IVF. Bojíte se jako já?

petulev
7. kvě 2010

Holky, kdo jde na IVF teď v květnu a bojí se jako jááá? ☹

jaru30
20. kvě 2010

Ahooooj, jsem tuuuuuu 🙂
Musim si vás dočíst. Doufám, že jste toho naklábosily hodně! 🙂 Dneska mám volno, takže čas na čtení. Jen co Matýskovi pošlu dolů nějakou snídani, hned se na to vrhnu 🙂

clera
20. kvě 2010

také dobré ráno všem 🙂

jaru30
20. kvě 2010

Tak dočítám:
Petul, já testila už 4.den ale to bylo sněhobílo. 9. den už tam byly // 🙂 Tak ať to vyjde!!!!!!
A už jsi volala, jak jste na tom?

Kocino, opravdu mohl odejít jen jeden a ten druhý tam vesele žije dál. Tak ještě nevěs hlavu a počkej až na krev.

Mirabelko, tak dneska čekáme radostnou zprávu!!! 🙂 Jestli budeš těhulka a já doufám, že jooo, tak bych neriskovala a se sexem počkala, až se přehoupneš přes ty nejkrtičtější první 3 měsíce 🙂 Ono s tím Crinonem je to stejně takový divný. Člověk ani nemá chuť, když z něj padají "tvarohový hrudky" 😀

Carlin, jak jsi dopadla s dalším testováním?

Martiiik, neboj, to uteče to jako voda a za chvilku si půjdeš pro mimíska/ky

Clera, tak snad se zadařilo a mrňousek/sci se zakousli!!!

Tinockab, držím pěsti na nedělní testování!

A vítám Jitaf 🙂 I s dvoudenní to může dopadnut, proč by ne 🙂 když jsou kvalitní. My měli třídenní....to už není takovej rozdíl 🙂 jestli máš dvě emrbya, tak by klidně i dnes duch mohl být 🙂 Ale je lepší testovat z ranní moči, takže to už je pasé. Zkus to zejtra. To samé i Tinockab 🙂

kocina7
20. kvě 2010

Ahoj holky tak testík nevyšel jak bych si přála ale jak říká jaru počkám až na tu krev i když moc už tomu nevěřím co si budem povídat. Jsem 10 den po transféru a na testíku ani malinkatej duch ☹ ☹ krvácení zatím neustalo i když je slabší takže to moc dobře nevypadá.Další testík dělám v neděli a v pondělí jedu na tu krev. ☹ ☹

carlin
20. kvě 2010

Pridavam se do skupiny negativnich testovatelek, 10. den ....zadna dalnice, pouze jednosmerka.

martiiik18
20. kvě 2010

Koci, carlin, nejdůležitější je krev... nevzdávejte to, hlaďte bříška a uvidíte na kontrole... držím pěsti...

jaru30
20. kvě 2010

bodejť, u nás v diskuzi je holčina, která měla pozitivní test až skoro po 3 tejdnech 😕

petulev
autor
20. kvě 2010

Ahoj holky,
já bych taky nevěsila hlavu a počkala bych až na tu krev.
Jaru, volala jsem tam dneska ráno - všech 15 překvapivě bojuje, zatím neodpadlo ani jedno 🙂 Ale máme zaplacenou tu prodlouženou kultivaci a prý nejkritičtějších je teď těch 24hodin, mám volat zase zítra po 8., třeba už bude transfer, prý o tom rozhodujou hned ráno. A co dělá Matýsek? 😉

clera
20. kvě 2010

holky to pořád ještě není nic ztraceno .. určitě bych to ještě po pár dnech zkusila testnout

clera
20. kvě 2010

sama jsem si raději ještě test nekoupila aby mě to nelákalo udělat ho zbytgečně brzo a být na nervy 😉

petulev
autor
20. kvě 2010

Clero - a kolikátý den jsi po ET?

