IVF. Bojíte se jako já?

petulev
7. kvě 2010

Holky, kdo jde na IVF teď v květnu a bojí se jako jááá? ☹

michina
2. čer 2010

To ja jsem na tom uplne stejne, nevim.... spineni je dneska vetsi nez vcera, ae furt to neni MS. Me doktor rikal, že mam zavadet furt i pres spineni, zese to vstreba. A az budu mit 3 negativni tčesty, pak teprve vysadit.

clera
2. čer 2010

dneska by mě mohli vystavovat jako reklamu na depresi

evik31
2. čer 2010

ahoj děvčata nepropadej te depresím to je tím hnusným počasím 😒
jinak já sem taky trošku špinila a pak se mě rozjel menzes krvácení jak kráva no co budu povídat a pak zas špinění ale už mám naštěstí klid tak nepropadejte zoufalství já myslím,že by jste krvácely normálně nebo i více pokud to je jen špinění tak bych to ještě nevzdávala uvidíte co krev 😵

petulev
autor
2. čer 2010

@clera No normálně mi to začalo jako běžně MS. Já to mám tak, že první den špiním a nic a druhý den se to rozběhne a už normálně krvácím a stejně tak jsem to měla tady. Akorát jsem to cítila už 3 dny předtím, taky mi přišlo, jak když je to nějak pozastavený. 😒 Jinak s tou depresí jsme na tom stejně, já se dneska rozbrečela i kvůli tomu, že mi manžel přinesl dvě meruňky (ani nevim proč). To bude tím počasím

michina
2. čer 2010

Určite tim pocasim, ja mela takovou krizi vcera, holky.
Jinak, petule, ja mam MS uplne stejne jakoty, prvni den spinim a citim to, druhy dne rano bolewstive rezani v podbrisku a jede to jak kráva. a ted uz třetí den spinim, prvni den jen chlup a rano, to se snad ani neda pocitat, vcera cele opoledne už trosku vice, takovy nahnedly a vecer zas nica rano me teda fest bolelo bricho. No a dneska rano zase bolelo bricho a uz spinim vice, je to uz i trosku ruzove... ale stejne to nevymyslime, budem musest cekat na zitrejsi vylsedky krve..

marcajda
2. čer 2010

ahoj děvčata. tak všechno moje radování je pryč... a zítra jdu pod kudlu, mám tam cysty a aby jsme mohli pokračovat ve stimulaci, tak mi je píchnou.. no, zázrak se nekonal..
ale tak jsem šla do práce, dodělám výplaty, aspoň na to nemyslím a zítra se to zvládne!
br, potkala jsem cestou smrťák, až jsem se lekla. ale hned mě přešly chmury, hlavně, že jsem jinak zdravá 😢

no holky, nějak ten květěn nevyšel. ale červen je nádherný měsíc a už má i svítit sluníčko, tak se oklepeme 🙂
Evi, asi tě nestihnu, ale budu ti držet pěsti!!!
a Michi, Clero zítra tfuj tfuj, spravte tu trošku ten průměr! zrovna dnes jsem si povídala v čekárně s dívčinou a taky prý krvácela a dost a ná 5ti letého špunta 🙂 a chystá se znovu.

petulev
autor
2. čer 2010

Michi - přesně takhle jsem to měla taky, nejdřív to bylo jako hnědé kousky, pak to zrůžovělo a to už mi bylo jasné, že je to asi malér. A ráno jsem vstala a lup - už tam byla krev. Ani o tom nepochybuju, že je to MS, jako ten doktoor, který se mě dneska ptal - A jste si jistá, že je to opravdu menstruace? Nezdá se vám to? - Ráda bych, aby se mi to zdálo. Ha ha 😀

Jinak jsem dneska pod nátlakem svojí kamarádky, která chodila k nějaké babce bylinkářce a otěhotněla po nějakých jejích čajíčkách samovolně (byli na třech IVF), jsem tam teda taky zavolala. A ta babka kořenářka mi povídá, že je to teď velký problém a že v těch centrech občas vynechávají nějaké testy, že ona to všechno prozkoumá a dá nám nějakou léčbu - trvá to prý 2 měsíce a pak už se můžeme těšit na miminko přirozeně. Tak jsem se jí ptala, na kdy nás tedy objedná a prý má tak plno, že nás nacpala ještě s jedním párem, který je taky po IVF na 29. června (to by byla legrace tam potkat někoho třeba známého - svět je malej 😀 ). Tak vám pak poreferuju, jaký to bylo a kdyžtak můžu i předat kontakt, kdyby o to měl někdo zájem. Sídlo má v Průhonicích u Prahy. Jo a ta babka prý vytáhla 3 lidi z komatu, tak to bude asi nějaká čarodějnice 😀

