IVF 28.října. Je tu jěšte někdo?

kapunka
20. říj 2008

tak jsem tu!!!! 😀

kapunka
autor
3. lis 2008

holky - mě strašně bolí hlava - migrena jak vyšitá - a nic si nemůžu vzít...auuuuu 😖 🙄 🙄 🙄 🙄

endzi30
3. lis 2008

ahojte babulky 😉

kapuuu, noooo to znie ako tehu priiiznak - to bolenie makovice 😀 😀 😀

a ty az 20 po ET? fuuuu, az tak neskoro? to si prva co to pocujem...niektore baby tu chodia na krv uz na 10. den 😉

silver2501
3. lis 2008

To nevím, u nás v CAR se chodí 14 dní od ETm to už jsou hodnoty zřeteklné a jsné, myslím HCG.. mužeš si jít udělat jako samoplátce- stojí to do 200kč- sama a nebo zajdi ke své gyndařce, to je zadarmo.... já jdu taky ke své, mám to kousek...

endzi30
3. lis 2008

silver, aj ja aaaasi, ale len asi planujem testikovat v sobotu 😀 😀

u nas v centru robia krv az neviem kedy, im staci ked tam zavolam 😠 😠 ci je pozitivny test alebo negatiivny, ak je pozitivny tak si mame dohodnut stretko na sono 😅

kapunka
autor
3. lis 2008

no já mám stejný doktory na ivf i na prevenci, takže to je jedno kam půjdu...ta kontrola má být mezi 17 a 20 dnem po ET..

endzi - já bohužel mívám migrény často..ale ted bez prášků to fakt nezvládám...je to strašný 🙄

macous
3. lis 2008

Ahoj kočky, jdu vás všechny pozdravit, tak jakpak se máte, nějaké změny - moc jste toho napovídali 😉
Já mám dneska pochybnosti o tom, jak mi to zase dopadne, holky moje, já už bych si to tak moc přála, aby to vyšlo, zítra už to máme týden od ET, asi ani nebudu testovat, chci si ten pocit nechat, že to možná vyšlo až do krve, ale na druhou stranu se bojím toho šoku, až si budu volat na výsledky a ozve se, tak bohužel....... nneeee neeee, musí se už ozvat - gratulujiiiiii 😅 😅

kapunka
autor
3. lis 2008

holky a co bříška???? bolej nebo ne? 😒

macous
3. lis 2008

mě teďka nic nebolí, jen malinko močák, když dočůrávám 😅 břicho polevilo a prsa skoro uplně taky 😕

silver2501
3. lis 2008

Kapu, tk to hodně pozdě teda ☹ to já bych tak dlouho nevydržela 😀

Endzi, taky planuju testnout v sobotu 😉 tak pak si hned písnem jak dopaldy tlustice, jo??

Maci, tak to tě obdivuji , že chceš vydržet až do krve, to já jsem trpělivá, ale zas tak moc ne

😀 😝 😅 😎 😲

No bříško jen trochu, tak někde dole ve spod, tak jak na ms, ale to já ji čekám až kolem desáteho, tak nevím...☹

kapunka
autor
3. lis 2008

no me bolí chvili vlevo, chvili vpravo chvili veprostře - taková bodavá bolest... 😠

holky ta migréna mě zabije..kdybych si tak mohla dát kafe... 🙄

gabul
3. lis 2008

Ahoj holky, no, přiznám se, že jsem si slabší kávičku dneska udělala... Obyčejně piju každý den dvě silnější, tak jsem tu svou závislost omezila na jedno slabší. Myslíte, že bych ho neměla pít vůbec?

endzi30
3. lis 2008

silver, no este musim tento tyzden pokupit testy (cca 4 ks??? 😅 ) a uvidim co bude v sobotu, teda ak sa odhodlam ten papierik ocuuuuurat 😎

baby, kapunka gabul....ja neviem, ale snad take jedno kafco by nemalo uskodit, mm?

tak papaaaa, dobru nocku vam vsetkym a vasim hraaaskom 😵 🤐 😵

gabul
4. lis 2008

Vy se tak máte, že už můžete testovat! Já budu mít v sobotu teprve 8 dní po ET. Nebudu si zbytečně dělat nervy... Plánuju to až pak na další pátek. Jestli to ovšem dřív ta "tetka škaredá krvavá" celé nezhatí!
Joj, to už se vám to blíží! Jsem zvědavá, musíte dát hned vědět.

