IVF 28.října. Je tu jěšte někdo?

kapunka
20. říj 2008

tak jsem tu!!!! 😀

kapunka
autor
4. lis 2008

holky - me furt bolí ta hlava..asi skočím z okna... ☹

zuuuzana
4. lis 2008

baby aj ja vas zo zatajenim dychom sledujem a strasne drzim palce 😉

kapunka
autor
4. lis 2008

no ja se trochu bojim toho, že mě ta prsa přestaly včera bolet... ☹

katy2
4. lis 2008

kapunka, neboj, ono sa to vrati 🙂 drzim palce 😵 VSETKYM 😵 😵 😵

kapunka
autor
4. lis 2008

zuu děkujeme moc...holky ja mam dneS 8, den po ET - S pk 4 DNY - MÁM SE JAKO TESTNOUT JO?? TO JE BRZY NE?

katy2
4. lis 2008

kapunka, ak zajtra rano testnes, uz by si mohla vediet vysledok.... normalne uz na 8.den zvyknu byt // aj bez PK
drzim palce 🤐 🤐 😵 😵 😵

endzi30
4. lis 2008

ahojte babulky 😉

co to tu ciiitam, macousku....uuzasne moja...tiez len potichuuucky gratulujem....kraaaaasa 😀 😀 😀 😀

piisete tu o 8. dni...tak to by som aj ja mohla testnut, ale asi nemam nervy na to 😅 😅 bojim bojim

kapunka
autor
4. lis 2008

JA SE TAKY BOJIM....

HELE HOLKY - KDY BY JAKO MELA BÝT SAKRA TA MS??? 🙂

endzi30
4. lis 2008

kapunka, na MS sa vykasli, to sa asi neda vyratat, hlavne u mna nie, lebo mne prebehla OPU a ET na konci cyklu, a ak by sa to malo ratat normalne ako sa to rata kazdy mesiac, tak uz som ju mala mat...ale zasa mozno to tak aj je, len ten Utros nam tu MS brzdiii 😉

katy2
4. lis 2008

pri IVF sa cyklus pocita ako 28 dni... teda od OPU sa odrata 14 dni - to je akoby 1.den ms a ms by mala dojst cca 14 dni po OPU.... ale treba verit, ze nedojde... a aj lieky jej brania.... tak sa rata aj termin porodu.... 😵

endzi30
4. lis 2008

hej katy, ja mam napr. cyklus uplne rozhadzany, raz 33 raz 38 inokedy 29 dni...takze misung...a mne prebehol ET na 29DC!!!! co je uz zaciatok noveeeho cyklu pomaly 😀 tak som jelenica z toho 🙄

kapunka
autor
4. lis 2008

hm. tak to mi vychází na 6.11.....tak ja nevim...co delat jestli počurat papírek nebo ne..fakt se bojim..dost...břiško bolí..ne furt, ale občas píchne, nebo jakoby tlaky - přesně jako před ms....ale takhle mě bolí už tak 4 dny... ☹

endzi30
4. lis 2008

kapunka a boli ta vkuse, ci len raz za cas? lebo mna tiez boli kazdulinky den po OPU aj po ET, presne tak na MS...ale len tak 2x za den asi 😒

katy2
4. lis 2008

drzim vam palce 😵
kapunka, to pichanie a tlaky su dobre znamenie.... testni, ale az rano 😵

endzi30
4. lis 2008

katy a tebe priiijemne tehulkackovanie 😀 😉 😵 😵

katy2
4. lis 2008

dakujem 🙂
zajtra idem zasa na uzv, uz by mali byt srdiecka 🤐 😉

endzi30
4. lis 2008

no kraaasne katy! tak nech to tam paraaadne buchoce v tej miestnosti 😀 😵 😵

kapunka
autor
4. lis 2008

endzi mě to bolí víckrát za den.....třeba minutu pak hodinu nic pak zase tři minuty...tak ja fakt nevim..ale jestli má být ms ve ct..tak to by asi odpovídalo..že týden před to bo ☹ lí...

katy2
4. lis 2008

kapunka priznaky pred ms a v tehu su uplne rovnake... si na dobrej ceste... ja by som testla... 😉 mna aj teraz obcas boli ako pred ms....

endzi30
4. lis 2008

presne tak kapu....vela tehu citi MS priiznaky!! 😵 😀

kapunka
autor
4. lis 2008

endzi a ty budeš testovat? 😉

endzi30
4. lis 2008

kapuuu, ja sa bojiiiiiiiim!!! 😕

endzi30
4. lis 2008

ty si mala ale dlhsiu PK, takze tebe skor ukaze nez mne 😵

ale urcite v stredu idem kupovat testy, to viem isto! no a ked uz budu doma...nooooo, tak neviem 😅 😅

endzi30
4. lis 2008

ja mam ale i tak pocit, ze mi ukaze len / 😢 ci uz teraz alebo neskor

kapunka
autor
4. lis 2008

no já taky 😢

katy2
4. lis 2008

ja som testovala po kazdom transfere... aspon som vedela, co ma caka a dopredu som sa pripravila...

endzi30
4. lis 2008

jeeejda katy, ty ale mas nervy! 😀 😀 ja sa uz teraz klepem 😠 😠

kapunka
autor
4. lis 2008

katy a nakolikaté to vyšlo??? a proč jsi šla na IVF? 🙂

katy2
4. lis 2008

vyslo mi az 2.IVF... predtym som mala KETy neuspesne....
manzel ma azoospermiu.... 😔

kapunka
autor
4. lis 2008

katy a ta AS znamená, že ty emrya jsou jako nekvalitní a proto se neudržely?? já myslela že davají jen kvalitní...jako jestli tohle bylo příčinou neúspěchu.. ☹

my jsme totiž oba uplně zdraví - já jen po mimoděložním nemám jeden vejcovod...a po laparoskopii v unoru se nám do září nedařilo, tak proto IVF:.. tak si tak říkám, že by se mohly ty dvě "molekuly" udržet...nebo aspoň jedna.... 😎 😎 😎 😎