IVF 28.října. Je tu jěšte někdo?

kapunka
20. říj 2008

tak jsem tu!!!! 😀

kapunka
autor
5. lis 2008

teda holky - já nemám žádný problém kromě toho že nemám vejcovod - manžel je ok, dokonce se nám ted jedno vajíčko oplodnilo dvouma spermijkama, takže čiperné jsou až dost...

ted je mi uplne blbý tady brečet, když vy to máte mnohem těžší...jste dobrý...

katy držím palečky!!!!!!!! 😎

silver2501
5. lis 2008

Jo já si myslela na začátku, když jsem přišla o vejcovody, že to bude taky jedinný náš problém, než jsme šli do centra 😀
Genetika-mutagen MTHFR, Imuno- BI imunita, Laparo- pryč vejcovody, FSH 11,5 - rozpadají se embrya, příťa spg 0% , ale přesto veřím, že jednou se zaaří, at to stojí co to stojí 🙂 jedinné co mám naprosto v pořádku je štítná žláza, aspon něco 😉

macous
5. lis 2008

Ahoj holky, se cítím jako pěknej zbabělec, když vy jste měly všechny ET o den dříve než já a budete testíkovat až v pátek 😒
Ale zase musím říct, že jsem to úplně poprvé vydržela až do krve - úplně bez testíků, a stejnak nic, takže na tom fakt nesejde, to jsem si řekla včera a bylo to 😵 zítra si udělám ještě jeden a moc se bojím, aby tam byly čárečky dvě 😅
Jinak všem přeji hodně moc štěstíčka na testíkování a pozitivní výsledky 😉

macous
5. lis 2008

A vítám BSIK - a drž se holka, hlavní je se nevzdávat a v tomhle směru to s tebou vypadá nadějně a hlavně že máš doma podporu - to je moc důležité - takže taky hooodnněěě štěstíčka 😵

kapunka
autor
5. lis 2008

macouš a jak se cítíš??????? co bříško a prsa a tak??? 😎

macous
5. lis 2008

prsa úplně přestali bolet a píchá mě v podbřišku, dneska docela často, ale spíš když jsem v klidu - jinak moc ne a jinak žádný příznak .....

kapunka
autor
5. lis 2008

tak to je dobrý - mě totiž taky nebolej a bříško bolí ale dneska je to i když sedím i když chodim..tak nevim... 😠 ale včera to bolelo víc...jako na ms, jo a bolej me trochu záda.. 😒

bsik
5. lis 2008

Macous, jestli ty jsi zbabělec, tak já jsem blááázen. Ty jsi testla 8. den? To já jsem to zkusila už dneska 5. den poET. A co bys řekla, měl ho tam? NEMĚL!!!!!! Už jsem z toho na budku. Ale zatím jsem v poho. Je to zajímavý, ale pokaždé tomu, že se to tentokrát povedlo, věřím do poslední chvilky.

silver2501
5. lis 2008

Jo věřit a být psychicky v pohodě, je polovina uspěchu 🙂

bsik
5. lis 2008

Holky já ještě k těm těhotenskejm příznakům. Já vím, že u každý je to úplně jiný, ale poprvé, když se nám to tak nějak povedlo, tak jsem se do 7. týdne vůbec necítila těhotně a to jsem nosila 3 drobečky. Pořád jsem si sahala na prsa, na břicho a nic. Když jsem si tehdy udělala TT, tak jsem si ho dělala ještě 2 x ,protože mě to prostě připadalo nemožný.
Jo akorát si jdu dát Utroš,blééé.Zavádím ho, protože se mi po něm hroozně motá hlava.... Ne, že by to bylo nepříjemný, ale nemám PN a chodím do práce a kdybych tu začala nesouvisle blekotat, tak si řeknou, že jsem sjetá.

bsik
5. lis 2008

Silver, naše mladá bude mít 15 až za měsíc, ale chtěla jsem se zeptat jak zvládáte pubertu? Já se pomalu začínám bát, abych nebyla dřív babičkou než maminkou..

kapunka
autor
5. lis 2008

ja mam utroš ráno a večer - ale je to tak že si ráno dávám budíka, abych pak mohla ještě hodinu ležet, aby se vstřebal..prý musím zavádět jen v případě krvácení papat...večer pak ležím u telky....takže ráno v 7 a večer v 7..
ale klidne budu vstávat ve tři, jen kdyby to vyšlo... 🙂 .

bsik
5. lis 2008

Já mám utroš 3 x 2 a řekli mi, že podle nových poznatků je prý lúčinější ho zavádět než polykat. A to mi před půl rokem ještě říkali, že je to jedno.

kapunka
autor
5. lis 2008

ach jo už zase bolí bříško jako že na levé straně asi vaječníky..nebo ms.. ☹

bsik
5. lis 2008

Kapunko, neboj, miminka potřebují místečko. Když se prokrvuje děloha, tak to bolí přesně jak na ms.

