IVF 28.října. Je tu jěšte někdo?

kapunka
20. říj 2008

tak jsem tu!!!! 😀

miska66
11. lis 2008

Ahoj holky

Gabul nebud smutna presne tak, ja jsem 12ty den po ET a ani menzes ani test. Musime se my holky podrzet, no co nam jineho zbyva.

A koupila jsem mamatest ten GS ruzovy a ani ho..o. Takze uz to beru tak ze asi nic. Ale porad doufam

kapunka
autor
12. lis 2008

tak dneska jsme se dohodli že pujdme v prosinci na KET..muj dr je užasnej.

řekl - tak jedeme dál, neohlížet se - tohle je ruská ruleta pro optimisty!!!!! nemůžete to nijak ovlivnit !!!!

a halvu věšet a trápit se mi dovolil až po desátém pokusu.. 😎

prý je super, že mám 10 nanuků....to se jen tak nevidí...

takže kolem ježíška KET...a pak 14 dní Dovča - Řím a hory... 😎

jo a říkal že důvod toho že se to nepovedlo je - a to že to nebyly kvalitní embrya - protpže když je kvalitní - chytí se i ve vejcovodu, kde vůbec nejsou dobrý podmínky...takže howg.. 😀

a kvalitu nemůžeme ovlivnit nijak....ony můžou vypadat tři dny jako Ačková a po sedmi dnesch kaput...naopak ta která jsou nic moc se chatí a drží... 🙂

takže do boje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a pište!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bsik
12. lis 2008

Ahoj holky,tak jsem dnes byla v CARu a HCG 0 ☹ (ale to jsem věděla a tím mě teda nepřekvapili) Ale alespoň jedna dobrá zpráva - podle HP můžu na nativ už tento měsíc! 😉 Bude to podpořený nějakým Clo....bla,bla- nevím jak, tak vůbec nevím jak budu reagovat. No uvidíme.Takže jak Kapu říká DO BOJE!!!!!

macous
13. lis 2008

Ahoj holky,
přeji vám hodně štěstíčka do dalších pokusů a spousty kvalitních embrijek, ze kterých budou ta vytoužená miminka, mě se taky na dvě // zadařilo až pátým pokusem, takže bojujte 😉 😉 😉

bsik
13. lis 2008

Jejda, já mám 4 neúspěchy za sebou, tak by to teda už mohlo klapnout 😉

kapunka
autor
13. lis 2008

ahojky - bsik - ja jsem byla taky v podstatě ráda, že jsem to zjistila už doma na testu, včera jsem se už u dr smála a nebrečela....ted hlavně klid a zvládneme to... 😵

maci moc ti držím palečky at vše jde jak má!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

miska66
13. lis 2008

ahoj holky, tak ja taky nic ani menzes ani test. Tak nevim ale zitra jdu na krev a tam se vse uvidi. ale mam spatny pocit. Ale mam teprve prvni pokus a dve embria zamrazene. A jak to je na druhy pokus? za tri mesice to do mne znova zavedou? a to je vse? a platim neco?

kapunka
autor
13. lis 2008

miska ahojky - neplatíš nic - KET je součást cyklu - jenpaltíš třeba PK a AH - a mužeš jít hned po další ms, proč čekat tři měsíce??? 😝

miska66
13. lis 2008

Kapunko no ja nevim, proc cekat, jsem slysela ze po trech mesicich znova, ale to bylo asi vse od zacatku. Ty jo tolik penez uz ted mi je z toho spatne. Stejne mi to pride nespravedlive, chceme mit deti,, nemuzeme a musime platit. a zdravotni pojisteni si platime a je nizka porodnost a takove zvasty. Ach jo. PK a Ah je? ty vase zkratky este tak neznam. Zitra jdu na krev tak uvidim. Vis ja bych sla hned ale co v praci tam to nepochopi. ze prijdu na mesic do prace pak zase dva tydny nemocenska a co pak, ach jo.

miska66
13. lis 2008

Caf holky tak uz jsem k tomu dostala j menzes do prcic.Takze jsem z toho nanic

kapunka
autor
13. lis 2008

miska - po je prodloužená kultivace - embrya se nechávají před ET růst déle - a AH je asistovaný hatching - naříznutí obalu embrya aby se lépe uchytilo... 😎

vydrž - a pojištovny platí 3 cykly..není to moc ale aspon neco... 😎

miska66
13. lis 2008

No a vis co proc mi teda nenechali ty embria rust dele ale hned je pchali?

