IVF. Bojíte se jako já?

petulev
7. kvě 2010

Holky, kdo jde na IVF teď v květnu a bojí se jako jááá? ☹

meggie6
1. čer 2010

Martiiik18: 1.IVF 4.3.- test pozitivní, není zřetelný plod ani srdeční akce, 16.4. revize dělohy, čekání na 2.IVF - 28.5. synarel ( dlouhý protokol)
petule: 1.IVF 05/2010 - neúspěšně
clera: 1.IVF první 1/2 05/2010, nyní ve stádiu čekání
evik31: 1.IVF 13.5./2010- dlouhý protokol+ICSI+ 4mrazáčci,krev -Negativní,3.6. první ultrazvuk před KET
Tinockab:1.IVF 12.5.2010,test pozitivní,čekáni na ultrazvuk
boudica: 1. IVF únor 2010 bez ET, 2. IVF 12.5. - neúspěšné
marcajda : 5IUI,2x potrat, stimulace na IVFod 1.6.2010dlouh.protokol Gonal
valkil: stimulace na 1. IVF resp. ICSI od 6.5. (dl. protokol) - Zoladex, od 25.5 Gonal
mirabela: 1.IVF 05/2010 dlouhý protokol, z 10 vajíček 4 embryjka, 2 zavedena (neúspěšně) + 2 mrazáčci - čeká na kontrolu po MS
carlin: 2008 zamlkle spontanni tehotenstvi, 1.IVF 02/2010 - bez reakce na stimulaci k ET nedoslo, 2.IVF 05/2010 ET s darovanymu oocyty - negativni. Lednacci : 0. Cekani na nejake dobre zpravy.
michina: 3.IVF květen 2010, stádium čekání, kontrola 2.6.
maggie: 1. IVF květen 2010, stádium čekání, kontrola 7.6.

Petul je mi to líto, ale na podruhé to už určitě vyjde! Nejdřív po IVF se může holky jít po 3 měsících? Já bych totiž asi chtěla hned, ale asi záleží na zdravotním stavu a co řekne doktor.
Když si představím, že jsem chtěla 3 děti, tak to mám ještě co dělat 😀
Je na houby, že když je to potřetí, tak člověk už si to vše zaplatí sám. Já slyšela, že pokud je někde dobrý doktor, tak se dá domluvit a prý to nějak napíšou na někoho jinýho. Můj brácha byli 2 x na IVF a to nevyšlo, tak se na to vyprdli a nato hned samovolně otěhotněli, takže i zázraky se dějí a jak jste i psaly - největší roli hraje psychika
Marti, my museli loni utratit pejska kterého jsme měli 18 let a bylo to hrozné, dlouho jsem plakala, ale byl už starý a špatně chodil ☹ ale člověk na něj musí pak vzpomínat jak úžasný byl ....

petulev
autor
1. čer 2010

marcajda - Nevim, jestli je práce dobrá, ale aspoň se tam něco děje. Tohle sevření mezi 4 zdi mi taky moc nepřidá, tak se dostanu aspoň mezi lidi 😉

Jinak díky za podporu všem 😉

michina
1. čer 2010

NO jasně, že my to nevzdame, budem to zkouset dokud bude jen sebemensi nadeje! 😎 Ale asi se necham znova vysetrit a zmenim centrum..

petulev
autor
1. čer 2010

@michina A na čí straně je chyba? A kam chodíš teď do centra?

boudica
1. čer 2010

Petu, já si myslím, že ti doktoři druhý pokus nabídnou možná dříve než v září... já měla první pokus - OPU 4.2. a 5.4. jsem začala stimulovat dlouhým protokolem... A to jsem na to vůbec netlačila... doktor mi řekl, že tři měsíce se počítají od počátku stimulace a tu já jsem měla v druhé polovině ledna.....
Osobně si myslím, že mě doktor nabídne také 3. pokus již v červenci.... ale nevím... už kvůli tomu, co se všechno u nás děje si dám asi delší pauzu...
Spíš uvažuji, že si v červenci pořídím štěně a mimi v srpnu či září.. cha, cha.. to se to maluje...
Holky, dneska jsem se objednala k jedné fyzioterapeutce- cvičí podle mojžíšové a přidává k tomu ještě další metody a poradenství (strava a tak), tak jsem zvědavá.... po prvním pokusu v únoru jsem nezačala s žádným cvičením ani tancováním, takže mi pohyb jedině prospěja...
Cvičilla jste některá podle mojžíšové?

meggie6
1. čer 2010

boudi - já necvičila mojžíšovu metodu, ale četla jsem pár zkušeností a ne málo holek po tomto cvičení samovolně otěhotněly. Asi se tělo dá do pohody 🙂

clera
2. čer 2010

tak jsem byla dnes na krvi a zítra se rozhodne 🙂 jsem ráda že nejistota končí

misa.77
2. čer 2010

dobré ráno, já se též přidávám k neúspěšným, test je bílej jako lilie, v pondělí krev jen pro formu a rovnou se domluvím na další a poslední pokus

78marcela
2. čer 2010

Tak já se také přidám do skupinky.