silver2501
5. lis 2008

Sik, taky jsem šla dát potravu na přímo bobkům (utrouš), tak lae už jsem tu.. No u nás katastrofa, už loni dojel z cucákem na rameni z tábora a z lázní s podprdou nulkou push upkou, jsem myslela, že ho zabiju ..!! 😀 takže abychom se fakt nedočkaly dříve vnoučat chi chi 😀))) je to všude stejné vidím 😀))

Kapu, já mám zavádět 1-1-1 a polykat 0-0-1, tak se asi jistí ze spodu i s vrchu chi chi 🙂

Holky, jdu ven, mám mizernou náladu a tak si jdu něco koupit do města, at ji spravím...🙂

kapunka
autor
5. lis 2008

hmm sedím u počítače a bolí mě to...doufám,že se to teda jen prokrvuje..musím vydržet!!!!!!!!!!!! 😀

co je se Stázi?????????????????????? 😝

silver2501
5. lis 2008

Kapu, já jsem si všimla, že mě bolí podbřišek jen když jsem v klidu, třeba ležím a nebo sedím... když něco dělám nebo se hýbu tak nic, ale nevím, jeslti to není, že se v klidu na to víc soustředím 🙂 😝 😅 😉 snad to není MRCHÁÁÁÁÁ ....!!!! 😲 😲 😲 😲 😲

bsik
5. lis 2008

Holky nestrašte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mě to břich taky bolí jak na mrchu!!!!!!!!!!!!!!! Prokrvujem PŘECE!!!!!!!!!!!

kapunka
autor
5. lis 2008

JO A MĚ ZASE BOLÍ TA HLAVA...

macous
5. lis 2008

holky tady je to jak u nějakejch hypochondrů 😀 😀 😀
jsem vás dočítala a to je s každým příspěvkem, a mě bolí ........
tak to nemůžu porušit, mě teďka jak tady sedím, taky bolí podbřiško, ale tak, jakobych se měla z toho každou chvilku pos... 😖

stazina
5. lis 2008

Ahoj Holčiny,
kapunko, neboj, žiju, ale nějak nic nestíhám, víš? Občas sem mrknu , ale ani nepíšu, protože se tím strašně nervuju! Ale myslím, na vás každý den a držím palečky, aby tam // byly!!!!!! 😉 tak zatím papa a držte se!!! 😉

kapunka
autor
5. lis 2008

ahoj sTÁZI - MY TESTUJEME V PÁTEK, A TY?? 🙂

stazina
6. lis 2008

už jsem testla včera ....jsou tam, ale hrozně světlé, jen takový stín, takže by to mohlo být ještě po Pregnylu, proto se zatím neraduju! Budu držet basu a udělám další test zítra s váma 😉 , nebo až v sobotu, to už by mohlo být vidět, co a jak,tak pa pa a pevné nervy!!

bsik
6. lis 2008

Ahoj holky, Stazi stínek je bezva! Neboj, že by byl z Pregnylu. Já si taky tt dělala a žádnej stínek nemám i kdy jsem si ho píchala o 3 dny dřív.. I když si tak říkám..... že co by tak na tom mým tt asi dělal po 6. dnech? Ale stejně mi to nikdy nedá. Jo, mě už nic nebolí. Tak nevím............ Asi by mělo, ne?

kapunka
autor
6. lis 2008

no mě dneska to bč¨řicho ráno bolelo fest - už jsme brečela...zatím teda nic mrcha nepřišla..možná to byly střeva, ale bolelo me to dole. tak to asi sotva...holky nemám dobrej pocit.... 😢

stázi - potichoučku gratuluju....ráno jsme si říkala, že když mi to asi nevyšlo, tak vy všechny budete mít // aby me to navnadilo na příště... 😲

kapunka
autor
6. lis 2008

jo a bolí mě i jako v tříslech přesně jako před ms.. ☹ ☹ ☹ ☹

bsik
6. lis 2008

Kapunko, neblázni. A nemaluj čerta na zeď!Mě včera bolelo břicho úplně jak na ms, střílelo mi to až do zad. Tak jsem si sedla do křesla, nohy vyhodila na rotoped(alespoň k něčemu tam stojí) .A dneska ráno nic. Břicho mi splasklo, prsa taky už necím. Až je mi to trochu líto a jsem víc nervózní, když mě nic nebolí. Teď teprve začínám mít pocit, že to neklaplo. Dokud jsem to břicho cítila, tak jsem byla klidnější.

kapunka
autor
6. lis 2008

no a jak jsi dlouho po ET?

macous
6. lis 2008

Ahoj holky, moc na zítra držím palečky na dvě // 😉 🙂 😵 😵 😵

Stázi, pst a super zprávička 😀 to zesílí neboj