IVF 2019 kdo plánuje či koho čeká?

nikinu
29. pro 2018
Ahoj holky snazilky kdo plánuje IVFko v novém roce?A po jaké době snažení do toho jdete?😊
rybkaryb
29. pro 2018
My jdem v lednu na 2.ivf transfer kvůli ohss ale až březen/duben. Kdy jdeš ty?
lucik253
30. pro 2018
Ahojky, mne ceka v unoru druhy KET 🥺 moc bych si prala aby to do tretice uz vyslo 😞
gransgirl
30. pro 2018
My jdeme někdy v březen/duben do 2IVF první pokus vyšel ale nedopadlo to tak to skusime znovu a snad to tentokrát dopadne lépe.
nikinuautor
30. pro 2018
Nás to teprve čeká a jdeme na 1 IVF únor/březen 9.1. jdem teprve na konzultaci do CARu tak musíme pak čekat až pošlou vyjádření z pojišťovny.Do CARu chodíme od září zatím sem tam dojížděla jen na utz a domluvily sme se nimi že to ještě zkusíme přirozeně(přítel spermio nic moc).Teď sme se rozhodli jít do toho IVF tak snad se nám to mimco už konečně povede 😊
nikinuautor
30. pro 2018
Snad se nám to povede všem 😊 budu držet palečky a přeji hodně štěstíčka 🍀🍀
biedronca
30. pro 2018
@nikinu Nas čeká v lednu 2. IUI. Naše první IUI v červenci hned sice vyšlo,ale nakonec nedopadlo....
Ted jeste v leden a unor bude IUI, mezitím našetřímen a IVF a zkusíme to. Někdy v tom přístím půl roce to snad klapne. Jak dlouho trvá nez to pojištovna schvali?
Hlavně IUI je zdarma, přítel ma spermie vyborné ale ja mam PCOS, nemam ovulaci, takže to zkusíme..
Snažíme se o první necelé dva roky, mam za sebou dva potraty. Je mi 28 let..
nikinuautor
30. pro 2018
@biedronca my sme také chtěli napřed na IUI ale přítel se na konec rozmyslel že půjdem rovnou na IVF.Pred třemi roky sem měla mimoděložní museli mi vzít vejcovod teď mám jen jeden a letos mi zjistily endometriózu a doporučili mi co nejdřív otěhotnět snažíme se už hodně dlouho tak sme to už teď začli řešit přes CAR.Na IVF našetřené už máme takže neni už na co čekat.me je 28.....a na vyjádření pojišťovny se čeká cca měsíc,ale doktorka v caru nám řekla že nám to na 100% schvali
biedronca
30. pro 2018
@nikinu My jsme zdárnym příkladem toho,že IUI vyjít může. Ja být Vami tak aspon jeden - dva pokusy zkusím, je to zdarma není to až takový driák hormonový pro tělo jako IVF.
nikinuautor
30. pro 2018
@biedronca no to jo ale nám by to stejně nevyšlo za 1.musim ovulovat z pravé strany což bude asi teď a v caru v pondělí a v úterý nejsou a za 2.nejsme oba ok takže nam by to určitě nevyšlo....stejně v nemocnici i v CARu nám doporučili jít na to IVF
lucajde
30. pro 2018
Dobrý den. Chci se zeptat byl teď někdo na IVF v ostravě? V lednu nás čeká první konzultace a tak bych se tady chtěla zeptat na pár věcí.

1. Jak dlouho se na ivf po konzultaci čeká?
2. Stojí něco odebírání vajíček nebo se platí až zavadění embryii?
3. Na kolik vás vyšlo ivf (ne dArcovství) chceme zavést dvě embrya a nic nezamražovat.

