IUI - platíte inseminaci? Kolik?

brnanda
13. bře 2013

Nějak jsem nepochopila ...dneska po návštěvě lékařky mi sestra mezi dveřmi řekla, že se inseminace údajně 2-3měs. platí 700kč!!
Koukala jsem na ní,protože já za leden neplatila nic a v únoru jsme tedy vynechali a vloni jsem též za 2 nic neplatila a najednou mám doplácet proč?

pistalinda35
13. bře 2013

a nemyslela za léky ?

hradkovka
13. bře 2013

Nám řekli,že jedna inseminace stojí 2500kč a je tam 10% šance,tak jsme to odmítli....

jane_s
13. bře 2013

To by mě taky zajímalo, taky nás to v dubnu čeká a nejsem si jistá kolik budou chtít, tak jsem napsala do centra e-mail, v ceníku to totiž nemají uvedené!🙂

mariiianka
13. bře 2013

my jezdíme do Sanusu v HK a vždy jsme platili za IUI 1000 Kč

vanule
13. bře 2013

my za IUI platili 2000kč

l.u.c.i.e
13. bře 2013

V našem centru se za IUI nic neplatí. Maximálně pregnyl 38 kč. Můžeme IUI využít 6x za rok.

kockacz
13. bře 2013

my byli pred tydnem na IUI v Gennetu v Liberci a neplatili jsme prekvapive nic 🙂 , jen za injekci Ovitrelle. V ceniku ale maji uvedene IUI za 2000 Kc. Mozna je to v pripade samoplatcu, nevim 😒

maximka33
13. bře 2013

my taky neplatili nic, jen za ovitrelle cca 350 kč. otázka je, jestli se ceníky od nového roku nějak nezměnily.

melca
13. bře 2013

Ve Zlíně jsem tehdy platili 3000kč,podruhé taky tak. Ale stejně jsem otěhotněla nakonec přirozeně,již podruhé. Takže zpětně vyhozené peníze,ale za zkoušku to stálo 🙂 Někde se neplatí vůbec,u nás ve Zlíně se mi to zdá dost 😅

zuza1717
3. srp 2013

Ahoj holky, jsem u VZP a minulý měsíc jsem byla na IUI v Heliosu. Bylo mi řečeno že mi radí, abych si IUI zaplatila sama, aby se to nepočítalo do pokusů na umělé oplodnění. Řekla jsem, že na netu z diskusí mi vyplynulo, že ten legislativní nesmysl z 1.4.2012 je již více než půl roku dořešen a že pojišťovny již IUI nepočítají do pokusů na IVF. Odpověděli, že takové informace nemají a že by mi radili si to zaplatit sama. Můžete někdo poradit, jak to tedy je a zda se IUI počítá do pokusů, tudíž je lépe si ho uhradit sama? Pokud to hradí pojišťovny a nepočítají to do pokusů na umělé, kolikrát za rok mám nárok na IUI hrazené pojišťovnou? Díky moc za info.

verisek.s
7. srp 2013

My půjdeme na IUI v září a budeme doplácet 1500,- Kč. Mají to tak uvedené v ceníku...každý CAR to má asi jinak...

tatamama
7. črc 2014

ahojky holky tak se kvam pridam cekame IUI. předtím jsem podstoupila dvakrát ivf a to neuspesne finance uz na další ivf nemam tak mi doktor nabidl IUI ze se nic neplati jen 30kc mate stim nektera skusenosti chodim do pronatalu v teplicich 🙂

ambrozie
7. črc 2014

6x do roka hrazené pojišťovnou. Já jsem doplácena asi 350,- za ovitrelle + něco málo za duphaston. A 30,- regulační poplatek.
V ceníku je to uvedeno hlavně pro samoplátce a pak se myslím platí pokud je sperma od dárce.