IVF 28.října. Je tu jěšte někdo?

kapunka
20. říj 2008

tak jsem tu!!!! 😀

bsik
6. lis 2008

Já jsem teprve 6. den poET

endzi30
6. lis 2008

ahojte babulky 😉

staaazi, no to je super, ta ciarka bude kazdym dnom silnejsia 😀 😀 😀 😀 😀 prajem ti to moc a vlastne vam vsetkym 😵 😵 😵

ja som dnes nabrala odvahu na test raano, a bohuzial mala som len / ☹ 😢 (10.den po ET)...sice som to predpokladala, ale ma to akosi polozilo.... ☹

kapunka
autor
6. lis 2008

TAK ME TO TAKY POLOŽÍ ZÍTRA - MÁM TUŠENÍ ŽE JE TO V PR....A ENDZI JAK TI JE, BOLÍ TE NECO NEBO TAK? DRŽ SE NEBOJ TŘEBA TO JE JEŠTĚ BRZY... 🙂

endzi30
6. lis 2008

no kapunka, u mna to uz v prdeli 😅 je...a neboli ma vobec nic! dnes akurat trochu vajecniky ako na MS,vcera a predvcerom ma skoro vobec neboleli, az dnes..takze cakam na MS a potom skusim ten KET (mame este dvoch mrazacikov) 😒

kapunka
autor
6. lis 2008

neboj - vždyt proto tam jsou ti nanuci, aby byla neděje....ach jo..to je mi líto...a ten KET lze hned další cyklus??

bsik
6. lis 2008

Endzi, teď jsem ti psala, ale nevím kam mi to skočilo. tak ještě jednou............Neboj!!!!!!!!!!10.den tam sice ty // můžou být, ale taky ještě nemusí! Já šílená testovatelka testuju od 5.dne, tak že ode mne to sedí, ale to je právě ono. Kdyby tam ty // byly, tak budu nejšťastnější člověk na světě, a když ne, tak si říkám, že je ještě stejně brzo. Byla tu holka, co měla tt neg ještě 14. den a ukázaly jí to až výsledky z krve 15. den. Dokud to nemáš černý(nebo červený) na bílým, tak tomu musíš věřit!!!

endzi30
6. lis 2008

no mne povedali, ze tusim jednu (dve) MS preckas a mozes ist na to! 😒 tak uvidim, kedy mi dorazi MS a potom im zavolam a sa dohodneme

kapunka
autor
6. lis 2008

endzi - ale ms ti nepřišla, ne?????????????????????? 🙂

endzi30
6. lis 2008

ja viem bsik, dakujem za podporu, ale ja ten priipad nebudem, ciitim to! a plus, mne nikto krv brat nebude, ja im mam 11.11. zavolat aky som mala vysledok z testu! ak neg. tak nic a ak pozit...tak o neviem ci 1-2 tyzdne prist na sono (ziadna krv) 😠

endzi30
6. lis 2008

neprisla kapunka, ten utros ju dobre drzi!!! 🙂 😖

endzi30
6. lis 2008

a ked sme uz pri tom, tak mne vzdy meskala 😀 takze v tomto nevidim nic pozitiivne 🙄

bsik
6. lis 2008

Mě vždycky při neúspěchu mrcha dohnala přesně 10. den po ET, ať jsem do sebe sázela Utroš, Crinone, Duphaston - prostě nic mi ty ms neudrželo.

kapunka
autor
6. lis 2008

hmmm..ja jsme ji mela nepravidelnou od laparky, takže vlastně nevim, kdy ma dorazit - dneska je to ten 10.den.. 😲

endzi30
6. lis 2008

ta mrcha je u kazdej ina, to je pravda...niekomu ju ani utros nepomoze oddialit..u mna sa to zjavne dari udrzat, teda dodnes aspon 😅

bsik
6. lis 2008

Endzi nevzdávej to. Vím, že je hrozně těžký uvěřit, když člověk nemá žádný příznaky, ale pokus se alespoň trochu doufat, že je ještě brzy.

endzi30
6. lis 2008

😅 no ved hej bsik, ale ide to tazko moc moc tazko 😔

kapunka
autor
6. lis 2008

endzi já se s tebou vsadím, že tam budu zítra mít taky /..cejtim to....budeme spolu bojovat dál...drž se, a nevzdávej to....ted už pěkně KET - nanuci čekají!!!!!! a třeba ti zítra test ukáže něco jiného...a měla jsi ho dost citlivej??? 10 ui????