Kapun, dostalasi to? Viď že ne? Jestli jsi na kafi závislá stejně jako já, tak jedno slabé ti přece nemůže ublížit! Naopak pomůže 😉

silver2501
4. lis 2008

Dobré ráno holčiny,

tak jak je dnes???
No já si myslím, že jedna káva denně nemůže uškodit, kor když tělo je na ní roky závislé... já teda kafe nepiju osobně, ale dala bych si jedno mlé určo 🙂
V prvním těhu jsem byla kuřák a dr. mi řekl, at nepřestávam, pokud budu mít chut, ale jen omezím, třeba na 3 denně, že tělo by z toho mělo větší šok a i to mimi, jak když uspokojím své chutě 😀 já naštěstí po oplodnění jsem uplně cigára a smrad nenáviděla, že jsem nekuřila celé těhu 😀))) pak jsem zas začla, ale ted už 7 let neouřím... 😉 tak to je jak s kafíčkem, klidně si ho holky dejte, pokud to pomůže 🙂 a nebo zkus si dát coca colu, ale tu clasiku s cukrem, je to dobré na žaludek, hlavu a pijou to těhule jako náhradu za kávičku a na nevlnosti v těhu 🙂

kapunka
autor
4. lis 2008

no já radši to kafe ne..bojim se všeho jako čert kříže...colu jsme už aplikovala...

mrcha zatím nic, ale ja fakt nevim, kdy by jako mela přijit, takže nevim..

ale holky - MĚ ÚPLNĚ PŘESTALA BOLET PRSA, bojim bojim bojim... ☹

macous
4. lis 2008

Ahoj holky, tak jsem dneska 8 den po ET a řekla jsem si, tak co testnu a uvidíme, stejně to nezměním ..... holky a mám tam slabou čáčku 😀 😀 bojím se radovat, ale měla jsem prodlouženou kultivaci, tak to snad bude - ale nejsem si jistá - už abych mohla na krev, teď je to snad ještě horší než před tím, se mi klepou ruce 😵 holky a radši mi negratulujte, dokud to nebude jistý - já se toho fakt bojím 😉
Jo a kafíčko piju, jedno ráno ale rozpustný a slaboulinký s mléčkem 😀

silver2501
4. lis 2008

Kapu, mě takýýýýýý, dneska už skoro nic ☹((( ale cítím stále podbřišek, tak aspon něco ...🙂 už aby byl víkend a věděla jsem na čem jsem 🙂

silver2501
4. lis 2008

Maci, kecááááš ...!!! tak to opravdu potichouču gratulace a jen at sílííí !!! já nemám vubec odvahu .... a řekni jaké máš příznaky... prsa bolí?? podbřišek??? .. 😖 😕 🙄

gabul
4. lis 2008

Mně je dneska zase nějak divně v břiše. To je hrozný, jak se pořád sledujeme! Chtělo by to nějaký odlehčení, aby čas rychleji ubíhal.
Myslíte, že si můžu jít dneska zacvičit piláty? Na břicho bych samozřejmě necvičila a všelijak to "šudlala". Ale já se jinak zblázním!!!

silver2501
4. lis 2008

Gabi, já bych necvičila určitě.... mě řekli v CAR - necvičit, nesouložit, netahat nic těžkého, klidový režim, odpočívat... fakt bych to neriskovala...udělej si radeji dlouhou procházku ...😉

macous
4. lis 2008

Takže holky, prsa mě téměř přestaly bolet, chvilkama mě zatlačí v břiše jakoby na mršku, ale nic extrovního to není, akorát pořád chodím čůrat 🙂

kapunka
autor
4. lis 2008

maci - ty brdo!!!!!!!!!!! užasný!!!!!!!!!!!!!!!!! a kdy byl ET??? 😎 😎 😎 😎 😎

maci a bolí te prsa? me vůbec... 😠 a před dvema dny jsme si ani nelehla, jak bolely.. 😲

kapunka
autor
4. lis 2008

je ty sji odpovedela, dřív než jsme to poslala - ty brdo, tak to jsi me uklidnila...jeeee, tak to je bezva,,,moc držím palečky.. 😀 😀 😀 😀 ..moc moc moc .. 🙂

silver2501
4. lis 2008

Kapu já jsem na tom přesně jak ty, ještě 2 dny zpět jsem nemohla spát na břiše, včera to polevilo adnes nic ☹

katy2
4. lis 2008

ahojte 🙂
ja som mala IVF mesiac pred vami.... strasne vam vsetkym drzim palce 😵 😵 😵 😵 😵
macous, potichu gratulujem... aj ja som mala 1.x // na 7.den po ET a bez PK.... vyzera to nadejne 😵 🤐

macous
4. lis 2008

Katy - moc děkuji za podporu, fakt mi to pomohlo 😉

Holky, mě prsa bolela děsně, ale od včera to polevilo a nebolí mě - vůbec...

jdu se natáhnout a pak dočtu 😵

kapunka
autor
4. lis 2008

maci a kdy byl ET???

kapunka
autor
4. lis 2008

katy - a jky jsi mela příznaky před testem???? 🙂 děkujeme za podporu... 😎

silver2501
4. lis 2008

Katy gratuluji taky moc , hodně štěstí i dál 🙂

katy2
4. lis 2008

priznaky som nemala takmer ziadne, akurat som mala citlive prsia... testovala som skor zo zvedavosti 🙂