michina
2. čer 2010

Haha, tak to kdyby me rekla takhle po telefonu, tak se ji vysmeju, ja uz prirozene otehotnet nemuzu. Ale taky mi rikala kamaradka, ze pila nejakou smes bylinek na otehotneni a pomohlo to. Já už chodila i ke kámosce fyzioterapeutce, at me dá dohromady, ona je taky napul spise alternativni nez rehabilitace a minule to zabralo na mimodelozni 😀 Uvidime, cemu pomohla ted..
Petule a ty uz normalne silne krvácis?? Ktery jsi teda den a ktery den jsi dostala tu MS?

misa.77
2. čer 2010

@petulev sem s tím kontaktem, já se nehodlám smířit s tím, že nebudu mít děti, mě to po telefonu řekla dneska nějaká rádoby léčitelka, jsem myslela, že se půjdu oběsit

michina
2. čer 2010

Co ti rekla, Miso, ze nebudes mit detI???? To si nekdo muze dovolit??? To je mazec! :-P

misa.77
2. čer 2010

michi jo, přesně tak, vmetla mi to po telefonu, že mi nepomůže a že se mám nechat zaměstnat u dětí, když je tak chci

jsem pitomá, že jsem tam vůbec volala, chtěla po mě datum narození a jméno, co z toho ten člověk může poznat???

michina
2. čer 2010

Tak to je hruza, co si nekdo dovoli rict po telefonu!!! Neskutecne :-/

Já na neco verim, ale chce to nadhled... vsechno pomuze odpoutat myslenky nekde jinde a verit, ale je třeba premyslet, aby do toho clovek nevalil stovky a tisice...

misa.77
2. čer 2010

michi já taky třeba věřím, ale ne do morku kostí a tomuhle prostě uvěřit odmítám

michina
2. čer 2010

Po telefonu určite, navic si myslim, ze tihle lidi moc dobre znaji mentalitu nas žen, ktere dlouho toužíme po diteti a nekteri to muzou i zneuzivat, že udelame a zaplatime cokoliv. 😠

misa.77
2. čer 2010

michi takhle nechtěla nic, ale měla spíš mlčet, než mi tohle říkat, i když na druhou stranu, jsem řekla, že tím spíš dokážu, že mrnouse budu mít, nějaká koza mě nerozhodí

marcajda
2. čer 2010

věřit je dobré, ale vybrat si na to správného člověka 😉 a jak to poznat

taky chodím k fyzioterapeutce, mám výhodu, že to je sestřenice, od listopadu cvičím mojžíšovou i s mobilizacemi a když už se to vevnitř docela srovnalo, tak jsme k tomu přidaly kraniosakrální masáž. to odbourává energetické cysty a takové ty "staré šrámy z boje" člověk toho za život v sobě nastřádá.. a cítím to hodně pozitivně, tak se uvidí. já nepočítám, že mi to pomůže s otěhotněním, ale jde mi o udržení, už ten potrat nechci znovu prožít!!

k léčitelce chodím už tři roky,k těhotenství jsme to dotáhly, ale nevyšlo to. ale jinak mě docela srovnala, ale tam už končím, už necítím další posuny.

ale aby mi někdo po telefonu řekl něco tak strašného, to nechápu..

nakonec věřím na to, že nejvíc pomůže takové krásné malinké štěňátko, protože psychika na nás má ohromný vliv, tak si každá nějaké pořídíme??

misa.77
2. čer 2010

marcajda já už mám psa a druhýho mi drahý nechce povolit, já cvičila mojžíšovou loni po revizi, jenže u mě je problém se slinicí a tu mojžíšová neřeší, jinak jsem v pořádku