kapunka
autor
14. lis 2008

to si musíš objednat zvlášt a připlatit si to - ale meli by ti to nabídnout...a myslím, že se to nedelá, když jich je málo, protože ve zkumavce spiš odejdou čím déle tam jsou nebo tak nejak... 😎

kapunka
autor
15. lis 2008

endzi - kde jsi??? ☹

endzi30
15. lis 2008

ahoooj kapunka moja 😉

tu som, tu som 😀
len teraz v stredu som prisla domov na SK a nemam pristup k pocitacu moc...teraz okupujem otcov, takze ma za chviilocku asi vyrazi 😉

ako sa mas moja? v decembri teda ideme na KETik? ja dufam ze to teda stiiham, ak nie tak az v januari 🙂
snad si mi tie moje dva hrasky rozmrazia v poriadku a preziju to...ty sa mozes teskat, ze mozes mat veeela pokusov, tak samozrejme ze drzim palceky 😵 😵 🤐

endzi30
15. lis 2008

miska ☹ tak aj ty si mala neg. testik? och joj...musime ist dalej, co ine nam ostava 😒 😠 drzkaj sa aj ty 🤐

kapunka
autor
15. lis 2008

endzi tak si to doma užívej a těš se na další pokus..a co kdyžtak znovu IVF - prostě to musí vyjít!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! vydržíme všechno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

kapunka
autor
17. lis 2008

ahojky - včera jsme byla jezdit na koni - no trochu me to při cvalu bolelo, ale super jsem si vyčistila hlavu!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

miska66
17. lis 2008

Ahoj dievcatkaaaa. Tak som sa z toho ako tak dostala. Ale je mi smutno kdyz vidim kazdu druhu babu s brichem ☹ Ale bola tu za mnou kamoska z Puchova tak sme to teda poriadne zapili. ale bude dobre musi. Snad 😒

kapunka
autor
18. lis 2008

a taky že bude!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😎

miska66
18. lis 2008

Dievky moje ste tam nektera?

kapunka
autor
19. lis 2008

miska ja jsem tady..ale už je pozdě ....tak zítzra odpo tu budu určitě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😎

kapunka
autor
20. lis 2008

halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ☹

endzi30
21. lis 2008

haloooooooooooo kapuuuuuuuuu, miskaaaaa, bsiiik....ako sa mate dievcence?

kapunka, no mne prave prisiel papier, ze ak dostanem MS do 6.12. tak stiham este KET v decembri, ak mi pride po 6.12. tak KET bude az v januaari (pretoze maju dovolenku od 23.12.-03.01.)...takze ja to vidim na januar, pretoze ja mam cyklus dlhsi, cca az 33.dnovy plus minus...a este k tomu po tychto hormonoch mi bude dalsia (teda ta decembrova MS) urcite meskat este viac 😠 😠 a ty ako? stihas to uz asi v tom decembri, ze? no to je fajn, hihi 😵 😵

a vy ostatne holky, ako budete pokracovat? hm? drzim nam vsetkym palceky nanovo 😵 😵

macous, stazinka, ako sa mate tehulky? 😀 😀 😵

kapunka
autor
22. lis 2008

ahoj Endzi!! no ja doufám že jo..jestli přijde ms v pohodě, tak KETko před štedrým dnem... a 29 hurá do Říma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Autem.. 🙂

kapunka
autor
24. lis 2008

halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😠

endzi30
26. lis 2008

ozvenaa: halooooooo sa sa sa, halooooooo si si si, halooooo sa halooooo si......na kde je kto? 😀

kapunka, ako sa mas? 😉
u nas tu nasnezilo, tak je tu pekny brajgel 😉

kapunka
autor
29. lis 2008

ahojky - tak jsme tu zbyly dvě - co je u tebe nového????????????????????????? 😎 tady trochu snezilo ale nic z toho,,to víš Praha 😖

endzi30
1. pro 2008

ahoj kapunka 😉 no zostali sme len dve, to ano....ved nazov temy uz nie je aktuaaalny 😉
ako sa mas? a ako si postuupila s KETom? uz vies nieco nove?? beries aj nejake lieciky? a tiez cakas na MS?

ja cakam, ale podla mna nepriide nacas, takze december neratam, ze bude KET!

inac mne zasa predpiisali Utrogestan a este k tomu Progynova tabletky (tie mam papkat....beru to zeny po menopauze 😠 ), ale ja to musim brat v kombinaacii s tym Utrogestanom...takze od prveho dna cyklu mam toto papat a Utrogestan vkladat! ale len v priipade, ze dostanem MS pred 06.12. 😠

zatial teda pa....daj vediet co a ako 😉 🙂 😵

kapunka
autor
2. pro 2008

ahojky - proč bereš utroš?? já čekám na MS 12tý den na UTZ a pak KET, uvidime - takže co založit novou tému?????????