IVF 28.října. Je tu jěšte někdo?

kapunka
20. říj 2008

tak jsem tu!!!! 😀

katy2
4. lis 2008

azoospermia je to, ze mnazel nema ziadnu spermiu... musel ist na zakrok, kde mu chirurgicky pod narkozou spermie odobrali....

endzi30
4. lis 2008

katy, aj mojmu naaapodobne...ale nemali sme MESA/TESE, ale stacila aj PESA (odobratie ihlou) takze tiez sme ich mali zmrazene 😉

kapunka
autor
4. lis 2008

jaj tedy tak to jste statečný - teda ti vaši chlapi...smekám.. 😝

endzi30
4. lis 2008

no to veru hej...tomu mojmu to robili bez narkozy, kedze to nie je taky vaazny ukon.....bola som teda aj pri nom, a veru priiiijemne to nic nie...som trpela s nim 😠 , ale nastastie spermijky nasli, tak nemusel podstupovat to chirurgicke MESA/TESE 😉
este mame jednu davku zamrazenu, ked nam toto nevyjde ☹

macous
4. lis 2008

holky já měla ET 28/11, tak se nebojte a testněte, když to nevyjde není nic ztraceno, každá jsme jiná a někomu se ukáže pozitivní test až třeba v pátem týdnu a někomu hned, mojí švagrové a jedné kámošce nevyšel test pozitivní až do 9 tého týdne, a obě mají dvě děti....

silver2501
4. lis 2008

Holky, já nemám ale vubec odvahu testnout...asi to nechám na jistotu na víkend a to bude pak jasné, zda budu či ne těhu.. jsem asi zbabělecm ale bojím se, že zas uvidím jak vždycky jen jednu / ....🙂

silver2501
4. lis 2008

Maci a kolik sis nechala zavest embryjek???

macous
4. lis 2008

dvě, taky jsem se bála a vůbec neměla v plánu testovat, ale koukala jsem na film a tam paní testovala, a mě se zrovna chtělo čůrat, tak jsem to šla taky testnout s tím, že když tam nic nebude, tak to neva, boť je brzyčko 😵

endzi30
4. lis 2008

no macous, ty mas dve, takze to mas viac HCG, ja mam jedno embrysko, tak neviem, tiez bojim testnut! ale ma uz nutka to skuusit, zajtra ma to mozno zlomi 😠

silver2501
4. lis 2008

Uplně si mě navnadila, ale asi ještě vydržím, at je to na jistotu... to vypadá, že se ti chytla obě dvě..🙂 a byla čárka tlustá nebo jaká??? jsem to ale furt zvědavá, co??? chi chi 🙂

macous
4. lis 2008

tak, holky uvidíte, já si asi koupím zítra testík a testnu ještě na konci týdne, jestli čárečka zesílí a doufám že ano, jinak bych bulela moc a moc 😅

kapunka
autor
4. lis 2008

maci - teda ty provokuješ k testování - já měla ET o den dřív než ty...ale me fakt ted to bříško bolí....bééééééééééééééééééééé ☹

katy2
4. lis 2008

ja mam v albume vsetky testiky, ked som testovala... a to som testovala kazdy den.... 😀 jednoducho ma to bavi, je to adrenalin....
vsetkym vam strasne drzim palce 😵 😵 😵

kapunka
autor
4. lis 2008

katy promin že se furt ptám..jak te to bříško bolelo před termínem ms???? ca 8 dní po ET 😢

macous
4. lis 2008

holky, mě teď taky břicho bolí - zrovna, přesně jako na ms 😅

katy2
4. lis 2008

kapunka, pri tehu boli brucho UPLNE STEJNE ako pred ms... neda sa to rozlisit... ak ta boli, je to dobry znak....

kapunka
autor
4. lis 2008

jo a zabolí mě to jakoby dole v bříšku i ve střevech vždycky když si sedám... 😠

kapunka
autor
4. lis 2008

a navíc me bolí na té straně, kde nemám vejcovod... ☹

macous
4. lis 2008

Kapunka, tak tohle přesně mám já, když si sednu, tak to píchne jakoby v zadku viď 😀
teda Katy - ty máš slušnou zbírečku testíků, hele to mám teda divný, já mám tu čárku na testu asi jako ty ten 14 tý den .... tak teď jsem z toho jelen, jestli to je u mě v pořádku, ona teda zesílila takhle hodně až později...

katy2
4. lis 2008

kapunka, prilis sa pozorujes 😉 keby ta nic nebolelo, bola by si nestastna, ze nemas ziadne priznaky.... a ked budes tehu, tak sa tiez budes len pozorovat.... to patri k tomu.... hlavne pokoj... babenka potrebuju pokoj..... 😵

endzi30
4. lis 2008

aj mna pichne tam dole a tiez u ''prdele'', som to ani sem nechcela piisat 😀 😀 😀 😀 chichi..vzdy ked si sadam...som myslela ze to ma este boli po OPU, ci co 😖

macous
4. lis 2008

no Katy - tak ten já dneska nemám, taky jsem měla pěkný adrenalin - ráno 😉 snad jim to tam neublížilo 😵

katy2
4. lis 2008

macous, zavisi to od druhu testu.... a u kazdeho je v moci koncentracia hcg ina.... 😉

macous
4. lis 2008

tak jo, nechci být poplašená, tenhle mi zbyl od minula, tady v lékárně ho mít nebudou, tak koupím jiný a uvidíme

kapunka
autor
4. lis 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak musíme veřit že to píchání v zadečkách neco znamená..Endzi napslala si to krásně naplno..ono ja taky fakt, že když na to myslím, tak to bříško bolí a když ne tak vlastně ani ne... 😀

prý nejlepší je Mamatest - stojí asi 100 ´plus minus...

kapunka
autor
4. lis 2008

já když jsme byla porpvé těhu - tak mi test ukázal jednou uplně jasnou čárku a pak další nic a až třetí zase čárku,,,pak tomu věřte.. 😎

endzi30
4. lis 2008

😀 😀 no vidim ze sme z toho uz cele zmagorene, uz ani nevieme co a kde nas boli...nervy pekne pracuju 😀 😀

hej, aj ja som pocula ze Mamatest je najlepsi, ale som zvedava co tu ja zozeniem 😠 😠 😠

kapunka
autor
4. lis 2008

holky to břicho bolí čím dál tím víc 😢

endzi30
4. lis 2008

kapunka, uz aj prestan! to este nic neznamena a ako katy piisala, to je dobre ze ciitis nieco, tak klud moja 🤐 🤐 🤐 urcite to je dobre znamenie!!!

kapunka
autor
4. lis 2008

už mlčím... 😠
endzi - já to tenkrát testovala v asii a uplně v pohodě - lepší než u nás....důležitéje aby byl co nejcitlivější - řekni že chce šnejaký kterým se dá testovat ještě před ms.. 😲