Děkuji je mi 23let a tak snad první pokus vyjde 🙂 mám PCOS a partner pomalejsí spermiky .
biedronca
30. pro 2018
@lucajde do jakého centra jdete? ma to kazdá klinika cenově jinak, my dochazíme do EuroFertilu a čeka nas první IVF na jaře.
Ted budeme podstupovatzatím druhé IUI.
Taky mam PCOS, nemam vubec ovulaci, na hormony nereaguji, proste folikuly nerostou. Pritel spermiogram ukazkovy, snazíme se cca dva roky, je mi 28 let.
IUI jste zkoušeli?
nikinuautor
30. pro 2018
@lucajde já ti zatím odpovím jen na tu třetí otázku.Myslim si že když seš ještě tak mladá že ti zavedou jen jedno embryjko někde sem četla že do nejakejch 37let ti zavedou jen jedno pak už můžeš chtít dvě nevím teda jak to funguje.treba ti tu odpoví zkušenější 😊
rybkaryb
30. pro 2018
@nikinu @lucajde o tom jsem neslyšela ale možná to tak někde je, nechtějí dvě moc zavádět, sance na uchycení se tom nezvyšuje, jen se zvyšují sance na komplikace v těhotenství a předčasnej porod. Když si necháš při ET zavést dvě přicházís o 4.ivf na pojišťovnu. Když si necháš dat jedno při ET a dvě až při případným ketu, mas pořad nárok na 4.pokus.
lucik253
30. pro 2018
@biedronca Mam vzp a tvalo to 3tydny.
Taky jsem prave nemela ovulaci a taky mi zjistili PCOS
lucajde
30. pro 2018
@biedronca do eurofertilu v ostravě iui mame za sebou vsechny pokusy bez uspechu, tak zkusíme ivf , ja reaguji dobre na clostil ,ale i tak iui nic pro nas ztrata casu 🙂 , na to ivf se po konzultaci teda nejak dlouho ceka? Doufam ze ne a ze hned v lednu to podstoupíme,
@rybkaryb no doktor rikal, ze mohu dvě tak chceme zkusit a nebranime se pripadnych dvojek 🙂 v mem nizkem veku nebude problém s dvema embryema..
@lucik253 3 tydny??? Sakra ja budu mit menzes zacatkem ledna to asi nestihnu, mám rbp 😪
lucik253
30. pro 2018
@lucajde Jo bylo to tak no 😕 taky jsem prosvihla menstr a cekala zas na dalsi a pak zacla pichat injekce. Porad je to cekani cekani 🥺
sadovka
30. pro 2018
Vidím novou skupinku a známé nicky 🙂 tak se taky holky přidávám. IVF mě čeká další mc, což bude někdy v lednu, ale jelikož to mám dost nepravidelný tak nevím kdy. Jen mám docela strach že nebudu reagovat na stimulaci a bude zase přerušena. Máte s tím někdo zkušenosti? Při prvním IVF jsem píchala 112 jednotek gonalu a teď mam naplánováno 150. Tak snad...
rybkaryb
30. pro 2018
@lucajde myslela jsem to hlavně tak, ze když das při ET dvě, zavíras si možnost 4.ivf na pojišťovnu. Taky jsme o tom uvažovali, ale říkala jsem si ze dam jedno a dvě kdyžtak při ketu ať mám tu možnost 4.ivf.
rybkaryb
30. pro 2018
@sadovka zkušenost s tím nemám ale když už ví ze špatně reagujes měli by te hlídat častěji a případně zvyšovat dávky, ne? Já teda měla nějaký folikuly ale bylo to nějaký špatný tak mi i vyměnili léky. Proč mas tak nízký dávky, kvůli pcos? Já měla u 1.ivf taky gonal 112 a pak to zvýšili na 150. Teď budu mít menopur, někde jsem četla ze je na pcos lepší, tak uvidíme. Držím palce ať se to tentokrat povede 😉
lucajde
30. pro 2018
@rybkaryb no a když si dám dve tak to nehradí uz pojistovna ?
biedronca
30. pro 2018
@lucik253 ja mam taky Pcos, nemam ovulaci, nereaguji na Clostylbegyt ...
Ted bude 2 IUI, a užíván Femaru.
Vidim to na leden,unor IUI a pak na jare první Ivf.
lucik253
30. pro 2018
@biedronca Taky jsem na nej nereagovala vubec.
IUI pry u nas nemelo smysl.Takze v rijnu zaclo IVF.
Porad doufam ze uz by to mohlo vyjit 🥺
biedronca
30. pro 2018
@lucajde musi to ivf schvalit pojišťovna,a ta ma na to 30 dni.Takze vam to vyjde asi az v unoru...
biedronca
30. pro 2018
@lucik253 ted zkouším Femaru,v lednu snaf 2 IUI.
biedronca
30. pro 2018
@rybkaryb ja mela Menopur do bricha, pred 1 IUI,a ani ten nepomohl na rust folikulu, proste nereagovala jsem...
Mam pcos.
lucik253
30. pro 2018
@biedronca Ja rovnou IVF a Gonal 150jednotek
lilienelli
30. pro 2018
my jdeme teprve v lednu na první schůzku do car, tak uvidíme...
rybkaryb
30. pro 2018
@lucajde jak jsem psala, v caru nám to vysvětlili takhle: pokud při ET dáme dvě máme nárok na 3ivf na pojišťovnu. Pokud dáme při ET jedno, máme nárok na 4ivf. Při následných ket se daji dat dvě bez vlivu na počet proplacenych ivf. Jestli kecam blbosti, někdo mě zastavte prosí vás 🙂)
biedronca
30. pro 2018
@lucik253 a proc ne IUI ?
lucik253
30. pro 2018
@biedronca Ze kdyz sem nereagovala na nic a prirozene ovu nic...ze by bylo lepsi.
Bohuzel ET nevyslo a prvni KET na konci lidtopadu taky ne 😞😞😞

Sem začni psát odpověď...

Odešli