IVF 28.října. Je tu jěšte někdo?

kapunka
20. říj 2008

tak jsem tu!!!! 😀

macous
1. lis 2008

nech bejt Endzi, bere se do 13 týdne těhotenství a já už mám i s KETy 5tý pokus 2 tbl. 3x denně, tzn. na jeden pokus to máme nějakých 90 tbl. x 5 😀 , radši to nebudu ani počítat - tfuj, chudák moje tělo, ale když budu mít mimi, tak si jich ještě klidně pár dám 😉

endzi30
1. lis 2008

😀 😀 to hej macousku 😉 tak vidim ze ti mas uz utro-bonbonama hodne skusenosti...tebe by uz aj mohli veru stacit, ze ano? 😉 samozrejme aj nam, nemusime sa tolko prejedat 😀 😵
mne ale povedali, keby som naaaahodou bola tehu, teda ak mi vyjde test a ukaze // tak mam prestat brat utrogestan hned 😕

staaazina, ahoj...no ty sa tu vzdy prides nakuknut a potom ta nikde nie je 😉 😵 😵 no neverim, ze som nasla osobne osobku ktora mala taky dlhy protokol 😀 😀 ano, aj ja by som tieto dni mala dostat MS, tak snad sa takych 9 mesiacov aj zabudne niekde 😎

inac stazina, pokial by sme mali PK tak je mozne ze na 8.den by test mohol uz ukazat //, lebo embryska sa uhniezduju v maternici skor (kedze boli vonku dlhsie 😉 ), no a v nasom priipade je to urcite o cca 2-3-4 dni neskor...ale najlepsich je vazne tych 14 dni 😒 (no ja asi nevydrzim a testnem mozno na taky 10.-11.den (ale len mozno, sa bojim bojim 😖 )

dobru nocku mamky 😉

stazina
1. lis 2008

Endzi: To víš, nemám net doma, takže je to se mnou tady trochu složitější , víš? 😉
Já ale mám PK. Embryjka rostla v misce 72 hodin a to už je PK, ne? No, to je jedno, hlavně ,a by to bylo! 😀 tak doubrou noc

endzi30
1. lis 2008

pockaj pockaj...ty si mala v piatok OPU ako ja, nie? a ET sme mali obe v pondelok...takze = to nie je PK 😕
si myslim, teda urcite nie

endzi30
1. lis 2008

stazinka, prave som sa dozvedela, ze PK=3-6dnove embryjka a normalna kultivacia 1-2 dnove! normalne som z toho v soku, lebo ja som myslela, ze my sme mali normalne kratku kultivaciu, ze PK je az od 4 dniiii
takze mi mame taku mini PK, hihi 😉

no tak ci tak, mne nikto nic nepovedal, ale asi to nepovazovali za potrebne 😠

endzi30
1. lis 2008

my mame (s tvrdym Y)....ale tu asi na gramatike nezalezi, kedze som tu sama Slovaaacka 😀 😀 😀

igen? 😀 😀

silver2501
2. lis 2008

Dobré ráno maminky, tak jak jste se vyspaly do hnusně umračené neděle???

Já jsem dnes nějaká šoufl, bolí mě prsa jako kráááva ☹ a nemohla jsem ani pořádně spát ☹
Dneska jsem slíbila příťovi, že večer zajedeme na hřbitov, tak snad to mimčum, pokud tam jsou, nijäk neublíží...🙂

Jinak PK je už od 72 hodin, čili lze už na tom vydělat a platit za to, ikdyž 3 dny mi moc prodlouženě nepřijdou ☹ ale plaltím cokoliv, hlavně že se povede..Já měla ISCI+PK+AH.. a myslím, že bobci by už měli být stopro zahryznutí 🙂

kapunka
autor
2. lis 2008

ahoj holky - tak koukám zatím nic nového..já mám dnes 6.den po ET...teda jak víte kdy má být ms??? já jsme 2.10. až 7.10. měla ms - 10.10. zoladex a 27. ET - taK TEDY KDY??? PLAVU V TOM... 😅

