IUI Reprofit Olomouc. Podělte se o zkušenosti

mautas11
7. zář 2011

Zdravím všechny, máte někdo před sebou nebo zasebou IUI v reprofit Olomouc?podělte se prosím 🙂

kobricka
19. lis 2011

Ahoj. my jsme v Reprofitu absolvovali 2x inseminaci a 1x IVF, vše neúspěšné. dle MUDr. Machače jsme byli oba 100% zdraví, o miminko se však neúspěšně snažíme víc jak 2roky. jisté postupy MUDr. Machače se nám nezdály, nic méně nejsme lékaři, tak jsme p. doktorovi věřili. před IVF mě p. doktor hormonálně přestimuloval a neinformoval nás o možných rizicích mnohočetného těhotenství. navíc provedl úkony, které jsme si nepřáli. rozhodli jsme se tedy, když jsme oba zdraví, nechat otěhotnění zase nějakou dobu na přírodě. avšak mé několikaleté bolesti v podbřišku, krvácení uprostřed menstr. cyklu, které byly dle MUDr. Machače spojené s ovu a zcela normální, mi říkaly, že něco v pořádku není. navštívila jsem kliniku ve Zlíně, kde se pí doktorka podivovala, že mi doposud nikdo neudělal krevní testy a nezkontroloval pohlavní orgány. krevní testy byly v pořádku. na UZ a následnou laparoskopii jsem byla odeslána do FN v Olomouci. hned při prvním UZ objevil p. prof. něco na vaječníkách (do REPROFITU jsem chodila každý měsíc v ovu na UZ a vždy bylo vše OK) teď mám za sebou čerstvě laparoskopii. výsledek: rozsáhlý zánět celé malé pánve, jeden vejcovod nevratně neprůchodný, v druhém srůsty. pravděpodobnost otěhotnení přirozenou cestou nebo inseminací nulová. možné je jen IVF. takže Reprofit NEDOPORUČUJI!