IVF 28.října. Je tu jěšte někdo?

kapunka
20. říj 2008

tak jsem tu!!!! 😀

endzi30
7. lis 2008

🤐 🤐 🤐 😵

bsik
7. lis 2008

Kpunko, taky mám pro tebe jednu podporu. OPRAVDU JE JEŠTĚ ČAS na to považovat všeechno za ztracené!!!!!! Vím jak je to hrozně težký tomu uvěřit,ale alespoň se trochu pokus. Držím ti moc pěsti.

kapunka
autor
7. lis 2008

bsik - dekuju...je mi dneska trochu líp hoky díky vám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😅

macous
7. lis 2008

ahoj holky, tak jsem se včera vyděsila, celou noc jsem špatně spala a pořád se obracela,a měla průjem, bála jsem se že ty prcky, jestli tam jsou zničím stresem, ráno utíkala do lékárny pro méně citlivý test a testíky mám v Albíčku, když dvakrát kliknete na fotku, tak se vám hodně moc zvětší, tak jukněte kdo chcete a brzy nás se Stázi budete určo následovat 😀 😀
Tak v úterý jdu na krev a bude jasno 🙂 .
holky na testy je hodně brzy před desátým dnem, někomu se objeví, ale to je fakt spíš náhoda, mě v CARu řekli, že se stínka objevuje až tak desátý max. devátý den po ET, takže hlavy vzhůru 😉

kapunka
autor
7. lis 2008

no jo - ale já jsem testovala 10 den... ☹ + PK =14 dní po opl. ☹

silver2501
8. lis 2008

Ahojky holčiny, tak bohužel nic (( testy sněhobílé a už došla ms, takže jako obvykle ted cítím jen vzduchoprázdno z dalšího nepovedeného pokusu a jsem opět na dně.... ☹

bsik
8. lis 2008

Jé Silver,to mě mrzí..... ☹ To je fakt v pr....... úplně vím,jak hrozně se cítíš.Posílám pohlazeníčko po dušičce. Ale jsi silná holka a určitě se postavíš a budeš znovu bojovat. I když teď musíš mít pocit, že je všemu konec.
A Kapunko, ty to zatím , prosím tě, nevzdávej!!!!!!!!!!

kapunka
autor
8. lis 2008

silver - drž se.....drž myslím na tebe - já takénic..dneska začíná sice pozvolana ale je to mrcha... ☹ 😢

bsik
8. lis 2008

Kapunko, sakra.Holky držte se......... 😢 😢

gabul
8. lis 2008

Ahoj holky,
Macouš, seš šťastná žena!!! Malinko závidím 😝
Silver, Kapun, Endzi,
škoda, škoda... Nedávno jsem kdesi na internetu četla, že úspěšnost jednoho pokusu IVF je 25%, ale u 3 podstoupených IVF už otěhotní 75%... To číslo se mi líbí! 😀 Takže vydržet... Ono se to s tou obrovskou trpělivostí nakonec podaří skoro u každé! Kdy plánujete další pokusy?
Bsik,
takže jsme v tom samy? Jak se cítíš? Já ráno myslela, že tetka krvavá 100% dorazila. Měla jsem svoje klasický bolení a i prsa už mám citlivý... Ach jo... Ale už to nevydržím a v pondělí testnu.

kapunka
autor
8. lis 2008

já to chci zkusit hned - to znamená za 3 týdny by to mělo jít ne???????????????????

stazina
9. lis 2008

AHOJ HOLKY!!
Je mi to líto, kapunko, endzi, silver....držela jsem vám moc a mco palce!!!
Hlavně se , holčičky , nevzdávejte!!!Já vím, že to moc bolí a je to težký, ale i vy to svoje štěstíčko, budete mít!!!
Myslím na vás a držím palce!!!