clera
20. kvě 2010

petulev - v sobotu tu bude teprve týden, ale zvědavost se strašná věc 😀

carlin
20. kvě 2010

Nejak jsem to nemohla vydrzet, tak jsem sla na krevni test, budu mit vysledky zitra po 10. hod. Nejhorsi mi prijde to cekani. A pokud bude vysledek negativni ( jak myslim 😔 , tak to chci vedet hned. Myslim, ze cim dele se ceka, tim je pak zklamani vetsi. Clovek si hycka nadeji, cim dele, tim hure.

jaru30
20. kvě 2010

Petul, tak to je super zpráva!!! tolik bojovníčků. Tak to jsou obzvlášť kvalitní 😵 tak zejtra zase podej hlášení! A jestli už bude transfer, tak přeju, ať se zahryznou a nepustí!!!!! 😵
Matýsek se ven nechystá. Poslíčci sice jsou čím dál častějc, ale na monitoru to dopadlo dobře, žádný otevírací kontrakce nehlásil. A dole je furt zabedněno 😀 Ještě počkáme těch cca 14 dní a pak se vrhneme na vyhánění 😀 dlouhý proházky, umejvání oken, sex, masáže a to by bylo, aby nebylo 😉

kocina7
20. kvě 2010

Carlin mě už to čekání nějak nepřijde. Nedávám si velkou naději že by to klaplo po tom všem co přišlo ale do pondělka kdy jdu na krev už vydržím. V neděli budu dělat ještě jeden test a pak se uvidí co bude dál. Naděje umírá poslední jak mi tu každej radí ale když jsem začala krvácet tak se naděje rozplinula a kdo to zažil tak ví o čem hovořím. Je to vše moc těžké a bude to ještě jak pozoruji dlouhá cesta k vysněnému cíly ☹ ☹

petulev
autor
20. kvě 2010

Holky, já už si myslím, že je obrovský úspěch dojít zatím až tak daleko. Nevím jak vy, ale každý měsíc, když jsem to dostala jsem to obrečela. Ten psychický nátlak, že už zase nic a zase nic a takhle to šlo třeba 2 roky. Až jsem si namlouvala, že teď už určitě, dokonce jsem si vsugerovávala i těhotenské obtíže, no hrůza 😒

Jaru, tak ho tam koukej trochu přimáčknout, aby si to nerozmyslel 😀 Hned zítra podám hlášení, ale mám takové tušení, že transfer bude zítra. Tak jim přeju hodně štěstí, ať se jim na tom tácku nestýská 😀

carlin
20. kvě 2010

Petulev : To znam, resp. jsem to znala. Jakmile mi vzali vejcovody, tak asi jedina z vyhod byla, ze jsme nemuseli sexovat na povel podle kalendare a nemusela jsem se klepat pred kazdou MS. Jina vyhoda me zatim nenapada 🙂 😉

Kocina : To je prvni pokus ?

marcajda
20. kvě 2010

ahoj holky, tak jsem po roce s doktorama dosla taky ke stimulaci a tak se hlásím na vaši diskuzi. v úterý mi píchli první injekci a začínáme dlouhý protokol. takže vlastně IVF v červnu. jejda, jsem strašně nervozní a docela se bolím.. tak budu ráda , když to budu prožívat s vámi 😉

kocina7
20. kvě 2010

Carlin ano to je naše první IVF a když ted neklapne tak vše začne nanovo protože mrazáčky žádné nemáme. ☹ ☹

tinockab
20. kvě 2010

Ahoj holky, tak jsem se nakonec rozhodla že test udelam zitra 9.den po transferu,to už musi bejt neco videt,jsem strasne moc nervozni,myslim že to semnou sekne když budu čekat 3 minuty jak to nakonec dopadne. Nevim jestly se odhodlam na to podivat. Ach jo,moc se bojim ☹

Koci je mi to moc lito,ale jeste to nevzdavej. Kolikatej den po transferu si zacala krvacet?

Ahojky Marcajda - je hezke že jsi se k nam pridala, držim palečky at ti hezky rostou foliky, píchat si budes sama?