Martiiik18: 1.IVF 4.3.- test pozitivní, není zřetelný plod ani srdeční akce, 16.4. revize dělohy, čekání na 2.IVF - 28.5. synarel ( dlouhý protokol)
petule: 1.IVF 05/2010 - neúspěšně
clera: 1.IVF první 1/2 05/2010, nyní ve stádiu čekání
evik31: 1.IVF 13.5./2010- dlouhý protokol+ICSI+ 4mrazáčci,krev -Negativní,3.6. první ultrazvuk před KET
Tinockab:1.IVF 12.5.2010,test pozitivní,čekáni na ultrazvuk
boudica: 1. IVF únor 2010 bez ET, 2. IVF 12.5. - neúspěšné
marcajda : 5IUI,2x potrat, stimulace na IVFod 1.6.2010dlouh.protokol Gonal
valkil: stimulace na 1. IVF resp. ICSI od 6.5. (dl. protokol) - Zoladex, od 25.5 Gonal
mirabela: 1.IVF 05/2010 dlouhý protokol, z 10 vajíček 4 embryjka, 2 zavedena (neúspěšně) + 2 mrazáčci - čeká na kontrolu po MS
carlin: 2008 zamlkle spontanni tehotenstvi, 1.IVF 02/2010 - bez reakce na stimulaci k ET nedoslo, 2.IVF 05/2010 ET s darovanymu oocyty - negativni. Lednacci : 0. Cekani na nejake dobre zpravy.
michina: 3.IVF květen 2010, stádium čekání, kontrola 2.6.
maggie: 1. IVF květen 2010, stádium čekání, kontrola 7.6.
78marcela: po OPU, čekání na ET.

Evik31 - ahoj Eviku, já teď docela lituju, že jsem se nerozhodla pro Sanus v Hradci, i když jsem to měla původně v plánu. Pak jsem na radu naší doktorky zamířila do Brna do Reprofitu. Doposud chování bylo fajn, ale včera jsem byla na OPU a děs a hrůza. Na sále jsem byla více než půl hodiny, doktorka prý někam špatně píchla, takže mi zastavovali krvácení tím, že do mě narvali nějaké obvazy. Po dvou hodinách mě chtěli vyšoupnout ven, se slovy, že mi přece nemůže být zase až tak špatně. Přítel je alespoň o hodinu uprosil, tak povolili hodinu navíc, že jsem mohla ležet. Pak teda jsme museli jít. Do večera jsem nedělala nic jiného jenom zvracela, mám prý hyperstimulační syndrom, dnes je to malinko lepší a zítra tam musím na kontrolu, jestli vůbec můžu na ET. Jedinou útěchou mi je, že mi odsáli 33 vajíček, z nichž 27 bylo zralých a oplodněníschopných. Takže doufám, že se z toho něco vyvrbí.
Takže pokud příště, tak zamířím do Hradce, už snad jenom kvůli tomu, že jak říkáš, člověka nevyženou a nabídnou přespání. Protože ten včerejšek a v tom stavu tříhodinová cesta domů...to bylo za trest.

michina
2. čer 2010

Já taky byla dnes na krvi, takže zítra se uvidí... Jinak, petule, chodím do Ostravy do Fertimedu.

meggie6
2. čer 2010

Marci to je mazec co píšeš, já jsem taky z Brna, ale chodím do Heliosu a co znám tak všichni si Reprofit jen pochvalují. Člověk si v tomhle asi stejně nevybere ☹ Jestli máš hyperstimulační syndrom, tak musíš vypít deně aspoň 5l vody a ležet. Uvidíš, že se to pak zlepší.
Já jsem dnes začala špinit, tak jsem volala do CAR a tam mi řekli, že mám zvýšit dávku léků a uvidí se v pondělí na krvi.
Mišo, jetli ještě nemáš menstruaci tak není nic ztracený. Držte se holky!

misa.77
2. čer 2010

meggie ms nemám, ale můžou ji držet hormony

meggie6
2. čer 2010

tak to je ještě naděje 🙂 já jdu taky v pondělí na krev. jak dlouho máš po ET?

misa.77
2. čer 2010

9 denpo ET, loni už jsem tento den měla //, takže já už mám po naději

clera
2. čer 2010

já špinim holky od 14 dne po transferu, dnes jsem byla na krvi a zíra budu vědět co a jak .. ta nejistota je hrozná ..

clera
2. čer 2010

misa.77 - nemusí to tak být nutně ... dej tomu čas ... pokud to nebudeš mít z krve nepropadej panice .

