IVF 28.října. Je tu jěšte někdo?

kapunka
20. říj 2008

tak jsem tu!!!! 😀

stazina
6. lis 2008

Maci, opravdu se ještě jednou omlouvám, prostě sem to četla,tak sem to sem písla, aniž bych Ti tím chtěla nějak ublížit!!! Pokud je to už 15 den, tak si myslím, že by to mělo být vidět i na testu 20mUi

stazina
6. lis 2008

Maci, tohle je jedna ze stránek na které jsem to našla..
http://www.tehotenskytest.cz/tehotensky-test-hc...
Nenapsala jsem to sem proto, abych někoho nervovala,ale abych předala info o tom testu!Prosím, nestresuj se tím, určitě tam dvě jsou a bude to v pohodě!!! 😉
Doubrou holky

gabul
7. lis 2008

Ahoj holky! Tak už pomalu propadám taky skepsi. Bolí mě břicho jako před MS, na obličeji se mi tvoří něco jako... no, přesně jako před MS 😒 Jestli přežiju víkend, testnu už hned v pondělí... Dýl to prostě nevydržím.

Kapun, jak jsi dopadla? Mám za tebe úplně nervy!

Bsik, jak jsi na tom ty?

Maci, měla jsi taky příznaky jako před MS? Máš dvě //? Piš!!

bsik
7. lis 2008

Ahoj holky, tak už jsem v práci. Ještěže těď nemusím být na PN a trochu rychleji to utíká. Před tímto IVF jsem byla vždy doma už od začátku, protože jsem byla celej den na nohách a navíc nechápali, proč musím chodit každý 3 dny k doktorovi na ultrazvuk, tak jsem si tu PN nechala vždycky vypsat hned abych se nemusela pořád nekomu zpovídat.
Gabul, no to je úplně přesný, já mám taky pocity na ms, jenomže místo břicha mě vždycky bolí v zádech, tak to ani nemůžu připisovat nějakýmu připadnýmu těhotenství. Prsa taky nic a pusu mám volezlou, že ráno strávím hodinu před zrcadlem, než se mi to podaří alespoň trochu zakrýt make-upem. No, vypadám jak puberťák. Ty vydržíš testnout až v po? No, tak to seš dobrá. Já testuju už dávno. Samozřejmě, že tam nic není, ale dokud mě ta mrcha nedohnala, tak jsem v poho a říkám si, že mám vlastně ještě čas nato, aby tam ty // byly.

gabul
7. lis 2008

Bsik, myslíš, že mám taky testovat? Kdy jsi přesně byla na ET? Já 1.11. Zda se mi to moc brzy. Ale je fakt, že když testuješ, vytvoříš si z toho takový rituál a pak už se s každým testem nervuješ míň a míň. Nebo aspoň teda tak si to vysvětluju... Jde o to sebrat odvahu na první testík 😠
No, neboj, záda už mě bolely taky. Předevčírem 😀
Ale já jsem zbabělec... Testnu nejdřív v pondělí...
Copak ta naše Kapun...

bsik
7. lis 2008

Já byla na ET 31.10.,tak vím, že je ještě brzo a zatím nemám nervy, když tam ty // nejsou. A pokaždé si jen říkám, že co kdyby..........Ale až to bude 10 a víc dní, tak budu stejně úplně zdrcená,V pondělí bych měla dostat ms.Žádný zmrzlinky nemám. Já mám u sebe jednu morulku(tede doufám, že už povyrostla 😉 ) po PK 4 dny. A ty?
Kapun nenapínej....

gabul
7. lis 2008

No, já mám v sobě taky jenom jednu morulku (čtyřbuněčné embryo, které má těch buněk teď už doufám mnohem víc 😉 ) Žádné mrazáčky taky nemám. Mám zvýšené FSH, takže jsem ráda, když ze mě vůbec něco vyždímají. PK nemám, protože z těch 5 vajíček, co mi vzali, se jenom 3 oplodnily a z těch oplodněných 2 chcíply. Zbylo tedy jenom jedno a nikdo neměl u toho jediného na PK odvahu 😅 Takže vidíš, že ty šance mám snížené na všech frontách... Ty máš šance daleko větší!!! 😎 Jaký testy si kupuješ?

kapunka
autor
7. lis 2008

tak holky - večer jsme se testla citlivý 10ui test - jedna / jako vyšitá..brečím doted..meli jsme PK i AH byly dvě a přesto nic.. 😢

bsik
7. lis 2008

Kapunko, to mě mrzí, kdy jdeš na krev? Ještě ms nedorazila, ne?
Třeba se alespoň jedno mimčo drápkem zachytlo a ukáže ti to až krev. Hlavně moc neplač a drž se.

gabul
7. lis 2008

Kapun, než propadneš úplné beznaději... V CAR mi říkali, že před 14. dnem od ET NEMÁ ANI CENU TESTOVAT!!! Slečna krvavá ještě nepřišla, ne? Tak doufej a za čtyři dni testni znovu! Budu ti moc držet palečky!

