne . Je to 4 deň od iui a ja som dnes mala hrozne kŕče v.strede podbruška a tak v strede brucha.ale to pripisujem skôr asi tým cipkam na.nejake záveri je ešte skoro

milujicimaminka89
29. lis 2022

Holky poraďte mi. Jsem 8. den po IUI a 10. den po aplikaci Ovitrelle. Včera na testu skoro nic a dnes ráno a odpoledne tohle. Myslíte, že se mohlo zadařit. Holky, snažíme se 8.let...😥❤️ A 3.IUI to bylo.

tulipdona
29. lis 2022

@milujicimaminka89 testuj dal. Co si myslíme nebo vidíme je jedno. Ale zbytečně naděje si nedělej. Dost možná je to ovriel.

milujicimaminka89
29. lis 2022

Je to divné...uvidím zítra.