misa.77
2. čer 2010

clera až zítra??? mě to řeknou do hodiny
panice nepropadám, ale ani si nedělám iluze

clera
2. čer 2010

ale taky to spíš odpískávám

clera
2. čer 2010

výsledky budou až po 14 hodině ... jenže můj Mudr má dnesk krátkou .. a od oběda neordinuje ..takže až zítra .. ale vidim to ztraceně

misa.77
2. čer 2010

a jo takhle, budu držet pěsti 😉

meggie6
2. čer 2010

mě doktor řekl, že dřív jak 10 dne od transferu určitě nemůže test vyjít, tak uvidíme o víkendu, taky už si neděláme iluze, asi je t tak lepší 😉

clera
2. čer 2010

mě dokonce řekl až 18 den .. dřív že to nemá smysl

misa.77
2. čer 2010

to je blbost, říkám to z vlastní zkušenosti

michina
2. čer 2010

Holky, kazdy je jiny a kazdy ma vysku hCG uplne jinou. DUlezite je pak dvojity narust. Jinak ja taky spinim uz tri dny, dnes jsem 14.den, doktro mi rekl, že je to kvuli malo estrogenum, tak mi zvysil davku. A taky cekam na vysledky krve 🙂 Takze zitra se uvidi 😀

valkil
2. čer 2010

Ahojky,
teda mě to čekání teprve čeká, ale už teď to tu s Vámi prožívám, a vždycky, když sem mrknu tak hned hltám, co které z Vás už řekli, a jak to dopadlo.
Hlavně se nesmíme vzdávat naděje a žádný poraženecký řeči! Vím, že jsou to slova do větru, ale je to často to jediné co zbývá. A nakonec se to po všech těch peripetiích musí podařit!

evik31
2. čer 2010

Ahoj děvčata ,
tak po delší odmlce jsem zase zpátky a koukám co jste tady toho napsaly.

jinak petule to mě moc mrzí,že to nevyšlo snad to příště bude úspěšnější a s dobrým koncem,
clera,michina,misa77,meggi a všichni ostatní co stále čekáte na výsledky držím strašně noc palce ,aby vám to vyšlo!!!! 😀
marcel: no to je hrozný co tady píšeš,vůbec se divým,že tě v takovém stavu poslali domů to mě přijde i tak trochu jako hazardování se zdravím z jejich strany pokud by mě u nich ivf nevyšlo určitě bych se obrátila na jinou kliniku 😲
carlin psí mimi no úžas
noooooooooo a marcajdo nebylas to náhodou ty kdo my říkal,že budem bojovat spolu,ale že ket je rychlejší 😀
hrozně moc ti přeju,aby ti to vyšlo u mě se takovej zázrak konat nebude já na ten ket budu muset,ale tobě držím všechny palce co doma máme,aby to bylo ok 😵 😵 😵
Jinak vítám všechny nově příchozí i ty co tu dlouho nebyly,já jedu už zítra zase do sanusu tak jsem zvědavá jak dopadne ultrazvuk a kdy na to s panem dr. zase vlítnem 😀
Zatím ahoj a držte se já si váa jdu pořádně dočíst 😝

petulev
autor
2. čer 2010

Ahoj holky,

tak u mě MS vesele pokračuje, tak jsem dneska se konečně dovolala svému doktorovi a ten mě chce zítra ještě vidět, tak jsem zvědavá, co mi řekne, jak to bude dál.

Jinak, všem holkám, které čekají na výsledky držím pěstičky! Já teda měla výsledky krve taky do hodiny. Kdyby mi snad řekli, že to budu vědět až zítra, tak mi zešediví všechny vlasy.

Boudica - tak to jsem nevěděla, já myslela, že jako musí projít ještě 3 cykly, ne že jsou to 3 měsíce od první stimulace. To by pak fakt vycházelo o měsíc dřív. 😠

Tak mě teď tak napadá, měly jste krátký nebo dlouhý protokol? Já totiž měla teď krátký, tak jsem myslela, že bych pro příště zkusila ten dlouhý. 😖

misa.77
2. čer 2010

petule já měla 1 a 3 IVF dlouhý a u 2 IVF krátký, ale zjistili jsme, že u krátkého nemám tak kvalitní vajíčka jak u dlouhého a i na netu jsem našla, že dlouhý je lepší, že je úspěšnější

petulev
autor
2. čer 2010

@misa.77 Já vím, že mi to říkal i ten doktor. Ale tak říkala jsem si - jsem mladá, nic mi není, tak zkusíme pro začátek ten krátký. No a hle jak to dopadlo. 😒

clera
2. čer 2010

petulev - smím se zeptat ta MS se ti silně rozjela i přes ty bobule co do nás cpou? já pořád nevim zda ještěbrát špinění nebo už MS ale mírněnou tim Utrogestanem