IVF 28.října. Je tu jěšte někdo?

kapunka
20. říj 2008

tak jsem tu!!!! 😀

endzi30
20. říj 2008

ahoj kapunka, uz som ti odpisala v teme Stimulace Puregonom 😉 😉 😀 😝

kapunka
autor
20. říj 2008

tak jo a pčesunem se sem jo?? 😀

kapunka
autor
20. říj 2008

no tak to mě teda předběhneš - to je dobrý!!!!!!!!!!!!!!!!!!! my chceme i ten asistovaný hatching - když už tak už....snad to k něčemu bude.... jen aby bylo dost materiálu.. 😅

a jsme rozhodnutá, pokud to pujde tak zavést 2 embryjka - at se ta pravděpodobnost zvýší.... 😀

endzi30
20. říj 2008

tak, uz som presunuta 😀 😀

ten asistovany hatching znie dobre, skoda ze taketo extra sluzby tu neponukaju 😒
urcite to pomoze embryjku sa lepsie uchytit 😉 😀 a este k tomu ked si davas dve, jojojooooooj, to bude potom vracania do zaaachodovej misy 😀 😀

ja po dnesnej kontrole akosi ciitim ten pravy vajecnik, teraz neviem, ci kvoli tomu ze sa mi tam 10 minut smatrala, alebo foliky saleju o 106...a je mi tak akosi aj trosku na vracanie 😲 😠
dnes mi ani nezmenila davku, stale mam tych 150 IU, aj vravela, ze by sa to mohlo znizit, lebo ten pravy vajecnik akosi mooc reaguje, ale nakoniec mi tu davku nechala na dva dni...som zvedava v stredu 😉

a ty? citis sa ako? vsetko ok?

kapunka
autor
20. říj 2008

já se cítím fajn - mám jenom hroznou rýmu...zatím žádné nevolnosti...uvidíme co udělá ten pregnyl....ale už se fakt dost těším!!!!!!!!!!!!!!!!!! vlastně za týden si budme domlouvat termín ET 😀 😀 😀 jsme dost napnutá... 😵

endzi30
20. říj 2008

no mne nieco hovor kapunka, som napnuta uz hooodne dlho 😉 😀

a tiez som asi pred dvoma dnami smrkala a slzila, ale nastastie to preslo, snad sa mi to nevrati...aj ty si davaj pozor na seba 😉 😵

kapunka
autor
20. říj 2008

😀 tak dkoukám že se ozvala stázi - snad sem přijde za námi ....mě čeká zítra ten pregnyla pak hurááá 😅 😅 😅 fakt se těším na narkozu- to teda nevim, kdyby mi tohle někdy někdo tvrdil..neveřila bych... 😝

pořád mě děsí že ty to budwš mít bez...ptala se sna to proč to tam nedělají?????? 😢

endzi30
20. říj 2008

hej hej, urcite jej foliky porastu 😉 😉
no ti zaavidim tu narkoozu, ale zasa by som sa tolko asi netesila ako ty 😀 😀 😀 sa tesim ako budes lietat, co? 😀 😉

ja som sa tu pytala dvoch Dr., preco to tu nerobia, tak jedna povedala, ze narkoza, to je ista zataz pre organizmus, plus musis na tu konkretnu hodinu zhaanat anesteziologa, musia ti zabezpecit izbu atd... a ta druha tiez povedala, ze to len spomaluje cely proces, treba viac priestorov na izby, viac ludi...takze fasa 😠 😠
aj som sa pyytala, ci je moznost si ju priplatit, ale ze nie ☹ 😠
oni su celkovo proti narkozam (okrem operacii samozrejme), taktiez su proti epiduralkam pri porodoch, 1/3 zien rodi doma, pokial sa neocakavaju komplikaacie, a pokial chces epiduralku, tak musis rodit v nemocnici a az ked ta to bude straaasne boliet, tak ti ju mozno daju....proste pre mna toto ich zdravotnictvo je strasne, mozu tu mat vylestene dlazky, zlate stolicky, tu ked si chory, si musis vyzobrat vysetrenia, odbery krvy..och joj, skoda reci...proste na nase Ceskoslovensko to nema 😀 😀 😀

kapunka
autor
20. říj 2008

no jo jsme se nechali rozmazlit...tak hlavně at te to moc nebolí....ta narkoza je jen 10 minut a po dvou hodinách pujdu domů.. 😎

kapunka
autor
21. říj 2008

ahojky - jak je??? dneska jdu večer na pregnyl, tak doufám, že to nebude moc bolet - ale co vydržíme všechno!!!!!!!!!!!