UTROŠ SE DOCELA SRANDA - DNESKA JSME SI HO DÁVALA V AUTE, ČEKALA NÁS DLOUHÁ CESTA A JÁ NECHTELA HODINU LEŽET DOMA A TAK JSME SI TO USNADNILA...FAKR SRANDA.. 😀

JINAK - v bříšku sem a tam zabolí..tak nevim nevim...břicho furt jak balon.. 😒

kapunka
autor
3. lis 2008

ahoj hoky tak jak je???? 😉

silver2501
3. lis 2008

Ahojky Kapunko,

a proč si utroš nespolkla a hotovo??? to je jedno jeslti zavadíš a nebo polykáš ... já to střídám, podle toho jak mám chut zrovna, ale polykam většinou na noc, bo jsem po utrouši jak ožrala 😀 😀

silver2501
3. lis 2008

Jinak musím říct, že těch pár dní do testíku bude pro mě asi ten nejhorší,vůbec mi to neutíká...☹( dnes jsem se rozhodla troěšku poklidit, at pár hodin smažu do víkendu a čas jde rychleji...🙂
No a dnes už mě přestávají uplně bolet prsa, z jedné strany dobře, mužu spát na břichu a z druhé, snad už není po všem ☹

gabul
3. lis 2008

Ahoj holky,
tak jsem si přečetla všechny vaše příspěvky a musím se k vám taky přidat. To čekání o samotě je hrůůůůza. Žvanit a otravovat jiné nezasvěcené nechci, takže tady mezi vámi to bude ideální.
Na ET jsem byla 1.11., je to moje 2. IVF (to první jsem měla v červnu). Takže jsem o několik dní pozadu než vy. S folíky a vajíčky je to u mě bída, protože mám vysokou hladinu FSH. Byla jsem ráda, že se vubec něco našlo... 5 folíků, 5 vajíček, 3 oplodněná, 2 chcípla, 1 mi dávali zpět.... Tak vidíte, aspoň někdo je tu na tom hůř než vy 😠
Snažím se nevěšet hlavu, ale nějak mi to nejde...

kapunka
autor
3. lis 2008

ahoj Gabul - držím paLEČKY!!!!

silver - oni mi řekli zavádět a polykat pouze v případě krvácení - to zatím naštěstí nenastalo..probůh doufám že nenastane... ☹

jinak břicho mě furt bolí jako na ms.....auuuu ☹

gabul
3. lis 2008

Kapunko, buď ráda, že něco cítíš! Aspoň víš, že se v tobě něco děje! Na MS je ještě brzy, ne?
Ja zase necítím vůbec nic... Břicho mě bolelo trochu jenom po zákroku. Teď necítím nic... Ani břicho, ani prsa, prostě nic... Utrouš se mnou taky nic nedělá...

kapunka
autor
3. lis 2008

gabul - ¨po ET mi tři dny taky nic nebylo - jenom prsa - ale to bylo z tech všech stimulačních injekcí..ted dokonce prsa přestávají...tak člověk fakt neví... 😉 ale musíme doufat..

já furt nevím, jestli je nebo není brzo na ms..

poslední po zoladexu byla 2.10. začátek stimulace 10.10. pregnyl 21.10. OPU 23.10. ET 27.10...

takže kdy přijde další?? 😠 😠 😠 teda pokud mrška přijde...

lenulinka21
3. lis 2008

Ahoj holky prominte že sem lezu Gabul jak vysoké máš to FSH?

gabul
3. lis 2008

Hmm, já se v těch počtech taky nějak nevyznám. Myslím, že to kvůli těm hormonům ani nijak spočítat nejde 😒 Při prvním IVF jsem dostala MS 10. den od ET. Tak proto říkám, že na paniku je ještě čas 😀 Hlavu vzhůru, to si jenom embroušek v břiše dělá místo 😉

lenulinka21
3. lis 2008

Gabulko držím palečky at se Tě embroušek drží 😉 já jen že mám FSH 9,7 to je mírně vyšší a ty?