evik31
2. čer 2010

marcajdo tak to je mě líto já se těšila,že aspon někomu to vyjde
no normálně mám strach zitra na ten ultrazvuk,abych se nakonec taky nedozvěděla co nechci,když je tady taková pitomá doba ,ale snad se to otočí už v dobré,koukejte děvčata tu smůlu zítra někdo už přetrhnout vždyt to není možné 😵
míšo 77 s nějakou babou po telefonu bych se ani nezaobírala to jsou lidi co umí vidělávat na neštěstí druhých mě taky lanařily at jdu k věštkyni ani za nic říkám jestli nebudu mýt nikdy děti tak my to řeknou doktoři ty maj aspon na to školy,
kamárádce jedna taká taky řekla,že nebude mýt děti a za pul roku byla těhotná 😀 takže co si budem povídat,pak k ní šla znovu jako se znovu zeptat a řekla jí to samé tak jí řekla,že je blbá,že její dítě spí doma v postýlce a už tam nikdy nešla
neříkám ,že nevěřím třeba na osud asi ho máme někde napsanej,ale chce to s mírou a nepoddávat se tomu

misa.77
2. čer 2010

@evik31 souhlasím s tebou, nečemu věřím, ale všeho s mírou 😀

marcajda
2. čer 2010

no, na sliznici asi ne, i když děloha se víc prokrví a uvolní.. já tam měla prý srůsty a je pravda, že ze začátku ty mobilizaci i bolely a teď už to skoro necítím.

evi, buď tím dobrým poslem i ty!! at tě doktor pochválí a potěší dobrámi zprávami.

mě je budou píchat, aby se stihnul tem cyklus po te injekci co jsem dostala před 14 dny, prý funguje 30 dní. takže snad se mi to tím zítřkem moc neposune.

já byla u kartáře a vůbec ničím se mi netrefil. pak mi řekl, že jsem ho k sobě nepustila, proč bych taky měla, že? buď na to má a nebo nemá, ale aspoň když jsem viděla, jak tápe v minulosti, tak jsem neřešila co říká o budoucnosti. je štěstí, že nevíme co nás čeká, neunesly bychom to. kdyby mi někdo naráz řekl to,co jsem za poslední roky prožila a ja mu věřila, tak bych musela hrůzou skočit z mostu..a když ty problémy přichází postupně a jsou proloženy i krásnýma chvilkama, tak se to zvládne více méně v pohodě..

clero, doufám, že už ti je líp, že sis dala něco dobrého s mužíčkem a chmury odletěly 🙂

misa.77
2. čer 2010

marci zkusím ji asi cvičit znovu, možná se zeptám svojí doktorky, jestli o někom neví, kdo to tady cvičí

marcajda
2. čer 2010

mišo, ale ještě bojuj, ještě nevíš, jak jsi dopadla!!! zajdi na krev. každé těhotenství je jiné.

misa.77
2. čer 2010

marci na krev jdu v pondělí, ale jak jsem řekla, nedávám tomu naději

marcajda
2. čer 2010

no, možná dobře, aspon se tolik nestresuješ a mimíšci se zatím spokojeně zavrtávají 😀
tak pěkný večer, děvčata a jestli to zítra dobře přežíju a přijdu v pátek do práce, tak poreferuji 😉

michina
2. čer 2010

Misi, neplas jeste, fakt dokud neni ms, nic neni ztraceno. avic zadne IVF neni pres kopirak. Tak at nam to do třetice vyjde 😉

tinockab
2. čer 2010

Ahoj holky. Ja tady chvili nejsem a je tady toho strasne moc novýho,ani to nestíham dočíst. Dnes mně boli hodně břicho i záda jako před MS, bojim bojim ☹

Petu- je mi to moc líííto☹

Tak ja to jdu dočíst,mam co dělat 3 strany,ať jsem pořadne v obrazu.

misa.77
2. čer 2010

michi neplaším, ale víš jak, zbytečné naděje si nedělám 😉

martiiik18
3. čer 2010

ahoj holky, tak povídejte: jak ste dopadly na krvy???? držím moc pěstičky...

jinak já čekám na MS ( měla by přijít každým dnem), abych mohla jet do CARu a pak hurá na injekce 🙂 jdu si vás dočíst, abych byla v obraze...

petulev
autor
3. čer 2010

@michina Normálně krvácím. Dostala jsem to 10. den od ET (ale měli jsme tu prodlouženou kultivaci o 2 dny později).

@misa.77 Ten telefon je 241 718 361 - nějaká paní Havlíčková. Hned jí radši zavolej, protože už měla plno a o prázdninách neléčí. Sídlo má v Jesenici u Prahy.

Jinak čekám samé dobré zprávy z dnešní krve! 😉

clera
3. čer 2010

špinění na ústupu .. trvalo 5 dní takže se obávám že to byla jen slabá MS díky lékům.. no v poledne budu už vědět výsledek .. přizná se že se fakt už těšim že ty dohady budou u konce ..