😀 😀 😀

stazina
21. říj 2008

Holčičky, tak jsem taky tu!!! 😉 dnes sem byla na kontrole, opět je tio špatný , dr. si myslí, že se možná asi ani nepovede odebrat žádné , zralé ☹ ☹ ☹
zítra píchám Pregnyl a v pátek bude punkce, ale nevím nevím. Bojím se, doufám, že aspon jedno jedinnýý!!!
Holky, držím vám ostatním palečky!Musím končit, jsem ve šjkole, papa

kapunka
autor
21. říj 2008

ahoj stázi - držím ti moc a moc palečky!!!!!!! u mě taky není jasné, že tambudou samý dobrý - třeba taky nic..to podle mě všechno pozanjí až po OPu, ten ultarzvuk podle mě neukáže všechno - a ten Pregnyl je přece na uzrání - tak to třeba stihnou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

já na nej jdu ted!! Dám vedet!!!

a Stázi - odkud jsi a kolik ti je?? 😎

kapunka
autor
22. říj 2008

ahoj holky - tak včera pregnyl - docela v pohodě - ani to nebolí - jenom to ylo pozdě večer, takže pohotovost..ale ok...
ale - dost bolí prsa..au...a trochu se zvedá žaludek...ale dá se to ustát...jinak nic, břicho necejtím... 😀

co vy??????????????? mám do OPU 22hodin!! 😎

endzi30
22. říj 2008

ahojte kapunka, stazina 😉 😵

stazina, urcite sa neboj, vajicka budes mat!!! a staci uuuplne jedno jedinke aby si bola maminkou 😉 budem ti moc drzat palceky, vyjde to, na 100% 😉

kapunka, tak ciitam, ze Pregnyl si zvlaadla, zajtra je tvoj velky den 😉 😀 nestipal ta ten Pregnyl? ako pises, tak sa ciitis v pohode, to je dolezite 😝 budem mysliet na teba zajtra, potom sa hned ozvi, aky si mala vysledok, jo? 😀 😎

ja som prave prisla z UTZ, neviem ci sa mam tesit, alebo plakat....mam mierny OHSS, myslim ze ma prestimulovali, bojim sa aby mi foliky nepraskli, a cele toto pichanie vyjde nazmar ☹ folikov mam sice dost, ale dva najvacsie maju jeden 21 mm a druhy AZ 24 mm, co je uz podla mna moc....som sa aj pytala Dr., ze ci mam pravdu, a nejako sa k tomu nevyjadrila, tak sa teraz modlim, aby sa to cele nepokaslalo! 🙄

brali mi aj krv, o 15:00 mi maju volat, kedy bude OPU, ak ta krv potrvdi ten OHSS, tak zrejme mi OPU daju neskor, snad cez viiikend......ale samozrejme, ze musim dalej pichat Dekapeptyl (bez Puregonu)!

ach jaj, uvidim ako to dopadne, som uplne mimo, uvidim co mi zavolaju 😠

aaaaaaale, treba mysliet pozitiiiiiiivne, takze hor sa do toho 😀 😀 😀

myslim na vas holky, ved bojujeme za to iste 😎 😵 😵 😵

kapunka
autor
22. říj 2008

ahoj Endzi - neboj to bude dobrý - třeba pujdeš na OPU ještě dřív než já!!!!!! 😀

Třeba ani nebudeš potřebovat ten Pregnyl!!!!! 😀 že ti uzrají sami!!!!!!

ten pregnyl vůbec neštípe jenom jako včelička - prostě injekce, ale bolest žádná... 😎

a na co je ten dekapeptyl???? to jsem neměla...ale my jsme si připláceli ty nejlepší lékym tak jestli jsme neměla něco jiného...ještě že to u nás jde, když ty penízkyjsou, tak kam jinam je dát, že jo... 😝

nic mi není..ani mě nebolí břicho a to jsme myslela že by právě mělo.... 😀

na OPU jdu v 8.30 tak se po poledni ozvu co a jak....aby tam alespon jedno bylo ok.... 😀

endzi30
22. říj 2008

tak som tu zas 😉

prave mi volala DR., ze i ked mam mierny OHSS, krv ukazala hladinu 12000 neviem coho, som jej nerozumela, ze az nad 15000 toho niecoho by som uz nemohla mat OPU!

tak uz to prislo...nervy mam na dranc....picham dnes vecer Pregnyl o 21:00, OPU v piatok o 9:00

az ma krize rozboleli a zaludok sa mi 20x prevratil!!! ledva toto pisem

endzi30
22. říj 2008

kapunka 😀

ja ti presne neviem naco je ten Dekos...uz ho nebudem potrebovat 😀 😀 teda aspon nateraz 😠 😠

to je to iste, co si ty pichala pred a potom zaaroven s Puregonom, mala si nieco nie?

