IVF a nekonečné čekání. Je tady někdo po ET?

luciere
21. kvě 2020

Ahoj, je tady nejaka cekatelka po ET? Bez příznaků, asi me z toho uz klepne.

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
luciere
autor
10. čer 2020

@kelerub Ano ted uz si to uzivam, uz mam doma obrazek tak uz mam hmatatelny dukaz

zuzicek2013
11. čer 2020

@luciere velká gratulace, můžu se zeptat,zda jsi měla KET v nativu nebo stimulovány?

luciere
autor
11. čer 2020

@zuzicek2013 mela jsem ET, nevim co to je v nativu? Brala jsem jen leky aby mi vyrostla sliznice

zuzicek2013
11. čer 2020

@luciere jo tak ty jsi měla transfer z čerstvých embryí,já že z mrazàčků.a jaký jsi měla režim po ET? vysledovala jsi nějaké poznatky ;)?

luciere
autor
11. čer 2020

@zuzicek2013 jj az ted jsme vlastne zamrazovali, mame jednoho mrazacka. Po ET jsem opravdu poctive 3 dny lezela, pak uz pomalu lehci domaci práce, manzel mi strasne mic pomahal a to jeste opravujem barak, fakt se snazil. Obcas mi tak jako v podbrisku nak kdyby bublinku citila, po asi 6 dnu me vzbudila v noci pichlava bolest na leve strane a bolest prsou ale to mam po utrogestanu vzdycky, takze tu bolest jsem k tomu nepocitala, jinak vubec nic

luciere
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
luciere
autor
17. čer 2020

Zak jak jsme začali tak jsme zkoncili. V pondeli revize delohy.... ach jo

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
luciere
autor
17. čer 2020

@kelerub Dr z toho byla taky překvapená. Mame zkusit imunologii, to jediný vysetreni nemame, nebyl duvod.

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
luciere
autor
18. čer 2020

@kelerub genetiku nam taky delali a vsechno mozny, jen ne tu imunologii. No ja to mam s tema hormonama v tele slozitejsi, telo si s tim samo neporadi. Bez prasku nemam ani menzes.

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz