IVF 28.října. Je tu jěšte někdo?

kapunka
20. říj 2008

tak jsem tu!!!! 😀

bsik
10. lis 2008

To asi neva. Jen dávejte pozor po cestě. A na silvestra asi moc nezapaříš 😉 Proto já bych to chtěla stihnout ještě teď a do poloviny prosince bych věděla jestli na silvestra budu pít nebo řídit . Když tak nad tím přemýšlím tak bych raději řídila........ 😵

kapunka
autor
10. lis 2008

no mě říkala dr, že by se po stmulaci mělo měsíc počkat..aby si to tělo odpočinulo... tak proto až v prosinci... 😔
a ty už jsi o tom s dr. mluvila? 😲

macous
10. lis 2008

Holky zlatý, neztrácejte hlavu, já objevila dvě čárky až teď na popátý a není to nic tak vyjímečnýho a to ještě nevím, jak to všechno dopadne, víra v úspěch je moc důležitá, to půjde holky nebojte a věřte 😉
Jinak já když před OPU Utroš polykala, tak jsem taky byla kaput a v práci jsem třeba šla pro kafčo do automatu a desetikorunu jsem házela vedle - nemohla jsem se trefit do tý štěrbiny na peníze 😀 😀 😀 a pak mi po něm bylo i blbě od žaludku cca po třech dnech...

kapunka
autor
10. lis 2008

no mě po něm zatím nic není......

není to žádná sranda - ale vydržíme to!!! a ty sji ted měla KET Maci??

macous
10. lis 2008

Kapunko ne ne, já teď měla komplet druhý IVF, takže OPU a pak prodlouženou kultivaci a pak ET - dvě embrijka,
jinak můj dnešní testík je v albíčku - pro inspiraci 😉

Mám za sebou neúspěšný ET,KET,KET,KET ...... a teď konečně snad úspěšný ET 😵

kapunka
autor
10. lis 2008

já to měla taky tak. až na to že první IVF.... ☹

macous
10. lis 2008

No vidiš, tak teď už to vyjde a budou // 🙂 🙂
Já si dělala srandu a říkala, že si zase počkám na čerstvý embrijka 😉 no a vidiš, jsou dvě // 😉 zítra to snad krev potvrdí a pak to budou zase nervíky do srdíčka.... prostě musíme být trpělivý a pořád čekat, že to dobře dopadne a já věřím, že ano 😵

bsik
10. lis 2008

No, Kapunko, já volala do CARu a řekli mi , že až příjdu na HCG, tak mi naberou rovnou i HP a doktor rozhodne. Tak ještě nevím, jestli mi to ten příští měsíc povolí.

kapunka
autor
10. lis 2008

co to je to HP?

endzi30
10. lis 2008

ahojte babulky 😉

macousku...zo srdca ti gratulujem (este tak potichuucky 😉 ), preskakala si si svoje, vytuuuzena odmena prisla 😵 😵 😵
stazinka...napodobne moja! teraz sa len pekne starajte o tie vase pokladiiiky a vychutnaaavajte si to odteraz 😉

bsik, kapunka.. ☹ no my sme sa pridali na tu zlu stranu, ale musime bojovat dalej, co ine nam zbyyva, och jo! 😠
ja tiez planujem co najskor, aby tie moje dva mrazaciky prisli ku mne na 9 mesacnu navstevu, aj ked sa strasne bojim, lebo uspesnost pri KET je veeeelmi malicka, ale treba aj v to duufat 😅
v utorok im budem volat, ohladne testu ze je teda negativny a uvidim ci sa dozviem viac o tom KET, ale az na dalsom stretnuti!

kapunka HP = hormonalny profil 😉 a si pisala ze chces byt niekde na silvestra po KET, ...podla mna len chod, pokial sa nebudes nadrapovat a stavat snehuliakov po vonku, tak ti nema co uskodit, praveze naopak, budes v dobrej naladicke, bez stresu...embryskaaam sa takee paaaci 😉 😵

kapunka
autor
10. lis 2008

endzi - ja jsme zase četla, že pokud jsou embryjka kvalitní není rozdíl mezi ET a KET. 😲

miska66
10. lis 2008

ahooooooooooooooooj holcata uz jsem tady, tak to jsem vsechny po ET? a cekame co bude?