no budem vas informovat, ako som pichla Pregnyl a ty zajtra daj vediet tiez 😉 teda pokial nebudes otapena po tej narkoze a prve co spravis ked prides domov bude, ze zalahnes do postielky 😀 😀

kapunka
autor
22. říj 2008

ahojky - no vidíš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hurááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

klid ja taky blbnu, ale říkám si, že onti to zvládnou, ti doktoři 😲

já jsme píchala Puregon, potom Gonal a poslední tři dny Merional... 😝

endzi30
22. říj 2008

ved to, blbneme jedna radost 😎

aha, takze ty si ine pichala, mmm...nechapem, ono som to uz aj niekde citala, ze co je naco, ale nepamatam sa ja hlava derava 😠 😠

kapunka
autor
22. říj 2008

no my jsme si připláceli ty dražší léky tak možná proto... 😀

endzi30
22. říj 2008

hej kapunka, ale ten Puregon je to iste co Gonal, ten Merional neviem naco je, ale este predtym Puregonom si nieco musela mat, nie? nemala si nahodou take kvapky? a o tom som uz pocula, ze baby brali 😉
alebo si mala kraatky protokol?

kapunka
autor
22. říj 2008

no jen zoladex na zastavení činnosti vaječníků a pak za 14 dní puregon, jink nic.. a je to klasický dlouhý protokol 😀

endzi30
22. říj 2008

noooooooooo, zoladex, to je ono....to iste robi ten Dekos 😀 😀 😀 takze sme na to prisli 😎 😀 😀 😀

kapunka
autor
22. říj 2008

😀 😀 😀 a stázi????? 😵

endzi30
23. říj 2008

kapuuu 😉
myslim dnes na teba 😵 😵 😵 a drzkam palceky...hned daj vediet!! 😀
ja som vcera pichla Pregnyl, uplne sama, tak som sa s tym potrapila trosku, ale nakoniec som to pichla 😉 😠

kapu, hned napis....som nerveeez 😝

stazinka, kde si? aj na teba moc obe myslime, uvidis ze ti v brusku nieco najdu! ja mam OPU v piatok a strasne sa zasa bojim aby mi foliky nepopukali prv nez im tam zalahnem na stol 😖

BABY DRZTE SA 🙂 😵 🤐 😵 😵 😵

kapunka
autor
23. říj 2008

🙂 tak jsem tu - OPU docela v pohodě - bolí bříško, ale to je asi normální...ležela jsme tam 2 hodiny a pak šla domů...

takže:
odsáto 23 folikul z toho 21 vajíček!!!!! v so ráno volám, kdy bude ET...

doktorka říkala, že moje vaječníky reagovaly až moc, takže snad se to ještě nesvrhne v HSS 😢

to by se pak prý muselo dva měsíce čekat - embryjka zamrazit a pak KET - tak drž palečky!!

a ten pregnyl sis fakt píchla sama do svalu? tak to jsi fakt dobrá....kdy jdeš na OPU??? 🙂

endzi30
23. říj 2008

no kapunka, klobuk dole...z 23 mas 21 vajok...no uuuzas 😀 😀 😀 ved som ti sakra aj dobre dlho tie palce drzala 😉 😉 moc sa tesim aj za teba, teraz pekne lezkaj a odpocivaj a to je jasne, ze ta boli brusko, ved sa v nom aj ryypali dlho 😉

Pregnyl som pichala ja do brucha Kapunka, takze sa to dalo zvladnut, len som saskovala trochu s tym miesanim, proste som potrebovala viac ruk, nez tie moje dve 😀 😀
mna caka ta OPU zajtra o 9:00, snad ti ani nemusim hovorit, ze mam nervy na dranc...kvoli tomu, ze to bude bez tej narkozy 😖 no ale musim to zvladnut, co ine mi ostava 😀 😀 😀

stazinka by mala mat tiez OPU coskoro, ked nie zajtra nahodou...aj na nu musime velmi mysliet, aby mala vajka 😉

kapunka
autor
23. říj 2008

myslime na ni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

už jsme vypila 2litry a jdu pít dál, abych zabránila tomu syndromu... bolí to... 😠

endzi30
23. říj 2008

len pekne pi moja...ja sa obavam toho isteho, ale akosi sa tej vode vyhyybam 😠 😠
chod si pekne lazkat 😵 😵
a ked ta to boli, tak som zvedava,co bude so mnou 😖 😖 😠

kapunka
autor
23. říj 2008

no prý to bolí když jich je hodně 😠 😎