IVF - 1 embryo nebo 2 embrya?

cicinky
30. pro 2013

Ahoj všem, nemám ve svém okolí nikoho, kdo by mi pomohl a tak se ptám: při IVF 1 nebo 2 embrya? Předem moc díky za odpovědi 😉
Měla jsem hyperfci štítky - odstraněna, endometriózu - laparoskopicky odstraněny oba vejcovody, muž má vše OK včetně spermio, od 1.1. začínáme se stimulací a já nevím, jak s těmi embryi...
Založila jsem původně otázku, ale raději bych v tomto případě diskutovala 😀

cicinky
autor
9. led 2014

@mat_ova
@janulkaa23
@megara
paní doktorka mi doporučila zavést pouze jedno embryjko, vzhledem k tomu že jsem malinká 🙂
A také to vypadá, že mé prostředí bude přátelské, takže se paní doktorka si myslí, že se chytneme s jedním a při zavedení dvou by se chytli obě.. 😉
6.1. a 8.1. UZ, 11.1. odběr, pak kultivace a pak už jen čekat na termín transferu 😝

janulkaa23
9. led 2014
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@cicinky Držím palečky a čekám na info 🙂

mat_ova
9. led 2014

@cicinky no já se svou výškou bych mohla zavádět i tři 😀 Nám právě doktor dopručil dvě, protože nevyšly ani IUI s hormonální přípravou.
Držím palce, máš super, je otevřeno i v sobotu 😉

cicinky
autor
9. led 2014

@janulkaa23
@mat_ova
Děvčátka, hlavně pozitivně ať nám to všem vyjde!!!! 🙂
Budu informovat 😉

rendy73
9. led 2014

Ahoj i já se přidám,tří děti mám dnes již dospělé a před více jak 9.lety jsem s exmanželem prošla první IVF,dala jsem si dvě nejlepší embryika,hlavně to jedno doktor moc vychvaloval.Při kontrolách nejdříve že se chytlo jedno,za týden se rozdělilo na dvě identické a za další týden,že se chytlo i to druhé,Takže jsem čekala tři a hned,že budu muset na redukci,to jsem ale odmítla, nedokázala bych říci které nechci.Tehdejší manžel bohužel ukázal co je zač,byl nepříčetný,jenže já řekla že to nechám na přírodě.Příroda si vybrala a mě zůstal dnes od 4.1.devítiletý páreček,jsou úžasní.
Nyní jsem opět vdaná,mám úžasného manžela on děti nemá tak jsme v září zkusili první minimálku,ale bohužel nevyšla,ale byli jsme dohodnutí že pokud se zadaří a budou vajíčka dám si opět dvě,abychom měli více naděje.Vajíčko a skvělé embryiko,ale bohužel se mu u mě nechtělo být,Dnes jsem začala opět s minimálkou a opět pokud to bude možné dá si opět dvě.
Hlavně holky ať se to povede,je jedno zda bude jedno či dvě,je to úžasný dar nad něj není. 🙂

cicinky
autor
9. led 2014

@rendy73
Přeji ti hodně štěstí 🙂