kapunka
autor
3. lis 2008

a gabul jak dlouho před ms te to břicho bolelo? 😖

gabul
3. lis 2008

Lenulinko, FSH mám okolo 12. Hraniční hodnota je myslím okolo 11. Byla jsem teď na 2.IVF a pokaždé se nějaké to vajíčko vyšťouralo (i když teď to bylo teda o prsa... posledně mi na ET dávali dokonce dve embrya). Na jiných diskuzích jsem četla o holkách, které mají FSH třeba kolem 20 a přesto se to povedlo😉 (i když tam už je to spíš zázrak) Kolem a kolem to znamená, že seš naprosto v pořádku. Maximálně budeš mít míň folíků, ale nějaké ti určitě vyrostou ... Vyšší FSH je bohužel dané geneticky... S tím moc nenaděláš...

Kapunko, břicho mě začalo bolet klasicky až den před. Tebe už bolí delší dobu, takže to MS určitě být nemůže!!!

lenulinka21
3. lis 2008

gabulko děkuji za info pěkně si mi to vysvětlila 😉
budu na tebe myslet zatííím

silver2501
3. lis 2008

Ahojky Lendulko a Gabi,

k tomu FSH, tak idelaní norma je do 9, do 10 je to ještě dobré a nad je to horší, bo podle toho se pouná, že vaječníky dohasínaj, ale i u vyššího je šance...Geneticky to dané není, ale s věkem vstoupá v poměru toho jak nám přestavají pracovat vaječníky...☹ já mám FSH necelých 12 a s dávkama 300iu gonalu + 75iu Luverisu jsem vykouzlila 8 vajíčk, bojužel jen 4 zrala oplodněná a vydržela jen 1 Ačkové kvality a 1 Béčkové, které mám obě u sebe ..🙂 taky je to moje druhé IVF, první bylo v dubnu a rekace prubeh podobný a nic ☹((

Tak vám oběma držím palečky a hodně štěstí 🙂

Kapu, jeslti zavádíš nebo plykáš tak e to jedno, u nás to nechávají na nás, ale zas říkají přes den polykat na noc zavádět... beru 1-1-2 utrouše... tak at je to tak nebo tak, tak snad to vyjde 🙂

kapunka
autor
3. lis 2008

no prý u toho zavádění je zase větší účinnost..tak já nevím....vždycka se snažím tak hodku potom ležet.. 😀

teda holky to je hrozný to čekání...kromě bolení bříška mam zacpu a dneska mě bolí hlava jako čert...nekdy mám migrény, ale ted si nemůžu vypít ani pořádný kafe.. 😠 😠 😠

ale já vydržím!!!!!!!!!!!!!!!! 😝 😝 😝 😝

silver2501
3. lis 2008

holky dnes jem narazila na zajímavou stránku , mrkněte :

http://www.futurebaby.estranky.cz/stranka/prvni...

silver2501
3. lis 2008

Kapu s tou zacpu to mám to samé, bojím se víc zatlačit , abych mimča nevy... chi chi 😀)))

kapunka
autor
3. lis 2008

silver - tak nekteré z nich mám..ale taky tam je, že se takhle může hlásit ms..to je fakt na nic..nikde neporadi..musime vydržet.... 😲 😝

silver2501
3. lis 2008

No to je pravda, nemužeme si být jistí dokud nevyčůůráme // dálnii, že??? 🙂 já bych chtěla už konečně o víkendu testnout.... a ty?

kapunka
autor
3. lis 2008

no já nevim mám z toho dost strach....ty jsi mela kdy to et? 😒

silver2501
3. lis 2008

OPU 24.10. a ET 27.10. , takže chci testnout v soboru a to bude 145 dní od OPU.. to by se už mělo rozhodnout a v pondělí 10.11. jdu an krev 🙂 a ty jsi měla kdy OPU ?

kapunka
autor
3. lis 2008

ja OPU 23 a ET taky 27...ale na test jdu až tak 20 dní po ET..ca 17.11. jakto že jdeš tak brzo? 😀