endzi30
6. lis 2008

kapunka to praveze neviem aku citlivost maju tie moje testy, lebo ani na jednom to tu nepiisu, neviem preco inde piiisu (v CR a SR) a tu v NL ani prd!! takze neviem co su to za testy 😠
a ty nebudes mat ziadnu / ciarku, ma nehnevaj!!! no no no 😠 😠

kapunka
autor
6. lis 2008

a je tam aspon nejaké číslo??? 🙂

endzi30
6. lis 2008

kapunka, som to ciitala piismenko po piismenku a nist 😠 😠 jedine cislo co tam bolo je, ze test je na 99% spolahlivy 😠 😠 😠

kapunka
autor
6. lis 2008

ah - no protože takhle brzo to ukážou jen ty nejcitlivější.. 😎 ..většina testů to pozná až po té, co nepřijde ms.. 😅 takže?????.

bsik
6. lis 2008

No holky, trochu optimismu. Jinak tu depku nezaženem. Já vím, že je to těžký, ale ta víra, že se nám to povede nás přece žene dopředu!!!!!!!!!!!!! Jinak by jsme si užívali dovolených a sportu a pařily a ne lítali po CARech.

endzi30
6. lis 2008

ach jaj, prave som bola na wecku a na papieri som nasla cosi, co asi bude vyzerat na MS bud zajtra alebo pozajtra ☹
tak uz mi nezbyyva sa len tesit na ten KET 😅

a vy este nezuuufajte, drziiim mooooc palceky, jo? 😵 😵 😵

utekam do skolicky, papaaaa zatial

kapunka
autor
6. lis 2008

drž sa Endzi!!!!!!!! myslím na tebe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😲 😲 😲 😲 😝 😝 😝 😅 😅 😅

stazina
6. lis 2008

Holčiny, děkuju za podporu, ještě to není jisté, takže žádný předčasný závěry!!! Taky čárka nemusí zesíllit...atd.
Vy se ale, kočičky, nevzdávejte!!!! je opravdu ještě brzo, sama se dívím, že na tom mém testu něco bylo!!!!
Holky, sice mě taky na CAR říkali, že si mám koupit citlivý test, ale ten 10ui by mohl ukazovat falešné výsledky, četla jsem o tom, obzvlášt, když jsme píchali Pregnyl a podobné inj. obsahující Hcg, takže si raději kupte citlivost 20mUi/ml. Myslíš,že tenhle test by to pak už měl zachytit.

Myslím, na Vás, ženský, moc moc

macous
6. lis 2008

Endzi - moc mě to mrzí, tak hodně štěstí a síly do KETíku 😅
Stázi, teďka jsi mě vyděsila s tím 1O ui testem, já testovala na 10 ui, jak mi řekli v CARu 😕 😕 😕 teďka z toho nebudu spát ☹

gabul
6. lis 2008

Ahoj holky, vcera jsem nejak vypadla... neměla jsem sílu psát, ale všechno jsem poctivě přečetla.
Endzi, to je hrozná škoda. Ale jak říkaly holky - jestli je to opravdu MS, máš ještě přece mrazáčky 😉 O těch já si můžu nechat jenom zdát.
Kapun - jsem zvědavá zítra na tvůj výsledek. Neházej flintu do žita! Myslím na tebe!
Bsik - jsme asi podobný případi 😉 Já byla na ET 1.11. v Gennetu, ty to budeš mít podle toho, co píšeš, asi taky tak podobně, viď. Při prvním IVF jsem to taky dostala 10. den. Ani jsem netestovala... Plánuju testnout v úterý, jestli to do té doby vydržím...

kapunka
autor
6. lis 2008

maci - jak ti je?????? 😎

gabul - dost se bojim.. že tam bude / 😔

stazina
6. lis 2008

Endzi - mrzí mě to, ale ještě neházej flintu do žita, jU? Budu držet palce!!!
Maci, to jsem v žádným případě nechtěla Tě nějak vyděsit!!!!!!!! Já nevím, co je na tom pravda, prostě sem to jenom četla,ale pokud Ti řekli v CARU , at testuješ tímhle testíkem, tak testuj! Oni jsou přece Ti, co tomu mají rozumět! 😉 Takže Ti vyšly //?
Kapunko - držím palečky! 😉

macous
6. lis 2008

Kapunko, je mi dobře, bolí břicho, jinak ok, až na to že mě hrozně Stázi vyděsila, je mi z toho na nic, ale holky těhulky v jiném tématu psaly, že je to blbost, že 10 ui test je ok a já mám od stimulky nějakých 15 dní, tak by to Ovitrelle být neměl ......