bsik
7. lis 2008

Gabul, já mám to FSH taky zvýšený a i když jsem si píchala 450mj Gonalu, tak nebyly nikdy tak kvalitní embr. aby je mrazili. Tentokrát jsme měli jen nativ podpořenej 150mj Fostimonu.Z toho 2 vajíčka, 1 se podařilo oplodit ICSI + AH.Dali mu 2, ale prý to byla lepší 2 😉 Ale pořád ještě doufám...........

kapunka
autor
7. lis 2008

nakrev asi až za týden - musím se objednat....na tom testu psali, že už funguje 5 den po oplodnění - já to mám od odpoldnění s Pk 14 dní ...takže prd..

lenulinka21
7. lis 2008

Ahoj holky.
bsík: jak vysoké máš to FSH?

kapunka
autor
7. lis 2008

tak v caru mi řekli, že je to na test brzo..jenže vám se to ukázalo - stázi je stejne jako já a mac dokonce Et pozdeji a vidí //...takže nic 😒 ☹

endzi30
7. lis 2008

kapuunka, este nezuufaj, este nemas MS.... 😉

ja hlasim dnes dalsi test len / a plus tu MS som dostala dnes, uz sa to rozbehlo, ako som predpokladala ☹

vy ostatne babulky sa drzte, prajem vam aby sa vam mimiiisky zahryzli a vy ste boli stastnymi mamickami 😵 😵

bsik
7. lis 2008

Já nevím( 9- je to možný?), jen mi doktor říkal, že ty hodnoty jsou hraniční a kdyby to bylo vyšší, tak je to na darcovství vajíček. Můj má špatný spermio, tam nám taky navrhovali dárce. No to by mohlo dopadnout, že by to mimi nebylo ani jednoho z nás. Nakonec ze mě vdycky něco vyždímali a na ICSI taky vždycky něco našli, takže zatím se pokoušíme o geneticky vlastního potomka. Navíc mám dost dlouhý cyklus a OPU bývá tak 17. den,tak jsem vždycky ještě za hromadu peněz injekce dokupovala.A taky je mi už 39 a to z tím možná taky souvisí. I když tak vysoký dávky Gonalu jsem si píchala i poprvé a to mi bylo 34.

lenulinka21
7. lis 2008

Jo díky. No a kolik jsi měla vajíček?
Je mi 27 a FSH mám 9,7 prý ale 1 HP nic neznamená.

kapunka
autor
7. lis 2008

bsik - ty jsi statečná bojovnice... 🙂

endzi - já zatím ms nic...ale / byla jasná - budeme bojovat dál.. 😎

kapunka
autor
7. lis 2008

asi tu ms drží utroš.... 😠

kapunka
autor
7. lis 2008

jo holky - nevíte jak brzo se dá jít na kET???? 😲

endzi30
7. lis 2008

kapunka, hned po dalsej MS 😉 teda aspon v mojom centre

endzi30
7. lis 2008

a ty este nemysli na KET trdielko 😉

kapunka
autor
7. lis 2008

endzi - to už by test ukázal..aspon stín - tam bylo bílo jak na Antarktidě.. 😠

bsik
7. lis 2008

Leni, vajíček jsem měla jak kde. V Repormedě vždycky okolo 15 a ikdyž se jich podařilo většinu oplodnit, tak mi stejně nikdy nechtěli nic zamrazit.......tak nevím co si o tom myslet. A na Obilňáku jen tak 5 - 8, ale taky mi je nikdy nezamrazili. Buď se přestali vyvíjet nebo řekli, že nejsou k mražení vhodná.Teď mám z nativu (podpořený 150mj Fostimonu) 2vajíčka - z toho jednu docela pěknou morulku, tak uvidím. Třeba se ta všechna energie kumulovala do toho jednoho drobečka a konečně se u mě zavrtá.
Kapu, na KET můžeš podle mě hned v listopadu. Nikdy jsem ho sice neměla, ale holky co tu píší, chodí myslím hned.

endzi30
7. lis 2008

no to hej kapu, ale este nemas MS...tak este niiiiiiiiiiiiiiiiiic nie je stratene 😉 fakt 😵

kapunka
autor
7. lis 2008

no ms nemám..ale beru utroš... 😒

endzi30
7. lis 2008

aj ja ho beriem a dostala som to 😠

este klud kapunka, naozaj, este nestresuj! ved aj v centre povedali, ze to je este skoro, tak asi vedia co vravia 😉

kapunka
autor
7. lis 2008

endzi dík..ty máš ještě sílu mě uklidnovat..seš dobrá...mě to večer dost složilo... 😲

endzi30
7. lis 2008

kapunka, ja som vcera bola mimo, dnes je to uz lepsie a uz s tym nic nenarobim, samozrejme mam to v hlavicke a srdiecku stale, boli to....ale viem ako sa ciiitis teraz kvoli tomu testu, a nepisem to len tak...naozaj test este nic nemusi znamenat, u mna uz aano, lebo mam tu MS ☹

ale ty este nevesaj hlavu 😵 😵 😵 aby si sa este nedivila 😀 drzim ti palceky mooooooc

kapunka
autor
7. lis 2008

díky moc moc moc 😵