endzi30
10. lis 2008

kapunka, myslim ze je...vzdy po rozmrazeni klesa ich kvalita ☹
preto u nas nemrazia B- a C kvalitu......len A a B+, lebo po rozmrazeni tie slabsie su este slabsie a uz nie su vhodne na ET, alebo to rozmrazenie nepreziju ☹

mozno sa ale mylim Kapunka, nie som embryolog samozrejme...ja som zasa citala ze pri Kete je uspesnost len okolo 11% a mozno i viac 😠

miska66
10. lis 2008

coze? fakt po rozmrazeni su akoze nic moc? ja sa spolieha, ze ak to nevyjde terau mam este dve zmrzene ☹

endzi30
10. lis 2008

ahoj miska...no nechcem strasit radsej...mozno sa fakt myylim 😒 ale ja som zasa toto pocula 😖
preto sa bojim toho KET, tiez mam len dva mrazaciky ☹

kapunka
autor
10. lis 2008

ach jo, tak nevim, jestli to má smysl se tím KET tak nervovat...není teda lepší znovu IVF cyklus??? 😖

miska66
10. lis 2008

joooj nemam tolik penikuuuuuuu

endzi30
10. lis 2008

no trosku tie percenta vylepsim 😉 nasla som napr. jedno centrum a tam uvadzaju uspesnost ET cerstvych embryi - cca 40%, KET - 20%..samozrejme tie percenta lietaju hore dole......ale tymto vsetkym chcem povedat, ze KET je zhruba o polovicu uspesnejsia ako ET cerstvych...ALE SANCA TAM JE A TO JE DOLEZITE 😉 😉 😵

miska66
10. lis 2008

A KET JE co? ked sa mozem opytat?

endzi30
10. lis 2008

Kryoembryotransfer /KET/

to je vlastne ten prenos rozmrazených embryí do dutiny maternice 😉

stazina
10. lis 2008

Ahojky Holčičky, je mi to moc líto ☹ ,a el drž te se a hlavně mysleta pozitivně! Vyprdněte se na všechan čísla a procenta!!!! Je spousta holek co otěhotněla , až po KETU, vůbec si s tím nelamte hlavičky!! Při dalším pokusu je větší šance , že to vyjde....někdy lékaři objeví příčinu toho , proč to nevylšo, přidají nějaký léky a je to hned větší šance!!! 😉
Berušky, držím palečky a myslím na vás, aby jste měly zlatíčka , co nejdřív u sebe 😉
Nevzdávejte to,ju? 😎

endzi30
10. lis 2008

och som sa vyssie pomylila, som myslela ze ET je uspesnejsi ako KET 😖

stazinka, ahoj mamco 😀
tak ti drzime palceky aby si dotehulkovala az do uuuuspesneho konca 😵

presne ako vravis, treba kaslat na vsetky cisla, tym si vobec nepomozeme 😠

kapuuuuuuunka, neblaaazni!!! mas tolko mrazacikov, to je vies kolko detuureniec? ani stiihat nebudes doma 😉

kapunka
autor
10. lis 2008

🙂 díky

miska66
10. lis 2008

Dobrou noc holkyyyyyyyyyyyyyyy. ahoj zitra

endzi30
10. lis 2008

pa miska 😉 a drzim palceky, aby si nemusela mat ziadny KET 😉 😉

kapunka 🤐

bsik
11. lis 2008

Ahoj holky. Endzi a Kapu, Já jsem KET nikdy neměla, ale mysím, že největší riziko je to samotný rozmražení a jestli to embrijka přežijí a budou se dál vyvíjet (proto mrazí jen ty nejsilnější jedince), tak už je ta šance na otěhotnění stejná jako při norm.ET. Možná to bude i pro tebe lepší, protože nebudeš zbytečně přestimulovaná a mimi se u tebe nakonec bude víc líbit.

miska66
11. lis 2008

holky dobre rano jste tu nektera? Bsik tebe jeste neznam, ahoj

miska66
11. lis 2008

holky tak jsem znova delala test a zas nic, ale vcera jsem mela dostat menzes a ten takly nic tak ja uz fakt nevim. ale to jsem koupila takove ty levne testy dva za 30kc. Tak asi budu muset koupit neco lepsiho.

gabul
11. lis 2008

Ahoj holky, moje špatné pocity se vyplnily... 10. den po ET jsem to dostala.
Je fakt, že na rozdíl od vás nemám moc podporu doma. Nazvala bych to takovou "trpěnou podporou", tj. "když si to opravdu přeješ, tak tedy jo". V celé té psychárně jsem byla sama a kdyby nebylo vás, neměla bych to ani s kým probrat.
Rozhodla jsem se na čas tenhle IVF kolotoč zastavit a dát se dohromady nejdřív psychicky.
Prozatím se s vámi teda loučím, mějte se moc hezky a přeju hodně hnízdících ebryjek v bříškách.

kapunka
autor
11. lis 2008

gabul 😖 - jsme s tebou - hlavně tu s námi zůstań.... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 podržíme se navzájem....vydrž.....

miska - kup si mamatest a dej vedet.. 😲