IUI - vaše zkušenosti, názory

anna34
20. lis 2013

Ahojky holky,

tak mám před sebou první inseminaci...budu si píchat nějaké injekce do břicha...moc o tom nevím... jaké vy máte zkušenosti tady s tou léčbou??? a byly jste na tom v IVF ve Zlíně? protože právě tam se "léčíme"....

evuna80
21. lis 2013

Ahojky, snažíme se s manželem přes rok o druhé mimi. Už s prvním dítkem to nebylo jednoduché. Po prvním nasazení clostylbegitu sem nám naštestí zadařilo přirozeně, ale teď to nějak nejde. No mě to čeká "doufám" taky. Zítra jdu na folikulmetrii, jestli uzrála nějaká vajíčka a pak mi píchne injékci na ovulaci. My chodíme s manželem do Podolí, zatím sem tam moc spokojená. Paní doktorka říkala, že dáme dva pokusy IUI a pak když se nezadaří tak IVF. Tak uvidíme, jestli bude nějaká inseminace. 😕

anna34
autor
8. pro 2013

@etra Děkuju.... teĎ čekáme na první den cyklu a hurá na inseminaci... stimulovat mám nějakými injekcemi... trochu se toho bojím :( všichni mi říkají, že to bude ok, ale trochu u mě převládá panika z jehel 😀

xaxanka
8. pro 2013

ahojky ja byla vcera na tretim iui

evuna80
9. pro 2013

Ahojky, já sem dnes 12 den po IUI. Jsem zvědavá jak to dopadne, hrozně pomalu to utíká 😨 . Testovat mám až 18 den. Do toho jsem nemocná, jelikož mám srdeční vadu, musím vždy nasadit antibiotika, takže paráda 😖 , snad to nějak nevadí. Tak doufám, že se zadařilo. Jinak držím palečky. Určitě to na potřetí vyjde.

dolfina
3. led 2014

.@evuna80 Ahoj jak to dopadlo, já byla 17.12.2013 na inseminaci a zatím nic, ale test taky nic. Tak nevím. Překvapuje mě, že máš testovat až 18 den já měla 14.

akmitaf
7. čer 2014

Ahoj holky můžu se zeptat jestli jste si měřili Bt popř. kdy se vám zvýšila - máme po IUI včera a tak jsem myslela, že se BT hned po té injeci výší a zatím nic. Moc díky