Carlin pak dej vedet jak ti to dopadlo,ale držim palce.

Jsem strasne zvedava kolika holkam se to tady povede (kromě Jaru 🙂 doufam,že nas bude většina ☹

carlin
20. kvě 2010

Tinockab : Dej vedet, jak to dopadlo, drzim palce !

jaru30
20. kvě 2010

Tinockab, na poprvé čekej dýl. Já testila 9 den a // se ukázaly až po limitu!!!! 🙂 Nejdřív hroznej smutek a když jsem se po
20. minutách k testu vrátila, nevěřila jsem svým očím. Úplně se mi rozbušilo srdce a rozklepaly ruce. Úplně to vidim, jako kdyby to bylo včera.... 😀

Kéž by vám to vyšlo všem!!!!!! 🙂

Vítám marcajdu 🙂

kocina7
20. kvě 2010

tinockab já začala krvácet 6 den po transféru ☹ ☹ takže to moc nadejně nevidím.Dnes na testu žádná čárka a v pondělí si myslím že mi to krev potvrdí že těhule nejsem ☹ ☹

tinockab
21. kvě 2010

Dobre ráno všem 🙂

1.test mam za sebou(9.den po transferu) a jsem strasne šťastna,protože se mi tam objevil duch. Jsem z toho tak hotova že na nej každou chvili koukam,nemužu uverit vlastnim očim,ale je to tak. Ted budu doufat že se bude/ou hezky vyvijet. Držim všem palečky at to taky dopadne dobre,ikdyž ja taky nemam jeste vyhrano.

Mirabel a co ty? Delala jsi si už test?

martiiik18
21. kvě 2010

krásné ránko holky,

vítám Marcajdu 🙂- je to Tvoje 1. IVF? a jak to, že dlouhý protokol začínáš injekcí? Ty už máš šplíchání spreje za sebou? a kam chodíš do CARu??

Tinockab, držím pěsti a potichoučku gratuluji ( ať pěkně sílí 🙂 )

koci, Ty to úplně nevzdávej - vím o holčinách, ketré krvácely a byly těhu... jestli je to jasná krev a není to taková ta černá se sraženinama, tak to nemusí být konec... ještě není naděje úplně pryč ...

clera
21. kvě 2010

dobré ráno všem a tinockab gratuluji 🙂 super zpráva a také držim paleky ať čárky jen sílí,
a také vítám Marcajdu ...

martiiik18
21. kvě 2010

clera: jak se cítíš? hezky pohlaď bříško, ať se pak na testu ukážou // ... taky sem hladila dycky bříško a povídala si s mimískama a vyšlo to bohužel pak už jen hlazení a povídání nestačilo :( )...

clera
21. kvě 2010

martiiik18 - cítím se super válim se doma v pelíšku a čekám co bude a nebude. zítra je to teprve týden od návratu sněhuláků takže je na test čas, ale jak tady všichni začínají zkoušet testovat tak mě to taky chytá 😀 , naštěstí doma žádnej nemam tak nemam na čem testovat protože je to i brzo a byla bych zbytečně v nervu 😀

martiiik18
21. kvě 2010

clera: přesně tak- ještě počkej, aby si tam měla tu čárku už silnější 🙂 držím pěsti, aby to dopadlo a byly tam //...jen hezky odpočívej- mimi sice nevyležíš, ale odpočinek tomu prospívá 🙂 taky sem většinou po ET polehávala 🙂

petulev
autor
21. kvě 2010

Ahoj holky,

dneska jsem fakt na pokraji zhroucení. Volala jsem do CARu a oni mě hned spojili s laboratoří, tak jsem věděla, že se něco děje. Tak mi řekli, že z těch 15 embryjek zůstalo už jenom 10 a že ty se přestaly vyvíjet. Prý jim dávají šanci ještě do zítřka, aby to dohnaly. Stalo se vám to některé? Šance je prý 50:50. To už je fakt na zhroucení. ☹