Macous - potichunku gratuluju 😉
papa

kapunka
autor
9. lis 2008

stazi dik..ted jen aby to šlo na ten ket co nejdřív... 😒

macous
9. lis 2008

Ahoj holky,
Kapunka, Silver, Endzi - chjo, chjo, je mi to líto, ale holky nevěště hlavy, ono se to zadaří, věřte mi, ta úspěšnost se opravdu zvyšuje 😉

A na KETík jsem chodila 3 x za sebou bez vynechání cyklu, takže v pohodě, vždy 14 dní po KET a necelé 3 týdny do dalšího pokusu 😉 to přijde holky - určitě

A co ty Stázi, testla jsi znovu a sílý ti čárečky, doufám že ano a kdy jdeš na krev?

kapunka
autor
9. lis 2008

maci - to znamená, že když mám ted 2. den ms - tak kdy bych mohla jít?????? 😲

macous
9. lis 2008

No já vždycky první den volala do CARu a oni si mě pozvali na desátý den cyklu na UTZ a ket byl pak během dalšího týdne 🙂

kapunka
autor
9. lis 2008

ajo - no já mám jít až v pátek na těhi test - dokonce mám furt jíst utroš..není to trochu zbytečný????????...takže bych jim měla spíš zavolat, at mi to naplánujou???? nebo počkat do pátku.. - to bude 7.den ms...

macous
9. lis 2008

Já bych tam zítra zavolala a vysvětlila situaci, vůbec si s tím nelam hlavu, oni jsou tady pro tebe, tak ti poradí a půjdeš dál, alespoň nic nepodceníš a myslím si, že cpát do sebe Utroš zbyteně není dobrý, ale nevysazuj, dokud ti to oni neřeknou - protože oni to zakazují do krve, já myslím, že tě pozvou na krev dřív - zítra napiš, jak jsi dopadla.

kapunka
autor
9. lis 2008

dík moc 🙂

bsik
10. lis 2008

Ahoj holky. Tak 10. den = / ☹ A už začínám špinit. Sice malinko, ale tak to je při každým mým nezdařeným pokusu 10. je prostě konec. Tak jsi v tom Gabul sama. Jinak, já jsem se úplně netěhotně cítila už tak pět dní. Všechno splasklo,přestalo bolet, píchat....... Já bych chtěla jít na další nativ ještě letos. Myslíte, že mě vezmou hned tento měsíc, když ho mám podpořenej 150mj Fostimonu.(žádnou bouřlivou reakci jsem minule neměla).

macous
10. lis 2008

Bsik - 😔 😔 😔 je mi to líto, tak příště, já myslím, jestli si dobře vzpomínám, co psaly holky jinde, že ty nativy se můžou dělat každej měsíc, když nemáš vyloženě nějaký potíže. To bude - neboj se 😵

gabul
10. lis 2008

Bsik, tak to je mi líto... U mě je 10. den taky kritickej... Čeká mě to zítra. Ale myslím, že už se můžu klidne zařadit ke všem neúspěšným. Mám pocity přesně jako při MS. Utroš to sice ještě drží, ale spěje to tam, co vždycky. Mám náladu pod psa. Jsem unavená. Ze všeho jsem hrozně unavená... Doma ani podporu v tomhle snažení nemám. Prý tlačím moc na pilu. No, zkrátka je to u nás slzavé údolí. Žádné mrazáčky nemám (a při své diagnoze ani nikdy mít nebudu) a nativ mi taky nedoporučujou. Četla jsem jeden průzkum na internetu - při punkci 1-5 oocytů je pravděpodobnost otěhotnění 11,2 %. Nemám už chuť dál pokračovat...

kapunka
autor
10. lis 2008

ähoj holky - to je mi líto..nebojte musíme bojovat..já mám 10 nanuků. dneska jsme volala do caru - v prosinci jdeme na KET..mám ještě do středy polykat utroš / točí se mi z nej hlava/ - pak udelají test - při síle ms a dvou negativních testech doma mi to přijde absurdní - a pak mesíc pauza...

holčičiky neztrácejme naději - já jse taky hotová, ale zase si říkám, že to tak mělo být a koneckonců byl to první pokus..vlastně ani nemám právo jakkoli brečet, když čtu vaše příběhy... 😖

a jak to, že se počtem pokusu uspěšnost zvyšuje? 😨

bsik
10. lis 2008

Gabul, ta pocity ma ms jsou podle mě dobrý, mě nebylo vůbec nic. Já zas teda podporu mám. Můj mi říká, ať se o nic nestarám - o peníze a tak - že peníze budou a my ne. A i když teď vydělává chudák skoro jenom na poplatky v CARu, a třeba se nám to ani nepodaří, tak si alespoň jednou nebudeme vyčítat, že jsme pro to vytoužené miminko neudělali maximum. Akorát nevím, kde mám brát tu sílu. Zase ten boj o vajíčka, o udržení..........Ale už jsem volala do CARu, že jak příjdu 12.na krev, tak mi rovnou vezmou HP a uvidíme, jestli bychom to zvládli rovnpou příští měsíc.

kapunka
autor
10. lis 2008

bsik - to je super - já mám taky podbporu obrovskou - manžel mě dokonce nabídl, že mám nechat práce a že poletíme na vánoce na KUBU..to je zlatíčko co?? no ale já raději zkuesím ještě jeden kET a když to nevyjde - radikálně změním život...Kuba, výpověď a hurá na odpočinek.. 😉

jednou se to musí podařit...jo a koupial jsme si nový hadry na snowboard, tak si aspon ještě letos zajezdím 😎

bsik
10. lis 2008

Jo ještě že ty chlapi máme.... Teda já mám podporu, ale nechat práce a jet na Kubu 😎 , ale Kapu, ten tvůj je světec! Jestli se nám to ani příští měsí nepovede, tak pojedem taky na lyže. Mladá přešla před 4 rokama taky na snowboard, ale mě už to pustilo a klasika je klasika. Kam jezdíte? My jsme si oblíbili Stuhleck. Jsou tam docela rozumný ceny a z Brna jsme tam za 2 a půl - 3 hodiny, tak většinou jezdíme na otočku.
Taky mám ještě brát Utroš. A sestra říkala, že ještě můžu být těhotná, že to dřív jak 12. den nedokáží 100% vyloučit, ale já vím, že nejsem. Utroš si zavádím, protože se mi po něm taky hrozne motá hlava a taky mi říkali, že je to ,podle nějakých nových studií, účinnější.

kapunka
autor
10. lis 2008

no ja ho polykám, protože mam dost silnou ms....ale docela to jde..trochu jsem unavená....

my jezdíme do špindlu / nemáme kvůli práci tolik času jezdit ven.../ a když je dovča, tak Francie - Savojský Alpy...ráj 😎

já jsem dnes 14 dní od ET..takže je to na 200 % jasný.. 😒 ale brát ho budu do středy, pak kontrola...měsíc odpočinek a šup na KET.. 😅

kapunka
autor
10. lis 2008

jak to počítám, tak KET by měl být kolem vánoc.cca 25.12. .jestli teda další ms přijde za ten měsíc...tj.8.12. doufám, že bude car fungovat... 😲 a pak za týden hurááááááá do říma.... pojedeme autem... 😀

bsik
10. lis 2008

Kapunko, už se mi ms rozjíždí, tak jsem teď Utruš taky polkla a do 10 minut jsem v rauši. Já po něm nejsem jen unavená já si připadám, jako bych právě vystoupila z centrifugy. Hlava se mi tak hrozně motá, že bych se teď na nohy snad ani nepostavila. I tu klávesnici vidím 2 x.( všechno co napíšu po sobě musímněkolikrát přečíst, abych nepsala bláboly).
Ten Řím je nádhera a nemůžu si pomoct, ale fakt ti závidím. Pojedete tam na vánoce?
To my letos byli trochu prohřát krkovičku jenom v Chorvtsku. Protože ještě přistavujem , tak co neschlamstla stavba, tak jchceme investovat do CARu.

kapunka
autor
10. lis 2008

pojedeme 29.12 a chceme tam bát přes silvestra...když ten kET bude kolem 25.12, tak to nevadí ne???? 😀